De ongetrouwde hertog

€ 9,99
Prijs € 7,99

Voor 21.00 besteld, morgen in huis.

Ook beschikbaar als:

Julia Quinn

Paperback | Januari 2021 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley.‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor de ambitieuze moeders van Londen dan een ongetrouwde hertog? Lady Whistledowns Society Papers, april 1813Londen, 1813. De aanstaande verloving van Daphne Bridgerton en de aantrekkelijke hertog Simon Basset is het nieuws van de dag. Wat niemand weet, is dat de verloving slechts schijn is. Voor Simon is het de beste manier om de gretige moeders van jonge, huwbare vrouwen op een afstandje te houden. Voor Daphne trekt de zogenaamde interesse van een hertog weer andere geschikte huwelijkskandidaten aan.Maar hoe beter Daphne hem leert kennen, hoe meer ze begint te geloven dat ze haar droomman al heeft gevonden. Daphne zal al haar charmes in de strijd moeten gooien om de eigenzinnige hertog ervan te overtuigen dat trouwen zo gek niet is, en dat zijn ideale vrouw veel dichterbij is dan hij denkt.De pers over de Familie Bridgerton-serie‘Quinn vindt het romancegenre opnieuw uit voor de postfeministische generatie. Haar slimme, grappige stijl doet denken aan Bridget Jones.’ TIME‘Als je nooit eerder een romanceboek hebt gelezen, begin dan hier.’ The Washington Post‘Een slimme, feministische visie op het Engeland van de negentiende eeuw. Quinn toont de glamoureuze, rijke, sexy, en soms eenzame levens van Londens high society.’ Shonda Rhimes, producent van Grey’s Anatomy

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Julia Quinn
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022593639
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Januari 2021
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
432

Beschrijving

Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley.

‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle Woman

Is er een grotere uitdaging denkbaar voor de ambitieuze moeders van Londen dan een ongetrouwde hertog? Lady Whistledowns Society Papers, april 1813

Londen, 1813. De aanstaande verloving van Daphne Bridgerton en de aantrekkelijke hertog Simon Basset is het nieuws van de dag. Wat niemand weet, is dat de verloving slechts schijn is. Voor Simon is het de beste manier om de gretige moeders van jonge, huwbare vrouwen op een afstandje te houden. Voor Daphne trekt de zogenaamde interesse van een hertog weer andere geschikte huwelijkskandidaten aan.

Maar hoe beter Daphne hem leert kennen, hoe meer ze begint te geloven dat ze haar droomman al heeft gevonden. Daphne zal al haar charmes in de strijd moeten gooien om de eigenzinnige hertog ervan te overtuigen dat trouwen zo gek niet is, en dat zijn ideale vrouw veel dichterbij is dan hij denkt.


De pers over de Familie Bridgerton-serie

‘Quinn vindt het romancegenre opnieuw uit voor de postfeministische generatie. Haar slimme, grappige stijl doet denken aan Bridget Jones.TIME

‘Als je nooit eerder een romanceboek hebt gelezen, begin dan hier.’ The Washington Post

‘Een slimme, feministische visie op het Engeland van de negentiende eeuw. Quinn toont de glamoureuze, rijke, sexy, en soms eenzame levens van Londens high society.’ Shonda Rhimes, producent van Grey’s Anatomy

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Julia Quinn
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022593639
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Januari 2021
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
432

Actuele bestsellers!

  • 24,99
  • 22,95
  • 21,99
  • 22,00
  • 22,99
  • 18,99
  • 17,50
  • 22,99
  • 15,00
  • 24,99