1

Origin | Dan Brown (ISBN 9789024576791)

Origin

Dan Brown

Paperback | Oktober 2017
Origin, het nieuwe boek van Dan Brown, verschijnt op 3 oktober 2017! Van Dan Brown, auteur van de bestsellers Inferno en De Da Vinci Code, verschijnt in oktober 2017 een nieuwe thriller:... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

2

Het labyrint der geesten | Carlos Ruiz Zafón (ISBN 9789056725815)

Het labyrint der geesten

Carlos Ruiz Zafón

Hardback | November 2017
De indrukwekkende finale van het vierluik Het Kerkhof der Vergeten Boeken van Carlos Ruiz Zafón! De bestellerreeks die begon met De schaduw van de wind. Spanje in de late jaren ’50: Een... Meer
Prijs € 29,99
Zet op wensenlijst

3

De heilige Rita | Tommy Wieringa (ISBN 9789023458753)

De heilige Rita

Tommy Wieringa

Paperback | Oktober 2017
Bijna vijftig jaar woont Paul Krüzen met zijn vader in een Saksische spookboerderij buiten Mariënveen, een vergeten dorp aan de grens. Eens zorgde zijn vader voor hem, nu zorgt hij voor zijn... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

4

Dagboek van een getuige | Astrid Holleeder (ISBN 9789048843510)

Dagboek van een getuige

Astrid Holleeder

Paperback | Oktober 2017
Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

5

5 ingredienten | Jamie Oliver (ISBN 9789021566665)

5 ingredienten

Jamie Oliver

Hardback | September 2017
Snel, simpel, superlekker - dé opvolger van Jamie in 15 minutenIn 5 ingrediënten: snel & simpel koken laat Jamie Oliver zien hoe je met slechts 5 ingrediënten elke dag heerlijk en... Meer
Prijs € 29,99
Zet op wensenlijst

6

Deal | Michel van Egmond (ISBN 9789048842377)

Deal

Michel van Egmond

Paperback | November 2017
In DEAL neemt bestseller auteur Michel van Egmond de lezer mee in de wereld van Rob Jansen, een van de meest vooraanstaande voetbalmakelaars in Europa. Hij schets niet alleen een intiem... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

7

Het 8-weekse bloedsuikerdieet | Michael Mosley, Dr. Michael Mosley (ISBN 9789057124969)

Het 8-weekse bloedsuikerdieet

Michael Mosley, Dr. Michael Mosley

Paperback | November 2017
Dr. Michael Mosley gaat in zijn nieuwe internationale bestseller de strijd aan met een van de grootste stille epidemieën van onze tijd: een verhoogde bloedsuikerspiegel. Ons eten bevat veel... Meer
Prijs € 16,95
Zet op wensenlijst

8

Selma | Carolijn Visser (ISBN 9789045036205)

Selma

Carolijn Visser

Paperback | November 2017
Winnaar Libris Geschiedenisprijs 2017 Selma Vos was de enige Nederlander die in China woorden ten tijde van Laat Honderd Bloemen Bloeien, de Grote Sprong Voorwaarts en de Culturele... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

9

Nachthandel | Lee Child (ISBN 9789024578542)

Nachthandel

Lee Child

Paperback | November 2017
Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee Child Advies: leg Reacher geen strobreed in de weg. Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

10

Bas Nijhuis | Eddy van der Ley, Eddy van der van der Ley (ISBN 9789048834716)

Bas Nijhuis

Eddy van der Ley, Eddy van der van der Ley

Paperback | Oktober 2017
Hoe communiceren stervoetballers als Ronaldo, Zlatan en Suárez in het vuur van de strijd met de scheidsrechter? Wat gebeurt er allemaal rondom nationale en internationale topwedstrijden?... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

1

Gastrofysica | Charles Spence (ISBN 9789044635423)

Gastrofysica

Charles Spence

Paperback | November 2017
Waarom bijvoorbeeld consumeren we 35 procent meer voedsel wanneer we met iemand anders eten, en zelfs 75 procent meer wanneer we met drie anderen eten? Hoe is het te verklaren dat... Meer
Prijs € 25,00
Zet op wensenlijst

2

De sneeuwengel (e-Book) | Lulu Taylor (ISBN 9789402309850)

De sneeuwengel (e-Book)

Lulu Taylor

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

3

De ontredderde republiek (e-Book) | Mia Doornaert (ISBN 9789463101974)

De ontredderde republiek (e-Book)

Mia Doornaert

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2017
'Iedereen heeft twee vaderlanden, het zijne en Frankrijk', placht men te zeggen. En nog steeds is La douce France een trekpleister voor ontelbare bezoekers en voor expats die er van hun... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

4

McCurry, Steve, On Reading (ISBN 9780714871295)

McCurry, Steve, On Reading

Hardback | September 2016
A celebration of the timeless act of reading - as seen through the lens of one of the world's most beloved photographersYoung or old, rich or poor, engaged in the sacred or the secular,... Meer
Prijs € 49,95
Zet op wensenlijst

5

Onvoltooid verleden (e-Book) | Gerda van Wageningen (ISBN 9789401913010)

Onvoltooid verleden (e-Book)

Gerda van Wageningen

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
De moderne familieroman ‘Onvoltooid verleden’ van Gerda van Wageningen speelt zich af in Leiden, waar rechtenstudenten Ans en Doortje een studentenhuis en lief en leed met elkaar delen. Als... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

7

Rome en de Nederlanden | Elly Jans, Charles Hupperts, Riemer van der Veen (ISBN 9789082714210)

Rome en de Nederlanden

Elly Jans, Charles Hupperts, Riemer van der Veen

November 2017
Het onderwerp van de Imagokalender 2018 is 'Rome en de Nederlanden'. De aanwezigheid van de Romeinen in de Nederlanden wordt onder meer verteld aan de hand van een aantal beroemde Romeinse... Meer
Prijs € 13,95
Zet op wensenlijst

8

Neurie als je de woorden niet kent (e-Book) | Bianca Marais (ISBN 9789044352467)

Neurie als je de woorden niet kent (e-Book)

Bianca Marais

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
De negenjarige Robin groeit op in een welvarend blank gezin in Johannesburg ten tijde van de Apartheid. Beauty is Xhosa. Ze woont in Transkei waar ze haar kinderen alleen opvoedt. Hun paden... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

9

Error (e-Book) | Willem Asman (ISBN 9789026338540)

Error (e-Book)

Willem Asman

EPUB met digitaal watermerk | November 2017
ERROR’ is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. In de zomer van 2017 verscheen het eerste deel: ‘ENTER’. Bekroond auteur Willem Asman zette hiermee het eerste boek van een... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

De Toveracademie (ISBN 9789085160663)

De Toveracademie

Paperback | Augustus 2017
o nee, geen kabouters, vooral geen kabouters. In deze bundel met verhalen over toveren gaat het er meestal serieus aan toe. Geen kinderspel, maar toveren alsof je leven ervan afhangt. Zo... Meer
Prijs € 12,95
Zet op wensenlijst

1

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

2

Origin (e-Book) | Dan Brown (ISBN 9789024576807)

Origin (e-Book)

Dan Brown

EPUB met digitaal watermerk | September 2017
Oorsprong is de nieuwe Robert Langdon-thriller van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. Oorsprong speelt zich af in Madrid, Barcelona, Bilbao en Sevilla, zit vol moderne... Meer
Prijs € 17,99
Zet op wensenlijst

3

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

4

De tolk van Java (e-Book) | Alfred Birney (ISBN 9789044536454)

De tolk van Java (e-Book)

Alfred Birney

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2016
Voor een Helmondse schoenmakersdochter, een Indische voormalige oorlogstolk en hun zoon – de verteller – bestaat er geen heden. Er is alleen een belast verleden: de jeugd van de moeder... Meer
Prijs € 10,99
Zet op wensenlijst

5

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book) | Gary Northfield (ISBN 9789024571727)

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book)

Gary Northfield

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Julius Zebra – Rollebollen met de Romeinen van Gary Northfield, het eerste deel van de Julius Zebra-serie, is grappig, spannend en informatief, met zwart-wit illustraties en allerlei weetjes... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

6

Opwindende opdracht / Er was eens... / Dochter van de baas (e-Book) | Cathleen Galitz (ISBN 9789461706126)

Opwindende opdracht / Er was eens... / Dochter van de baas (e-Book)

Cathleen Galitz

EPUB met digitaal watermerk | December 2011
(1) OPWINDENDE OPDRACHT - Om een gevaarlijke opdracht te kunnen vervullen moet playboy Alexander zich tijdelijk een vrouw aanmeten. De ietwat saaie, preutse Stephanie valt die eer te beurt.... Meer
Prijs € 5,99
Zet op wensenlijst

7

De brandende kampongs van Generaal Spoor (e-Book) | Rémy Limpach (ISBN 9789461278616)

De brandende kampongs van Generaal Spoor (e-Book)

Rémy Limpach

EPUB met digitaal watermerk | September 2016
Excessen of structureel extreem geweld? Het officiële Nederlandse regeringsstandpunt sinds 1969 is dat er in het voormalige Nederlands-Indië - met uitzondering van inlichtingensecties en de... Meer
Prijs € 29,90
Zet op wensenlijst

8

De rest van de dag (e-Book) | Kazuo Ishiguro (ISBN 9789025442385)

De rest van de dag (e-Book)

Kazuo Ishiguro

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2013
In ‘De rest van de dag’ van Nobelprijswinnaar Kazuo Ishiguro kijkt Mr. Stevens, een ouder wordende Engelse butler, terug op de tijd dat hij in dienst was van lord Darlington, in de jaren... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

9

Oorlog en terpentijn (e-Book) | Stefan Hertmans (ISBN 9789023479314)

Oorlog en terpentijn (e-Book)

Stefan Hertmans

EPUB met digitaal watermerk | September 2013
Winnaar AKO Literatuurprijs 2014 Het verhaal van een kleine held in de Grote Oorlog die ervan droomde kunstenaar te worden. Vlak voor zijn dood in de jaren tachtig van de vorige eeuw gaf... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book) | Tosca Menten (ISBN 9789000309986)

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book)

Tosca Menten

EPUB met digitaal watermerk | November 2012
Maashi! Maashi! De klas van Dummie en Goos mag meedoen met een optocht! Op aanwijzing van Dummie maken ze met z'n allen een prachtige wagen van de Nijl. Maar tijdens de optocht gooit... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst