1.673 titels gevonden in Literaire non-fictie Paperback vanaf € 4,00

Sorteer op:

  • De meeste mensen deugen
    Dit is een boek over een radicaal idee. Het is een idee waar machthebbers al eeuwen bang voor zijn. Waar religies en ideologieën zich tegen hebben gekeerd. Waar nieuwsmedia zelden verslag... Meer
    Paperback|
    September 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
  • Urk
    De succesvolle Vlaamse schrijver en journalist Matthias M.R. Declercq vertrekt in 2009 naar Urk om verslag te doen van een moordzaak. Het dorp fascineert hem zo, dat hij tien jaar later... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,50
  • Gemeente zegt ik Nederlands leren
    Een tweede taal leren is een moeizaam proces, helemaal als je weinig naar school bent geweest, niet meer zo jong bent en er op straffe van een korting op je uitkering toe gedwongen wordt.... Meer
    Paperback|
    September 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Te veel en nooit genoeg
    In dit onthullende, gezaghebbende portret van Donald J. Trump en de giftige familie die hem heeft gemaakt, schetst zijn nicht de duistere geschiedenis van hun familie. Mary bracht haar... Meer
    Paperback|
    Augustus 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • En toen kwam jij
    Een kind adopteren zonder de traditionele moeder in het plaatje, het blijft een ontdekking. Dat is precies waar Tom De Cock mee te maken kreeg toen de kinderwens van hem en zijn man steeds... Meer
    Paperback|
    Maart 2016

    Tijdelijk niet beschikbaar

    18,99
    Tijdelijk niet beschikbaar
  • Roofstaat
    Begin deze eeuw verscheen het ruim vijfhonderd bladzijden tellende meesterwerk Nieuw Zwartboek van Nederland Overzee van historicus en publicist Ewald Vanvugt, waarin hij de geschiedenis van... Meer
    Paperback|
    Maart 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    42,50
  • De laatste reis van De Boswachter
    De kilometerteller van De Boswachter, een zeventien jaar oude Subaru Forester, springt op de Antwerpse ringweg van 499.999 naar 500.000. Het is voor Dirk Jan Roeleven en zijn vrouw Hester... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Liever dier dan mens
    Een familie van fanatieke nazi’s hield van haar als van een eigen dochter. Zelf werd ze verliefd op een Duitse ingenieur met een speldje van Hitlers partij in het knoopsgat van zijn revers.... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Alle mensen die ik ken
    Een totaalkunstwerk dat onmogelijk in een genre te vatten is.Alle mensen die ik ken is een poëtisch archief waarin de sociale omgeving van Lisa Huissoon is verzameld in een alfabetisch... Meer
    Paperback|
    September 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,50
  • Het tekort van het teveel
    Er is iets geks aan de hand. Nederland behoort al jaren tot de gelukkigste landen ter wereld. Nooit eerder was de welvaart hoger, rijkdom groter en levenskwaliteit beter. Nederland staat aan... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Leef!
    In 'Leef!' vertelt Laura Maaskant hoe haar leven is veranderd na de diagnose 'kanker'. Die diagnose kreeg ze op haar vijftiende, en vier jaar later opnieuw. Laura wordt na een lang en... Meer
    Paperback|
    Mei 2014
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • 't Hooge Nest
    Tijdens de Tweede Wereldoorlog bestieren twee joodse zussen - Jannie en Lien Brilleslijper - een van de grootste onderduikadressen in Nederland: 't Hooge Nest, een villa in het Gooi. Terwijl... Meer
    Paperback|
    November 2018
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,99
  • Mijn vrouw pikt zeepjes
    Wat als je dezelfde jurk hebt gekocht als een vriendin? Is het onbeschoft seks te hebben op andermans bank? En hoe pakken we die ene vriend aan die nooit een rondje geeft? Op deze en vele... Meer
    Paperback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Moederziel
    Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en leerzaam boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en... Meer
    Paperback|
    Juni 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • De geest van Cliffrock Castle
    Als de Nederlandse Josephine Rombouts met haar gezin aan de Schotse westkust gaat wonen, grijpt ze de kans om housekeeper te worden op het plaatselijke kasteel met beide handen aan. Zonder... Meer
    Paperback|
    November 2018
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Tommie in gesprek
    Tommie Niessen is een van de bekendste verpleegkundigen van Nederland. Sinds 2010 werkt hij, als zzp’er, in de zorg. Dat was aanvankelijk niet de bedoeling: het leek hem niets en bovendien... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • De drugsmaffia dicteert
    De moord op advocaat Derk Wiersum op 18 september 2019 in Amsterdam- Buitenveldert sloeg in als een bom. Nooit eerder werd een strafpleiter uit de weg geruimd; vermoedelijk in opdracht van... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Genesis
    Wat gebeurde er eigenlijk in de eerste momenten van ons universum? Misschien wisten de oude Grieken het gewoon al, en was er inderdaad enkel chaos in het begin. Modern wetenschappelijk... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Precies mijn type
    We zien dagelijks vele soorten lettertypen: op straatnaamborden, gebouwen, boeken en verpakkingen. Maar hoe zijn deze ontstaan en waarom zijn er zoveel van? Simon Garfield belicht de rijke... Meer
    Paperback|
    April 2012
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,50
  • Maria Montessori
    Het is voor het eerst sinds 1973 dat een biograaf grondig onderzoek doet naar het leven van Maria Montessori. Cristina De Stefano had als eerste toegang tot de familiearchieven van... Meer
    Paperback|
    Augustus 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • Zo houd je moed in een tijd van verdeeldheid
    Het voelt alsof de wereld op instorten staat. Dus hoe kunnen we dan vasthouden aan ons optimisme? Hoe kunnen we onze hoop, vertrouwen en geloof in iets beters voeden? En hoe kunnen we in... Meer
    Paperback|
    Augustus 2020

