1

Huidpijn | Saskia Noort (ISBN 9789026331398)

Huidpijn

Saskia Noort

Paperback | Juli 2016
Huidpijn is Noorts gevoeligste thriller tot nu toe, waarin ze opnieuw bevestigt als geen ander een scherp oog te hebben voor de tijdsgeest We hebben allemaal een duistere kant. Maar wat als... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

2

Killer Body Book | Fajah Lourens, Anke Langelaan (ISBN 9789021562681)

Killer Body Book

Fajah Lourens, Anke Langelaan

Hardback | April 2016
In het rijk geïllustreerde Killerbody dieet, helpen Fajah Lourens en haar team van fitnessexperts, voedingsdeskundigen en artsen je om de eerste stappen te zetten om jouw eigen Killerbody te... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

3

Klein leven | Hanya Yanagihara (ISBN 9789046820315)

Klein leven

Hanya Yanagihara

Paperback | April 2016
Het boek dat je leven verandertJe zult nu nog niet begrijpen wat ik bedoel, maar op een dag wel: de enige truc voor vriendschap is volgens mij dat je mensen uitzoekt die beter zijn dan jij -... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

4

Pogingen iets van het leven te maken | Hendrik Groen (ISBN 9789029089975)

Pogingen iets van het leven te maken

Hendrik Groen

Paperback | Juni 2014
Hendrik Groen is wel oud maar niet dood, en niet van plan zich eronder te laten krijgen. Toegegeven: zijn dagelijkse wandelingen worden steeds korter omdat de benen niet meer willen en hij... Meer
Prijs € 18,99
Zet op wensenlijst

5

Verborgen | Karin Slaughter (ISBN 9789402713800)

Verborgen

Karin Slaughter

Paperback | Juni 2016
WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft Will Trent zodra hij het verlaten pakhuis in Atlanta binnengaat, en het dode lichaam van een ex-politieagent... Meer
Prijs € 19,95
Zet op wensenlijst

6

Het leven van een Loser 10 - ff offline | Jeff Kinney (ISBN 9789026140600)

Het leven van een Loser 10 - ff offline

Jeff Kinney

Hardback | Juni 2016
Bram Botermans moet helemaal offline in ff offline, deel 10 van Jeff Kinneys graphicnovelserie Het leven van een Loser. Mevrouw Botermans voert actie om een weekend alle elektriciteit af te... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

7

Ik reis alleen | Samuel Bjørk (ISBN 9789021018034)

Ik reis alleen

Samuel Bjørk

Paperback | Februari 2016
Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger.Op het Noorse platteland wordt... Meer
Prijs € 10,00
Zet op wensenlijst

8

Voor jou | Jojo Moyes (ISBN 9789026141461)

Voor jou

Jojo Moyes

Paperback | Mei 2016
De internationale bestseller 'Voor jou' van Jojo Moyes is nu verfilmd! Met in de hoofdrollen Emilia Clarke, bekend van 'Game of Thrones', als Lou en Sam Claflin, bekend van 'The Hunger... Meer
Prijs € 10,00
Zet op wensenlijst

9

Max, de jongste formule 1-winnaar ooit | André Hoogeboom (ISBN 9789045211886)

Max, de jongste formule 1-winnaar ooit

André Hoogeboom

Paperback | Juli 2016
Nederland heeft een nieuwe held!Niki Lauda: 'Dit zullen we nooit meer meemaken'David Coulthard: 'Niet Leicester City, maar Max Verstappen is het sportsprookje van 2016'Damon Hill:... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

10

De heksen | Roald Dahl (ISBN 9789026140907)

De heksen

Roald Dahl

Paperback | Augustus 2016
De heksen is een fantastisch kinderboek van bestsellerauteur Roald Dahl. Met prachtige tekeningen van bekroond illustrator Quentin Blake.Dit is geen sprookje. Het gaat hier om echte heksen.... Meer
Prijs € 5,00
Zet op wensenlijst

1

De schooljaren van Jezus (e-Book) | J.M. Coetzee (ISBN 9789059366862)

De schooljaren van Jezus (e-Book)

J.M. Coetzee

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Simón heeft zijn hele leven ingericht rond zijn rol als pleegvader van de eigenzinnige jongen Davíd. Toch is er méér nodig om het kind te begrijpen, te kunnen liefhebben. Hij zal zich open... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

2

Narcotica (e-Book) | Emelie Schepp (ISBN 9789026140570)

Narcotica (e-Book)

Emelie Schepp

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

3

Honderd dagen (e-Book) | Lukas Bärfuss (ISBN 9789059366640)

Honderd dagen (e-Book)

Lukas Bärfuss

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
David Hohl werkt als ontwikkelingssamenwerker in Rwanda, aan de vooravond van een humanitaire catastrofe. Zijn collega’s vluchten het land uit, maar Hohl besluit achter te blijven. Al snel... Meer
Prijs € 14,95
Zet op wensenlijst

4

Love game (e-Book) | Lauren Weisberger (ISBN 9789402306248)

Love game (e-Book)

Lauren Weisberger

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Een jonge vrouw leert de keerzijde van glitter en glamour kennen Charlotte ‘Charlie’ Silver werkt hard om als tennister de top te bereiken. Sinds de dood van haar moeder is haar vader haar... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

5

Creatief kleuren voor volwassenen | Joop Lucas (ISBN 9789463182362)

Creatief kleuren voor volwassenen

Joop Lucas

Paperback | Augustus 2016
De kleurplaten in dit kleurboek van Joop Lucas zijn slim uitgedacht en handgemaakt en bevatten 30 afbeeldingen van verschillende landen en steden. Joop Lucas werkt al meer dan 30 jaar als... Meer
Prijs € 13,18
Zet op wensenlijst

