16 titels gevonden in Nieuw binnen VBK Media e-Book vanaf € 9,99

Sorteer op:

  • De Choral Evensong in de praktijk (e-Book)
    In De Choral Evensong in de praktijk gaat theoloog en musicus Hanna Rijken in op de liturgische achtergronden van de Choral Evensong. Daarnaast schenkt ze aandacht aan de praktijk in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|

    Niet beschikbaar

    9,99
    e
    Niet beschikbaar
  • Waar rook is (e-Book)
    ‘Waar rook is’ van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer. Op de Chicago World’s Fair in 1893 ziet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De weerbarstige Barth (e-Book)
    ‘De weerbarstige Barth’ is een theologisch boek over de relevantie van Barths theologie in deze tijd. December 2018 was het vijftig jaar geleden dat de Zwitserse theoloog Karl Barth... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Denk je positief (e-Book)
    Denk je positief van Fred Sterk en Sjoerd Swaen is een boek dat eens níet focust op je verbeterpunten, maar juist helpt om je sterkste kanten te ontdekken. Die geven je immers energie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Woensdagmiddag met de Zoete Zusjes (e-Book)
    Woensdagmiddag met de Zoete Zusjes is hét boek voor alle kinderen tussen 4 en 8 jaar die graag kijken naar de filmpjes van Saar en Janna (@dezoetezusjes). Nu kunnen zij lekker zelf aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Stop met redelijk zijn (e-Book)
    Eleanor Gordon-Smith laat in Stop met redelijk zijn zien hoe wij van mening veranderen. Levensveranderingen vinden zelden plaats na een zorgvuldige afweging. Hoe komt het dan dat we nog... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De middeleeuwen (e-Book)
    Dit e-book is een ePub3-bestand, dus geschikt voor tablets en de meeste e-readers met een kleurenscherm (niet geschikt voor zwart-wit e-readers). Controleer of uw apparaat dit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Waarom liefde eindigt (e-Book)
    In Waarom liefde eindigt maakt Eva Illouz de balans op van relaties anno nu. Waarom vinden we het moeilijk om over langere tijd relaties in stand te houden? En waardoor wordt de partnerkeuze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Ontwaken in 5D (e-Book)
    In Ontwaken in 5D van Maureen St. Germain helpt zij je de weg door de eerste, tweede, derde en vierde dimensie te vinden om uiteindelijk toegang te krijgen tot 5D. Daarmee krijg je een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De brug naar het eiland (e-Book)
    ‘De brug naar het eiland’ van Julie Klassen is een historische roman boordevol romantiek en intrige, zoals we van Julie gewend zijn. Isabelle woont op Belle Island: een afgelegen eiland in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Hoe overleef ik moeilijke collega's? (e-Book)
    In Hoe overleef ik moelijke collega’s bespreken Jörg Berger en Monika psychologische strategieën voor de omgang met moeilijke collega’s. Moeilijke mensen komen we overal tegen, ook op ons... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Meneer Peacocks paradijs (e-Book)
    Meneer Peacocks paradijs van Lydia Syson is een betoverende roman over het leven op een onbewoond eiland. Een verhaal vol drama, moed en ambitie. Oceanië, 1879. Het jonge gezin Peacock uit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Weer en wind (e-Book)
    Weer en wind van Joke Verweerd is een ontroerende verhaalbundel met de mooiste verhalen uit Jokes schrijverscarrière én een aantal nieuwe verhalen. In 1994 verscheen de debuutroman van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Allemanskind (e-Book)
    Allemanskind’ van Greetje van den Berg gaat over de 21-jarige Grace. Haar leven staat compleet op z’n kop als ze ontdekt dat haar doodgewaande vader Davide nog leeft. Haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Man.Eat.Plant. (e-Book)
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Groente uit zee (e-Book)
    Groente uit zee is het nieuwe kookboek van Lisette Kreischer, Stichting Noordzeeboerderij en Marcel Schuttelaar. Het is het eerste boek over zeewier en de dagelijkse keuken, met 50 heerlijke... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e