Mathilda's geheim

Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.

Prijs € 19,99

Levertijd: 1-2 werkdagen

Ook beschikbaar als:

Corina Bomann

Paperback | Oktober 2020 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. De wereld zit vol gevaren voor een jong meisje, maar dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt haar mee naar het prachtige landgoed de Leeuwenhof in het zuiden van Zweden.   Wat Mathilda niet weet is dat Agneta haar tante is, maar voordat Agneta haar over haar afkomst kan vertellen, wordt Europa verscheurd door de Tweede Wereldoorlog. Het leven zoals iedereen het kende verandert voorgoed. In de chaos zal Mathilda haar lot in eigen handen moeten nemen en nieuwe wegen moeten bewandelen op zoek naar geluk.   Over Agneta's erfenis: ‘Wat een geweldig boek, zeg! Verheug me nu al op de volgende twee delen.’ Anja, boekhandel Gianotten Mutsaers   ‘Prachtig! Je voelt haar strijd, haar liefdes, haar keuze…’ Annet Ellenbroek, boekhandel Bruna Ellenbroek   ‘Een sterke familieroman met de jonge Agneta als enorm fascinerende hoofdpersoon.’ Nadine Mussert, boekhandel Libris Cultuur café Van der Meer   ‘Levert heerlijke uurtjes ontspanning en je steekt er nog wat historische kennis van op ook. Lekker lezen en genieten.’ Nederlands Dagblad

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Corina Bomann
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022587171
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Oktober 2020
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
560

Beschrijving

Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore

 

‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl

 

Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. De wereld zit vol gevaren voor een jong meisje, maar dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt haar mee naar het prachtige landgoed de Leeuwenhof in het zuiden van Zweden.

 

Wat Mathilda niet weet is dat Agneta haar tante is, maar voordat Agneta haar over haar afkomst kan vertellen, wordt Europa verscheurd door de Tweede Wereldoorlog. Het leven zoals iedereen het kende verandert voorgoed. In de chaos zal Mathilda haar lot in eigen handen moeten nemen en nieuwe wegen moeten bewandelen op zoek naar geluk.

 

Over Agneta's erfenis:

‘Wat een geweldig boek, zeg! Verheug me nu al op de volgende twee delen.’ Anja, boekhandel Gianotten Mutsaers

 

‘Prachtig! Je voelt haar strijd, haar liefdes, haar keuze…’ Annet Ellenbroek, boekhandel Bruna Ellenbroek

 

‘Een sterke familieroman met de jonge Agneta als enorm fascinerende hoofdpersoon.’ Nadine Mussert, boekhandel Libris Cultuur café Van der Meer

 

‘Levert heerlijke uurtjes ontspanning en je steekt er nog wat historische kennis van op ook. Lekker lezen en genieten.’ Nederlands Dagblad

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Corina Bomann
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022587171
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Oktober 2020
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
560

Actuele bestsellers!

  • Killerbody Dieet 2.0 | Fajah Lourens (ISBN 9789021578835)
    24,99
  • Wen er maar aan | Maike Meijer (ISBN 9789083059808)
    17,99
  • De meeste mensen deugen | Rutger Bregman (ISBN 9789082942187)
    25,00
  • Coco kan het! + vingerpop | Loes Riphagen (ISBN 9789025774035)
    16,99
  • Het geschenk | Edith Eger (ISBN 9789400512252)
    18,99
  • De jongen, de mol, de vos en het paard | Charlie Mackesy (ISBN 9789026623844)
    20,00
  • Project Gezond - Afvallen met gezond en vooral lekker eten | Natalia Rakhorst, Walter Rakhorst (ISBN 9789082745214)
    27,00
  • Master you Mindset | Michael Pilarczyk (ISBN 9789079679669)
    21,95
  • De Wim Hof methode | Wim Hof (ISBN 9789021578415)
    20,99
  • Een beloofd land | Barack Obama (ISBN 9789048840748)
    45,00