1

Origin | Dan Brown (ISBN 9789024576791)

Origin

Dan Brown

Paperback | Oktober 2017
Origin, het nieuwe boek van Dan Brown, verschijnt op 3 oktober 2017! Van Dan Brown, auteur van de bestsellers Inferno en De Da Vinci Code, verschijnt in oktober 2017 een nieuwe thriller:... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

2

Steeds leuker | Jelle Hermus (ISBN 9789021567068)

Steeds leuker

Jelle Hermus

Paperback | November 2017
'Steeds leuker' van Jelle Hermus bevat de korte route naar een leuker leven vol vrijheid, blijheid en betekenis. Jelle Hermus, oprichter van soChicken, laat zien hoe je de ballast in je... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

3

5 ingredienten | Jamie Oliver (ISBN 9789021566665)

5 ingredienten

Jamie Oliver

Hardback | September 2017
Snel, simpel, superlekker - dé opvolger van Jamie in 15 minutenIn 5 ingrediënten: snel & simpel koken laat Jamie Oliver zien hoe je met slechts 5 ingrediënten elke dag heerlijk en... Meer
Prijs € 29,99
Zet op wensenlijst

4

Dagboek van een getuige | Astrid Holleeder (ISBN 9789048843510)

Dagboek van een getuige

Astrid Holleeder

Paperback | Oktober 2017
Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

5

De heilige Rita | Tommy Wieringa (ISBN 9789023458753)

De heilige Rita

Tommy Wieringa

Paperback | Oktober 2017
Bijna vijftig jaar woont Paul Krüzen met zijn vader in een Saksische spookboerderij buiten Mariënveen, een vergeten dorp aan de grens. Eens zorgde zijn vader voor hem, nu zorgt hij voor zijn... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

6

Het labyrint der geesten | Carlos Ruiz Zafón (ISBN 9789056725815)

Het labyrint der geesten

Carlos Ruiz Zafón

Hardback | November 2017
De indrukwekkende finale van het vierluik Het Kerkhof der Vergeten Boeken van Carlos Ruiz Zafón! De bestellerreeks die begon met De schaduw van de wind. Spanje in de late jaren ’50: Een... Meer
Prijs € 29,99
Zet op wensenlijst

7

Winternacht | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400508422)

Winternacht

Suzanne Vermeer

Paperback | November 2017
Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Haar biologische vader ligt op sterven en wil haar nog eenmaal zien, en dus vertrekt Karin samen met... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

8

Deal | Michel van Egmond (ISBN 9789048842377)

Deal

Michel van Egmond

Paperback | November 2017
In DEAL neemt bestseller auteur Michel van Egmond de lezer mee in de wereld van Rob Jansen, een van de meest vooraanstaande voetbalmakelaars in Europa. Hij schets niet alleen een intiem... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

9

Mijn Amerika | Mart Smeets (ISBN 9789462970809)

Mijn Amerika

Mart Smeets

Paperback | November 2017
Smeets in the States: het langverwachte Amerika-boek!Op de dag dat president John F. Kennedy werd doodgeschoten, 22 november 1963, begon voor de 16-jarige Mart Smeets een levenslange... Meer
Prijs € 18,50
Zet op wensenlijst

10

BFF's voor even | Rachel Renée Russell (ISBN 9789026144080)

BFF's voor even

Rachel Renée Russell

Hardback | September 2017
BFF’s voor even is het elfde deel in de succesvolle meidenserie Dagboek van een muts, geschreven door Rachel Renée Russell. Met in de hoofdrol Nikki Maxwell, blunderkoningin.Nikki mag... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

1

Het achtste leven (e-Book) | Nino Haratischwili (ISBN 9789025448592)

Het achtste leven (e-Book)

Nino Haratischwili

EPUB met digitaal watermerk | December 2016
Het achtste leven (voor Brilka)’ van Nino Haratischwili is een monumentaal, tolstojaans familie-epos dat zes generaties omspant tussen 1900 en nu. Dit verhaal over acht levens van één... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

2

De donkere toren 5 - wolven van de Calla (e-Book) | Stephen King (ISBN 9789024559862)

De donkere toren 5 - wolven van de Calla (e-Book)

Stephen King

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2013
`Eerst komen de glimlachjes, dan de leugens. En ten slotte de kogel. Roland de scherpschutter In Wolven van de Calla naderen Roland de scherpschutter en zijn metgezellen Donderklap. Maar... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

3

De ontdekkingsreis van Bob Pinedo (e-Book) | René Steenhorst (ISBN 9789044635386)

De ontdekkingsreis van Bob Pinedo (e-Book)

René Steenhorst

EPUB | November 2017
Nooit zal kankerspecialist prof. dr. Bob Pinedo die aanblik vergeten in de jaren zeventig van de vorige eeuw van al die 'uitzichtloos ziek' verklaarde patiënten. Patiënten met uitzaaiingen... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

4

Een oord van verderf ; Heimelijke ontmoeting (2-in-1) (e-Book) | Nicola Cornick (ISBN 9789402531923)

Een oord van verderf ; Heimelijke ontmoeting (2-in-1) (e-Book)

Nicola Cornick

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
(1) EEN OORD VAN VERDERF - Ooit was Blanchland het thuis van Lady Sarah Sheridan, maar het is al lang in handen van haar neef. Over hem doen de wildste verhalen de ronde - hij zou orgieën op... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

5

De sneeuwengel (e-Book) | Lulu Taylor (ISBN 9789402309850)

De sneeuwengel (e-Book)

Lulu Taylor

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

6

De donkere toren / 4 - Tovenaarsglas (e-Book) | Stephen King (ISBN 9789024559855)

De donkere toren / 4 - Tovenaarsglas (e-Book)

Stephen King

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2013
De Donkere Toren-serie is Stephen Kings onbetwiste meesterwerk en een van de grootste epische successen van de afgelopen dertig jaar. Een aangrijpende en spannende saga die een... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

7

Pim op Terschelling (e-Book) | Sibilla Hegebers (ISBN 9789082198362)

Pim op Terschelling (e-Book)

Sibilla Hegebers

Adobe PDF met digitaal watermerk | Juni 2015
Pim de Beer” is een prentenboek voor kleuters. In dit deeltje gaan Pim en zijn hondje Spoetnik op vakantie naar het eiland Terschelling. Pim droomt over de Lutine en gaat strandjutten. Als... Meer
Prijs € 3,99
Zet op wensenlijst

8

De ontdekkingsreis van Bob Pinedo | René Steenhorst (ISBN 9789044635379)

De ontdekkingsreis van Bob Pinedo

René Steenhorst

Paperback | November 2017
Nooit zal kankerspecialist prof. dr. Bob Pinedo die aanblik vergeten in de jaren zeventig van de vorige eeuw van al die 'uitzichtloos ziek' verklaarde patiënten. Patiënten met uitzaaiingen... Meer
Prijs € 22,50
Zet op wensenlijst

9

De ontredderde republiek (e-Book) | Mia Doornaert (ISBN 9789463101974)

De ontredderde republiek (e-Book)

Mia Doornaert

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2017
'Iedereen heeft twee vaderlanden, het zijne en Frankrijk', placht men te zeggen. En nog steeds is La douce France een trekpleister voor ontelbare bezoekers en voor expats die er van hun... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

10

Ruimtelijk bestuursrecht / 2017-2 (e-Book) (ISBN 9789013142099)

Ruimtelijk bestuursrecht / 2017-2 (e-Book)

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
In deze handzame uitgave vindt u een compleet en logisch geordend overzicht van alle tot oktober 2017 bijgewerkte wetten en uitvoeringsregelingen. Voor de student of professional in de... Meer
Prijs € 94,17
Zet op wensenlijst

1

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

2

Origin (e-Book) | Dan Brown (ISBN 9789024576807)

Origin (e-Book)

Dan Brown

EPUB met digitaal watermerk | September 2017
Oorsprong is de nieuwe Robert Langdon-thriller van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. Oorsprong speelt zich af in Madrid, Barcelona, Bilbao en Sevilla, zit vol moderne... Meer
Prijs € 17,99
Zet op wensenlijst

3

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

4

De tolk van Java (e-Book) | Alfred Birney (ISBN 9789044536454)

De tolk van Java (e-Book)

Alfred Birney

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
Voor een Helmondse schoenmakersdochter, een Indische voormalige oorlogstolk en hun zoon – de verteller – bestaat er geen heden. Er is alleen een belast verleden: de jeugd van de moeder... Meer
Prijs € 10,99
Zet op wensenlijst

5

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book) | Gary Northfield (ISBN 9789024571727)

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book)

Gary Northfield

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Julius Zebra – Rollebollen met de Romeinen van Gary Northfield, het eerste deel van de Julius Zebra-serie, is grappig, spannend en informatief, met zwart-wit illustraties en allerlei weetjes... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

6

Opwindende opdracht / Er was eens... / Dochter van de baas (e-Book) | Cathleen Galitz (ISBN 9789461706126)

Opwindende opdracht / Er was eens... / Dochter van de baas (e-Book)

Cathleen Galitz

EPUB met digitaal watermerk | December 2011
(1) OPWINDENDE OPDRACHT - Om een gevaarlijke opdracht te kunnen vervullen moet playboy Alexander zich tijdelijk een vrouw aanmeten. De ietwat saaie, preutse Stephanie valt die eer te beurt.... Meer
Prijs € 5,99
Zet op wensenlijst

7

De brandende kampongs van Generaal Spoor (e-Book) | Rémy Limpach (ISBN 9789461278616)

De brandende kampongs van Generaal Spoor (e-Book)

Rémy Limpach

EPUB met digitaal watermerk | September 2016
Excessen of structureel extreem geweld? Het officiële Nederlandse regeringsstandpunt sinds 1969 is dat er in het voormalige Nederlands-Indië - met uitzondering van inlichtingensecties en de... Meer
Prijs € 29,90
Zet op wensenlijst

8

De rest van de dag (e-Book) | Kazuo Ishiguro (ISBN 9789025442385)

De rest van de dag (e-Book)

Kazuo Ishiguro

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2013
In ‘De rest van de dag’ van Nobelprijswinnaar Kazuo Ishiguro kijkt Mr. Stevens, een ouder wordende Engelse butler, terug op de tijd dat hij in dienst was van lord Darlington, in de jaren... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

9

Oorlog en terpentijn (e-Book) | Stefan Hertmans (ISBN 9789023479314)

Oorlog en terpentijn (e-Book)

Stefan Hertmans

EPUB met digitaal watermerk | September 2013
Winnaar AKO Literatuurprijs 2014 Het verhaal van een kleine held in de Grote Oorlog die ervan droomde kunstenaar te worden. Vlak voor zijn dood in de jaren tachtig van de vorige eeuw gaf... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book) | Tosca Menten (ISBN 9789000309986)

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book)

Tosca Menten

EPUB met digitaal watermerk | November 2012
Maashi! Maashi! De klas van Dummie en Goos mag meedoen met een optocht! Op aanwijzing van Dummie maken ze met z'n allen een prachtige wagen van de Nijl. Maar tijdens de optocht gooit... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst