109 titels gevonden in Nieuw binnen Directe download € 10 vanaf € 0,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(106)
  • MP3(3)

Sorteer op:

  • Simone de Beauvoir (e-Book)
    Filosoof, schrijver en feministisch icoon – Simone de Beauvoir was het allemaal. Biografe Kate Kirkpatrick had voor het eerst toegang tot nooit eerder beschikbare dagboeken en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Transport XX. Bestemming: Auschwitz (e-Book)
    Tijdens de Tweede Wereldoorlog werden in België meer dan 25.000 Joden vanuit de Dossinkazerne in Mechelen per trein naar Auschwitz gedeporteerd. Drie jongemannen uit Brussel besluiten tot... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • In het dorp waar glanswijn vloeit (e-Book)
    In het dorp waar glanswijn vloeit is de tweede novelle uit de wereld van Het Lied van het Gebroken Zand van Bradley P. Beaulieu. Een heerlijk fantasy moordmysterie in de straten van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Ajax in Afrika (e-Book)
    MET MEDEWERKING VAN O.A. STEVEN PIENAAR, HANS VONK, EDWIN VAN DER SAR EN FOPPE DE HAAN Op 11 januari 1999 leidt de fusie van de Kaapse voetbalclubs Seven Stars en Cape Town Spurs tot de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • IzzyLove 8 - Villa Valentijn (e-Book)
    Van Kinderboekenambassadeur Manon Sikkel is er nu IzzyLove 8 – Villa Valentijn. Sikkel won de Jonge Jury, de Nederlandse Kinderjury, de Hotze de Roosprijs en de Pluim van de Senaat. Volg Isa... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Corfu (e-Book)
    e-book Witte stranden, authentieke dorpen en olijfbossen De Odyssee Reisgids Corfu (Korfoe) laat je kennismaken met een eiland vol groene valleien, eindeloze stranden, fraaie paleizen,... Meer
    EPUB|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,50
    e
  • Scones en spotlights (e-Book)
    Liefde, natuurlijk is een sprankelende feelgoodserie over vier vriendinnen, geschreven door Susan Muskee. In Scones en spotlights staat Cleo centraal. Cleo’s leven gaat z’n gangetje. Daar is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Tessa Treurniet en de reizende imker (e-Book)
    Eenmaal onderweg richting Parijs namen haar heimelijke blikken toe. Hij werkte als een magneet op haar, ze kon haar ogen gewoonweg niet van hem afhouden. Soms voelde hij dat ze naar hem... Meer
    EPUB|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Verzet in Bloemendaal (e-Book)
    Verzet in Bloemendaal, Cees de Jong en zijn vrienden in de oorlog Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    0,99
    e
  • De geldjas van Max Nord (e-Book)
    Decennialang ging oud-journalist Harry van Wijnen dagelijks om met collega's en vrienden die in de oorlog in het verzet hadden gezeten, iets waarover ze vrijwel nooit spraken. Nu ontrukt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Dhammapada voor leken zoals wij (e-Book)
    Een gender-neutrale, moderne interpretatie en vertaling van het pad van de waarheid ook gekend als de Dhammapada. Wat boeddha allemaal zei geeft een integraal overzicht van de bekende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    3,59
    e
  • Toen alles verloren leek (e-Book)
    Het is het laatste jaar van de Tweede Wereldoorlog. Ditty is getrouwd met Thies, maar diep in haar hart houdt ze van iemand anders. Jaren geleden heeft ze noodgedwongen de relatie met haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De wonderen van de woestijn (e-Book)
    Hoe zand in woestijnen komt en waarom duinen zingen Eindeloze vlaktes, unieke schoonheid, ongerepte natuur – al jarenlang reist avonturier en fotograaf Michael Martin naar de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • De freule en de Führer (e-Book)
    In De freule en de Führer beschrijft Marja Coenradie het waargebeurde verhaal van de onwaarschijnlijk relatie tussen Unity Mitford en Adolf Hitler. Unity Valkyrie Mitford is een van de zes... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ember en de ijsdraken (e-Book)
    Ember en de ijsdraken van Heather Fawcett is een spannende fantasy voor lezers vanaf 10 jaar vol draken, magie en avontuur. Ember komt voortdurend in de problemen. Niet handig, als je... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Schemering (e-Book)
    Als in de onheilspellende Pyreneeën een bloedstollend duel plaatsvindt, zijn de gevolgen niet te overzien... Een stormachtige nacht op een booreiland in de Noordzee. Een helikopter zet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Geheimen & schandalen (e-Book)
    Schandelijke geheimen, verboden verlangens... verlossende liefde? (1) ZWANGER VAN DE ITALIAANSE MILJARDAIR Oké, hij had die prins niet moeten slaan, dat weet miljardair Matteo Combe ook... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Riskant alibi (e-Book)
    Julian Mercer is net op tijd! Nauwelijks is de ex-marinier terug in het plaatsje Overlook, of Madeline Nash, de vrouw met wie hij een halfjaar eerder een kortstondige affaire had, wordt voor... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Passie voor de passie (e-Book)
    Elk jaar beleven miljoenen Nederlanders een opvoering van het lijdensverhaal van Christus. Of het nu gaat om de Matthäus-Passion, The Passion of een van de vele andere passiespelen, in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Of de oleander de winter overleeft (e-Book)
    Genomineerd voor de Halewijnprijs 2019 Stefan Popa vangt het vergeten Aroemeense volk in literatuur, net voordat dat dreigt te verdwijnen. Pitu moet sterven. En dat terwijl hij nog zoveel... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • De 100. Thuis (e-Book)
    De 100. Thuis De honderd beginnen langzaam te wennen aan het leven op aarde. Maar alles wat ze zo zorgvuldig hebben opgebouwd, dreigt geruïneerd te worden als de rest van de Kolonie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het kosmisch rariteitenkabinet (e-Book)
    Het heelal zit vol onvoorstelbaar rare dingen. Een planeet die zo heet is, dat-ie letterlijk verdampt, bijvoorbeeld. Een mysterieus radiosignaal dat - je durft het bijna niet hardop te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Dood doet leven (e-Book)
    Als je nadenkt over het einde van je eigen bestaan, denk je vaak aan de kwaliteit van het leven dat je nog rest. Je wil je familie niet tot last zijn, je wil spirituele rust vinden en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De bromance boekenclub (e-Book)
    Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy  Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De Hertogin (e-Book)
    De adellijke Angelique Latham is de lieveling van haar vader. Als hij op haar achttiende overlijdt, wordt ze door haar halfbroers van hun landgoed in Engeland verdreven. Met de laatste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Vurig verlangen - Bobbi's Bedtime Stories 7 (e-Book)
    Wanneer Sadie in de bossen van Canada autopech krijgt, is ze hopeloos alleen. Totdat ze midden in de wildernis Jake tegen het lijf loopt. Omdat hij haar enige hoop is om te overleven, volgt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Olivia's geheim (e-Book)
    Het leven van Olivia Croft staat op zijn kop. Na weer een vergeefse auditie en het stopzetten van haar tv-show heeft ze haar zinnen gezet op de baby waar ze al zo lang naar verlangt. Maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Sophie op de daken (e-Book)
    Katherine Rundell, bekend van Feo en de wolven en De ontdekkingsreiziger, vertelt in Sophie op de daken een meeslepend verhaal over familie en doorzettingsvermogen. Opnieuw een schitterende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De balletschoenen van Aya (e-Book)
    In het prachtige jeugdboek ‘De balletschoenen van Aya’ van Catherine Bruton slaat de elfjarige Aya samen met haar moeder en broertje op de vlucht voor de oorlog in Syrië. Ze doet niets... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Mijn grootste wens (e-Book)
    Eva voelt zich verloren zonder haar man Mick, die twee jaar geleden is overleden. Voor hem had ze haar eigen dromen opzijgezet, en nu is ze bijna veertig en staat ze met lege handen. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1