31 titels gevonden in Vertaalde literatuur € 5 vanaf € 2,29

Sorteer op:

  • Sherlock Holmes - De Vereniging van Roodharigen
    Jabez Wilson kan zijn geluk niet op als hij toetreedt tot de mysterieuze Vereniging van Roodharigen. Maar plots is de vereniging weg. Wilson vraagt Sherlock Holmes om advies. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Bobbi's Bedtime Stories 2 - Berucht gezelschap
    Berucht gezelschap is het tweede deel van de nieuwe erotische serie Bobbi’s Bedtime Stories. Romans met veel hoogtepunten en een happy end, speciaal voor jou geselecteerd door Bobbi Eden. Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Sherlock Holmes - Het avontuur van de duim van de ingenieur
    Dr. Watson behandelt een ingenieur die in shock is nadat hij zijn duim is kwijtgeraakt. Welke angstaanjagende avonturen heeft hij doorgemaakt? Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Sherlock Holmes - Het avontuur van het lege huis
    Dr. Watson doet onderzoek naar een moord. Ditmaal zonder Sherlock Holmes, na diens noodlottige ongeval. Tot Watson iemand met bekende trekken tegenkomt. Meer
    MP3|
    Maart 2016
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Bobbi's Bedtime Stories 4 - Gevaarlijk dichtbij
    'Gevaarlijk dichtbij' is het vierde deel van de nieuwe erotische serie Bobbi’s Bedtime Stories. Romans met veel hoogtepunten en een happy end, speciaal voor jou geselecteerd door Bobbi Eden. Meer
    MP3|
    Januari 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Sherlock Holmes - Het avontuur van de blauwe karbonkel
    Een triviale overval wordt een stuk interessanter als de buit zeer waardevol blijkt. Sherlock Holmes heeft slechts een hoed en een gans als aanknopingspunt. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Als een rivier
    Een selectie uit de gedachten en impressies van Paulo Coelho. Via speelse, emotionele, beschouwende impressies en gedachten geeft Coelho zijn verfrissende kijk op de wereld en het leven.... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    4,49
  • Sherlock Holmes - Het laatste probleem
    In dit dramatische verhaal maken we voor het eerst kennis met professor Moriarty, de grootste rivaal van Sherlock Holmes. Holmes is van plan zijn criminele organisatie te ontmaskeren, maar... Meer
    MP3|
    Maart 2015
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Gevoel en verstand
    De klassieker 'Sense and Sensibility', Jane Austens fascinerende zedenspel over de zusters Dashwood, nu als Nederlandstalig luisterboek. Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Een verre kust
    Jenny Colgan neemt ons mee naar het prachtige eiland Mure, waar en nieuwe dokter op het punt staat een slaperig dorpje aan de kust wakker te schudden. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Sherlock Holmes - De Griekse tolk
    We maken kennis met Mycroft, de broer van Sherlock Holmes. Hij blijkt nog genialer dan de fameuze speurder, maar hij is minder ambitieus. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Sherlock Holmes - Het raadsel van Reigate
    Het normaal zo rustige platteland bij Reigate wordt opgeschrikt door een inbraak en niet veel later door een moord. Sherlock Holmes vindt het een bijzonder interessante kwestie. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Julie
    Eerste deel van een vierdelige serie over het leven van een Noorse vrouw in de 20e eeuw. Anne Karin Elstad behoort tot de meest gelezen auteurs van Noorwegen. Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Moeders: De zomer van 1976
    De tien verhalen van Chris Powers buitengewone verhalenbundel 'Moeders' gaan over die korte momenten in het leven die steeds blijven weerklinken. Beluister nu het eerste verhaal uit de... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,29
  • Weg van jou
    Reina krijgt een baan bij de galerie waar haar vriend Rémi een tentoonstelling heeft. De samenwerking met Thomas, de zoon van de eigenaar, verloopt stroef. Het begin van een chaotische... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Fountain Bridge - Verboden Kussen
    Fountain Bridge – Verboden kussen is een nieuw deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Dit is een kort verhaal Voor liefhebbers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Castle Hill - Open je hart
    'Castle Hill – Open je hart' is een nieuw deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor liefhebbers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Bobbi's Bedtime Stories 1 - Oneerbaar voorstel
    Oneerbaar voorstel is het eerste deel van de nieuwe erotische serie Bobbi’s Bedtime Stories. Romans met veel hoogtepunten en een happy end, speciaal voor jou geselecteerd door Bobbi Eden. Meer
    MP3|
    September 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Een heel gewoon gezin
    'Een heel gewoon gezin' van Mattias Edvardsson is een originele, psychologische roman over een gezin dat uit elkaar valt. Hoe ver zou jij gaan als je dochter beschuldigd wordt van moord? Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Een heel gewoon gezin
    'Een heel gewoon gezin' van Mattias Edvardsson is een originele, psychologische roman over een gezin dat uit elkaar valt. Hoe ver zou jij gaan als je dochter beschuldigd wordt van moord? Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Een heel gewoon gezin
    'Een heel gewoon gezin' van Mattias Edvardsson is een originele, psychologische roman over een gezin dat uit elkaar valt. Hoe ver zou jij gaan als je dochter beschuldigd wordt van moord? Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Bobbi's Bedtime Stories 3 - Riskant verlangen
    'Riskant verlangen' is het derde deel van de nieuwe erotische serie Bobbi’s Bedtime Stories. Romans met veel hoogtepunten en een happy end, speciaal voor jou geselecteerd door Bobbi Eden. Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Hemelse begeerte - Bobbi's Bedtime Stories 5
    Hemelse begeerte is het vijfde deel van de nieuwe erotische serie Bobbi’s Bedtime Stories. Romans met veel hoogtepunten en een happy end, speciaal voor jou geselecteerd door Bobbi Eden. Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Sherlock Holmes - Het marineverdrag
    Een voormalig klasgenoot van Dr. Watson heeft de hulp nodig van Sherlock Holmes als een uiterst geheim marinevedrag is gestolen. Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Spaanse verleiding - Bobbi's Bedtime Stories 6
    Spaanse verleiding is het zesde deel van de nieuwe erotische serie Bobbi’s Bedtime Stories. Romans met veel hoogtepunten en een happy end, speciaal voor jou geselecteerd door Bobbi Eden. Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Sherlock Holmes - De man met de gebogen rug
    Samen met Dr. Watson onderzoekt Sherlock Holmes de dood van kolonel James Barclay. Zijn vrouw is de belangrijkste verdachte, maar Holmes wil precies weten wat er is voorgevallen. Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • De komst van een vreemde lente
    Hoe is het leven ten tijde van het coronavirus in het afgelegen huis tussen de bergen van Leonardo en zijn pleegzoon Martino? Een gratis verhaal van Franco Faggiani. Meer
    MP3|
    Mei 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    Niet beschikbaar
  • Sherlock Holmes - Een kwestie van identiteit
    Vertwijfeld vraagt de jonge Mary Sutherland raad aan Sherlock Holmes. Hoe kan het dat haar verloofde vlak voor haar huwelijk van de aardbodem is verdwenen? Ze vreest het ergste. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Sherlock Holmes - Het avontuur van de gespikkelde band
    Helen Stoner vreest voor haar leven als ze 's nachts gefluit hoort. Twee jaar eerder hoorde haar tweelingzus hetzelfde en stierf kort daarna. Kan Sherlock Holmes haar redden? Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Sherlock Holmes - Het avontuur van de kroon met de berillen
    Een bankier vraagt Sherlock Holmes wanhopig om advies. Een waardevolle kroon die hem in onderpand is gegeven, is beschadigd en een catastrofe dreigt. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99

Pagina

Vorige
Volgende
1