1.203 titels gevonden in Streek- en familieroman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Het huis van je dromen
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Laat los, Loïs
    Loïs is er niet blij mee dat haar moeder een vriend heeft. Ze staan. hadden het zo goed met z’n tweetjes, wat moet die indringer bij hen in huis? Ook andere mannen krijgen bij haar geen voet... Meer
    Paperback|
    September 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,95
  • Ogenblik
    Ogenblik is het vijftigste boek van schrijfster Greetje van den Berg in dertig jaar schrijverschap. Een bijzonder jubileum waarin ze terugkeert naar de omgeving van haar eerste roman:... Meer
    Hardback|
    Maart 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Garriet Jan vijfling 1
    Als hoofdredacteur van het Kamper Nieuwsblad begon Hendrik van Heerde - afgekort Havanha - stukjes te schrijven over Garriet Jan en zijn vrouw Annegien. Het feuilleton was vanaf de eerste... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Drijven op de wind trilogie
    Ine ten Broeke-Bruins schreef drie romans over verschillende leden van de familie Bedijn. De romans, die gebundeld zijn in Drijven op de wind, behandelen het leven in al zijn facetten. Als... Meer
    Paperback|
    Februari 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    18,50
  • Zussenleed
    Laura, een succesvolle bank manager, heeft haar oudere zus al ruim 20 jaar niet meer gezien. Als hun moeder komt te overlijden ziet zij zich gedwongen zowel haar zus als haar bewogen jeugd... Meer
    Paperback|
    April 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    19,95
  • Tweede kans (e-Book)
    Tweede kans’gaat over de jonge Roos-Marijn, die niet zomaar een tweede kans krijgt maar ineens wel drie tweede kansen. Op de liefde welteverstaan. Voor ze goed en wel toe is aan een nieuwe... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het weerzien
    'Het weerzien' is een prachtig verhaal over vriendschap, liefde, loyaliteit en de kracht van herinneringen. Een psychologische roman met de suspense van een thriller. Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Visserszoon (e-Book)
    De historische streekroman ‘De visserszoon’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de Hanna trilogie. Hanna is inmiddels getrouwd met Joop Overgaauw en het grote gezin bewoont het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Ken je me nog? (e-Book)
    Margreet Maljers is terug met Ken je me nog, een feelgoodroman in de stijl van Memories. Hoofdpersoon Leonie is getrouwd met de charmante Erik, die graag wat onschuldig flirt met andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Opnieuw beginnen
    Hardback|
    April 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • In twijfel gevangen
    In twijfel gevangen van Hanny van de Steeg-Stolk gaat over de jonge Julia, die onlangs de pabo heeft afgerond. Ze is op zoek naar werk, maar hoewel ze zich een slag in de rondte... Meer
    Hardback|
    Augustus 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Daar komt de dokter (e-Book)
    Daar komt de dokter’ van Gerda van Wageningen is het eerste deel in de schitterende historische trilogie over doktersfamilie De Hooghe. De jonge dokter Andreas de Hooghe doet de mooie Maud... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Liefde en zegeningen - Dyslexie-uitgave
    Marieke is de dochter van een Drentse keuterboer. Ze is verliefd op Thore, de oudste zoon van een rijke herenboer, maar ze weet dat haar droom, om met hem in het huwelijk te treden, nooit... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,40
  • Poort naar het geluk (e-Book)
    Annebeth Heuting, moeder van vier volwassen kinderen, heeft een moeilijk leven. Ze is gehandicapt door een voetaandoening. Haar echtgenoot Paul bemoeit zich het liefst zo weinig mogelijk met... Meer
    EPUB|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    8,95
    e
  • Beekman en Beekman (e-Book)
    Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De derde dochter
    De 44-jarige Franny, hoofdpersoon in 'De derde dochter' van Nettie Dees, loopt op alle terreinen vast: in haar huwelijk, in de opvoeding van haar twee kinderen, en in haar werk als... Meer
    Hardback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Zwarte Mart (e-Book)
    Martha Bol, half Italiaans en geboren in Brabant, verkiest in een opwelling haar leven door te brengen op het Groningse platteland, waar ze door haar levensstijl maar moeilijk wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Garriet Jan vijfling 2
    Als hoofdredacteur van het Kamper Nieuwsblad begon Hendrik van Heerde - afgekort Havanha - stukjes te schrijven over Garriet Jan en zijn vrouw Annegien. Het feuilleton was vanaf de eerste... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • De puzzel voltooid (e-Book)
    Amanda Veerman is gelukkig getrouwd en haar leven lijkt geslaagd. Maar van het ene op het andere moment stort haar vertrouwde wereldje in wanneer haar dochters vertellen dat hun vader hen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Tweede kans
    'Tweede kans'gaat over de jonge Roos-Marijn, die niet zomaar een tweede kans krijgt maar ineens wel drie tweede kansen. Op de liefde welteverstaan. Voor ze goed en wel toe is aan een nieuwe... Meer
    Hardback|
    Juni 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Jubileumomnibus 143
    Jubileumomnibus 143 bevat de romans 'Beproefd geluk'van Gerda van Wageningen, 'Lonkende toekomst' van Olga van der Meer en 'Vergeten tijd'van Ina van der Beek. De korte verhalen zijn van... Meer
    Paperback|
    Augustus 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Als de tuinfluiter zwijgt (e-Book)
    Wie kent niet de verhalen van het gezin Van Herewaarden: Marion en Reinier en zijn dochter Inge en hun zoon Reinier? Wantrouwen, dood en verdriet brengt zorgen in het slotdeel Als de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Een nest vol tuinfluiters (e-Book)
    Wie kent niet de verhalen van het gezin Van Herewaarden: Marion en Reinier en zijn dochter Inge en hun zoon Reinier? In deel twee, Een nest vol tuinfluiters, is de zomer van hun leven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • En toen kwam jij (e-Book)
    De rust lijkt eindelijk te zijn weergekeerd in het gezin van Wout en Marjet Speelman. Na een aantal onrustige jaren, waarin Wout het zwaar te verduren heeft gehad, heeft alles z'n p0laats... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Schimmen uit het verleden - Dyslexie-uitgave
    Schimmen uit het verledenImke is getrouwd met Jaap. Dan neemt Mirabel, een nicht van Imke, die ze al bijna twintig jaar niet meer gesproken heeft, contact op. Maar dat is niet voor een... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,75
  • Vriendschap boven alles - Dyslexie-uitgave
    Vriendschap boven allesPaulien en Margriet zijn hartsvriendinnen. Margriet moet naar het buitenland verhuizen. Paulien mist haar heel erg. Omdat Pauliens verloofde in Amsterdam woont en... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,95
  • Laura's sprookje
    Laura's sprookjeLaura is getrouwd met Peter. Laura had gedacht dat het leven een sprookje zou zijn, maar ze ontdekt dat er veel nare mensen op de wereld zijn. Na haar huwelijk ontdekt ze dat... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,50
  • Op weg naar echt geluk
    Patrica's leven verandert op slag als haar vader niet degene blijkt te zijn waar ze hem voor hield. Ze besluit zo snel mogelijk uit huis te gaan, en dat lukt als ze Rob ontmoet. Ze trouwen... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,75
  • Het boek des levens
    Joffer Sietska is door haar ouders tot op het bot verwend. Als enig erfgenaam van de Ayolts-Bettenbroekborg is het haar taak een huwelijkskandidaat uit te kiezen om de toekomst van de borg... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    28,59

Pagina

Vorige
Volgende
1
...