    Tijdelijk niet beschikbaar

    6,99
    Tijdelijk niet beschikbaar
  • Te laat
    Waarom komen mensen te laat? Wat zegt het over je als je altijd te laat óf juist te vroeg bent? En waarom missen laatkomers toch maar zelden een vliegtuig? Madonna, Lil Kleine, Sinterklaas?... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • Eeuwige lente
    Jij en ik dragen een uiterste houdbaarheidsdatum op de onderkant van onze ziel. Het verschil is dat ik de mijne weet. Zodra ik midden vijftig ben, verlies ik mijn verstand. Letterlijk en... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Ontgelden
    De wereld is nauwelijks bekomen van de kredietcrisis of er dient zich een nieuwe gamechanger aan. De coronacrisis zal de wereld – ook de financieel-economische – sterk veranderen. De... Meer
    Paperback|
    Augustus 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • Noem haar naam
    In Noem haar naam stelt Jorie Horsthuis zichzelf de vraag: kun je iemand missen die je nooit hebt gekend? Als Jorie Horsthuis een jaar of zes is, neemt haar moeder haar in vertrouwen: ze had... Meer
    Paperback|
    Augustus 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Franse kinderen gooien niet met eten
    Paperback|
    September 2015
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Ik was een van hen
    In 2013 verhuisde Maarten Zeegers met zijn Syrische vrouw Sarah naar de Haagse wijk Transvaal. Al snel bleek dat hij niet welkom was in de gesloten moslimgemeenschappen.Hij zag maar één... Meer
    Paperback|
    Augustus 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,50
  • Brief aan mijn dochter
    Een vader over de wereld waarin zijn dochter wordt geboren Met een mengeling van schroom en ontboezeming, in lyrische bewoordingen én met een flinke dosis realisme schrijft Abdelkader... Meer
    Paperback|
    April 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Ina Boudier-Bakker, zo doods en stil en donker
    Ze was één van de beroemdste Nederlandse schrijvers in haar tijd. In de Tweede Wereldoorlog wijdde Ina Boudier-Bakker zich echter vrijwel niet aan literair werk. In de greep van wat er... Meer
    Paperback|
    Maart 2013
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,95
  • Superschool
    In 2009 werd Eric van 't Zelfde directeur van een van de slechtste scholen van Rotterdam. Een school met slechts 34 aanmeldingen van nieuwe leerlingen, dramatische examenresultaten,... Meer
    Paperback|
    Oktober 2015
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...