1

Stromboli | Saskia Noort (ISBN 9789048833993)

Stromboli

Saskia Noort

Paperback | April 2018
Na de zoveelste fysieke 'uitschieter' van haar man, besluit de succesvolle schrijfster Sara definitief door te zetten en haar gezin te verlaten. Dit wordt haar niet in dank afgenomen en in... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

2

De dag van de doden | Nicci French (ISBN 9789026339592)

De dag van de doden

Nicci French

Paperback | April 2018
‘De dag van de doden’ is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French. De bladeren vallen van de bomen en in Londen waart een seriemoordenaar rond. In een... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

3

Wees onzichtbaar | Murat Isik (ISBN 9789041422903)

Wees onzichtbaar

Murat Isik

Paperback | Mei 2017
Wees onzichtbaar van Murat Isik is een grootse epische roman over de wanhopige strijd van een gezin tegen een tirannieke vader en een prachtige coming of age van een sensitieve jongen die... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

4

Super de luxe | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400508897)

Super de luxe

Suzanne Vermeer

Paperback | April 2018
De Nederlandse volgster Emma van Zomeren is aan de Franse Rivièra op vakantie als ze bevriend raakt met de Italiaanse tweeling Alessandro en Sofia Onesti. De twee telgen uit een steenrijke... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

5

De laatste getuige | Frank Krake (ISBN 9789082476415)

De laatste getuige

Frank Krake

Paperback | April 2018
Wim Alosery (1923) zwerft als kleine jongen door de straten van Kattenburg in Amsterdam om uit de handen van zijn drinkende stiefvader te blijven. Daar leert hij te overleven en ontwikkelt... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

6

Onder de Italiaanse zon | Santa Montefiore (ISBN 9789022574676)

Onder de Italiaanse zon

Santa Montefiore

Paperback | April 2018
Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen Als de achtenzestigjarige weduwe Evelyn een advertentie voor een kookcursus in een Toscaans palazzo ziet, boekt... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

7

4 | David Baldacci (ISBN 9789400509825)

4

David Baldacci

Paperback | Mei 2018
Wanneer FBI-agent Amos Decker en journaliste Alex Jamison op bezoek gaan bij Jamisons zus in Baronville, een stadje in Pennsylvania dat betere tijden heeft gekend, raken ze op de eerste dag... Meer
Prijs € 21,99
Zet op wensenlijst

8

Stuur me een berichtje | Jill Mansell (ISBN 9789024579709)

Stuur me een berichtje

Jill Mansell

Paperback | April 2018
Stuur me een berichtje van Jill Mansell is een hartverwarmende en romantische feelgood over een vrouw die opnieuw moet beginnen. Voor iedereen die houdt van de romans van Jojo Moyes en... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

9

Dagelijks werk | Renate Dorrestein (ISBN 9789057599132)

Dagelijks werk

Renate Dorrestein

Paperback | Maart 2018
Dagelijks werk is de literaire autobiografie van Renate Dorrestein: scherp, grappig en inspirerend.Met een fonkelend mozaïek van opzienbarende teksten blikt ze terug op vijfenveertig jaar... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

10

Mythos | Stephen Fry (ISBN 9789400406254)

Mythos

Stephen Fry

Paperback | Maart 2018
Losbandigheid, lust en liefde, moord en doodslag, triomfen en tragedies; de Griekse mythen en sagen zijn wilder en woester dan het leven zelf. Deze verhalen bieden alles wat een lezer zich... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

1

Dochter van het moeras (e-Book) | Karen Dionne (ISBN 9789026142420)

Dochter van het moeras (e-Book)

Karen Dionne

EPUB met digitaal watermerk | April 2018
Dochter van het moeras’ (The Marsh King’s Daughter) van Karen Dionne is een thriller die geassocieerd kan worden met de film ‘Nell’ en het boek ‘Kamer’ (Room) van Emma Donoghue.‘Als je... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

2

Het restjeskookboek (e-Book) | VLACO (ISBN 9789401454490)

Het restjeskookboek (e-Book)

VLACO

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
In Het Restjeskookboek vind je allerlei creatieve recepten waarmee je voedselverlies in de keuken tot een minimum beperkt. Je ontdekt er recepten, samen met tips en variaties, die je helpen... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst

3

Een Cirkel Doorbroken (e-Book) | Thea Terlouw (ISBN 9789082581478)

Een Cirkel Doorbroken (e-Book)

Thea Terlouw

EPUB | Mei 2018
Na haar boek De cyclus van leven en dood (2001), dat veel lezers heeft ontroerd, schreef Thea Terlouw in 2007 het boek Een Cirkel Doorbroken. Toen in 2017, na zo'n 10 jaar 'de stilte' in te... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

4

Oranje in revolutie en oorlog (e-Book) | Jeroen Koch (ISBN 9789024409600)

Oranje in revolutie en oorlog (e-Book)

Jeroen Koch

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Het vervolg op de drie zeer goed ontvangen en bekroonde koningsbiografieën van Willem I, II en III. De Oranjefamilie Drie vorsten uit het Huis Oranje-Nassau regeerden tussen 1813 en 1890... Meer
Prijs € 23,90
Zet op wensenlijst

5

De Heelkamers (e-Book) | Thea Terlouw (ISBN 9789082581454)

De Heelkamers (e-Book)

