1.136 titels gevonden in Nieuw binnen vanaf € 1,75

Sorteer op:

  • Gastrofysica
    Waarom bijvoorbeeld consumeren we 35 procent meer voedsel wanneer we met iemand anders eten, en zelfs 75 procent meer wanneer we met drie anderen eten? Hoe is het te verklaren dat... Meer
    Paperback|
    November 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
  • De sneeuwengel (e-Book)
    Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De ontredderde republiek (e-Book)
    'Iedereen heeft twee vaderlanden, het zijne en Frankrijk', placht men te zeggen. En nog steeds is La douce France een trekpleister voor ontelbare bezoekers en voor expats die er van hun... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • McCurry, Steve, On Reading
    A celebration of the timeless act of reading - as seen through the lens of one of the world's most beloved photographersYoung or old, rich or poor, engaged in the sacred or the secular,... Meer
    Hardback|
    September 2016
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    49,95
  • Onvoltooid verleden (e-Book)
    De moderne familieroman ‘Onvoltooid verleden’ van Gerda van Wageningen speelt zich af in Leiden, waar rechtenstudenten Ans en Doortje een studentenhuis en lief en leed met elkaar delen. Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Verwachting
    Paperback|
    November 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Rome en de Nederlanden
    Het onderwerp van de Imagokalender 2018 is 'Rome en de Nederlanden'. De aanwezigheid van de Romeinen in de Nederlanden wordt onder meer verteld aan de hand van een aantal beroemde Romeinse... Meer
    November 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    13,95
  • Neurie als je de woorden niet kent (e-Book)
    De negenjarige Robin groeit op in een welvarend blank gezin in Johannesburg ten tijde van de Apartheid. Beauty is Xhosa. Ze woont in Transkei waar ze haar kinderen alleen opvoedt. Hun paden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017

    Niet beschikbaar

    9,99
    e
    Niet beschikbaar
  • Error (e-Book)
    ERROR’ is deel 2 van de REBOUND-trilogie van Willem Asman. In de zomer van 2017 verscheen het eerste deel: ‘ENTER’. Bekroond auteur Willem Asman zette hiermee het eerste boek van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De Toveracademie
    o nee, geen kabouters, vooral geen kabouters. In deze bundel met verhalen over toveren gaat het er meestal serieus aan toe. Geen kinderspel, maar toveren alsof je leven ervan afhangt. Zo... Meer
    Paperback|
    Augustus 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,95
  • Where to Drink Coffee
    Where to Drink Coffee is THE insider's guide.The best 150 baristas and coffee experts sharetheir secrets - 600 spots across fifty countries- revealing where they go for coffee throughoutthe... Meer
    Hardback|
    Oktober 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,95
  • Verwachting (e-Book)
    Het leven dat ze wil, is niet van haar. Agatha en Meghan zijn allebei zwanger en leven in dezelfde stad. Maar dat is dan ook het enige dat hen bindt. Meghan leidt haar perfecte leven met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Rivier van het bewustzijn (e-Book)
    Oliver Sacks was bij vele lezers wereldwijd geliefd om zijn bijzondere neurologische casestudies, waarin hij er steeds in slaagde door de afwijkingen heen de mens te zien. Ook schreef hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • The death of comrade catastrophe
    De dood van kameraad CatastropheHet boek geeft een beeld van gewapende tegenstanders tijdens een oorlog. De strijders gebruiken alle middelen die zij tot hun beschikking hebben. Dit leidt... Meer
    Paperback|
    November 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,49
  • Bible of Filth
    Robert Crumbs uitzinnigste seksuele cartoons zijn bijeengebracht in deze geheel nieuwe, herziene editie van de klassieker Bible of Filth. Deze prachtig verzorgde Engelstalige uitgave, met... Meer
    Hardback|
    November 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,90
  • Zomer op Moerland (e-Book)
    Zomer op Moerland’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de meeslepende Moerland Trilogie. Annette Verschoor is de rijke erfgename van een wijnhuis en bezit tevens een grote... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Terug naar Moerland (e-Book)
    De historische streekroman ‘Terug naar Moerland’ van Gerda van Wageningen is het derde deel in de Moerland Trilogie. Freule Florence le Sage ten Broeck is heel gelukkig op het landgoed... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Ontvoerd (e-Book)
    Het complete verhaal, met foto's 'Hij stopt, pakt een pistool uit z'n broeksband en richt op ons. We schreeuwen om het hardst "No, no, no!" Ik hoop vurig dat hij niet durft te schieten of... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Het leren voorbij (e-Book)
    Sinds de verlichting staat het moderne opvoedings- en onderwijsproject in het teken van het bevorderen van de vrijheid en zelfstandigheid van het kind. Hierbij wordt vaak uitgegaan van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Wederzijds
    Een even hilarische als beklemmende roman over een echtpaar dat verstrikt raakt in een schimmige belangenorganisatie. Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De Visserszoon (e-Book)
    De historische streekroman ‘De visserszoon’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de Hanna trilogie. Hanna is inmiddels getrouwd met Joop Overgaauw en het grote gezin bewoont het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Begrijpen lezen opgaven- en antwoordenboek, Deel 1. Verschillende type teksten en doelen.
    Begrijpen wat je leest, is de essentie van lezen en daarmee een van de belangrijkste vaardigheden die leerlingen moeten ontwikkelen op school.Om een tekst goed begrijpend te kunnen lezen, is... Meer
    Paperback|
    Augustus 2016

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    24,95
    Niet beschikbaar
  • Vechten voor vijand en vaderland
    Na de Tweede Wereldoorlog vonden voormalige nazi's wonderbaarlijk snel werk bij westerse regeringen. Zo waren ze welkom in het Franse Vreemdelingenlegioen en hielpen ze de Amerikanen met hun... Meer
    Paperback|
    November 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • De kleine horoscopen voor dummies (e-Book)
    Dit boekje maakt je geen volleerd astroloog, maar onthult wel feilloos de wondere wereld achter de horoscoop. Wil je weten hoe je je eigen geboortehoroscoop of die van een ander kunt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • The conscience of Cinema (e-Book)
    The Conscience of Cinema is not only a history of a rich and varied personal oeuvre by a prolific documentary maker who worked on every continent and through seven decades, from the 1920s to... Meer
    Adobe PDF|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    104,99
    e
  • Vind je Ikigai (e-Book)
    Op veler verzoek van lezers besloten de auteurs een praktisch  vervolg te schrijven op hun bestseller Ikigai We snappen het belang van onze ‘ikigai’, maar hoe vind je hem nou precies? Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Vijandig gebied (e-Book)
    Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible Een boot vol wanhopige en doodsbange vluchtelingen gaat bijna ten onder op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • RUBENS
    Rubens is een van de bekendste en meest grootse schilders uit de Nederlandse en Vlaamse schilderkunst Büttners vergelijkbare biografie van Jeroen Bosch is zeer succesvol Zijn tijdgenoten... Meer
    Hardback|
    November 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,99
  • Het appartement (e-Book)
    Mark en Steph hebben een relatief gelukkig gezin met hun jonge dochter in het zonnige Kaapstad, tot op een dag gewapende mannen met bivakmutsen hun huis binnenvallen. Getraumatiseerd maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Een klasse apart (e-Book)
    Joanne Harris heeft een indrukwekkend oeuvre op haar naam staan van romans, thrillers, YA-titels.’Een klasse apart’ is na ‘Schaakmat’ en ‘Blauwe ogen’, haar derde boek dat zich afspeelt in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...