2 titels gevonden in Trending Roman vanaf € 15,99

Sorteer op:

  • Doods geheim
    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • De zeven zussen - Zon
    Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw schuil, die de oplossing voor haar... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99