95 titels gevonden in Nieuw binnen Directe download € 40 Met digitaal watermerk vanaf € 2,69

Sorteer op:

  • Mosterdzaad (e-Book)
    ‘Mosterdzaad’ van Laila Ibrahim (bekend van ‘De eerste krokus’) schetst een aangrijpend beeld van de dramatische nasleep van de slavernij. Ohio, 1868. Samen met haar dochter keert... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Lazarus (e-Book)
    Hij komt terug, altijd... In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een vreselijke ontdekking: het slachtoffer... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De lessen van meneer Picquier (e-Book)
    Meneer Picquier heeft zijn boekwinkel moeten sluiten, maar het is hem gelukt om zijn dierbaarste bezit, drieduizend boeken, te bewaren. Die vullen zijn kamer in verzorgingstehuis Bleuets nu... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Ergens in dit duister (e-Book)
    Ergens in dit duister’ van Natascha Wodin is het huiveringwekkende vervolg op ‘Ze kwam uit Marioepol’, het hartverscheurende boek over Wodins moeder. “Ik was tien jaar oud toen mijn moeder... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Een heel stabiel genie (e-Book)
    In 2020 gaan de Amerikanen weer naar de stembus om een president te kiezen. Wat zou nog vier jaar Trump betekenen? Philip Rucker en Carol Leonnig nemen afstand van de dagelijkse waan van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Waarom uw oplossing het probleem is (e-Book)
    Een leider bepaalt de richting, de medewerkers de wegOutput beschrijft 'het gewenste resultaat', input beschrijft 'hoe' we dat resultaat bereiken. Tot waar mag een leider sturen? Effectieve... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,99
    e
  • Als de rododendron bloeit (e-Book)
    Iedereen die van Ierland houdt zal smullen van Montefiores Deverill-serie De vrouwen van kasteel Deverill proberen zich staande te houden in de roerige jaren voor de Tweede Wereldoorlog.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De weerbarstige Barth (e-Book)
    ‘De weerbarstige Barth’ is een theologisch boek over de relevantie van Barths theologie in deze tijd. December 2018 was het vijftig jaar geleden dat de Zwitserse theoloog Karl Barth... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Voor eens en altijd (e-Book)
    Een nieuwe Nora Roberts, nog niet eerder in vertaling verschenen: een must-have voor al haar fans! Kasey Wyatt is een bekende antropologe en ze geniet met volle teugen van haar werk. Als de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Het bloemenmeisje (e-Book)
    Het bloemenmeisje van Anya Niewierra is een zinderende psychologische thriller over moederschap, verraad en menselijk onvermogen. De 43-jarige Franse kruidenarts Nina Fleurie leidt een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Een veld vol klaprozen (e-Book)
    Twee eeuwen. Twee liefdes. Een verborgen geschiedenis. De jonge verpleegster Gemma worstelt met trauma’s die ze door haar baan in de zorg heeft opgelopen. Om hieraan te ontsnappen besluit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Vergeet me niet (e-Book)
    Als Georgina ontslagen wordt bij het vreselijkste restaurant van de stad én op dezelfde dag haar vriend met iemand anders in bed aantreft, weet ze even niet waar ze het moet zoeken.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Noordkaap (e-Book)
    Pagie is tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller ‘Wat een topboek! IJsengel is één van de beste thrillers die ik dit jaar las. Steengoede, ijskoude... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Bezette gebieden (e-Book)
    Otto Kadoke, de grensoverschrijdende psychiater uit Moedervlekken, keert terug in Bezette gebieden: nadat het verhaal van zijn alternatieve therapie door een bekende auteur te boek is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De vreemde (e-Book)
    Harlan Coben is de koning van de plotwendingen Een vreemdeling spreekt Adam aan in de kroeg en haalt met een paar woorden zijn hele leven overhoop. ‘Je had niet bij haar hoeven blijven.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Voor ik doodga / Midprice (e-Book)
    De internationale bestseller over een meisje dat 16 is en weet dat ze nooit 17 zal worden. Wat zou je doen als je nog maar een paar maanden te leven had? Voor Tessa van zestien is die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2010
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Are you listening to me? (e-Book)
    Hardly any literature exists about having conversations with children. Talking to children is a daily activity for almost everyone. For professionals who work with children it is even an... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    Deze titel komt in aanmerking voor
    23,00
    e
  • Als ik aan je denk (e-Book)
    Op onnavolgbare wijze weet Lippman spanning met maatschappelijke thema’s te combineren Luisa ‘Lu’ Brant is de pasverkozen – en eerste vrouwelijke – openbaar aanklager voor Howard County,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De wintertuin (e-Book)
    In deze psychologische roman beschrijft Joke Verweerd de spanning tussen loyaliteit en ontworsteling in een ingewikkelde ouder-kind-relatie. Vanaf haar geboorte - ze is een buitenechtelijk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De kunst van goed leven (e-Book)
    Op zoek naar de weg naar geluk? Hier vind je er 52! Meer dan ooit zijn we op zoek naar de formule voor een goed leven. Wat maakt ons echt gelukkig? Is het beter om ongeluk proberen te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De sneeuwengel (e-Book)
    Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Denk je positief (e-Book)
    Denk je positief van Fred Sterk en Sjoerd Swaen is een boek dat eens níet focust op je verbeterpunten, maar juist helpt om je sterkste kanten te ontdekken. Die geven je immers energie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De bekentenis (e-Book)
    In De bekentenis ontmoet Elise Morceau in 1980 de bijzondere Constance Holden. Ze is meteen diep onder de indruk van haar charme. Ze volgt de vrijgevochten schrijfster naar Los Angeles, maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • In de Schaduw van de Wolf 1 - De Roep van de Wolf (e-Book)
    De Roep van de Wolf is het eerste deel in Anthony Ryans nieuwe trilogie In de Schaduw van de Wolf, een direct vervolg op In de Schaduw van de Raaf. Vaelin Al Sorna is een levende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Het leven in je lichaam (e-Book)
    Wat Giulia Enders deed voor de darmen doet dr. Markus Egert met Het onzichtbare levenvoor bacteriën. Dr. Markus Egert beschrijft de evolutie en het belang van micro-organismen, van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • West (e-Book)
    ‘Een adembenemende debuutroman.’ The Guardian Een betoverende, avontuurlijke roman over een epische reis, en over rouw, opgroeien en eenzaamheid, moor boven alles een ode aan de hoop ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Eindstation Auschwitz (e-Book)
    Prachtig en aangrijpend geschreven over liefde, familie en overleven In januari 2020 wordt de bevrijding van Auschwitz, dan 75 jaar geleden, herdacht Een belangrijk en uniek historisch... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Alles voor elkaar (e-Book)
    Het derde en laatste deel van de populaire Boonsboro Inn-trilogie Een ongecompliceerde los-vastrelatie is het beste van twee werelden... of toch niet? Het prachtige hotel staat al eeuwen in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De stroopwafelshop (e-Book)
    ‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnen De ouders, vriend en beste vriendin van Suze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Zij (e-Book)
    Een intelligente, veelomvattende roman over het leven van twee zussen die geconfronteerd worden met grote levensvragen in een snel veranderende wereld Voor de lezers van David NichollsZij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1