49 titels gevonden in vanaf € 2,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(20)
  • MP3(17)

Sorteer op:

  • De ongetrouwde hertog (e-Book)
    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • De verliefde graaf (e-Book)
    Deel 2 van de verslavende Familie Bridgerton-serie Binnenkort te zien op Netflix, van de makers van Grey's Anatomy De acht kinderen van Viscount Bridgerton, Anthony, Benedict, Colin, Daphne,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Een vorstelijk aanbod (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Sophie Beckett had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • De ongetrouwde hertog
    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley.‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor... Meer
    Paperback|
    Januari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    9,99
    7,99
  • De edele opdracht (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Voor altijd en eeuwig (e-Book)
    De prequel van de geliefde serie Bridgerton, bekend van Netflix Wereldwijd ruim 10 miljoen exemplaren van de Bridgerton-reeks verkochtAls de negenjarige Violet Ledger de onuitstaanbaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2022
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Een nobel streven (e-Book)
    Dit jaar te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Penelope Featherington bewondert de beste vriend van haar broer zolang ze zich kan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Een onverwacht duet
    ‘Het antwoord op Downton Abbey maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafHonoria Smythe-Smith, de jongste kleindochter van de graaf van Winstead, speelt viool in het... Meer
    Paperback|
    Maart 2023
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    20,99
    15,99
  • Een nobel streven
    Benedict Bridgerton heeft zijn oog laten vallen op Sophie Beckett. Sophie had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals. Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Voor altijd en eeuwig
    Als de negenjarige Violet Ledger de onuitstaanbaar irritante Edmund Bridgerton ontmoet, wil ze niets van hem weten. Maar tien jaar later komen ze elkaar weer tegen, en worden smoorverliefd Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Een onverwacht duet
    Honoria Smythe-Smith, de jongste kleindochter van de graaf van Winstead, speelt viool in het Smythe-Smith-kwartet. Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Queen Charlotte (Koningin Charlotte)
    Een splinternieuwe Bridgerton-roman over het geliefde personage koningin Charlotte!Geschreven door Julia Quinn & Shonda Rhimes, producente van de Netflix-serie Bridgerton, verschijnt... Meer
    Paperback|
    Mei 2023
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Queen Charlotte (Koningin Charlotte) (e-Book)
    Een splinternieuwe Bridgerton-roman over het geliefde personage koningin Charlotte!Geschreven door Julia Quinn & Shonda Rhimes, producente van de Netflix-serie Bridgerton, verschijnt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2023
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Queen Charlotte (Koningin Charlotte)
    Iedereen die de serie Bridgerton heeft gezien, kon niet anders dan halsoverkop stapelverliefd worden op koningin Charlotte, vanwege haar ontembare karakter; haar even geestige als felle kijk... Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een vorstelijk aanbod
    Benedict Bridgerton heeft zijn oog laten vallen op Sophie Beckett. Sophie had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals. Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een officier en een heer (e-Book)
    Het tweede deel van Quinns heerlijke historische romance-serie over de buren van de Bridgertons, in de late achttiende eeuwMet haar broer Thomas ver weg en gewond aan het front... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Een officier en een heer
    Met haar broer Thomas ver weg en gewond aan het front in de koloniën, kan wees Cecilia Harcourt kiezen uit twee ondraaglijke opties Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een royale vergissing
    Francesca Bridgerton ontmoette Michael Sterling, Londens beruchtste rokkenjager, tijdens een diner. Meer
    MP3|
    Juli 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Haar rots in de branding (e-Book)
    Deel 3 van de Rokesby-serieDe onafhankelijke en avontuurlijke Poppy Bridgerton wil alleen trouwen met een minnaar met dezelfde interesses en een even scherp intellect als zij. Helaas komt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Haar rots in de branding
    Deel 3 van de Rokesby-serieDe onafhankelijke en avontuurlijke Poppy Bridgerton wil alleen trouwen met een minnaar met dezelfde interesses en een even scherp intellect als zij. Helaas komt... Meer
    Paperback|
    Juli 2022
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