6

Het meisje met de onderrugtattoo | Amy Schumer (ISBN 9789044350630)

Het meisje met de onderrugtattoo

Amy Schumer

Paperback | Augustus 2016
Zij is de leukste vrouw van Amerika. Misschien wel van de hele wereld. Ze houdt van provoceren, gaat geen enkele uitdaging uit de weg en is niet bang om zichzelf belachelijk te maken. Deze... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

7

Dostie (e-Book) | Gerda van Wageningen (ISBN 9789401907446)

Dostie (e-Book)

Gerda van Wageningen

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Dostie van Gerda van Wageningen is het eerste deel van een trilogie over vluchtelingenopvang in de Eerste Wereldoorlog. Het verhaal begint met het bombardement van Antwerpen in oktober 1914.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

8

De levens van Jan Six (e-Book) | Geert Mak (ISBN 9789045027777)

De levens van Jan Six (e-Book)

Geert Mak

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Dit is het verhaal van Jan Six, zijn familie en zijn vele levens. Zijn portret geldt als het mooiste dat zijn vriend Rembrandt ooit maakte, het hangt – uniek – nog steeds in het familiehuis... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

9

De tien schrijvers van Laura Witte | Pasi Ilmari Jääskeläinen (ISBN 9789046820858)

De tien schrijvers van Laura Witte

Pasi Ilmari Jääskeläinen

Paperback | Augustus 2016
Na twee grote teleurstellingen keert Ella Milana terug naar haar geboortedorp om er les te geven. Nadat de lokale krant een verhaal van haar heeft gepubliceerd, nodigt de beroemde... Meer
Prijs € 22,99
Zet op wensenlijst

10

Mangelvrouw | Marion van de Coolwijk (ISBN 9789045210179)

Mangelvrouw

Marion van de Coolwijk

Paperback | Augustus 2016
IJzingwekkend thrillerdebuut van bestsellerauteur Marion van de CoolwijkBette van Maanen ziet haar comfortabele leven in duigen vallen als haar man Lucas na een ongeluk in het ziekenhuis... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

1

Als de zon zakt achter de heuvels (e-Book) | Marianne Roijers (ISBN 9789462285729)

Als de zon zakt achter de heuvels (e-Book)

Marianne Roijers

EPUB | December 2014
Het verhaal speelt zich af in het huidige Amerika, in het onherbergzame Hulett,Wyoming, waar de tijd enigszins lijkt stil te staan. De rancher Argo Springer wordt verliefd op het... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

2

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

3

Huidpijn (e-Book) | Saskia Noort (ISBN 9789026331404)

Huidpijn (e-Book)

Saskia Noort

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2016
Iedereen heeft een duistere kant. Ook Anne, Nederlands populairste televisiepresentatrice en journaliste. Als ze haar grote liefde - en daarmee haar droom - dreigt te verliezen en het... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

4

Schaamteloos delegeren (e-Book) | Taco Oosterkamp (ISBN 9789461278319)

Schaamteloos delegeren (e-Book)

Taco Oosterkamp

EPUB met digitaal watermerk | September 2015
Ik kan het zelf beter.’ — ‘Ik kan het sneller.’ — ‘En ze doen het toch niet zoals ik het wil.’ Klinkt bekend? Delegeren is misschien wel de belangrijkste vaardigheid die moderne leiders,... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

5

In de mist (e-Book) | Suzanne Vermeer (ISBN 9789044970807)

In de mist (e-Book)

Suzanne Vermeer

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2013
Tijdens een romantisch uitje op een zeilboot in de Middellandse Zee, komen Jasmijn en Lodewijk in een plotselinge dichte mistbank terecht. Door een botsing stoot Jasmijn haar hoofd tegen de... Meer
Prijs € 0,99
Zet op wensenlijst

6

Het smelt (e-Book) | Lize Spit (ISBN 9789082410662)

Het smelt (e-Book)

Lize Spit

EPUB | Februari 2016
In Eva’s geboortejaar worden in het kleine Vlaamse Bovenmeer slechts twee andere kinderen geboren, allebei jongens. De drie maken er hun hele jeugd samen maar het beste van, tot de puberteit... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

7

De laatste mijl (e-Book) | David Baldacci (ISBN 9789044974898)

De laatste mijl (e-Book)

David Baldacci

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te horen dat hij vrijgelaten wordt. Volkomen onverwacht heeft... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

8

Wild*Hard lijf (e-Book) | Meredith Wild (ISBN 9789401605090)

Wild*Hard lijf (e-Book)

Meredith Wild

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Na haar huwelijk met haar knappe geliefde Blake Landon lijkt Erica’s leven eindelijk perfect. Maar schijn bedriegt: bij terugkomst van hun huwelijksreis is Blake opeens het middelpunt van... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

9

Vakantiegeld (e-Book) | Suzanne Vermeer (ISBN 9789044970814)

Vakantiegeld (e-Book)

Suzanne Vermeer

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2013
Robert en Karin van Loon zijn met vakantie op Mallorca als ze aangesproken worden door een werknemer van het resort Golden Oasis om mee te doen met een loterij. Als blijkt dat ze de... Meer
Prijs € 1,49
Zet op wensenlijst

10

Afgunst (e-Book) | Saskia Noort (ISBN 9789041421265)

Afgunst (e-Book)

Saskia Noort

EPUB met digitaal watermerk | December 2011
Bestsellerschrijfster Susan van Doorn, getrouwd, twee kinderen, leeft nog bijna dagelijks met de angst die zij jaren geleden voelde voor haar dominante ex-vriend Ernst Scholten. Alles wat ze... Meer
Prijs € 2,99
Zet op wensenlijst