7 titels gevonden in Nieuw binnen Directe download € 10 Ambo/Anthos vanaf

Sorteer op:

  • Welterusten, mama (e-Book)
    In Welterusten, mama van Mi-ae Seo ontvangt forensisch psycholoog Seonkyeong een onverwacht telefoontje. De veroordeelde seriemoordenaar Yi, wiens gruwelijke moorden de wereld schokten, wil... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    11,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De sessies (e-Book)
    De sessies van Carla de Jong is het langverwachte vervolg op de bestseller In retraite. Luc, Ola, Dee en Sonja hebben elkaar ontmoet tijdens een vind-jezelfretraite in Friesland, die geleid... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Perfecte prooi (e-Book)
    Perfecte prooi van Helen Fields is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    11,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Polaroids en poederdozen (e-Book)
    Liefde, natuurlijk is een sprankelende feelgoodserie over vier vriendinnen, geschreven door Susan Muskee. In Polaroids en poederdozen staat Kim centraal. De tweeëntwintigjarige Kim is terug... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Puzzelaar (e-Book)
    De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, dat verschijnt in twee delen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll. Rechercheur Lianne Bloemen heeft ondanks... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De derde nacht (e-Book)
    Cash is de nieuwe, zinnenprikkelende feelgoodserie van Rhodé Franken. Cash draait om Jessica. Work hard, play hard is haar motto. Overdag werkt ze als bankier op de Zuidas en ’s avonds zoekt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Puzzelaar (e-Book)
    De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, dat verschijnt in twee delen. Voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll. In deel twee zetten rechercheur Lianne... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar