1

Jij zegt het | Connie Palmen (ISBN 9789044628104)

Jij zegt het

Connie Palmen

Hardback | September 2015
Voor de meeste mensen bestaan wij alleen in een boek, mijn bruid en ik. De afgelopen vijfendertig jaar heb ik met een machteloos afgrijzen moeten aanzien hoe onze echte levens bedolven... Meer
Prijs € 19,95
Zet op wensenlijst

2

Killer Body Book | Fajah Lourens, Anke Langelaan (ISBN 9789021562681)

Killer Body Book

Fajah Lourens, Anke Langelaan

Hardback | April 2016
In het rijk geïllustreerde Killerbody dieet, helpen Fajah Lourens en haar team van fitnessexperts, voedingsdeskundigen en artsen je om de eerste stappen te zetten om jouw eigen Killerbody te... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

3

Moedervlekken | Arnon Grunberg (ISBN 9789048819133)

Moedervlekken

Arnon Grunberg

Hardback | Mei 2016
Otto Kadoke werkt als psychiater in een crisiscentrum: zijn specialiteit is suicide-preventie, hij dient mensen met een doodswens voor het leven te behouden. Wanneer hij op een dag bij zijn... Meer
Prijs € 22,50
Zet op wensenlijst

4

Hittegolf | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400507135)

Hittegolf

Suzanne Vermeer

Paperback | April 2016
Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn neergestreken, flink bezig. Maar Anoek Huizing en haar Portugese... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

5

De laatste mijl | David Baldacci (ISBN 9789400507166)

De laatste mijl

David Baldacci

Paperback | Mei 2016
Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te horen dat hij vrijgelaten wordt. Volkomen onverwacht heeft... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

6

De verwarde cavia | Paulien Cornelisse (ISBN 9789082430202)

De verwarde cavia

Paulien Cornelisse

Paperback | April 2016
Cavia werkt op de afdeling Communicatie. In korte humoristische hoofdstukken leren we haar en haar collega's kennen. Stella van Human Resources. Ruud het enge hoofd van de afdeling... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

7

Klein leven | Hanya Yanagihara (ISBN 9789046820315)

Klein leven

Hanya Yanagihara

Paperback | April 2016
Het boek dat je leven verandertJe zult nu nog niet begrijpen wat ik bedoel, maar op een dag wel: de enige truc voor vriendschap is volgens mij dat je mensen uitzoekt die beter zijn dan jij -... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

8

Als het zaterdag wordt | Nicci French (ISBN 9789026328442)

Als het zaterdag wordt

Nicci French

Paperback | Maart 2016
Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French. De 32-jarige Hannah zit opgesloten in een... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

9

Litmanen 10 | Jari Litmanen (ISBN 9789067971218)

Litmanen 10

Jari Litmanen

Paperback | April 2016
Litmanen is een internationale voetballegende. Alle Nederlandse voetbalfans herinneren zich wel zijn bijdragen aan het Ajax team dat de Champions League in 1995.Litmanen speelde bij AFC Ajax... Meer
Prijs € 19,95
Zet op wensenlijst

10

Tien jaar Nick en Simon | Klaas Bond (ISBN 9789024570096)

Tien jaar Nick en Simon

Klaas Bond

Hardback | Mei 2016
In 2016 is het tien jaar dat Nick & Simon met groot succes aan de weg timmeren in de Nederlandse muziekwereld. Het Volendamse duo ontving sinds hun start in 2006 veel gouden, platina en... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

1

Wild*Hard lijf (e-Book) | Meredith Wild (ISBN 9789401605090)

Wild*Hard lijf (e-Book)

Meredith Wild

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Na haar huwelijk met haar knappe geliefde Blake Landon lijkt Erica’s leven eindelijk perfect. Maar schijn bedriegt: bij terugkomst van hun huwelijksreis is Blake opeens het middelpunt van... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

2

Ma (e-Book) | Hugo Borst (ISBN 9789048826711)

Ma (e-Book)

Hugo Borst

EPUB met digitaal watermerk | November 2015
Ma zit hier nu drie weken en elke dag is het raak. Liever zou ik eventjes niet meer gaan. 'Het is hier verschrikkelijk,' zegt ze. Dan zwijgt ze. Ostentatief. Ik leg mijn hand op haar knie.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

3

Wild*hard lijf | Meredith Wild (ISBN 9789401605083)

Wild*hard lijf

Meredith Wild

Paperback | Mei 2016
Als Erica Hathaway meer dan ooit klaar is om het jawoord te geven aan haar mysterieuze lover Blake Landon, stuit ze op een verontrustend, duister hoofdstuk uit zijn verleden. Erica is... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

4

Wraak en hartstocht (e-Book) | Dani Collins (ISBN 9789402522174)

Wraak en hartstocht (e-Book)

Dani Collins

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Melodie Parnell is altijd kalm en beheerst... en ze zou zo graag eens overdonderd willen worden door ongebreidelde passie. Dus de zondig knappe Roman komt als geroepen. Tussen zijn lakens... Meer
Prijs € 1,49
Zet op wensenlijst

5

Start vandaag met ademen (e-Book) | Robert Bridgeman (ISBN 9789020212631)

Start vandaag met ademen (e-Book)

Robert Bridgeman

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
In Start vandaag met ademen geven Robert Bridgeman en Marleen van den Hout je alle tools in handen om met behulp van een hele nieuwe ademmethode je levenskwaliteit te optimaliseren.... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

