119 titels gevonden in Literaire fictie vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • Herinneringen van een bramzijgertje
    Het boek speelt tegen de achtergrond van de dreigende aanleg van de Afsluitdijk, die vele Zuiderzeevissers werkeloos zou maken, en is gebaseerd op Jan de Hartogs vroegste jeugd. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Oscar en oma Rozerood
    De brieven van de tienjarige Oscar geven een prachtige en ontroerende beschrijving van wat wellicht de laatste twaalf dagen van zijn leven zijn. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • Schuitje varen
    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Grappig jammer
    Een geweldig cadeau voor de feestdagen: de tweede bundel van Tim Hofman! Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Pjotrs borsjt
    Vertelt op boeiende en aangrijpende wijze de lotgevallen van een aantal kinderen na de Tsjernobyl-ramp. De totale opbrengst gaat naar www.weeshuizenbelarus.nl Leeftijd: 12+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Krassels
    Deze roman gaat over het verlies van identiteit, wat doe je als alles anders is dan het eerst lijkt en de bodem onder je bestaan wordt weggeslagen? Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Want de avond
    De nieuwe roman van Anna Enquist, het opzichzelfstaande vervolg op 'Kwartet'. Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De tolk van Java
    In zijn roman 'De tolk van Java' rekent Alfred Birney af met talloze mythen over ons koloniale verleden en de directe gevolgen daarvan voor de betrokkenen en hun nazaten. Winnaar Libris... Meer
    MP3|
    Oktober 2017
    Download direct dit luisterboek
    17,99
  • Sluitertijd
    Met een prachtig gevoel voor sfeer, met verfijnde details, humoristisch en tragisch tegelijk, beschrijft Erwin Mortier de schittering en de craquelé van het leven. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Grand Hotel Europa
    Liefde in tijden van massatoerisme. De nieuwe grote roman van Ilja Leonard Pfeijffer. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    26,99
  • Dorst
    Briljant beschreven scenes, die op indringende en humoristische wijze laten zien hoe het kan schuren tussen mensen die weliswaar familie zijn, maar die elkaar eigenlijk niet kennen. Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • De trooster
    'De trooster' is een roman over geloof, zingeving en het ontvluchten van verantwoordelijkheid Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Een brogge van glas
    Mit 'Een brogge van glas' het Johan Veenstra een indrokwekkend en ontroerend boek schreven dat ongetwiefeld op een protte lezers grote indrok maeken zal. Stellingwerfs. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Laatste adem
    Deel 4 in de Erika Foster-serie. 'Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com. Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Eerste liefde
    Met zijn kenmerkende mix van humor en oprechte emotie schetst Nicholls een zeer herkenbaar portret van een tiener en zijn eerste grote liefde Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Irundina
    De jonge Portugese Irundina werkte als schoonmaakster zonder verblijfsvergunning – aldoor op de vlucht en nergens echt gewenst. Haar aangrijpende verhaal is met mededogen opgetekend, maar... Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Hippie
    De meest autobiografische roman van Paulo Coelho tot nu toe. Meer
    MP3|
    December 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Joppe
    It frijbliuwende libbentsje fan Joppe krijt ynienen in oare diminsje as er Terpsi moetet, in politike flechtlinge út Afrika. Friestalig Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • De Nacht
    Elie Wiesel fertelt oer syn libben yn de kampen, en syn oerlibjen fan de holocaust. Hysels skreau oer dit boek û.o. Dit is in ferhaal dat om dúdlike redenen djip libbet yn alles wat ik... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Roxy
    De zesde roman van Esther Gerritsen, onder meer bekend van 'Dorst' en 'Superduif'. Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • De storm
    Grøndahl schrijft weer prachtig over familiebanden, het huwelijk en ook over actuele thema's zoals de macht van de sociale media Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Nederlandse maagd
    Marente de Moor won met ‘De Nederlandse maagd’ de AKO Literatuurprijs 2011 Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Zonder Jozef
    Een eigentijds kerstverhaal over een vrouw die op Kerstavond in de cel belandt. 'Zonder Jozef' is ook verschenen in de verhalenbundel 'Brood, zout, wijn'. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Mijn meneer
    'Van Lieshout geeft een zo andere kijk op het thema pedofilie, dat ik er verheugd over was. Omdat hij niet met de vinger wijst, omdat het zeer respectvol is geschreven.' – de Volkskrant Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Schuldig kind
    In 'Schuldig kind' vertelt veelbekroonde auteur Ted van Lieshout (1955) over de invloed die zijn omgang als kind met een pedofiele man op zijn verdere leven had. Onthullend en onthutsend. Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Spoorloos
    Weer een briljante, zenuwslopende thriller van de koning van de domestic suspense Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Broere
    Bart Moeyaert vertelt verhalen over een kleine jongen die het geluk heeft op te groeien met zes grote broers. Die kleine jongen was hijzelf. Voorgelezen door de auteur. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De bekoring
    Münstermann neemt opnieuw een duik in het fascinerende leven van Andreas Klein, de charismatische hoofdpersoon die we kennen uit zijn eerdere romans. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Liet foar myn jonge
    Dizze sfearfolle roman smyt de lêzers werom op harren eigen gefoelens fan langst en dreamen en fan mooglikheden ta treast. Friestalig. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Gloed
    Eén avond, één nacht duurt de ontmoeting van de twee oude mannen. Hun laatste gesprek is een duel zonder wapens, en veel wreder. Meedogenloos en openhartig praten zij over passie,... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95

Pagina

Vorige
Volgende
1