1

De zilverboom | Lucinda Riley (ISBN 9789401613071)

De zilverboom

Lucinda Riley

Paperback | Oktober 2020
Greta keert na dertig jaar terug naar Marchmont Hall, het prachtige landhuis dat ooit een belangrijke rol in haar leven speelde. Maar ze kan zich niets meer van die periode herinneren; door... Meer
Prijs € 21,99
Zet op wensenlijst

2

Beter op reis | Viora Rebergen, Joost van Willigenburg (ISBN 9789401613408)

Beter op reis

Viora Rebergen, Joost van Willigenburg

Paperback | Oktober 2020
In januari 2016 krijgt Viora te horen dat ze acute lymfatische leukemie heeft. Op dat moment verandert alles: haar leven waarin ze samenwoont met haar vriend Joost, vijf keer per week sport... Meer
Prijs € 20,00

In herdruk

Zet op wensenlijst

3

De jongen, de mol, de vos en het paard | Charlie Mackesy (ISBN 9789026623844)

De jongen, de mol, de vos en het paard

Charlie Mackesy

Hardback | Maart 2020
‘Wat wil jij worden als je groot bent?’ vroeg de mol. ‘Lief,’ zei de jongen. ‘De jongen, de mol, de vos en het paard’ van Charlie Mackesy is een moderne fabel voor jong en oud. De 100... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

4

De avond is ongemak | Marieke Lucas Rijneveld (ISBN 9789025463854)

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld

Hardback | April 2020
‘De avond is ongemak’ van Marieke Lucas Rijneveld is het schrijnende verhaal van een gereformeerd boerengezin dat wordt getroffen door de dood van een kind. Door de ogen van Jas, die zich... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

5

Mathilda's geheim | Corina Bomann (ISBN 9789022587171)

Mathilda's geheim

Corina Bomann

Paperback | Oktober 2020
Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

6

Het grote Kookmutsjes kook- en bakboek | Najat Yachou, Nadia Yachou (ISBN 9789021579078)

Het grote Kookmutsjes kook- en bakboek

Najat Yachou, Nadia Yachou

Hardback | September 2020
Op alle socialkanalen smullen miljoenen fans van de Kookmutsjes! Naar aanleiding van de vele verzoeken van de immens grote en trouwe fanbase komen oprichters en zusjes Najat en Nadia met Het... Meer
Prijs € 20,99
Zet op wensenlijst

7

Het geschenk | Edith Eger (ISBN 9789400512252)

Het geschenk

Edith Eger

Hardback | Oktober 2020
Wat er met ons gebeurt is uiteindelijk niet het belangrijkst. Het gaat erom wat we ermee doen. We krijgen in ons leven allemaal te maken met lijden. We kennen allemaal verdriet, verlies,... Meer
Prijs € 18,99

In herdruk

Zet op wensenlijst

8

Het zoutpad | Raynor Winn (ISBN 9789463821056)

Het zoutpad

Raynor Winn

Paperback | Juni 2020
Raynor Winn en haar man Moth zijn al meer dan dertig jaar samen. Hun oude boerderij in Wales hebben ze in de loop der tijd steen voor steen opgeknapt en omgebouwd tot een goedlopende... Meer
Prijs € 10,00
Zet op wensenlijst

9

Smokey Goodness BBQ Feast on Fire | Jord Althuizen (ISBN 9789021578644)

Smokey Goodness BBQ Feast on Fire

Jord Althuizen

Hardback | Oktober 2020
In Smokey Goodness BBQ Feast on Fire biedt Jord Althuizen je complete BBQ-menu’s. Van Fancy Fire en Veggy Feast tot Smokey Italian en Yankee Classic, alles voor a day to impress. Plus Smokey... Meer
Prijs € 22,50
Zet op wensenlijst

10

Hans Wiegel | Pieter Sijpersma (ISBN 9789045038254)

Hans Wiegel

Pieter Sijpersma

Hardback | Oktober 2020
In Hans Wiegel beschrijft Pieter Sijpersma met een scherp oog voor veelzeggende details en sprekende anekdotes het leven van een van de meest talentvolle én meest controversiële politici van... Meer
Prijs € 39,99
Zet op wensenlijst

1

De bijbel van de Nederlandse keuken (e-Book) | Janneke Vreugdenhil (ISBN 9789048847358)

De bijbel van de Nederlandse keuken (e-Book)

Janneke Vreugdenhil

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2020
Van Zeeuwse bolus tot polderkreeftensoep en van knolselderijsteak tot hachee: in De bijbel van de Nederlandse keuken neemt journalist, schrijver en kookboekauteur Janneke Vreugdenhil je mee... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

2

Duizend ogen (e-Book) | Samanta Schweblin (ISBN 9789493169357)

Duizend ogen (e-Book)

Samanta Schweblin

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2020
Kentukis zijn de nieuwste rage. Overal ter wereld schaffen mensen ze aan, een beetje knullig gefabriceerde panda’s, draakjes of kraaien, surrogaathuisdieren die gezelschap betekenen. De... Meer
Prijs € 10,99
Zet op wensenlijst

3

Beter op reis (e-Book) | Viora Rebergen, Joost van Willigenburg (ISBN 9789401613361)

Beter op reis (e-Book)

Viora Rebergen, Joost van Willigenburg

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2020
In januari 2016 krijgt Viora te horen dat ze acute lymfatische leukemie heeft. Op dat moment verandert alles: haar leven waarin ze samenwoont met haar vriend Joost, vijf keer per week sport... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

4

Selma, de vrouw die Sobibor overleefde (e-Book) | Ad van Liempt (ISBN 9789493028388)

Selma, de vrouw die Sobibor overleefde (e-Book)

Ad van Liempt

EPUB | Oktober 2020
Selma Wijnberg (Groningen, 1922) is een van de zeer weinigen die Sobibor overleefde. Dat was ook helemaal niet de bedoeling van de nazi’s. Sobibor was een vernietigingskamp, dat niemand... Meer
Prijs € 7,95
Zet op wensenlijst

5

God save the queen (e-Book) | Hieke Jippes, Liddie Austin, Wies Enthoven, Reinildis van Ditzhuyzen, Dorine Hermans, Vanessa Lamsvelt, Brigitte Balfoort, Nienke van Leverink (ISBN 9789083073507)

God save the queen (e-Book)

Hieke Jippes, Liddie Austin, Wies Enthoven, Reinildis van Ditzhuyzen, Dorine Hermans, Vanessa Lamsvelt, Brigitte Balfoort, Nienke van Leverink

EPUB | Oktober 2020
Al meer dan vijfenzestig jaar zit Queen Elizabeth op de Britse troon en inmiddels is ze het langstzittende staatshoofd ter wereld. Ze heeft naast het Verenigd Koninkrijk ook de vijftien... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

6

De laatste reis van De Boswachter (e-Book) | Dirk Jan Roeleven, Hester van der Vliet (ISBN 9789492928320)

De laatste reis van De Boswachter (e-Book)

Dirk Jan Roeleven, Hester van der Vliet

EPUB | Oktober 2020
De kilometerteller van De Boswachter, een zeventien jaar oude Subaru Forester, springt op de Antwerpse ringweg van 499.999 naar 500.000. Het is voor Dirk Jan Roeleven en zijn vrouw Hester... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

7

Het gevecht met de Nederlandse Spoorwegen (e-Book) | Salo Muller (ISBN 9789493028432)

Het gevecht met de Nederlandse Spoorwegen (e-Book)

Salo Muller

EPUB | Oktober 2020
Het begon als een persoonlijke kruistocht en het werd een schadeclaim voor alle Nederlandse slachtoffers van de Holocaust die door de Nederlandse Spoorwegen zijn vervoerd naar Westerbork en... Meer
Prijs € 7,95
Zet op wensenlijst

8

Aslast (e-Book) | A.H.J. Dautzenberg (ISBN 9789083073569)

Aslast (e-Book)

A.H.J. Dautzenberg

EPUB | Oktober 2020
‘Goedemorgen. We zijn op weg naar uw bestemming. We doen ons best om die te bereiken. In de tussentijd kunt u genieten van het uitzicht. Wanneer we uw bestemming naderen, zullen we u daarvan... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

9

Eenzijdige wijziging van de arbeidsovereenkomst (e-Book) | Sjef de Laat, Leopold Holtus, Ribca van Wijngaarden, Bas Westerhout (ISBN 9789059317260)

Eenzijdige wijziging van de arbeidsovereenkomst (e-Book)