Thea Terlouw

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Onze Aarde wordt al vele eeuwen overspoeld door leed. Ieder van ons is in meerdere of mindere mate wel getraumatiseerd in de loop van dit leven of in een van onze talloze vorige levens. Nu,... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

6

Tik Tak (e-Book) | Chris McGeorge (ISBN 9789024581061)

Tik Tak (e-Book)

Chris McGeorge

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery. Als 11-jarig jongetje... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

7

Save the date (5-in-1) (e-Book) | Cara Connelly (ISBN 9789402534832)

Save the date (5-in-1) (e-Book)

Cara Connelly

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
(1) HART TEGEN HART Maanden heeft Tyrell Brown in het gerechtsgebouw doorgebracht, kijkend naar de knappe blonde advocate van de tegenpartij. Nu heeft hij de zaak gewonnen en kan hij bijna... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

8

Heimelijk begeerd (e-Book) | Paula Marshall (ISBN 9789402534771)

Heimelijk begeerd (e-Book)

Paula Marshall

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Mannen met een missie Om zijn land te redden, moet hij een lady bedriegen... Deel 1 Majoor Richard Chancellor is terug in Engeland om te bekomen van de verwondingen die hij heeft... Meer
Prijs € 2,49
Zet op wensenlijst

9

Plaats genoeg voor twee (e-Book) | Raeanne Thayne (ISBN 9789402534818)

Plaats genoeg voor twee (e-Book)

Raeanne Thayne

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Haven Point Hij is onuitstaanbaar... maar helaas ook onweerstaanbaar! Deel 2 Burgemeester McKenzie Shaw heeft alles over voor Haven Point. Het stadje mag dan klein zijn en enigszins... Meer
Prijs € 3,49
Zet op wensenlijst

10

Los dias felices | Mara Torres (ISBN 9788408176848)

Los dias felices

Mara Torres

Paperback | Mei 2018
Mara Torres (Madrid, 1974) es periodista y escritora. Completó su formación de posgrado y doctorado en el departamento de Lengua y Literatura. En 2008 comenzó estudios de Literatura... Meer
Prijs € 30,95
Zet op wensenlijst

1

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

2

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

3

Zhongguo (e-Book) | Saskia Konniger (ISBN 9789462250901)

Zhongguo (e-Book)

Saskia Konniger

EPUB | Februari 2014
'Verlies is voor mij, winst is voor jou.' Had ze die fiches maar nooit op tafel gelegd. Journaliste Anna Winter gaat in opdracht van een krant op zoek naar het exacte middelpunt van China.... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

4

We zullen niet te pletter slaan (e-Book) | Nina Polak (ISBN 9789044625813)

We zullen niet te pletter slaan (e-Book)

Nina Polak

EPUB met digitaal watermerk | April 2014
Anna en Schard, dochter en zoon van twee moeders, groeien op in een polder, een idylle van Hollandse tolerantie. Totdat op een gewone dag, om volwassen redenen, en onder luid gejank van de... Meer
Prijs € 10,99
Zet op wensenlijst

5

De profetieen (e-Book) | Nostradamus (ISBN 9789025301132)

De profetieen (e-Book)

Nostradamus

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2014
Het bewind van Hitler, de wereldoorlogen, terrorisme: velen menen dat Nostradamus de belangrijkste gebeurtenissen van de wereldgeschiedenis vele eeuwen tevoren in De profetieën voorspelde.... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

6

Weet je wel wie ik ben? (e-Book) | Ari Turunen (ISBN 9789038802077)

Weet je wel wie ik ben? (e-Book)

Ari Turunen

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2017
Ari Turunen brengt ons in Weet je wel wie ik ben? naar de oorsprong van de arrogantie. Want wat anders ligt ten grondslag aan de grootste catastrofes die de mensheid heeft voortgebracht? Van... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

7

Het kindertransport (e-Book) | Fedor de Beer (ISBN 9789000334780)

Het kindertransport (e-Book)

Fedor de Beer

EPUB met digitaal watermerk | April 2014
Tijdens de begrafenis van oma Vliegmachien is de dertienjarige Marit verdrietig, maar ook boos. Boos op haar moeder, een beroemd violiste, die schittert door afwezigheid. Ongelooflijk, vindt... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

8

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book) | Gary Northfield (ISBN 9789024571727)

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book)

Gary Northfield

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Julius Zebra – Rollebollen met de Romeinen van Gary Northfield, het eerste deel van de Julius Zebra-serie, is grappig, spannend en informatief, met zwart-wit illustraties en allerlei weetjes... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

9

Decisions by Design (e-Book) | Marjolijn de Graaf (ISBN 9789462761995)

Decisions by Design (e-Book)

Marjolijn de Graaf

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Het handboek voor veranderaars en game changers om tot gedragen besluiten en betere resultaten te komen Decisions by Design: Van een opgelegde verandering naar een gedragen toekomst. ... Meer
Prijs € 22,95
Zet op wensenlijst

10

Reconquista (e-Book) | Miquel Bulnes (ISBN 9789044635560)

Reconquista (e-Book)

Miquel Bulnes

EPUB | Februari 2018
Over Het bloed in onze aderen: 'Het woord "ambitieus" schiet tekort voor deze spannende en goedgeschreven roman over de opmaat naar de Spaanse Burgeroorlog.'PIETER STEINZ, NRC HANDELSBLAD ... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst