1

KUYT | Dirk Kuyt, Jaap de Groot (ISBN 9789046823774)

KUYT

Dirk Kuyt, Jaap de Groot

Paperback | Mei 2018
Precies een jaar nadat Feyenoord de landstitel behaalde, verschijnt op 14 mei Dirk Kuyt, het persoonlijke verhaal van Dirk Kuyt over de lange weg naar succes. De vorig jaar met topvoetbal... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

2

Wees onzichtbaar | Murat Isik (ISBN 9789041422903)

Wees onzichtbaar

Murat Isik

Paperback | Mei 2017
Wees onzichtbaar van Murat Isik is een grootse epische roman over de wanhopige strijd van een gezin tegen een tirannieke vader en een prachtige coming of age van een sensitieve jongen die... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

3

Stromboli | Saskia Noort (ISBN 9789048833993)

Stromboli

Saskia Noort

Paperback | April 2018
Na de zoveelste fysieke 'uitschieter' van haar man, besluit de succesvolle schrijfster Sara definitief door te zetten en haar gezin te verlaten. Dit wordt haar niet in dank afgenomen en in... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

4

Super de luxe | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400508897)

Super de luxe

Suzanne Vermeer

Paperback | April 2018
De Nederlandse volgster Emma van Zomeren is aan de Franse Rivièra op vakantie als ze bevriend raakt met de Italiaanse tweeling Alessandro en Sofia Onesti. De twee telgen uit een steenrijke... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

5

4 | David Baldacci (ISBN 9789400509825)

4

David Baldacci

Paperback | Mei 2018
Wanneer FBI-agent Amos Decker en journaliste Alex Jamison op bezoek gaan bij Jamisons zus in Baronville, een stadje in Pennsylvania dat betere tijden heeft gekend, raken ze op de eerste dag... Meer
Prijs € 21,99
Zet op wensenlijst

6

De dag van de doden | Nicci French (ISBN 9789026339592)

De dag van de doden

Nicci French

Paperback | April 2018
‘De dag van de doden’ is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French. De bladeren vallen van de bomen en in Londen waart een seriemoordenaar rond. In een... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

7

Project X | Jan Six (ISBN 9789044638202)

Project X

Jan Six

Paperback | Mei 2018
Toen het oog van kunsthandelaar Jan Six op het Portret van een jonge man in een veilingcatalogus van Christie’s viel, wist hij meteen dat het niet een werk uit ‘the circle of Rembrandt’ was,... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

8

Mythos | Stephen Fry (ISBN 9789400406254)

Mythos

Stephen Fry

Paperback | Maart 2018
Losbandigheid, lust en liefde, moord en doodslag, triomfen en tragedies; de Griekse mythen en sagen zijn wilder en woester dan het leven zelf. Deze verhalen bieden alles wat een lezer zich... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

9

IK VROUW VAN JOU | Scarlet Hemkes, Joyce Everink (ISBN 9789082417784)

IK VROUW VAN JOU

Scarlet Hemkes, Joyce Everink

Paperback | Mei 2018
Scarlet en Joyce weten als geen ander dat het leven vreemd kan gaan. In ‘Ik Vrouw van Jou’ blijft geen onderwerp onbesproken en taboes worden doorbroken. Nadat een ludieke video met een... Meer
Prijs € 20,00

Tijdelijk niet beschikbaar

Zet op wensenlijst

10

De laatste getuige | Frank Krake (ISBN 9789082476415)

De laatste getuige

Frank Krake

Paperback | April 2018
Wim Alosery (1923) zwerft als kleine jongen door de straten van Kattenburg in Amsterdam om uit de handen van zijn drinkende stiefvader te blijven. Daar leert hij te overleven en ontwikkelt... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

1

Dochter van het moeras (e-Book) | Karen Dionne (ISBN 9789026142420)

Dochter van het moeras (e-Book)

Karen Dionne

EPUB met digitaal watermerk | April 2018
Dochter van het moeras’ (The Marsh King’s Daughter) van Karen Dionne is een thriller die geassocieerd kan worden met de film ‘Nell’ en het boek ‘Kamer’ (Room) van Emma Donoghue.‘Als je... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

2

Gladiator 1 / Vechten voor vrijheid (e-Book) | Simon Scarrow (ISBN 9789025751234)

Gladiator 1 / Vechten voor vrijheid (e-Book)

Simon Scarrow

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2011
Rome, 61 v.Chr. Dit is je nieuwe thuis. Vergeet het verleden. Het enige waar het hier om draait is dat je leert vechten en overleven. Marcus Cornelius Primus wordt als jonge rekruut... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

3

Het restjeskookboek (e-Book) | VLACO (ISBN 9789401454490)

Het restjeskookboek (e-Book)

VLACO

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
In Het Restjeskookboek vind je allerlei creatieve recepten waarmee je voedselverlies in de keuken tot een minimum beperkt. Je ontdekt er recepten, samen met tips en variaties, die je helpen... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst

4

Doodsangst (e-Book) | Peter James (ISBN 9789026144974)

Doodsangst (e-Book)

Peter James

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

5

Oranje in revolutie en oorlog (e-Book) | Jeroen Koch (ISBN 9789024409600)

Oranje in revolutie en oorlog (e-Book)

Jeroen Koch

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Het vervolg op de drie zeer goed ontvangen en bekroonde koningsbiografieën van Willem I, II en III. De Oranjefamilie Drie vorsten uit het Huis Oranje-Nassau regeerden tussen 1813 en 1890... Meer
Prijs € 23,90
Zet op wensenlijst

6

Tik Tak (e-Book) | Chris McGeorge (ISBN 9789024581061)

Tik Tak (e-Book)

Chris McGeorge

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery. Als 11-jarig jongetje... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

7

Waterwerken in Nederland (e-Book) | Inge Bokkink (ISBN 9789462084049)

Waterwerken in Nederland (e-Book)

Inge Bokkink

Adobe PDF met digitaal watermerk | Mei 2018
Behalve om klompen en tulpen is Nederland bekend om zijn waterwerken. Van de Stormvloedkering in Zeeland, de Balgstuw in Flevoland tot de Maeslantkering bij Hoek van Holland: deze 'natte... Meer
Prijs € 34,95
Zet op wensenlijst

8

Water works in the Netherlands (e-Book) | Inge Bokkink (ISBN 9789462084056)

Water works in the Netherlands (e-Book)

Inge Bokkink

Adobe PDF met digitaal watermerk | Mei 2018
The Netherlands is not only known for its clogs and tulips, but also for its waterworks. From the Stormvloedkering (flood barrier) in Zeeland and the Balgstuw (weir) in Flevoland to the new... Meer
Prijs € 34,95
Zet op wensenlijst

9

Het huis van de verzamelaar (e-Book) | Jess Kidd (ISBN 9789402755176)

Het huis van de verzamelaar (e-Book)

Jess Kidd

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Een verdwijningszaak, een verzamelaar en een geriatrie-fluisteraar die de chaos het hoofd moet bieden Mr. Flood is een obsessieve verzamelaar. Hij heeft zijn huis van top tot teen... Meer
Prijs € 13,99
Zet op wensenlijst

10

Nick Bril 33 (e-Book) | Pascale Baelden (ISBN 9789401451147)

Nick Bril 33 (e-Book)

Pascale Baelden

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018
Nick Bril is een man die zich niet in twee woorden laat omschrijven. Chef van The Jane dat in een paar jaar tijd naar de top van gastronomisch België schoot, DJ in de underground... Meer
Prijs € 31,99
Zet op wensenlijst

1

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

2

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

3

Zhongguo (e-Book) | Saskia Konniger (ISBN 9789462250901)

Zhongguo (e-Book)

Saskia Konniger

EPUB | Februari 2014
'Verlies is voor mij, winst is voor jou.' Had ze die fiches maar nooit op tafel gelegd. Journaliste Anna Winter gaat in opdracht van een krant op zoek naar het exacte middelpunt van China.... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

4

De profetieen (e-Book) | Nostradamus (ISBN 9789025301132)

De profetieen (e-Book)

Nostradamus

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2014
Het bewind van Hitler, de wereldoorlogen, terrorisme: velen menen dat Nostradamus de belangrijkste gebeurtenissen van de wereldgeschiedenis vele eeuwen tevoren in De profetieën voorspelde.... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

5

We zullen niet te pletter slaan (e-Book) | Nina Polak (ISBN 9789044625813)

We zullen niet te pletter slaan (e-Book)

Nina Polak

EPUB met digitaal watermerk | April 2014
Anna en Schard, dochter en zoon van twee moeders, groeien op in een polder, een idylle van Hollandse tolerantie. Totdat op een gewone dag, om volwassen redenen, en onder luid gejank van de... Meer
Prijs € 10,99
Zet op wensenlijst

6

Decisions by Design (e-Book) | Marjolijn de Graaf (ISBN 9789462761995)

Decisions by Design (e-Book)

Marjolijn de Graaf

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2017
Het handboek voor veranderaars en game changers om tot gedragen besluiten en betere resultaten te komen Decisions by Design: Van een opgelegde verandering naar een gedragen toekomst. ... Meer
Prijs € 22,95
Zet op wensenlijst

7

Het kindertransport (e-Book) | Fedor de Beer (ISBN 9789000334780)

Het kindertransport (e-Book)

Fedor de Beer

EPUB met digitaal watermerk | April 2014
Tijdens de begrafenis van oma Vliegmachien is de dertienjarige Marit verdrietig, maar ook boos. Boos op haar moeder, een beroemd violiste, die schittert door afwezigheid. Ongelooflijk, vindt... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

8

Reconquista (e-Book) | Miquel Bulnes (ISBN 9789044635560)

Reconquista (e-Book)

Miquel Bulnes

EPUB | Februari 2018
Over Het bloed in onze aderen: 'Het woord "ambitieus" schiet tekort voor deze spannende en goedgeschreven roman over de opmaat naar de Spaanse Burgeroorlog.'PIETER STEINZ, NRC HANDELSBLAD ... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

9

In de mist (e-Book) | Suzanne Vermeer (ISBN 9789044970807)

In de mist (e-Book)

Suzanne Vermeer

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2013
Tijdens een romantisch uitje op een zeilboot in de Middellandse Zee, komen Jasmijn en Lodewijk in een plotselinge dichte mistbank terecht. Door een botsing stoot Jasmijn haar hoofd tegen de... Meer
Prijs € 0,99
Zet op wensenlijst

10

Het achtste leven (e-Book) | Nino Haratischwili (ISBN 9789025448592)

Het achtste leven (e-Book)

Nino Haratischwili

EPUB met digitaal watermerk | December 2016
Het achtste leven (voor Brilka)’ van Nino Haratischwili is een monumentaal, tolstojaans familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Dit verhaal over acht levens van één... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst