1.167 titels gevonden in Streek- en familieroman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Het huis van je dromen
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • De Visserszoon (e-Book)
    De historische streekroman ‘De visserszoon’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de Hanna trilogie. Hanna is inmiddels getrouwd met Joop Overgaauw en het grote gezin bewoont het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Laat los, Loïs
    Loïs is er niet blij mee dat haar moeder een vriend heeft. Ze staan. hadden het zo goed met z’n tweetjes, wat moet die indringer bij hen in huis? Ook andere mannen krijgen bij haar geen voet... Meer
    Paperback|
    September 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    12,95
  • Prelude in springtij (e-Book)
    1 Februari 1953, de watersnoodramp. Hoewel de families Van Boulogne en Gerlach in het oosten van het land wonen, krijgen zij toch te maken met het rampzalige natuurgeweld. Olivier van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Doodlopende weg (e-Book)
    Miriam van Ravenswaay is docente Nederlands op een middelbare school. Tijdens haar lunchpauzes gaat ze vaak naar het park bij de school. Op een dag ontmoet ze daar een aantrekkelijke,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Opnieuw beginnen
    Hardback|
    April 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Drijven op de wind trilogie
    Ine ten Broeke-Bruins schreef drie romans over verschillende leden van de familie Bedijn. De romans, die gebundeld zijn in Drijven op de wind, behandelen het leven in al zijn facetten. Als... Meer
    Paperback|
    Februari 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Zussenleed
    Laura, een succesvolle bank manager, heeft haar oudere zus al ruim 20 jaar niet meer gezien. Als hun moeder komt te overlijden ziet zij zich gedwongen zowel haar zus als haar bewogen jeugd... Meer
    Paperback|
    April 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    19,95
  • Ogenblik
    Ogenblik is het vijftigste boek van schrijfster Greetje van den Berg in dertig jaar schrijverschap. Een bijzonder jubileum waarin ze terugkeert naar de omgeving van haar eerste roman:... Meer
    Hardback|
    Maart 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Dansen in de regen
    Pas na de dood van haar ziekelijke, negatief ingestelde moeder, beseft Minne hoezeer haar leven jarenlang door haar bepaald is. Nu ze al lang en breed volwassen is - Minne is begin dertig -... Meer
    Hardback|
    December 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • In twijfel gevangen
    In twijfel gevangen van Hanny van de Steeg-Stolk gaat over de jonge Julia, die onlangs de pabo heeft afgerond. Ze is op zoek naar werk, maar hoewel ze zich een slag in de rondte... Meer
    Hardback|
    Augustus 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Met elf man rond de pan
    Als derde in de rij van negen kinderen schetst Harrie Kemps in dit boek , hoe het er in de vijftiger en zestiger jaren op de boerderij in zijn dorp Helvoirt aan toeging. Het levert een... Meer
    Hardback|
    Maart 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,95
  • Beekman en Beekman (e-Book)
    Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Garriet Jan vijfling 1
    Als hoofdredacteur van het Kamper Nieuwsblad begon Hendrik van Heerde - afgekort Havanha - stukjes te schrijven over Garriet Jan en zijn vrouw Annegien. Het feuilleton was vanaf de eerste... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
  • Het verborgen eiland (e-Book)
    is een moderne, meeslepende familieroman van Margreet Maljers. Andra Waardijk is na vijftien jaar huwelijk met de charmante, maar dominante Henry haar zelfvertrouwen kwijt. Als Henry haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De vrouwe van de Oldehoeve (e-Book)
    De boer van de Oldenhoeve trouwt met een eenvoudig meisje, dat hij niet als een waardige vrouwe van zijn grote hoeve kan zien. Door zijn halsstarrige en stugge houding en mede door zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Weerloos hart (e-Book)
    De achttienjarige Emma staat in het begin van ‘Weerloos hart’ van Hanny van de Steeg met haar koffer bij de bushalte. Ze gaat naar Garderen, naar haar oom. Deze is net weduwnaar geworden en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018

    Niet beschikbaar

    7,99
    e
    Niet beschikbaar
  • Morgen is alles anders
    en nieuwe baan, een nieuw huis en nieuw leven: net als Carmen en haar man in 'Morgen is alles anders' van José Vriens een goede basis hebben gelegd voor hun gezamenlijke toekomst en ze in... Meer
    Paperback|
    November 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Vertwijfeling
    Twintigers Gijs en Iris in Vertwijfeling van Ria van der Ven-Rijken kennen elkaar al van jongs af aan omdat hun ouders met elkaar bevriend zijn, en in hun woonplaats kennen de meeste mensen... Meer
    Hardback|
    Mei 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Ken je me nog? (e-Book)
    Margreet Maljers is terug met Ken je me nog, een feelgoodroman in de stijl van Memories. Hoofdpersoon Leonie is getrouwd met de charmante Erik, die graag wat onschuldig flirt met andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Rumoer op Dostie (e-Book)
    Rumoer op Dostie is een meeslepende historische streekroman van bestsellerauteur Gerda van Wageningen. De mooie, jonge Marina Goemans komt uit een goede familie. De familie heeft in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Daar komt de dokter (e-Book)
    Daar komt de dokter’ van Gerda van Wageningen is het eerste deel in de schitterende historische trilogie over doktersfamilie De Hooghe. De jonge dokter Andreas de Hooghe doet de mooie Maud... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het weerzien
    'Het weerzien' is een prachtig verhaal over vriendschap, liefde, loyaliteit en de kracht van herinneringen. Een psychologische roman met de suspense van een thriller. Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een verborgen waarheid (e-Book)
    Op haar eerste schooldag ontmoet Kelly de mysterieuze Jinse, met wie ze een vriendschap sluit. Jinse vertelt haar dat zijn vader niet zijn echte vader is. Zijn verhaal raakt Kelly en samen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Laat los, Loïs (e-Book)
    Loïs is er niet blij mee dat haar moeder een vriend heeft. Ze hadden het zo goed met z'n tweetjes, wat moet die indringer bij hen in huis? Ook andere mannen krijgen bij haar geen voet aan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Garriet Jan vijfling 2
    Als hoofdredacteur van het Kamper Nieuwsblad begon Hendrik van Heerde - afgekort Havanha - stukjes te schrijven over Garriet Jan en zijn vrouw Annegien. Het feuilleton was vanaf de eerste... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
  • Familiegeheimen (e-Book)
    Na het overlijden van haar alcoholverslaafde moeder verhuist Renske voor haar studie en praat ze niet meer over haar verleden. Ze ontmoet Jochem en eindelijk lijkt het leven haar toe te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Water rond Dostie
    'Water rond Dostie' is het derde en laatste deel in de Dostie-trilogie van Gerda van Wageningen. Het water komt hoofdpersoon Anneke van der Velde in deze roman aan de lippen te staan. De... Meer
    Hardback|
    November 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Rosemarie (e-Book)
    Jos van Manen Pieters, een van de populairste auteurs van Nederland, schreef de klassieke, ontroerende Rosemarie-trilogie, over de belevenissen van de jonge Rosemarie en haar familie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • En toen kwam jij (e-Book)
    De rust lijkt eindelijk te zijn weergekeerd in het gezin van Wout en Marjet Speelman. Na een aantal onrustige jaren, waarin Wout het zwaar te verduren heeft gehad, heeft alles z'n p0laats... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...