1

Culinaire Cosmetica (e-Book) | Susette Brabander (ISBN 9789000364824)

Culinaire Cosmetica (e-Book)

Susette Brabander

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Maak je eigen cosmetica thuis met natuurlijke producten. Een boek vol met tips en recepten om zelf cosmeticaproducten te maken. Je kunt daarvoor de inhoud van je koelkast, fruitschaal,... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

2

Aan het einde van de wereld (e-Book) | Kristin Hannah (ISBN 9789402311495)

Aan het einde van de wereld (e-Book)

Kristin Hannah

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuur Voor een gezin in crisis wordt hun emigratie naar Alaska, de... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

3

Hoe mooi je bent (e-Book) | Ule Hansen (ISBN 9789024582792)

Hoe mooi je bent (e-Book)

Ule Hansen

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
In Hoe mooi je bent, de tweede thriller van Ule Hansen na Negendoder, wordt de geniale profiler Emma Carow in Berlijn op een zenuwslopende zaak gezet. Wanneer de Poolse politie drie... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

4

De jongen in de sneeuw (e-Book) | Samuel Bjork (ISBN 9789024565603)

De jongen in de sneeuw (e-Book)

Samuel Bjork

EPUB met digitaal watermerk | September 2018
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

5

Een bocht in de rivier (e-Book) | V.S. Naipaul (ISBN 9789020414813)

Een bocht in de rivier (e-Book)

V.S. Naipaul

EPUB met digitaal watermerk | November 2015
V.S. Naipauls roman ‘Een bocht in de rivier’ beschrijft hoe een man, en een land, ten prooi vallen aan de naschokken van het koloniale verleden. In een naamloos Afrikaans land, in een stad... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

6

De dochter van de klokkenmaker (e-Book) | Kate Morton (ISBN 9789402311662)

De dochter van de klokkenmaker (e-Book)

Kate Morton

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de... Meer
Prijs € 12,99
Zet op wensenlijst

7

Oh Baby! (e-Book) | Denise Kortlever (ISBN 9789000360253)

Oh Baby! (e-Book)

Denise Kortlever

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
In Oh baby! laat Denise Kortlever zien hoe je tijdens je zwangerschap – én nog heel lang daarna – gevarieerd, makkelijk, gezond en vooral waanzinnig lekker kunt blijven eten. Van snelle... Meer
Prijs € 11,99
Zet op wensenlijst

8

Requiem voor een Pietje (e-Book) | Marjan van den Berg (ISBN 9789082764949)

Requiem voor een Pietje (e-Book)

Marjan van den Berg

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
We ontmoeten de verwarmingsmonteur met het stukje aan zijn neus, de vrouw die moppert dat je in een boot alleen maar riet ziet en we leren dat je uit moet kijken voordat je de grillplaat... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

9

De Elisabeth (e-Book) | Jonah Freud (ISBN 9789048844890)

De Elisabeth (e-Book)

Jonah Freud

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Aan het begin van de 20e eeuw kwamen meisjes uit het hele land naar Culemborg om twee jaar lang in de leer te gaan aan de huishoudschool Mariakroon. Het was algemeen bekend dat de meisjes... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

Trees van de Zonnehof (e-Book) | Clemens Wisse (ISBN 9789401912082)

Trees van de Zonnehof (e-Book)

Clemens Wisse

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2018
Hans en Grietje, de hoofdpersonen in de streekroman 'Trees van de Zonnehof' van Clemens Wisse, zijn als echtpaar de bron van menige grap in het dorpje Leedijk, aan de rivier de Lee. Ze... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

1

De redding (e-Book) | Jayne Ann Krentz (ISBN 9789402304909)

De redding (e-Book)

Jayne Ann Krentz

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Dertien jaar geleden verliet Lucy Sheridan Summer River, nadat Mason Fletcher haar redde uit de handen van Tristan. Het is voor haar nog steeds moeilijk deze herinneringen een plek te geven.... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

2

1493 (e-Book) | Charles C. Mann (ISBN 9789046814253)

1493 (e-Book)

Charles C. Mann

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2013
Hoe de wereld zich ontwikkelde na de ontdekking van Amerika De reizen van Columbus vormden het begin van een bijzondere uitwisseling van flora en fauna tussen Eurazië en Noord- en... Meer
Prijs € 6,99
Zet op wensenlijst

3

Wereldgeschiedenis van Nederland (e-Book) | Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis (ISBN 9789026344008)

Wereldgeschiedenis van Nederland (e-Book)

Huygens Instituut voor Nederlandse Geschiedenis

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2018
Tekst0 In 'Wereldgeschiedenis van Nederland' vertellen meer dan honderd aanstormende en gevestigde Nederlandse onderzoekers op het gebied van geschiedenis en cultuur het wereldwijde verhaal... Meer
Prijs € 14,99
Zet op wensenlijst

4

Fortnite Battle Royale - Hoe word je een pro (e-Book) | Jason R. Rich (ISBN 9789021570877)

Fortnite Battle Royale - Hoe word je een pro (e-Book)

Jason R. Rich

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2018
Hoe word je een pro? Leer vechten en overleven als een pro! Dit is het enige Fortnite-boek met alle tips en trucs. Als het je lukt om in het laatste stadium van Fortnite te komen, heb je... Meer
Prijs € 6,99
Zet op wensenlijst

5

Geil (e-Book) | Isabelle Dams (ISBN 9789057204869)

Geil (e-Book)

Isabelle Dams

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2013
Geil. Een erotische biografie bundelt openhartige, opwindende en (soms) herkenbare korte verhalen over de seksuele ontdekkingstocht van Nanou. Het is een verzameling erotische ontmoetingen... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

6

Zhongguo (e-Book) | Saskia Konniger (ISBN 9789462250901)

Zhongguo (e-Book)

Saskia Konniger

EPUB | Februari 2014
'Verlies is voor mij, winst is voor jou.' Had ze die fiches maar nooit op tafel gelegd. Journaliste Anna Winter gaat in opdracht van een krant op zoek naar het exacte middelpunt van China.... Meer
Prijs € 4,99
Zet op wensenlijst

7

The Breakfast Club (e-Book) | Ellen Van Gool (ISBN 9789401454650)

The Breakfast Club (e-Book)

Ellen Van Gool

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2018
Vroege vogel of langslaper, met The Breakfast Club tover je binnen no time met een minimum aan ingrediënten een evenwichtig en bovenal superlekker ontbijt op je bord. Ideaal om relaxed je... Meer
Prijs € 15,99
Zet op wensenlijst

8

Spijt ! (e-Book) | Carry Slee (ISBN 9789049926298)

Spijt ! (e-Book)

Carry Slee

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2012
Jochem is het mikpunt van getreiter op school. David doeter niet aan mee, maar hij durft er niks van te zeggen. Op eenochtend krijgen ze van de rector te horen dat Jochem na deklassenavond... Meer
Prijs € 8,99
Zet op wensenlijst

9

SCRUM - A Pocket Guide (e-Book) | Gunther Verheyen (ISBN 9789087537944)

SCRUM - A Pocket Guide (e-Book)

Gunther Verheyen

Adobe PDF met digitaal watermerk | November 2013
This pocket guide is the one book to read for everyone who wants to learn about Scrum. The book covers all roles, rules and the main principles underpinning Scrum, and is based on the... Meer
Prijs € 19,30
Zet op wensenlijst

10

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book) | Tosca Menten (ISBN 9789000309986)

Dummie de mummie een nieuw avontuur (e-Book)

Tosca Menten

EPUB met digitaal watermerk | November 2012
Het vierde avontuur van Dummie de mummie! Maashi! Maashi! De klas van Dummie en Goos mag meedoen met een optocht! Op aanwijzing van Dummie maken ze met z'n allen een prachtige wagen van de... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

1

1493 (e-Book) | Charles C. Mann (ISBN 9789046814253)

1493 (e-Book)

Charles C. Mann

EPUB met digitaal watermerk | Maart 2013
Hoe de wereld zich ontwikkelde na de ontdekking van Amerika De reizen van Columbus vormden het begin van een bijzondere uitwisseling van flora en fauna tussen Eurazië en Noord- en... Meer
Prijs € 6,99
Zet op wensenlijst

2

Spijt ! (e-Book) | Carry Slee (ISBN 9789049926298)

Spijt ! (e-Book)

Carry Slee

EPUB met digitaal watermerk | Juli 2012
Jochem is het mikpunt van getreiter op school. David doeter niet aan mee, maar hij durft er niks van te zeggen. Op eenochtend krijgen ze van de rector te horen dat Jochem na deklassenavond... Meer
Prijs € 8,99
Zet op wensenlijst

3

Gullivers reizen (e-Book) | Jonathan Swift (ISBN 9789460310355)

Gullivers reizen (e-Book)

Jonathan Swift

EPUB met digitaal watermerk | Februari 2016
Leerzame ontdekkingsreizen die de fantasie prikkelen! De Londense scheepsarts Lemuel Gulliver beschrijft zijn avonturen wanneer hij verre reizen maakt. Tijdens zijn eerste reis vergaat het... Meer
Prijs € 13,95
Zet op wensenlijst

4

Beekman en Beekman (e-Book) | Toon Kortooms (ISBN 9789025752668)

Beekman en Beekman (e-Book)

Toon Kortooms

EPUB met digitaal watermerk | Oktober 2012
Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

5

De Eeuwige bron (e-Book) | Ayn Rand (ISBN 9789024569571)

De Eeuwige bron (e-Book)

Ayn Rand

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2015
Toen ik de roman voor het eerst las, werd ik gegrepen door de personages, stuk voor stuk mensen van vlees en bloed en tegelijkertijd larger than life. […] Het is een meeslepende, verslavende... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

6

Konsalik (e-Book) | Heinz G. Konsalik (ISBN 9789401603287)

Konsalik (e-Book)

Heinz G. Konsalik

EPUB met digitaal watermerk | December 2014
Carola Donani is de vrouw van de beroemde dirigent Bernd Donani. Ze woont in een enorme villa, heeft twee prachtige kinderen, kortom: ze heeft alles wat haar hartje begeert. Toch heeft ze... Meer
Prijs € 6,99
Zet op wensenlijst

7

Het rad des tijds / 1 Het oog van de wereld (e-Book) | Robert Jordan (ISBN 9789024564460)

Het rad des tijds / 1 Het oog van de wereld (e-Book)

Robert Jordan

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2014
Robert Jordan, Het Rad des Tijds 1 - Het Oog van de Wereld Het Rad des Tijds is onbetwist de meest aansprekende fantasy-cyclus van de afgelopen decennia. In dit ambitieuze epos verhaalt... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

8

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book) | Gary Northfield (ISBN 9789024571727)

Julius Zebra - 1 Rollebollen met de Romeinen (e-Book)

Gary Northfield

EPUB met digitaal watermerk | April 2016
Julius Zebra – Rollebollen met de Romeinen van Gary Northfield, het eerste deel van de Julius Zebra-serie, is grappig, spannend en informatief, met zwart-wit illustraties en allerlei weetjes... Meer
Prijs € 7,99
Zet op wensenlijst

9

Koekjesbijbel (e-Book) | Rutger van den Broek (ISBN 9789048842858)

Koekjesbijbel (e-Book)

Rutger van den Broek

EPUB met digitaal watermerk | Augustus 2018
Met meer dan 170 koekjesrecepten zit je met Koekjesbijbel gebakken: van oud-Hollandse klassiekers als Jan Hagel en bokkenpootjes tot internationaal bekende koekjes als amaretti en... Meer
Prijs € 9,99
Zet op wensenlijst

10

Mocromaffia (e-Book) | Wouter Laumans (ISBN 9789048819355)

Mocromaffia (e-Book)

Wouter Laumans

EPUB met digitaal watermerk | September 2014
IEDEREEN IN DIT CONFLICT WORDT GELIQUIDEERD'GELD, AMBITIE, HOOGMOED EN VERRAAD IN DE ONDERWERELDEen paar jaar geleden trokken ze gezamenlijk door het land om juweliers te beroven, nu... Meer
Prijs € 8,99
Zet op wensenlijst