Stewardess Hannah in Barcelona

Prijs € 1,99
Download direct dit luisterboek
Ook beschikbaar als:

Petra Kruijt

MP3 | September 2019 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger!

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Petra Kruijt
Voorgelezen door
Peggy Vrijens
Uitgever
AmboAnthos
ISBN
9789047204855
Luisterduur
1 uur 18 min.
Formaat
MP3
Publicatiedatum
September 2019
Bestandsgrootte
108 MB

Beschrijving

Hannah verheugt zich op haar vlucht naar Barcelona, ze kijkt er enorm naar uit om een paar uurtjes in de prachtige stad door te brengen. Maar haar voorpret is van korte duur, want er zit zo weinig tijd tussen haar heen- en terugvlucht dat ze het vliegveld niet kan verlaten. Gelukkig vliegt ze samen met Miranda, haar mentor, die eindelijk haar strenge masker afdoet. En welke twee verrassingen hebben haar beste vriendinnen Myrthe en Cindy voor Hannah in petto?

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Petra Kruijt
Voorgelezen door
Peggy Vrijens
Uitgever
AmboAnthos
ISBN
9789047204855
Luisterduur
1 uur 18 min.
Formaat
MP3
Publicatiedatum
September 2019
Categorie

Actuele bestsellers!

  • De Gorgels en de laatste kans | Jochem Myjer (ISBN 9789025884208)
    21,99
  • De Tijdmachine | Thomas van Grinsven, Rutger Vink (ISBN 9789043923460)
    15,99
  • Wij waren, ik ben. Weg uit Ruinerwold | Israel van Dorsten (ISBN 9789493304239)
    24,99
  • John van den Heuvel een lustrum lang extreme beveiliging | Bert Dijkstra (ISBN 9789083248370)
    22,50
  • Daar waar de rivierkreeften zingen | Delia Owens (ISBN 9789044361650)
    10,00
  • De avonturen van Rutger, Thomas en Paco | Thomas van Grinsven, Rutger Vink (ISBN 9789043922692)
    15,99
  • De Zoete Zusjes moppenboek | Hanneke de Zoete (ISBN 9789043923309)
    9,99
  • De zoete zusjes helpen de natuur | Hanneke de Zoete (ISBN 9789043923842)
    14,99
  • Help, ik heb een puber! | Kluun (ISBN 9789083157627)
    22,50
  • Spin | Lars Kepler (ISBN 9789403107516)
    24,99