  • Haar rots in de branding
    De onafhankelijke en avontuurlijke Poppy Bridgerton wil alleen trouwen met een minnaar met dezelfde interesses en een even scherp intellect als zij. Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De onuitstaanbare erfgenaam (e-Book)
    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons, in de late achttiende eeuw Soms vind je liefde op de meest onverwachte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • De onuitstaanbare erfgenaam
    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons, in de late achttiende eeuw Soms vind je liefde op de meest onverwachte... Meer
    Paperback|
    Januari 2022
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
  • De onuitstaanbare erfgenaam
    Billie Bridgerton zal ongetwijfeld een Rokesby trouwen, daar is iedereen het over eens. De vraag is alleen: welke? Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een man van stand
    Gregory Bridgerton gelooft in ware liefde. Maar wanneer hij de vrouw van zijn dromen ontmoet, blijkt deze Hermione Watson al verliefd op een ander! Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De edele opdracht
    Hyacinth Bridgerton is intelligent, scherp van tong en een behoorlijk felle tante. Gareth St. Clair is gefascineerd door haar. Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De hand van de gravin
    Benedict Bridgerton heeft zijn oog laten vallen op Sophie Beckett. Sophie had niet durven dromen dat ze ooit zou binnenkomen op een van Lady Bridgertons befaamde gemaskerde bals. Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een onverstandig huwelijk (e-Book)
    Het laatste deel in deze heerlijk romantische prequelserie over de buren van de BridgertonsGeorgiana Bridgerton is niet tégen het idee van een huwelijk, ze had gewoon gedacht dat ze er iets... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2023
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Een onverstandig huwelijk
    Het laatste deel in deze heerlijk romantische prequelserie over de buren van de BridgertonsGeorgiana Bridgerton is niet tégen het idee van een huwelijk, ze had gewoon gedacht dat ze er iets... Meer
    Paperback|
    Januari 2023
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
  • Een onverstandig huwelijk
    Georgiana Bridgerton is niet tégen het idee van een huwelijk, ze had gewoon gedacht dat ze er iets meer over te zeggen zou hebben. Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een gevoelige snaar
    Hugh Prentice is een slimme en doelgerichte man die niks moet hebben van vrouwen met gevoel voor drama. Meer
    MP3|
    Februari 2024
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De edele opdracht
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    Paperback|
    Juli 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
    14,99
  • Een onverwacht duet (e-Book)
    ‘Het antwoord op Downton Abbey maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafHonoria Smythe-Smith, de jongste kleindochter van de graaf van Winstead, speelt viool in het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2023
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Een valse noot
    Een nieuwe meeslepende romance die zich afspeelt in de wereld van BridgertonAnne Wynter doet het redelijk goed als de gouvernante van drie hooggeboren jongedames. Haar baan kan een uitdaging... Meer
    Paperback|
    September 2023
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    20,99
    15,99
  • Een valse noot (e-Book)
    Een nieuwe meeslepende romance die zich afspeelt in de wereld van BridgertonAnne Wynter doet het redelijk goed als de gouvernante van drie hooggeboren jongedames. Haar baan kan een uitdaging... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2023
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Een valse noot
    Anne Wynter doet het redelijk goed als de gouvernante van drie hooggeboren jongedames. Meer
    MP3|
    Oktober 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een gevoelige snaar
    Het romantische derde deel over de beste vrienden van de Bridgertons, de familie Smythe-SmithHugh Prentice is een slimme en doelgerichte man die niks moet hebben van vrouwen met gevoel voor... Meer
    Paperback|
    Januari 2024
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    20,99
    15,99
  • Een gevoelige snaar (e-Book)
    Het romantische derde deel over de beste vrienden van de Bridgertons, de familie Smythe-SmithHugh Prentice is een slimme en doelgerichte man die niks moet hebben van vrouwen met gevoel voor... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2024
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • De ongetrouwde hertog
    Daphne Bridgerton heeft geleerd dat ze maar één doel heeft in het leven: het vinden van een geschikte huwelijkskandidaat. Meer
    MP3|
    Maart 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1