47 titels gevonden in Met digitaal watermerk Oorlogs- en verzetsroman vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Dokter in de nacht (e-Book)
    Een indrukwekkend verhaal over geloof, hoop en liefde onder de tirannie van het Duitse Rijk. De jonge Frits van Zanten, chirurg in opleiding, is dokter in hart en nieren. Hij is de ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Weeskinderen (e-Book)
    Nadat zijn moeder is overleden, verhuist Jossele uit zijn geboortestad Lublin naar Berlijn, om bij zijn oom en tante te gaan wonen. Bij zijn vertrek belooft hij zijn broertjes en zusje dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Virginia (e-Book)
    Een jong Deens meisje brengt in de Tweede Wereldoorlog een paarweken door in een huisje in Jutland, vlak bij de zee. Een jongen raaktverliefd op haar, maar zij blijft op afstand. Op een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Transport XX. Bestemming: Auschwitz (e-Book)
    Tijdens de Tweede Wereldoorlog werden in België meer dan 25.000 Joden vanuit de Dossinkazerne in Mechelen per trein naar Auschwitz gedeporteerd. Drie jongemannen uit Brussel besluiten tot... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Eindstation Auschwitz (e-Book)
    Prachtig en aangrijpend geschreven over liefde, familie en overleven In januari 2020 wordt de bevrijding van Auschwitz, dan 75 jaar geleden, herdacht Een belangrijk en uniek historisch... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Oorlogstranen (e-Book)
    Een ontroerende roman over een joods meisje dat in de oorlog wordt opgenomen door een rooms-katholiek gezin en later op zoek gaat naar haar identiteit en haar wortels. Een boek over verraad,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De rode dageraad (e-Book)
    Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De jongen op de berg (e-Book)
    Een aangrijpend verhaal dat je nog lang zal bijblijven Als de zevenjarige Pierrot zijn beide ouders verliest, moet hij zijn huis in Parijs verlaten om een nieuw leven te beginnen bij zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Frontzwijnen (e-Book)
    Zo werden de ervaren soldaten genoemd die op de slagvelden van het Oostfront hun moed hadden bewezen. Jonge soldaten die in afschuwwekkende tankslagen en bloedige man-tegen-man gevechten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Sprong naar het duister (e-Book)
    In ‘Sprong naar het duister’ vertelt John Brosens het waargebeurde verhaal over Pieter Dourlein, een Zeeuwse marineman en Engelandvaarder. Matroos Dourlein komt net terug uit Indië in Den... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Slachthuis vijf (e-Book)
    Kurt Vonnegut was in 1945 zelf aanwezig in Dresden toen de geallieerden de stad platbombardeerden. Hij overleefde de aanval doordat hij met zijn medegevangenen schuilde in de koelkelders van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Vreselijke belevenissen van Barnaby Brocket (e-Book)
    De familie Brocket is saai, alledaags en burgerlijk - tot hun grote genoegen! Als hun zoon Barnaby wordt geboren zijn ze opgetogen, maar hun vreugde slaat al snel om in schaamte en afschuw... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2013
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Hitlers geheime Ardennencommando (e-Book)
    December 1944, de Belgische Ardennen. Günther Schmidhuber, een Duitse paracommando, staat aan het begin van een uiterst geheime en uiterst gevaarlijke opdracht. Hij moet samen met Duitse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Tamar (e-Book)
    Een vrouw stuift de hoek om, haar mantel wappert om haar benen, de sjaal om haar hals achtervolgt haar als een fladderende kraai. Ze kijkt over haar schouder en stopt. Met haar vuist bonst... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Duitsland, word wakker! (e-Book)
    De Tweede Wereldoorlog begon niet zomaar. Dat Hitler en zijn helpers erachter zaten, weten we natuurlijk wel. Maar wie wá~ Adolf Hitler en wat wHde hij? In dit boek wordt over hem... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De jongen in de gestreepte pyama (e-Book)
    De jongen in de gestreepte pyjama begint in Berlijn in 1943. Als de negenjarige Bruno op een dag uit school komt, zijn al zijn spullen in kratten gepakt. Hun nieuwe huis staat naast een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2011
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het victoriaanse huis (e-Book)
    Van de auteur van De jongen in de gestreepte pyjama Op een koude, donkere avond arriveert Eliza Caine met de trein in Norfolk, waar ze een baan als gouvernante heeft aangeno­men. Doodmoe... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Kanonnenvlees (e-Book)
    Deze roman vertelt tegen een historisch correcte achtergrond het uiterst realistisch verhaal over de gebeurtenissen van vijf jonge soldaten die samen de bemanning vaneen Duitse tank vormen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De tijd zal het leren (e-Book)
    Het eerste deel in de Clifton-kronieken, een ambitieuze nieuwe serie die het verhaal vertelt van twee families en vele generaties. ‘Ik kreeg te horen dat mijn vader was gesneuveld in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Offer voor een verloren zaak (e-Book)
    Soldaat Heinrich Ohlenforst heeft zich aangemeld bij het Duitse leger omdat hij zijn leven in zijn geboortedorp niet meer zeker is. Zijn grote plan is om eervol terug te keren van het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Torpedo (e-Book)
    1943. De oorlog balanceert op de grens tussen winnen en verliezen. Net zoals Nadine dat doet tussen haar koppige vader Stan en haar clandestien lief Filip, beiden actief in het gewapend... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • De verliefde soldaat (e-Book)
    1942. Rocco Raven, een automonteur uit Brooklyn, arriveert als officier van een klein peloton Amerikaanse militairen op Malta. Hij weet niets van het mediterrane eilandje, behalve dat het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Sara, het meisje dat op transport ging (e-Book)
    De jonge Joodse Sara wordt met haar zusje op transport gezet. Hun moeder blijft achter. Halverwege de reis verdwijnt haar zusje. Nu moet Sara alleen verder, helemaal naar Engeland. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Tijden van duisternis (e-Book)
    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris – een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Het huis in de Rotschildstraat (e-Book)
    Boek 11900-1917Frankfurt, begin 20e eeuw. Het leven van de joodse textielhandelaar Johann Isidor Sternberg en zijn vrouw Betsy loopt voorspoedig; de zaken gaan goed en het ontbreekt hen aan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Een week in Parijs (e-Book)
    Al zolang ze zich kan herinneren lijdt Fay Knox aan vreemde flashbacks, die worden veroorzaakt door heel verschillende dingen: een Frans chanson, de kerkklokken van de Notre Dame. Volgens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De Mythe (e-Book)
    De dood van twee geallieerde piloten tijdens WO II krijgt dertig jaar na dato een lugubere wending. Tegenstanders van weleer slijpen hun messen voor de bloedige finale. Het duistere verleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Het familieportret (e-Book)
    Is alles geoorloofd in oorlogstijd? Vijftig jaar lang heeft Anna Schlemmer geweigerd te praten over haar leven in Duitsland tijdens de Tweede Wereldoorlog. Anna’s dochter Trudy herinnert... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De vijand was mijn bondgenoot (e-Book)
    Tolkamer, 10 mei 1940 Als zwarte, kolossale spreeuwen, samengevoegd tot een grote onheilspellende wolk, trekken midden in de nacht Duitse vliegtuigen Nederland binnen. In Tolkamer,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    11,99
    e
  • Duister Meesterschap (e-Book)
    Basel maart 1945 Op een gure vroege ochtend loopt een man haastig door de straten van Basel. Met zijn rechterarm houdt hij zijn schoudertas stevig in de houdgreep terwijl zijn ogen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1