52.399 titels gevonden in Paperback vanaf € 1,55

  • Digitaal formaat

  • CD(8)

Sorteer op:

  • De meeste mensen deugen
    Dit is een boek over een radicaal idee. Het is een idee waar machthebbers al eeuwen bang voor zijn. Waar religies en ideologieën zich tegen hebben gekeerd. Waar nieuwsmedia zelden verslag... Meer
    Paperback|
    September 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
  • De zeven zussen
    Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het Meer van Genève. De zussen werden als baby door Pa Salt... Meer
    Paperback|
    Juni 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,99
  • Mijn naam is Selma
    Ze was zeventien toen de Tweede Wereldoorlog uitbrak. Tot dan toe had het feit dat Selma joods was geen grote rol in haar leven gespeeld, maar nu werd het ineens een kwestie van leven en... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Finse dagen
    Finse dagen Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • 21 lessen voor de 21ste eeuw
    In Sapiens boog Yuval Noah Harari zich over het verleden, in Homo Deus over de toekomst; nu laat hij zijn licht schijnen over het heden. Wat zijn de uitdagingen van onze tijd? Hoe beschermen... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    15,00
  • Doods geheim
    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    15,99
  • Het boek waarvan je wilde dat je ouders het hadden gelezen (en je kinderen blij zijn dat jij het doet)
    Iedere ouder wil dat zijn kind gelukkig is, en dat het in een veilige omgeving opgroeit tot een gelukkige volwassene. Maar hoe doe je dat? In dit wijze, verstandige en verfrissende boek... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Je kunt het maar één keer doen
    Een persoonlijke zoektocht naar het grootste taboe in ons leven. We weten maar één ding zeker in ons leven en dat is dat we op een dag doodgaan. Toch stoppen we de gedachte hieraan bij... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • De zin van het leven
    In september 2018 schreef Volkskrant-journalist en schrijver Fokke Obbema een aangrijpend artikel over de hartstilstand die hij het jaar daarvoor had gehad. Het stuk maakte veel los bij... Meer
    Paperback|
    September 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • De zeven zussen - Zon
    Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw schuil, die de oplossing voor haar... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • De donkere kamer van Damokles
    Bijna een miljoen exemplaren werd inmiddels van deze bekendste roman van Hermans aan de man gebracht en telkens weer vindt het boek zijn weg naar jonge lezers. Meer
    Paperback|
    Februari 2016
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    18,50
  • Bloemblad van zee
    Aan het eind van de gruwelijke Spaanse Burgeroorlog wordt de jonge arts Víctor Dalmau samen met zijn vriendin, de pianiste Roser Bruguera, gedwongen om Barcelona te verlaten en te vluchten... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Labyrint
    InIn Labyrint komt alles van Nederlands succesvolste schrijfster Esther Verhoef samen. In dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen laat zij de lezer alle hoeken van het... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Verval en ondergang van het Romeinse Rijk
    Verval en ondergang van het Romeinse Rijk (1788) is nog altijd het standaardwerk over de geschiedenis van het Romeinse Rijk. Meer
    Paperback|
    Juni 2012
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,99
  • Boy 7
    Een jongen komt bij in een snikhete, kale grasvlakte. Hij weet niet hoe hij daar terechtgekomen is, waar hij vandaan kwam en zelfs niet meer hoe hij heet. tot zijn opluchting vindt hij een... Meer
    Paperback|
    Juni 2011
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,99
  • Lentevuur
    Julia van Galen is met haar nichtje en een vriendin een weekje op vakantie in het landhuis van haar grootmoeder Eva in Tsjechië. Eva Chorinska is kort daarvoor op 93-jarige leeftijd... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,99
  • Winterland
    Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai provinciestadje gestuurd. Zijn enige uitdaging: de spanningen rond het plaatselijke... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Transfer
    Paperback|
    Februari 2011
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    7,95
  • De ruimte van Sokolov
    In 1992 verscheen De ruimte van Sokolov, een bijzonder spannende roman die zich afspeelt in het Midden-Oosten. Meer
    Paperback|
    Januari 2005
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,50
  • Tropenbruid
    Amsterdam, 1907. Het weesmeisje Anna droomt van een ander, grootser leven. Op een dag reageert ze op een advertentie waarin een ambtenaar in Nederlands-Indië een echtgenote zoekt. Eenmaal in... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Sneeuwexpress
    Zakelijk gaat het Anna van Laarhoven voor de wind. Als directrice van imagobureau Up-Grade! rekent ze voornamelijk BN’ers tot haar clientèle. In haar privéleven gaat het er wat minder... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    15,99
  • Hitler
    Kershaw schetst in zijn biografie van Hitler het volledige beeld van de dictator: opkomst, oorlog en ondergang. Dit boek verklaart hoe een stabiel en succesvol Duitsland kon veranderen in de... Meer
    Paperback|
    Maart 2011
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    44,99
  • De kunst van het ongelukkig zijn
    Onze samenleving is er een geworden van de hoogste pieken, van het steeds beter, verder en hoger. Wat erger is: we staan er bijna niet meer bij stil dat die pieken de laagtes niet opvullen.... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • De waanzinnige veertiende eeuw
    Geen tijd was van nature waanzinniger dan deze tijd,' schreef de negentiende-eeuwse Franse historicus Michelet over de veertiende eeuw, het herfsttij der Middeleeuwen. Het einde der tijden... Meer
    Paperback|
    November 2004
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • Grote verwachtingen
    ‘Grote verwachtingen’ is het vervolg op het immens succesvolle In Europa dat vijftien jaar geleden verscheen. Enkele jaren later volgde de 35-delige gelijknamige serie met de schrijver in de... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,99
  • Patronen doorbreken
    Maak je steeds weer dezelfde fouten in het leven, terwijl je je hebt voorgenomen om een volgende keer anders te reageren? Vertoont je gedrag hardnekkige patronen, die je zeer tegen je zin... Meer
    Paperback|
    Juni 2012
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Lastige kinderen? Heb jij even geluk
    Stop met opvoeden. Kinderen? Stop met ze op te voeden. Het is vastdenken: kijken naar wat er niet is en wel zou-moeten-zijn. Van een probleem een ramp maken. Denk het om. Maak van een... Meer
    Paperback|
    Oktober 2012
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,00
  • Het Isisgeheim
    Wanneer het Leidse Rijksmuseum voor Oudheden zich opmaakt voor een grootse tentoonstelling over Egypte, doet conservator Ariadne een fantastische ontdekking in een gouden beeldje van de... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Noordkaap
    Pagie is tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller ‘Wat een topboek! IJsengel is één van de beste thrillers die ik dit jaar las. Steengoede, ijskoude... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,99
  • Mindfulness voor beginners
    Een geboren klassieker over de essentie van mindfulnessmeditatie. In vijf delen - Beginnen, Volhouden, Verdiepen, Rijpen en Oefenen - komen alle aspecten aan bod die bij de beoefening van... Meer
    Paperback|
    Maart 2013
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00

Pagina

Vorige
Volgende
1
...