242 titels gevonden in € 5 EPUB vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Dagboek van een getuige (e-Book)
    Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Moedervlekken (e-Book)
    Otto Kadoke werkt als psychiater in een crisiscentrum: zijn specialiteit is suicide-preventie, hij dient mensen met een doodswens voor het leven te behouden. Wanneer hij op een dag bij zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Vrienden voor het leven (e-Book)
    Danielle Steel Vrienden voor het leven Al sinds hun jeugd zijn ze een hechte vriendengroep. Vijf jonge mensen, totaal verschillend, die altijd op elkaar kunnen rekenen. Gabby, Billy,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Mate van onschuld (e-Book)
    Mate van onschuld van H.S. Chandler is een rechtbankthriller van het hoogste niveau – het boek is zenuwslopend en claustrofobisch, het soort dat je tussen je vingers door moet lezen. Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Het nieuwe puberbrein binnenstebuiten (e-Book)
    In de bestseller Puberbrein binnenstebuiten van Huub Nelis en Yvonne van Sark leer jij wat jongeren beweegt en hoe je ze in beweging krijgt. In deze editie lees je de laatste cijfers en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het schooltje van Auschwitz (e-Book)
    Het schooltje van Auschwitz’ van Mario Escobar is het waargebeurde verhaal van een vrouw die vrijwillig op de trein stapte en hoop bracht naar een van de donkerste plekken op aarde. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Steeds leuker (e-Book)
    De voordelen zonder de nadelen Je leven steeds leuker maken, met steeds minder moeite. Dat is waar 'Steeds leuker' om draait. Want eindeloos ploeteren is prima, maar op de bank zitten met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Houd me vast (e-Book)
    Bestseller voor relatietherapeuten en stellen die aan hun relatie willen werken Succesvolle titel nu in midprice We zijn allemaal op zoek naar liefde, steun en verbondenheid, maar soms... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Ontdek de kracht van ademen (e-Book)
    In ‘Ontdek de kracht van ademen’ leert Mr. Breath ons dat de adem onze belangrijkste energiebron is. Niets is zo effectief als bewust ademhalen. Mr. Breath laat zien hoe je volledig gebruik... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Wij waren de gelukkigen (e-Book)
    In de lente van 1939 leidt de Joodse familie Kurc een redelijk normaal leven in Radom, Polen. Tot de oorlog uitbreekt. De vijf broers en zussen raken over vijf werelddelen verspreid.Addy,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De Noordzeemoorden 4 Eindspel (e-Book)
    In een kleine woning in Amsterdam-Noord worden de gruwelijk toegetakelde lichamen van een hoogbejaard stel gevonden. Rechercheur Maud Mertens stort zich op de zaak, terwijl ze samen met haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De dag van de doden (e-Book)
    De dag van de doden’ is het achtste en laatste deel in de spannende Frieda Klein-serie van Nicci French. De bladeren vallen van de bomen en in Londen waart een seriemoordenaar rond. In... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Drie kleine leugens (e-Book)
    Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek. 2005: de zeventienjarige Ellen valt hopeloos voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Hels verlangen (e-Book)
    Op een zonnige dag in maart wordt de ergste nachtmerrie voor een moeder gruwelijke waarheid. Emma Kortelings dochter Sophie belandt na een verkeersongeluk in een diep coma. In Emma groeit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Shopaholic (e-Book)
    Stap binnen in de aanstekelijke wereld van een bruisende vrouw, die slechts één groot probleem heeft: ze kan geen winkel voorbijlopen zonder dat leuke jasje of die mooie schoenen te kopen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2010
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De kouwe ouwe (e-Book)
    Stanley Hillis, alias 'De Kouwe Ouwe', werd in 2011 geliquideerd. Hij was een van de meest gevreesde Nederlandse gangsters. Begonnen als kruimeldief en bankrover in de jaren zeventig maakt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De Royals 5 - Gevaar (e-Book)
    Gevaar is het vijfde deel in de succesvolle en verslavende YA-serie De Royals van Erin Watt. Een vleugje Vijftig tinten grijs. Voor jongeren van 16 jaar en ouder die houden van passie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • In de val (e-Book)
    'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'.Speciaal agent Steven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • In het vizier (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het vizier’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Openbaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Verslaafd aan liefde (e-Book)
    In Verslaafd aan liefde laat Jan Geurtz op heldere wijze zien dat onze zoektocht naar liefde en erkenning voortkomt uit een fundamentele zelfafwijzing. Die proberen we te compenseren met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De vier inzichten (e-Book)
    De vier inzichten van Don Miguel Ruiz is wereldwijd een van de meest geliefde spirituele boeken. En niet voor niets! De kracht zit hem in de eenvoud: Wees onberispelijk in je woorden, Vat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Gekidnapt door de Taliban (e-Book)
    Het ongelooflijke verhaal van arts Dilip Joseph, Gekidnapt door de Taliban en bevrijd door SEAL team 6. Wat begint als een routinebezoek aan een plaatselijke kliniek, verandert in een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Koudvuur (e-Book)
    Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom Stilton. In zijn zak zit een foto van een onbekende man. Hij is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Oktober (e-Book)
    Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale Zaken. Na de dramatische verdwijning van haar twaalfjarige dochter heeft ze een jaar verlof... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het feest (e-Book)
    Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Tot in lengte van dagen (e-Book)
    Auteur: Danielle Steel,br> Titel: Vrienden voor het leven Ondertitel: Kunnen geliefden elkaar weer vinden in een ander leven? Bill, een jonge advocaat in New York, gaat zijn droom... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2014
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Zondagochtend breekt aan (e-Book)
    Zondagochtend breekt aan is het spannende zevende deel van de achtdelige Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French. Het begint met een lijk onder de vloer. Frieda deed deze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Duister lot (e-Book)
    Het verhaal LuAnn Tyler heeft het niet getroffen in dit leven. Veel plezier beleeft ze niet aan haar miserabele baantje als serveerster en al helemaal niet aan haar vriend Duane, een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Breng me terug (e-Book)
    Breng me terug is de nieuwe thriller van bestsellerauteur B.A. Paris, bekend van Achter gesloten deuren en Gebroken. Een jong stel rijdt door Frankrijk en stopt onderweg bij een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De vondeling (e-Book)
    1968, de Isles of Scilly in de Atlantische Oceaan. Op een afgelegen strand doet de achtjarige Robin een macabere vondst. In de branding ziet ze een pop. Ze rent erheen en ontdekt dat het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...