6

Ongetemd verlangen (e-Book) | Jennifer Rae (ISBN 9789402522143)

Ongetemd verlangen (e-Book)

Jennifer Rae

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Nadat hij de deal van de eeuw heeft gesloten, vindt vastgoedmagnaat Luke Moore dat hij wel wat afleiding heeft verdiend. Het komt dus goed uit dat de mooie Amy McCarthy opeens weer in zijn... Meer
Prijs € 1,49
Zet op wensenlijst

7

Hannah Maes - Hij is terug (e-Book) | Tille Vincent (ISBN 9789401434300)

Hannah Maes - Hij is terug (e-Book)

Tille Vincent

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Een razend spannend vervolg op Code 37 De wereld van hoofdinspecteur Hannah Maes wordt abrupt op zijn kop gezet wanneer ze een verdacht bericht vindt in haar mailbox. Iemand lijkt uit op... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst

8

De klantendriehoek (e-Book) | Philip Van Kelst (ISBN 9789401434027)

De klantendriehoek (e-Book)

Philip Van Kelst

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Moeilijke klanten bestaan niet! Ontdek het hert, de kat en de leeuw in jezelf Versterk je klantgerichte Vaardigheden Klanten accepteren niet meer dat hun nood aan helderheid, juiste... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst

9

Minnares van de koning (e-Book) | Abby Green (ISBN 9789402522129)

Minnares van de koning (e-Book)

Abby Green

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Koning Alix Saint Croix is rijk, knap en heeft altijd wel een mooie vrouw aan zijn arm. Als hij in Parijs een parfumerie binnenstapt om parfum te kopen voor zijn minnares, raakt hij in de... Meer
Prijs € 1,49
Zet op wensenlijst

10

Overmand door liefde (e-Book) | Lynne Graham (ISBN 9789402522112)

Overmand door liefde (e-Book)

Lynne Graham

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Hartenstrijd De zusjes Lizzie en Chrissie Whitaker zijn twee gewone vrouwen die – onder allesbehalve normale omstandigheden – trouwen met twee buitengewone mannen… Deel 2 Met deze... Meer
Prijs € 1,49
Zet op wensenlijst

1

Wild*Hard lijf (e-Book) | Meredith Wild (ISBN 9789401605090)

Wild*Hard lijf (e-Book)

Meredith Wild

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Na haar huwelijk met haar knappe geliefde Blake Landon lijkt Erica’s leven eindelijk perfect. Maar schijn bedriegt: bij terugkomst van hun huwelijksreis is Blake opeens het middelpunt van... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

2

Maestra (e-Book) | Lisa Hilton (ISBN 9789044351088)

Maestra (e-Book)

Lisa Hilton

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Judith Rashleigh werkt overdag als assistent in een gerenommeerd Londens veilinghuis en om rond te kunnen komen is ze 's nachts hostess in een chique club in de West End-buurt. Als ze een... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

3

De spin die veel scheetjes laat (e-Book) | Filemon Wesselink (ISBN 9789048831364)

De spin die veel scheetjes laat (e-Book)

Filemon Wesselink

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

4

De zijderoutes (e-Book) | Peter Frankopan (ISBN 9789000315710)

De zijderoutes (e-Book)

Peter Frankopan

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
The Times – ‘Veel boeken beweren “een nieuwe geschiedenis van de wereld” te zijn; dit boek heeft die benaming met recht.’ DWDD-boekentip maart 2016 De zijderoutes is een schitterende... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

5

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

6

Zink (e-Book) | David van Reybrouck (ISBN 9789059653597)

Zink (e-Book)

David van Reybrouck

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
Het Boekenweekessay is tijdens de Boekenweek in je boekwinkel verkrijgbaar voor € 2,50. In het essay Zink traceert David Van Reybrouck de merkwaardige geschiedenis van een vergeten... Meer
Prijs € 2,50
Zet op wensenlijst

7

Als het zaterdag wordt (e-Book) | Nicci French (ISBN 9789026333842)

Als het zaterdag wordt (e-Book)

Nicci French

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French. De 32-jarige Hannah zit opgesloten in... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

8

Superseks in 10 stappen (e-Book) | Goedele Liekens (ISBN 9789048832545)

Superseks in 10 stappen (e-Book)

Goedele Liekens

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2015
We vinden seks belangrijk. Maar over ons eigen seksleven zijn we niet echt tevreden: we willen meer en we willen het spannender. Wees gerust, monogamie hoeft niet monotoon te zijn. Goedele... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

9

De stilte van Thé (e-Book) | Marie de Meister (ISBN 9789026333521)

De stilte van Thé (e-Book)

Marie de Meister

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
De stilte van Thé van Marie de Meister is een prachtig gedocumenteerde roman over een afstandskind uit de jaren vijftig, voor de lezers van A.M. Homes, Alice Munro en Gerbrand Bakker. Wat... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

De wensdagen (e-Book) | Patricia Wessels (ISBN 9789024570645)

De wensdagen (e-Book)

Patricia Wessels

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
De wensdagen van Patricia F. Wessels is het autobiografische verhaal van haar hippiejeugd. Dit prachtige familieportret is een aanrader voor liefhebbers van Judith Koelemeijer en Geert Mak. ... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst