1

Het Pioppi dieet | Aseem Malhotra, Donal O'Neill (ISBN 9789045216126)

Het Pioppi dieet

Aseem Malhotra, Donal O'Neill

Paperback | September 2018
We worden continu gewaarschuwd voor onze gezondheid: we mogen geen verzadigde vetten eten, we moeten gezonde voeding kopen en ons vooral in het zweet werken in de sportschool. En toch neemt... Meer
Prijs € 16,99
Zet op wensenlijst

2

Lampje | Annet Schaap (ISBN 9789045120379)

Lampje

Annet Schaap

Hardback | Maart 2017
Dit is een verhaal over de zee. Over geheimzinnige zeewezens en woeste piraten. Over het Zwarte Huis van de Admiraal, waarvan ze zeggen dat er een monster woont. Over een grijze vuurtoren op... Meer
Prijs € 16,99
Zet op wensenlijst

3

Dagboek van een muts 12 - Liefdeskriebels | Rachel Renée Russell (ISBN 9789026145940)

Dagboek van een muts 12 - Liefdeskriebels

Rachel Renée Russell

Hardback | September 2018
Dagboek van een muts – Liefdeskriebels is het twaalfde deel in de succesvolle meidenserie Dagboek van een muts, geschreven door Rachel Renée Russell. Met in de hoofdrol Nikki Maxwell,... Meer
Prijs € 15,50
Zet op wensenlijst

4

Kom erbij (ISBN 9789059654570)

Kom erbij

Hardback | Oktober 2018
Prijs € 0,00

Niet beschikbaar

Zet op wensenlijst

5

De zeven zussen | Lucinda Riley (ISBN 9789401609371)

De zeven zussen

Lucinda Riley

Paperback | Juni 2018
Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het Meer van Genève. De zussen werden als baby door Pa Salt... Meer
Prijs € 12,50
Zet op wensenlijst

6

De jongen in de sneeuw | Samuel Bjork (ISBN 9789024565597)

De jongen in de sneeuw

Samuel Bjork

Paperback | Oktober 2018
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een... Meer
Prijs € 20,99
Zet op wensenlijst

7

Simpel | Yotam Ottolenghi (ISBN 9789059568266)

Simpel

Yotam Ottolenghi

Hardback | September 2018
Eenvoud? Het lijkt onwaarschijnlijk bij een kookboek van Yotam Ottolenghi, maar zijn nieuwe kookboek SIMPEL staat vol met eenvoudig te bereiden gerechten, zonder af te doen aan de typische... Meer
Prijs € 29,99
Zet op wensenlijst

8

De bokser | Marcel Haenen (ISBN 9789021408064)

De bokser

Marcel Haenen

Paperback | Oktober 2018
Een jaar zwoegen in een Duits werkkamp. Dat is wat de Joodse familie Moszkowicz verwacht als ze zich op een zomerse dag in augustus 1942 meldt op een verzamelplek in Maastricht. Via... Meer
Prijs € 22,50
Zet op wensenlijst

9

Jij ook van mij! | Vivian den Hollander (ISBN 9789000360680)

Jij ook van mij!

Vivian den Hollander

Hardback | Augustus 2018
Kinderboekenweek-themaboek over vriendschap Vrolijk en herkenbaar verhaal van Vivian den Hollander Lisa en haar broertje Maarten gaan een paar dagen naar het bos met opa en oma. En later mag... Meer
Prijs € 5,00
Zet op wensenlijst

10

Wegwezen | Jeff Kinney (ISBN 9789026142642)

Wegwezen

Jeff Kinney

Hardback | Juni 2018
Wegwezen is het twaalfde deel in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Bram vindt zichzelf perfect, maar jij en ik weten beter… De... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

1

Culinaire Cosmetica (e-Book) | Susette Brabander (ISBN 9789000364824)

Culinaire Cosmetica (e-Book)

Susette Brabander

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Maak je eigen cosmetica thuis met natuurlijke producten. Een boek vol met tips en recepten om zelf cosmeticaproducten te maken. Je kunt daarvoor de inhoud van je koelkast, fruitschaal,... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

2

Aan het einde van de wereld (e-Book) | Kristin Hannah (ISBN 9789402311495)

Aan het einde van de wereld (e-Book)

Kristin Hannah

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuur Voor een gezin in crisis wordt hun emigratie naar Alaska, de... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

3

Hoe mooi je bent (e-Book) | Ule Hansen (ISBN 9789024582792)

Hoe mooi je bent (e-Book)

Ule Hansen

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
In Hoe mooi je bent, de tweede thriller van Ule Hansen na Negendoder, wordt de geniale profiler Emma Carow in Berlijn op een zenuwslopende zaak gezet. Wanneer de Poolse politie drie... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

4

Feo en de wolven (e-Book) | Katherine Rundell (ISBN 9789024580934)

Feo en de wolven (e-Book)

Katherine Rundell

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Feo en de wolven is het sprookjesachtige verhaal van Katherine Rundell, die veel grote prijzen heeft gewonnen en wordt beschouwd als een van de belangrijkste Britse jeugdboekenauteurs van... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

5

De jongen in de sneeuw (e-Book) | Samuel Bjork (ISBN 9789024565603)

De jongen in de sneeuw (e-Book)

Samuel Bjork

EPUB met digitaal watermerk | September 2018
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

6

Een bocht in de rivier (e-Book) | V.S. Naipaul (ISBN 9789020414813)

Een bocht in de rivier (e-Book)

V.S. Naipaul

EPUB met digitaal watermerk | November 2015
V.S. Naipauls roman ‘Een bocht in de rivier’ beschrijft hoe een man, en een land, ten prooi vallen aan de naschokken van het koloniale verleden. In een naamloos Afrikaans land, in een stad... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

7

De dochter van de klokkenmaker (e-Book) | Kate Morton (ISBN 9789402311662)

De dochter van de klokkenmaker (e-Book)

Kate Morton

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

8

Noodsignaal (e-Book) | David Ricciardi (ISBN 9789024583256)

Noodsignaal (e-Book)

David Ricciardi

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Noodsignaal – David Ricciardi - Thriller Met de meedogenloze thriller Noodsignaal treedt David Ricciardi in de voetsporen van Tom Clancy en Robert Ludlum. Een vliegtuig van British... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

9

XPLAYN online (licentie) (ISBN 8713791047681)
Prijs € 20,00

Niet beschikbaar

Zet op wensenlijst

10

De nieuwe hemel en nieuwe aarde | Raymond R. Hausoul (ISBN 9789023955597)

De nieuwe hemel en nieuwe aarde

Raymond R. Hausoul

Paperback | Oktober 2018
De nieuwe hemel en nieuwe aarde van Raymond R. Hausoul is een wetenschappelijke studie over de vraag: Kan het spreken over de nieuwe hemel en de nieuwe aarde worden verrijkt door een dialoog... Meer
Prijs € 29,99

Niet beschikbaar

Zet op wensenlijst

1

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

2

1493 (e-Book) | Charles C. Mann (ISBN 9789046814253)

1493 (e-Book)

Charles C. Mann

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2013
Hoe de wereld zich ontwikkelde na de ontdekking van Amerika De reizen van Columbus vormden het begin van een bijzondere uitwisseling van flora en fauna tussen Eurazië en Noord- en... Meer
Prijs € 6,99
Zet op wensenlijst

3

Wereldgeschiedenis van Nederland (e-Book) | Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis (ISBN 9789026344008)

Wereldgeschiedenis van Nederland (e-Book)

Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2018
Tekst0 In 'Wereldgeschiedenis van Nederland' vertellen meer dan honderd aanstormende en gevestigde Nederlandse onderzoekers op het gebied van geschiedenis en cultuur het wereldwijde verhaal... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

4

Fortnite Battle Royale - Hoe word je een pro (e-Book) | Jason R. Rich (ISBN 9789021570877)

Fortnite Battle Royale - Hoe word je een pro (e-Book)

Jason R. Rich

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2018
Hoe word je een pro? Leer vechten en overleven als een pro! Dit is het enige Fortnite-boek met alle tips en trucs. Als het je lukt om in het laatste stadium van Fortnite te komen, heb je... Meer
Prijs € 6,99
Zet op wensenlijst

5

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

6

Zhongguo (e-Book) | Saskia Konniger (ISBN 9789462250901)

Zhongguo (e-Book)

Saskia Konniger

EPUB | Februari 2014
'Verlies is voor mij, winst is voor jou.' Had ze die fiches maar nooit op tafel gelegd. Journaliste Anna Winter gaat in opdracht van een krant op zoek naar het exacte middelpunt van China.... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

7

The Breakfast Club (e-Book) | Ellen Van Gool (ISBN 9789401454650)

The Breakfast Club (e-Book)

Ellen Van Gool

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2018
Vroege vogel of langslaper, met The Breakfast Club tover je binnen no time met een minimum aan ingrediënten een evenwichtig en bovenal superlekker ontbijt op je bord. Ideaal om relaxed je... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst

8

Spijt ! (e-Book) | Carry Slee (ISBN 9789049926298)

Spijt ! (e-Book)

Carry Slee

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2012
Jochem is het mikpunt van getreiter op school. David doeter niet aan mee, maar hij durft er niks van te zeggen. Op eenochtend krijgen ze van de rector te horen dat Jochem na deklassenavond... Meer
Prijs € 8,99
Zet op wensenlijst

9

SCRUM - A Pocket Guide (e-Book) | Gunther Verheyen (ISBN 9789087537944)

SCRUM - A Pocket Guide (e-Book)

Gunther Verheyen

Adobe PDF met digitaal watermerk | November 2013
This pocket guide is the one book to read for everyone who wants to learn about Scrum. The book covers all roles, rules and the main principles underpinning Scrum, and is based on the... Meer
Prijs € 19,30
Zet op wensenlijst

10

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book) | Tosca Menten (ISBN 9789000309986)

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book)

Tosca Menten

EPUB met digitaal watermerk | November 2012
Het vierde avontuur van Dummie de mummie! Maashi! Maashi! De klas van Dummie en Goos mag meedoen met een optocht! Op aanwijzing van Dummie maken ze met z'n allen een prachtige wagen van de... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst