61 titels gevonden in Nieuw binnen Directe download € 10 EPUB vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Naar school (e-Book)
    Woezel en Pip gaan vandaag voor de allereerste keer naar school. Wie zou er ben hen in de klas zitten? En wat zouden ze gaan doen? Ze vinden het best wel spannend. Maar dat is helemaal niet... Meer
    EPUB|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Welterusten, mama (e-Book)
    In Welterusten, mama van Mi-ae Seo ontvangt forensisch psycholoog Seonkyeong een onverwacht telefoontje. De veroordeelde seriemoordenaar Yi, wiens gruwelijke moorden de wereld schokten, wil... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    11,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De sessies (e-Book)
    De sessies van Carla de Jong is het langverwachte vervolg op de bestseller In retraite. Luc, Ola, Dee en Sonja hebben elkaar ontmoet tijdens een vind-jezelfretraite in Friesland, die geleid... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Perfecte prooi (e-Book)
    Perfecte prooi van Helen Fields is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    11,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Red het klimaat (e-Book)
    Terwijl overstromingen en bosbranden de wereld teisteren, trekt Trump de VS terug uit het klimaatakkoord van Parijs. Haatzaaiende klimaatsceptici proberen een einde te maken aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Schaaknovelle (e-Book)
    Schaaknovelle is het laatste verhaal dat Stefan Zweig schreef, en tegelijk zijn bekendste en beklemmendste. Aan boord van een groot schip speelt de wereldkampioen Mirko Czentowitz partijen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,50
    e
  • Meghan & Harry (e-Book)
    Harry & Meghan en het verhaal van een moderne koninklijke familie In 2016 trok de ontluikende romance tussen een Engelse prins en een Amerikaanse actrice direct de aandacht van de wereld... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • THE MOST SIGNIFICANT PRINCIPLES TO LEAD An IDEAL BUSINESS (e-Book)
    In the following chapters, you will learn about the core, fundamental tools your business should have from various anchors such as the business idea, marketing, and financial domains. You... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Verlangen in het kasteel (e-Book)
    Met hem trouwen was een plicht. Van hem houden is een keuze... De onbevangen Angelina Charteris móét trouwen met de mysterieuze miljardair Benedetto Franceschi. Eigenlijk zou ze doodsbenauwd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Bitterzoete herinneringen (e-Book)
    Ze herkent haar echtgenoot niet, maar haar lichaam herkent hem wel... Sasha's leven verandert totaal als ze door een ernstig ongeluk haar geheugen verliest. Ze kan zich niet eens meer... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Verboden kus van de Griek (e-Book)
    Valse liefde, echte kussen? Zijn familie verwacht dat Damen Nicolaides met zijn nicht trouwt, iets waar hij écht geen zin in heeft. Dus moet hij op korte termijn een nepvriendin regelen om... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • De wraak van de Spaanse magnaat (e-Book)
     Verleid uit hartstocht, getrouwd uit wraak… Leonie leeft al jaren in armoede, tot ze in Parijs van de straat wordt gehaald door Cristiano Velazquez. Ze voelt zich enorm aangetrokken tot de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Onvoltooid Verlangen (e-Book)
    De liefdes- en spirituele gedichten van de dertiende eeuwse Perzische dichter Rumi hebben mij vanaf 2012 geïnspireerd gedichten te schrijven over de thema’s verlangen en vergankelijkheid.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    2,90
    e
  • In de armen van de kroonprins (e-Book)
    Sprookjes bestaan wél… Schoonmaakster Izzy krijgt de schrik van haar leven. Terwijl ze aan het werk is in een luxeappartement, stapt opeens Rafiq, de heer des huizes, uit de badkamer -... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Verleidelijk en verboden (e-Book)
    Naam: Kate Cassidy. Woonplaats: Londen. Seksuele ervaring: geen. Miljardair Theo Knox had liever niet geweten dat Kate nog maagd is. Hij heeft gezworen haar na de dood van haar broer te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Polaroids en poederdozen (e-Book)
    Liefde, natuurlijk is een sprankelende feelgoodserie over vier vriendinnen, geschreven door Susan Muskee. In Polaroids en poederdozen staat Kim centraal. De tweeëntwintigjarige Kim is terug... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De geheime erfgenaam van de Italiaan (e-Book)
    Tijdens de strijd om de miljarden van hun vader ontdekken twee halfbroers dat elk van hen een kind heeft waar hij niets van wist... Valentino Casale is woest wanneer hij erachter komt dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • Hartstocht in Arrantino (e-Book)
    Is hij dan toch haar prins op het witte paard? Prins Logan is dik tevreden met zijn leven als succesvol zakenman. Maar nu zijn broer onverwacht afstand doet van de troon, moet hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    3,49
    e
  • De Puzzelaar (e-Book)
    De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, dat verschijnt in twee delen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll. Rechercheur Lianne Bloemen heeft ondanks... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De derde nacht (e-Book)
    Cash is de nieuwe, zinnenprikkelende feelgoodserie van Rhodé Franken. Cash draait om Jessica. Work hard, play hard is haar motto. Overdag werkt ze als bankier op de Zuidas en ’s avonds zoekt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Een nieuwe heup of knie (e-Book)
    Dit boek helpt mensen met een heup- of knieprothese gezond en fit ouder te worden. In eerste instantie door lichamelijke revalidatie en fysieke inspanning, maar ook bijvoorbeeld door de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • What Goes Around Comes Around (e-Book)
    Deel 1 Alice Jimmy, de echtgenoot van Alice, wordt vermoord voor verduistering van diamanten die Alice later vindt in een geheime bergplaats in haar huis. Dit incident loopt als een rode... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • De Puzzelaar (e-Book)
    De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, dat verschijnt in twee delen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll. In deel twee zetten rechercheur Lianne... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Prinselijke playboy (e-Book)
    KORT VERHAAL Ella Jamison leeft voor haar werk. Sinds haar baas, architect Chase Bryant, haar van een vernederende situatie heeft gered, heeft ze zich compleet in dienst gesteld van zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    0,99
    e
  • Satans driehoek (e-Book)
    Een man en een vrouw ontmoeten elkaar via een datingsite en onderhouden daarna een heftige SM-relatie, terwijl ze daar voorheen niet zo mee bezig waren. Een vriendin van de vrouw is vermoord... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Bonuszoon (e-Book)
    Lauren wordt verdacht van de moord op de buurjongen. Haar gevoel zegt dat ze niet tot zoiets gruwelijks in staat is, maar ze heeft alle schijn tegen. In haar pogingen om de ware toedracht te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Dag lief Muisje (e-Book)
    Woezel en Pip rennen door het bos. Ze zoeken kastanjes. Woezels rugzak zit al bijna helemaal vol. 'Kijk, daar zie ik nog wat, Pip,' roept hij en wijst vooruit. Daar ligt iets in de schaduw... Meer
    EPUB|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De leukste voorleesavonturen (e-Book)
    Woezel en Pip spelen met hun vriendjes, maken een spannende tocht door de mist en mogen een dagje naar school. En als Woezel en Pip zich toch een keer vervelen, verzinnen ze gewoon hun eigen... Meer
    EPUB|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De Drakenberg (e-Book)
    Dolfje Weerwolfje reist naar Japan. Opa weerwolf vraagt hem een geheimzinnig pakketje te bezorgen bij Hokusai, een oude vriend. In het pakketje zit een bijzondere, magische hoed. Die mag... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Omdat ik je mis (e-Book)
    Een goed geschreven thriller met sterke personages en een spannend plot.' Linda Jansma, thrillerauteur Vier jaar nadat Vera uit de achtertuin van haar ouders spoorloos verdwijnt, raakt er... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1