628 titels gevonden in Nieuw binnen vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Het nieuwe puberbrein binnenstebuiten (e-Book)
    In de bestseller Puberbrein binnenstebuiten van Huub Nelis en Yvonne van Sark leer jij wat jongeren beweegt en hoe je ze in beweging krijgt. In deze editie lees je de laatste cijfers en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Weerzin (e-Book)
    In mei 1993 worden de twee jonge zussen Alice en Amber dood aangetroffen. Gehuld in communiegewaden zijn ze aan boomstammen vastgenageld. Martin Servaz, op dat moment kersvers bij de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Het kwaad in jou (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Het kwaad in jou’ (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Bouquet e-bundel nummers 4029 - 4036 (e-Book)
    Kies je voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heb je in één keer alle acht Bouquet-romans (nummers 4029 t/m 4036) van de maand in handen. Zo kun je lekker doorlezen en nog... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    Deze titel komt in aanmerking voor
    23,99
    e
  • Hamburgers uit de moestuin
    Hamburgers uit de moestuin? Wat een rare titel! Hamburgers komen toch uit te winkel? Merel en haar buurjongetje Dayo zijn op zoek naar gezond eten. Een beetje vlees, veel groente en zuivel,... Meer
    Hardback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Gescheurd wolkendek (e-Book)
    Soms weet je je als christen omringd door gelijkgestemden, maar soms kan het geloof ook heel eenzaam voelen. Dat ervaart de vijfendertigjarige Lisette in 'Gescheurd wolkendek' van A. den... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De kleine eilanden van Italië
    Naast Sicilië en Sardinië heeft Italië ook veel kleine eilanden, waarvan 25 bewoond en voor de toerist goed bereikbaar. Eilanden, hoe klein ook, die zonder uitzondering verrassend en... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • The Lunar Chronicles-box
    Alle delen van The Lunar Chronicles bij elkaar! In deze speciaal ontworpen giftbox vind je de paperbacks van Cinder, Scarlet, Cress, Levana en Winter. En dat is fijn, dan kun je meteen... Meer
    Hardback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    67,50
  • Vieren en delen
    Louis van Tongeren & Gerard Rouwhorst (Red.)Vieren en delenDe verhouding tussen liturgie en diaconieLiturgie en diaconie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Toch beleven veel... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Spelen!
    In Spelen! betoogt Peter Ros dat de volgende stap in de ontwikkeling van mens en organisatie een eeuwenoud principe is: de balans herstellen tussen orde en chaos. Niet méér orde en regels,... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Cash. I See a Darkness
    Hardback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,60
  • CAMPINGGIDS KLEINE CAMPINGS 2019
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    13,95
  • Basisboek Excel 2019 en Office 365
    Het rekenprogramma Microsoft Excel is een gebruiksvriendelijk programma dat talloze mogelijkheden biedt voor allerlei toepassingen. In Basisboek Excel 2019 en Office 365 leert u zowel de... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Briek!
    Een mythische figuur uit de wielersport Briek Schotte is nog altijd een van de meest bijzondere Vlaamse wielrenners. Vanwege zijn schonkige rijstijl en onverzettelijkheid kreeg hij terecht... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Spiegelmoeders
    Niemand in het dorp mag het weten van de oude tweeling. ‘Willen we niet,’ zegt Selly. ‘We schamen ons.’ Judy draait zich naar me toe. ‘Dat is toch verschrikkelijk? Misschien is “schamen” een... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Islamisme en islam
    Bassam Tibi is een Duitse filosoof van Syrische afkomst. Als moslim was hij altijd kritisch op de islam en het islamisme. Maar ook was hij kritisch richting de multiculturele samenleving.... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • Grondvuur
    Als Julia een doos met oude brieven van haar oma vindt, begint ze uit nieuwsgierigheid te lezen. Haar oma schreef de brieven tijdens en na de Tweede Wereldoorlog aan haar overleden zus... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • CODEX
    Limited Edition Genummerd en gesigneerd Oplage 100 stuks Gegraveerd, echt koper op de rug, voorplat en het achterplat, handmatig omwikkeld om houten platen Koper gegraveerd en... Meer
    Hardback|
    Februari 2019
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    4750,00
  • Asterix - Le Secret De La Potion Magique
    À la suite d'une chute lors de la cueillette du gui, le druide Panoramix décide qu'il est temps d'assurer l'avenir du village. Accompagné d'Astérix et Obélix, il entreprend de parcourir la... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    13,95
  • Fire and Fury
    #1 New York Times BestsellerWith extraordinary access to the West Wing, Michael Wolff reveals what happened behind-the-scenes in the first nine months of the most controversial presidency of... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,95
  • Therapeutische relatie bij cognitieve gedragstherapie
    Dit boek laat zien hoe de therapeutische relatie in de cognitieve gedragstherapie (CGT) kan worden ingezet om verandering te weeg te brengen. Het beschrijft onder andere hoe... Meer
    Paperback|
    Februari 2019

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    39,95
    Niet beschikbaar
  • Weerzin
    Het is 1993 en Martin Servaz staat aan het begin van zijn succesvolle carrière. Hij raakt als kersverse agent verwikkeld in de spraakmakende en onopgeloste zaak van de dood van twee zussen... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Door het jaar heen
    Met warme en zacht getinte illustraties vertelt Sarah Laidlaw zonder woorden een verhaal over het jaar door de seizoenen heen – van zaden in de tuin planten in de lente en een zomerse dag... Meer
    Hardback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    7,95
  • Rembrandt
    Innovatively and provocatively, Rembrandt turned the art world upside down in the Golden Age. His poignant works and his life story continue to inspire and move the world 350 years after his... Meer
    Paperback|
    Februari 2019

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
    Niet beschikbaar
  • Rembrandt
    Vernieuwend en provocerend, Rembrandt zette de kunstwereld in de Gouden Eeuw op z’n kop. 350 jaar na zijn dood blijven zijn aangrijpende werken en zijn levensverhaal de wereld inspireren en... Meer
    Paperback|
    Februari 2019

    Niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
    Niet beschikbaar
  • Basic Cookbook
    Basic Cookbook van Matthias Mangold is het eerste en laatste kookboek voor beginners, gevorderden en andere liefhebbers van goed en simpel eten. In Basic Cookbook worden vijftig populaire... Meer
    Hardback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Fraaie Vogels, Press-out boek
    Fraaie vogels van Matt Merritt is een uniek en prachtig vormgegeven vogelboek. Onmisbaar voor iedereen die van de natuur houdt. Dit luxueuze boek toont en beschrijft een verscheidenheid... Meer
    Hardback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • De tweeling van Summerbourne
    De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton.... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Dertien
    In de sensationele thriller Dertien, de internationale doorbraak van Steve Cavanagh, beslissen dertien juryleden over het lot van de veroordeelde Robert Solomon. Het beroemdste koppel uit... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Het Rosie Resultaat
    Voor alle Rosie-fans verschijnt eindelijk het derde deel over Don Tillman en Rosie! Het Rosie Resultaat van Graeme Simsion is weer even hilarisch en herkenbaar als Het Rosie Project en Het... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...