Wilde tuinen (e-Book)

Als Althea haar baan verliest, gooit ze het roer volledig om. Ze wil droomtuinen gaan ontwerpen, maar zullen haar eigen dromen ook uitkomen?

Prijs € 4,99
Download direct dit e-Book

Katie Fforde

EPUB met digitaal watermerk | Januari 2019 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Heerlijke feelgood in de prachtige omgeving van de Engelse Cotswolds, voor de lezers van Cathy Kelly en Marian Keyes Althea Faraday is best tevreden met haar leven: ze woont met haar drie kinderen in een prachtig huis in de Engelse Cotswolds, met een mooie grote tuin om haar lievelingshobby, tuinieren, op uit te leven, ze heeft een goede verstandhouding met haar ex-man en ze geniet van haar baan op een lokale school. Maar aan haar rustige leventje komt abrupt een eind als ze wegens een reorganisatie ontslagen wordt, haar ex opeens op de stoep staat omdat hij haar maar niet kan vergeten, en haar zusje aankondigt dat ze zwanger is en voor onbepaalde tijd bij haar in wil trekken. Bovendien krijgt ze elke keer hartkloppingen als ze haar buurman, een bekende tuinarchitect, ontmoet, en laat hij nou net meedoen aan een beroemde wedstrijd voor tuinontwerpers, waarvoor Althea ook haar droomtuin mag ontwerpen…De pers over de boeken van Katie Fforde: 'Iedereen moet bijna wel van de boeken van Katie Fforde houden.' Closer‘Warm, briljant en vol liefde. Opkrullen op de bank en lezen maar!’ Heat

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Katie Fforde
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789402313246
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
Januari 2019
Bestandsgrootte
1056 Kb
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
315

Beschrijving

Heerlijke feelgood in de prachtige omgeving van de Engelse Cotswolds, voor de lezers van Cathy Kelly en Marian Keyes

Althea Faraday is best tevreden met haar leven: ze woont met haar drie kinderen in een prachtig huis in de Engelse Cotswolds, met een mooie grote tuin om haar lievelingshobby, tuinieren, op uit te leven, ze heeft een goede verstandhouding met haar ex-man en ze geniet van haar baan op een lokale school.

Maar aan haar rustige leventje komt abrupt een eind als ze wegens een reorganisatie ontslagen wordt, haar ex opeens op de stoep staat omdat hij haar maar niet kan vergeten, en haar zusje aankondigt dat ze zwanger is en voor onbepaalde tijd bij haar in wil trekken. Bovendien krijgt ze elke keer hartkloppingen als ze haar buurman, een bekende tuinarchitect, ontmoet, en laat hij nou net meedoen aan een beroemde wedstrijd voor tuinontwerpers, waarvoor Althea ook haar droomtuin mag ontwerpen…


De pers over de boeken van Katie Fforde:

'Iedereen moet bijna wel van de boeken van Katie Fforde houden.' Closer

‘Warm, briljant en vol liefde. Opkrullen op de bank en lezen maar!’ Heat

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Katie Fforde
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789402313246
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
Januari 2019
Bestandsgrootte
1056 Kb
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
315

Actuele bestsellers!

  • Johan Cruijff, altijd in de aanval | Auke Kok (ISBN 9789048837311)
    26,99
  • Grote verwachtingen | Geert Mak (ISBN 9789045039770)
    29,99
  • De meeste mensen deugen | Rutger Bregman (ISBN 9789082942187)
    25,00
  • Gezondheid! | Levi Weemoedt (ISBN 9789038807898)
    16,50
  • Happy lifehacks 365 | Kelly Weekers (ISBN 9789021572765)
    20,99
  • De zeven zussen | Lucinda Riley (ISBN 9789401609371)
    12,99
  • Een paard voor Sinterklaas | Ted van Lieshout (ISBN 9789025771935)
    13,99
  • Superkrachten voor je hoofd | Wouter de Jong (ISBN 9789492493804)
    18,99
  • Sneeuwexpress | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400511019)
    15,99
  • VEG | Jamie Oliver (ISBN 9789021573397)
    29,99