Sjef de Laat, Leopold Holtus, Ribca van Wijngaarden, Bas Westerhout

Adobe PDF met digitaal watermerk | Oktober 2020
Kan een werkgever eenzijdig de werknemer een – substantiële – verlaging van het loon opleggen? Kan de werkgever eenzijdig de arbeidsduur of de arbeidstijd fors verkorten? Kan de... Meer
Prijs € 35,00
Zet op wensenlijst

10

Home Stretch | Graham Norton (ISBN 9781473665170)

Home Stretch

Graham Norton

Paperback | Oktober 2020
'Graham Norton's examination of small-town Irish lives continues in his deeply moving third novel. He is a magnificent writer.' JOHN BOYNE Shame and longing can flow through generations,... Meer
Prijs € 24,95
Zet op wensenlijst

1

Hamlet nu (e-Book) | Taco Veldstra (ISBN 9789463388160)

Hamlet nu (e-Book)

Taco Veldstra

EPUB | Januari 2020
Hamlet Nu: een spannende, tragische, sensuele en spirituele roman die zich afspeelt in de jaren 60/70 van de 20e eeuw. De roman zit vol met humor net als Shakespeare dat deed maar dat... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

2

Een land van kleine buffers (e-Book) | Dirk Bezemer (ISBN 9789083080048)

Een land van kleine buffers (e-Book)

Dirk Bezemer

EPUB | Augustus 2020
De wereld is radicaal veranderd sinds de Grote Lockdown. In energie, toerisme, vastgoed, financiering, waardeketens, mobiliteit en it wordt het nooit meer zoals het was. De schulden zijn... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

3

Wat is bewustzijn nou eigenlijk? (e-Book) | Jacob Jolij (ISBN 9789046827390)

Wat is bewustzijn nou eigenlijk? (e-Book)

Jacob Jolij

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2020
Wat is bewustzijn? Volgens de meeste hersenwetenschappers gewoon een hersenproces. Na een ingrijpende periode in zijn persoonlijke leven gelooft Jacob Jolij, cognitief neurowetenschapper,... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

4

De opgang (e-Book) | Stefan Hertmans (ISBN 9789403101613)

De opgang (e-Book)

Stefan Hertmans

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2020
In de zomer van 1979 trok een huis in het Gentse Patershol de aandacht van Stefan Hertmans. De blauweregen hing bestoft neer, maar de geur trof hem diep en bracht hem terug naar... Meer
Prijs € 13,99
Zet op wensenlijst

7

Het achtste leven (e-Book) | Nino Haratischwili (ISBN 9789025448592)

Het achtste leven (e-Book)

Nino Haratischwili

EPUB met digitaal watermerk | December 2016
Het achtste leven (voor Brilka)’ van Nino Haratischwili is een monumentaal, tolstojaans familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Dit verhaal over acht levens van één... Meer
Prijs € 0,00
Zet op wensenlijst

8

Het rad des tijds / 1 Het oog van de wereld (e-Book) | Robert Jordan (ISBN 9789024564460)

Het rad des tijds / 1 Het oog van de wereld (e-Book)

Robert Jordan

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2014
Het Rad des Tijds is onbetwist de meest aansprekende fantasy-cyclus van de afgelopen decennia. In dit ambitieuze epos verhaalt Robert Jordan van een profetie die lang geleden is gedaan, van... Meer
Prijs € 0,00
Zet op wensenlijst

9

De belofte van Pisa (e-Book) | Mano Bouzamour (ISBN 9789044625448)

De belofte van Pisa (e-Book)

Mano Bouzamour

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2013
De man in pak vroeg aan de decaan: `Zitten hier ook Marokkanen op school? De decaan zei dat het reuze meeviel. Totdat Sam het lyceum binnen stapt. Zijn broer zit in de zware... Meer
Prijs € 5,99
Zet op wensenlijst

10

54 minuten (e-Book) | Marieke Nijkamp (ISBN 9789402751529)

54 minuten (e-Book)

Marieke Nijkamp

EPUB met digitaal watermerk | September 2016
***Winnaar van de Hebban Award 2017 voor Beste Young Adult!*** In Amerika al maandenlang op de New York Times-bestsellerlijst! 10 :00 De directeur van Opportunity High School beëindigt... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst