2.025 titels gevonden in Thriller vanaf € 0,50

Sorteer op:

  • Verdwijn (e-Book)
    Detective Jane Rizzoli en patholoog-anatoom Maura Isles losten samen al talloze zaken op.Tess Gerritsen biedt de lezer met de Rizzoli & Isles-serie alles wat je je kunt wensen: een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2011
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • De verleiding (e-Book)
    Edward De Mol van Otterloo is fotograaf. Zijn familie is rijk en succesvol en woont in ’t Gooi. Edward is altijd het zwarte schaap geweest, maar daar lijkt verandering in te komen als hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Kiekeboe
    Kiekeboe is de nieuwe thriller van 'Tik Tak'-auteur Chris McGeorge, en speelt zich af rondom de verdwijning van vijf studenten. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Koud bloed (e-Book)
    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Hete bliksem (e-Book)
    Hete bliksem is de opvolger van Aangebrand, waarin culinair redacteur Nic Hak het aan de stok kreeg met bloeddorstig Amsterdams keukenpersoneel. Dat accent is in Hete bliksem verlegd naar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Eindspel (e-Book)
    Eindspel is het nieuwste boek van de Amerikaanse topauteur Tom Clancy, bekend van De jacht op de Red October en Golf van ontzetting. Na een vernietigende nucleaire confrontatie in het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Glazen vleugels (e-Book)
    Zaterdag 14 oktober. De afdeling hartbewaking in het Rigs-ziekenhuis van Kopenhagen. Een verpleegkundige vult een injectiespuit met een overdosis medicatie en loopt de kamer binnen van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De lange weg naar genade (e-Book)
    Special agent Atlee Pine is gestationeerd in het westelijk deel van de Verenigde Staten, waar de bevolking op zichzelf is, de overheid gewantrouwd wordt en de natuur geen genade kent. Op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Verdwijning van sir Adam
    E. Philips Oppenheim is een van die zeldzame auteurs wier boeken nooit verouderen, ook al zijn ze dertig, veertig jaar geleden geschreven. Oppenheim heeft met zijn boeken geen ander doel... Meer
    Paperback|
    September 2008
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    16,99
  • Spookschip (e-Book)
    Kurt Austin ontwaakt na een levensgevaarlijke reddingsmissie op een zinkend jacht, waaruit hij maar net heeft kunnen ontsnappen. Heeft hij nou een oude vriendin zien verdrinken? Kurt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Onbestemd gevoel
    Jennifer werkt samen met haar broer in het bedrijf van haar vader. De klant die binnen komt lopen geeft haar een onbestemd gevoel. Moet ze naar haar gevoel luisteren?Samen met haar man,... Meer
    Paperback|
    Maart 2013
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    17,95
  • Zes jaar (e-Book)
    Coben behoort tot de grootste Amerikaanse thrillerauteurs Zes jaar geleden moest Jake toezien hoe Natalie met een ander trouwde. Zes jaar lang verborg hij zijn gebroken hart en stortte hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Gebroken glas (e-Book)
    'Ze vulde haar mond met twee, drie pillen tegelijkertijd. Ze nam een grote slok cognac, sloeg haar hoofd ruw naar achteren en slikte ze door.' Na een zelfmoordpoging komt Emmy, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Schaduw van de nacht (e-Book)
    Ava Collette ontvlucht haar verleden in Boston en huurt Brodie's Watch, een oud huis in een afgelegen kustdorpje in Maine. En ook al gaan er verhalen over de rondwarende geest van kapitein... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Spoorloos
    Elf jaar geleden werd Will Kleins ex-vriendin Julie gewurgd aangetroffen in de kelder van haar huis. Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Oktoberlijst (e-Book)
    Ingenieuzer dan Memento en spannender dan Baldacci  Gabriela zit in een appartement in Manhattan en kijkt op de klok. Haar dochter is ontvoerd. Ze heeft een schotwond. Ze heeft iemand... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Wodka jus (e-Book)
    Birgit krijgt te horen dat haar man zelfmoord heeft gepleegd. Wat bezielde Harm? Wat ontbrak er aan zijn leven? Een paar dagen later meldt zich iemand die iets met de weduwe te bespreken... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    2,49
    e
  • Nachthandel (e-Book)
    Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee Child Advies: leg Reacher geen strobreed in de weg. Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Oorlogswond (e-Book)
    Drieduizend kilo goud van Saddam Hoessein stelen uit een onbewaakt magazijn in Dubai? Voor twee van Nick Stone's trouwste ex-SAS-kameraden zou het de perfecte, slachtofferloze misdaad zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2011
    Download direct dit e-Book
    4,49
    e
  • Gekooid (e-Book)
    Bij de sloop van een huis wordt een gruwelijke ontdekking gedaan: in de kelder staat een kooi, gemaakt van menselijke botten met een doodsbang kind erin. Inspecteur Phil Brennan werkt aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dubbelleven (e-Book)
    Toen de zwangere echtgenote van senator Thomas Whitehead werd vermist, leefde iedereen mee met de populaire politicus. Maar als twee jaar later de beste vriendin van zijn vrouw verdwijnt, en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Salvo (e-Book)
    Aan de vooravond van het grote televisiedebat tussen twee Amerikaanse presidentskandidaten, bereidt presentatrice Susan Delaney zich voor in haar afgelegen huis in de heuvels bij Los... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013
    Download direct dit e-Book
    2,24
    e
  • Het amazoneconflict (e-Book)
    Het Amazoneverbond, een geheim genootschap van militante vrouwen, stelt alles in het werk om vrouwen aan de top van de wereldorde te krijgen. Daarbij ontzien ze niets of niemand. In... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Tegenspel (e-Book)
    Reacher is op weg naar Langley, naar het hoofdkwartier van de CIA. Zijn oude afdeling daar heeft een nieuwe leider. Ze heet Susan en hij wil haar ontmoeten. Onderweg door Nebraska struikelt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2011

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Klikspaan (e-Book)
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Passagier / 23 (e-Book)
    Politiepsycholoog Martin Schwarz heeft tijdens een vakantie op het cruiseschip Sultan of the Sea zijn vrouw en zoontje verloren. Niemand heeft ooit kunnen ophelderen wat er tijdens die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Apr (e-Book)
    Een jonge vrouw weet eindelijk wat ze wil in het leven: skilerares worden. Totdat ze merkt hoe gevaarlijk dit werk kan zijn In het huis van de familie Dijkstra is de spanning om te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Blinde woede (e-Book)
    Het boek waarin de jeugd van een jong meisje beschreven wordt op weg naar volwassenheid beschrijft haar leven in de jaren 1965 tot 1971. In Haarlem en Tilburg speelt het verhaal zich... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2015
    Download direct dit e-Book
    4,46
    e
  • Zomerbundel: drie thrillers (e-Book)
    Drie spannende zomerthrillers voordelig in één bundel: All-inclusive, Zomertijd en De vlucht voor € 14,99 ipv € 20,85 All-inclusive - Jeroen en Chantal vertrekken met hun tweeling op een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2015
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Het geheim van de kathedraal (e-Book)
    Over zijn vaders dood weet Cotton Malone alleen dat hij omgekomen is bij een ramp met een onderzeeër. Als hij op zoek gaat naar de volledige toedracht ontdekt hij dat het een nucleair schip... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2010

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige Volgende
...
6
...