1

Huidpijn | Saskia Noort (ISBN 9789026331398)

Huidpijn

Saskia Noort

Paperback | Juli 2016
Huidpijn is Noorts gevoeligste thriller tot nu toe, waarin ze opnieuw bevestigt als geen ander een scherp oog te hebben voor de tijdsgeest We hebben allemaal een duistere kant. Maar wat als... Meer
Prijs € 19,99
Zet op wensenlijst

2

Killer Body Book | Fajah Lourens, Anke Langelaan (ISBN 9789021562681)

Killer Body Book

Fajah Lourens, Anke Langelaan

Hardback | April 2016
In het rijk geïllustreerde Killerbody dieet, helpen Fajah Lourens en haar team van fitnessexperts, voedingsdeskundigen en artsen je om de eerste stappen te zetten om jouw eigen Killerbody te... Meer
Prijs € 20,00
Zet op wensenlijst

3

Klein leven | Hanya Yanagihara (ISBN 9789046820315)

Klein leven

Hanya Yanagihara

Paperback | April 2016
Het boek dat je leven verandertJe zult nu nog niet begrijpen wat ik bedoel, maar op een dag wel: de enige truc voor vriendschap is volgens mij dat je mensen uitzoekt die beter zijn dan jij -... Meer
Prijs € 24,99
Zet op wensenlijst

4

Verborgen | Karin Slaughter (ISBN 9789402713800)

Verborgen

Karin Slaughter

Paperback | Juni 2016
WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft Will Trent zodra hij het verlaten pakhuis in Atlanta binnengaat, en het dode lichaam van een ex-politieagent... Meer
Prijs € 19,95
Zet op wensenlijst

5

Pogingen iets van het leven te maken | Hendrik Groen (ISBN 9789029089975)

Pogingen iets van het leven te maken

Hendrik Groen

Paperback | Juni 2014
Hendrik Groen is wel oud maar niet dood, en niet van plan zich eronder te laten krijgen. Toegegeven: zijn dagelijkse wandelingen worden steeds korter omdat de benen niet meer willen en hij... Meer
Prijs € 18,99
Zet op wensenlijst

6

Het leven van een Loser 10 - ff offline | Jeff Kinney (ISBN 9789026140600)

Het leven van een Loser 10 - ff offline

Jeff Kinney

Hardback | Juni 2016
Bram Botermans moet helemaal offline in ff offline, deel 10 van Jeff Kinneys graphicnovelserie Het leven van een Loser. Mevrouw Botermans voert actie om een weekend alle elektriciteit af te... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

7

Voor jou | Jojo Moyes (ISBN 9789026141461)

Voor jou

Jojo Moyes

Paperback | Mei 2016
De internationale bestseller 'Voor jou' van Jojo Moyes is nu verfilmd! Met in de hoofdrollen Emilia Clarke, bekend van 'Game of Thrones', als Lou en Sam Claflin, bekend van 'The Hunger... Meer
Prijs € 10,00
Zet op wensenlijst

8

Max, de jongste formule 1-winnaar ooit | André Hoogeboom (ISBN 9789045211886)

Max, de jongste formule 1-winnaar ooit

André Hoogeboom

Paperback | Juli 2016
Nederland heeft een nieuwe held!Niki Lauda: 'Dit zullen we nooit meer meemaken'David Coulthard: 'Niet Leicester City, maar Max Verstappen is het sportsprookje van 2016'Damon Hill:... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

9

Ik reis alleen | Samuel Bjørk (ISBN 9789021018034)

Ik reis alleen

Samuel Bjørk

Paperback | Februari 2016
Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger.Op het Noorse platteland wordt... Meer
Prijs € 10,00
Zet op wensenlijst

10

Hittegolf | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400507135)

Hittegolf

Suzanne Vermeer

Paperback | April 2016
Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn neergestreken, flink bezig. Maar Anoek Huizing en haar Portugese... Meer
Prijs € 15,00
Zet op wensenlijst

1

Athena Docentenagenda A4 2016-2017 (ISBN 8716951265505)

Athena Docentenagenda A4 2016-2017

April 2016
Specificaties:Docenten agenda- Augustus 2016 t/m Juli 2017- Harde kaft- Door ringband volledig omklapbaar- 160 pagina's- Voorzien van afscheurbare perforatiehoeken- 1 week per 2 pagina's-... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

2

De enige weg naar Rio (e-Book) | Edwin Alblas (ISBN 9789046821039)

De enige weg naar Rio (e-Book)

Edwin Alblas

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
De enige weg naar Rio. Goudkoorts van de hockeyploeg Fly on the wall-verslag van het bepalende jaar richting Olympische Spelen Max Caldas werd na een succesvolle periode als coach van... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

3

Honderd dagen (e-Book) | Lukas Bärfuss (ISBN 9789059366640)

Honderd dagen (e-Book)

Lukas Bärfuss

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
David Hohl werkt als ontwikkelingssamenwerker in Rwanda, aan de vooravond van een humanitaire catastrofe. Zijn collega’s vluchten het land uit, maar Hohl besluit achter te blijven. Al snel... Meer
Prijs € 14,95
Zet op wensenlijst

4

De schooljaren van Jezus (e-Book) | J.M. Coetzee (ISBN 9789059366862)

De schooljaren van Jezus (e-Book)

J.M. Coetzee

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Simón heeft zijn hele leven ingericht rond zijn rol als pleegvader van de eigenzinnige jongen Davíd. Toch is er méér nodig om het kind te begrijpen, te kunnen liefhebben. Hij zal zich open... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

5

De GVR (e-Book) | Roald Dahl (ISBN 9789026142505)

De GVR (e-Book)

Roald Dahl

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2016
De GVR won in 1984 een Zilveren Griffel. Een bestseller van kinderboekenschrijver Roald Dahl, met prachtige tekeningen van bekroond illustrator Quentin Blake. The BFG werd al twee keer... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

6

Hermes omlegagenda week A4 2017 (ISBN 8716951265475)

Hermes omlegagenda week A4 2017

Mei 2016
Specificaties:Omleg agenda- Harde kaft- Door ringband volledig omklapbaar- 128 pagina's- Voorzien van afscheurbare perforatiehoeken- 1 week per 2 pagina's- Beknopt jaaroverzicht op elke... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

7

Narcotica (e-Book) | Emelie Schepp (ISBN 9789026140570)

Narcotica (e-Book)

Emelie Schepp

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2016
Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

8

Pesten en treiteren (e-Book) | Marie-France Hirigoyen (ISBN 9789028442344)

Pesten en treiteren (e-Book)

Marie-France Hirigoyen

EPUB met digitaal watermerk | September 2016
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

9

Rijks, masters of the Golden Age | Marcel Wanders (ISBN 9789491525292)

Rijks, masters of the Golden Age

Marcel Wanders

Hardback | Augustus 2016
Over het Rijksmuseum zijn boekenkasten vol geschreven, toch heeft - verbazingwekkend genoeg - tot op heden geen enkel boek recht gedaan aan de esthetische klasse en reikwijdte van de... Meer
Prijs € 125,00
Zet op wensenlijst

10

Creatief kleuren voor volwassenen | Jennie Lucas (ISBN 9789463182362)

Creatief kleuren voor volwassenen

Jennie Lucas

Paperback | Augustus 2016
De kleurplaten in dit kleurboek van Joop Lucas zijn slim uitgedacht en handgemaakt en bevatten 30 afbeeldingen van verschillende landen en steden. Joop Lucas werkt al meer dan 30 jaar als... Meer
Prijs € 13,18
Zet op wensenlijst

1

Achter de schermen bij oplichters in het buitenland (e-Book) | Kees van der Spek (ISBN 9789026140471)

Achter de schermen bij oplichters in het buitenland (e-Book)

Kees van der Spek

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Kees van der Spek werkte jarenlang bij het programma ‘Peter R. de Vries, misdaadverslaggever’. Eerder publiceerde hij ‘Achter de schermen bij Peter R. de Vries’. Tegenwoordig is hij... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

2

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

3

Wild*Hard lijf (e-Book) | Meredith Wild (ISBN 9789401605090)

Wild*Hard lijf (e-Book)

Meredith Wild

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Na haar huwelijk met haar knappe geliefde Blake Landon lijkt Erica’s leven eindelijk perfect. Maar schijn bedriegt: bij terugkomst van hun huwelijksreis is Blake opeens het middelpunt van... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

4

Wisseling van de wacht / 3 Bill Hodges (e-Book) | Stephen King (ISBN 9789024572830)

Wisseling van de wacht / 3 Bill Hodges (e-Book)

Stephen King

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2016
Wisseling van de wacht is de spectaculaire finale van de succesvolle, veelgeprezen Mercedes-trilogie van Stephen King. Eerder verschenen De eerlijke vinder en Mr. Mercedes, genomineerd voor... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

5

In de mist (e-Book) | Suzanne Vermeer (ISBN 9789044970807)

In de mist (e-Book)

Suzanne Vermeer

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2013
Tijdens een romantisch uitje op een zeilboot in de Middellandse Zee, komen Jasmijn en Lodewijk in een plotselinge dichte mistbank terecht. Door een botsing stoot Jasmijn haar hoofd tegen de... Meer
Prijs € 0,99
Zet op wensenlijst

6

Schaamteloos delegeren (e-Book) | Taco Oosterkamp (ISBN 9789461278319)

Schaamteloos delegeren (e-Book)

Taco Oosterkamp

EPUB met digitaal watermerk | September 2015
Ik kan het zelf beter.’ — ‘Ik kan het sneller.’ — ‘En ze doen het toch niet zoals ik het wil.’ Klinkt bekend? Delegeren is misschien wel de belangrijkste vaardigheid die moderne leiders,... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

7

Verborgen (e-Book) | Karin Slaughter (ISBN 9789402751284)

Verborgen (e-Book)

Karin Slaughter

EPUB met digitaal watermerk | Juni 2016
WILL TRENT is terug! Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft Will Trent zodra hij het verlaten pakhuis in Atlanta binnengaat, en het dode lichaam van een... Meer
Prijs € 9,49
Zet op wensenlijst

8

Luc Nilis (e-Book) | Thijs Slegers (ISBN 9789048833443)

Luc Nilis (e-Book)

Thijs Slegers

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2016
Luc Nilis was een sieraad van een voetballer, maar bleef als mens altijd een mysterie.Succesvol bij Anderlecht en geliefd icoon van psv, maar ondanks 56 interlands voor de Rode Duivels toch... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

9

Huidpijn (e-Book) | Saskia Noort (ISBN 9789026331404)

Huidpijn (e-Book)

Saskia Noort

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2016
Iedereen heeft een duistere kant. Ook Anne, Nederlands populairste televisiepresentatrice en journaliste. Als ze haar grote liefde - en daarmee haar droom - dreigt te verliezen en het... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

10

Mag ik deze date van u? (e-Book) | Hilde Smeesters (ISBN 9789401416566)

Mag ik deze date van u? (e-Book)

Hilde Smeesters

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2014
De Parship-datingbijbel Ben je single en op zoek naar een partner, maar weet je niet goed hoe of waar te beginnen? Dan is dit boek perfect voor jou!   Nog nooit waren er zo veel singles als... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst