1.316 titels gevonden in Streek- en familieroman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Beekman en Beekman (e-Book)
    Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De gekozen melodie (e-Book)
    Bernadet Willebeek doet zich voor als weduwe. Ze is in feite een ongehuwde moeder, maar in haar nieuwe woonplaats lijkt haar dit sociaal meer aanvaardbaar. Dan ontmoet ze Stefan Kemmink, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Onomkeerbaar
    Na jarenlang thuis te zijn geweest om voor haar gezin te zorgen, besluit Yvonne Fynvandraadt weer les te gaan geven. Haar man en zoon zijn overdag niet thuis en voor een parttime baan... Meer
    Hardback|
    September 2017
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    26,50
  • Liefde en zegeningen - Dyslexie-uitgave
    Marieke is de dochter van een Drentse keuterboer. Ze is verliefd op Thore, de oudste zoon van een rijke herenboer, maar ze weet dat haar droom, om met hem in het huwelijk te treden, nooit... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,40
  • Ken je me nog? (e-Book)
    Margreet Maljers is terug met Ken je me nog, een feelgoodroman in de stijl van Memories. Hoofdpersoon Leonie is getrouwd met de charmante Erik, die graag wat onschuldig flirt met andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De dame in de crinoline (e-Book)
    De dame in de crinoline’ van Gerda van Wageningen is een lekker wegdroomverhaal waarin je je even op een statig landgoed waant. Theodora de Crane wordt de nieuwe gezelschapsdame op Duinoord... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Vamp on heels (e-Book)
    Fieke is het type vrouw waar mannen hun hoofd voor omdraaien. Maar een man vasthouden is voor haar net zo moeilijk als ergens langer dan een maand blijven werken. Nu zijn haar ouders het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De keet fan Annawald
    Opgroeie yn in plak as Annawâld is saai. Dea saai. Der is gjin snackbar, gjin kafee en gjin jeugdsoas. It ienige fertier foar adolesinten fynt plak op de lêste sneon fan 'e moanne. Dan is... Meer
    Paperback|
    September 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,50
  • Onafscheidelijk?
    Het gezin van dierenarts Leo Schippers en zijn vrouw Evi lijkt een gelukkig en volmaakt gezin. Toch voelt dat voor Evi niet zo. Natuurlijk is ze vreselijk blij met hun twee jongens, Michiel... Meer
    Hardback|
    Augustus 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    28,50
  • De vleermuis
    Frans Veder komt al jong alleen op de wereld te staan. Zijn vader overlijdt na een val als sjouwerman in de haven. Zijn moeder wordt slachtoffer van een cholera-epidemie.Na het sterven van... Meer
    Hardback|
    September 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    14,95
  • De dokter verliefd (e-Book)
    De historische streekroman ‘De dokter verliefd’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de boeiende Doktersromance trilogie. Een jonge, pas afgestudeerde arts komt rond de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Gouden Drieluik / 5 (e-Book)
    Heel gezin lijdt onder de autoritaire houding van een vader. Geschiedenis van een gezin dat zeer te lijden onder de ontoegeeflijke autoritaire vader. Zijn houding beinvloedt de overige... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Open einde
    Van de buitenkant is Engel Luidenga een norse jongeman. Van de binnenkant is hij een man met een droom: zijn eigen kotter. Hij moet zich vooralsnog tevredenstellen met een baan als... Meer
    Paperback|
    December 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Jaren van onzekerheid (e-Book)
    Gerrit Bortink is een man met 'gouden handjes'. Hij werkt als monteur bij de textielfabriek als hij wordt opgehaald om een machine te repareren in Enschede. Zijn kundigheid wordt opgemerkt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Alles draait om Henk (e-Book)
    Henk is een verstokte vrijgezel. Hij heeft een goede baan, maar woont nog steeds bij moeder Nella thuis. Moeder Nella is wars van veranderingen en elke dag, elke week verloopt op dezelfde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Bijna verdwaald (e-Book)
    In de familieroman ‘Bijna verdwaald’ van bestsellerauteur Gerda van Wageningen heeft Monetta Cratz een pleegzusje dat voor veel moeilijkheden zorgt. Hierdoor besluit Monetta elders een baan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Waarom mijn moeder (Josine trilogie deel 2) (e-Book)
    Op vleugels van de tijd trilogie deel 2 "Waarom mijn moeder" Henny Thijssing-Boer Ruben Rietvoort werkt in het familiebedrijf Van Arendonk, als beoogd opvolger. Na een ongewone kennismaking... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het huis van je dromen
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • Anker der hoop (e-Book)
    Anker der hoop' is het afsluitende deel in de vierluik 'Behouden vaart' van Gerda van Wageningen over het wel en wee van een Rotterdamse redersfamilie. Emma Wilding, dochter van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Als smeulend vuur (e-Book)
    Een paar jaar geleden heeft Charlot zware brandwonden opgelopen. Na enkele hersteloperaties, moet zij leren leven met de littekens. Ze is zich gaan schamen voor dat deel van haar lichaam dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Toen de echo zweeg - grote letter uitgave
    Menna is meid geworden op de Eekwerder Hof, waar haar vriendin Annemarie boerin is. Boer Jochem Boskamp was indertijd fel gekant tegen het huwelijk van zijn zoon Sievert met de... Meer
    Paperback|
    November 2014
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    26,95
  • Als een droom uiteenspat (e-Book)
    oes, de hoofdpersoon in Als een droom uiteenspat van Ina van der Beek, weet al van jongs af aan wat ze wil worden: rijk! En dat lijkt haar nog te lukken ook als ze trouwt met Gijs-Jan. Ze is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Kloosterwier (e-Book)
    Na een jarenlange studie gaat Francien Havinga's liefste wens in vervulling: ze wordt huisarts in Kloosterwier. Eindelijk weer terug, helaas niet op haar geliefde Gronings End, want die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Gevonden droom (e-Book)
    De jonge Lila stopt met haar studie om een hobbywinkel te beginnen in een oude boerderij. Deze boerderij is het eigendom van een Nederlandse familie die in Amerika woont. Als Thom uit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Als de tuinfluiter zwijgt (e-Book)
    Wie kent niet de verhalen van het gezin Van Herewaarden: Marion en Reinier en zijn dochter Inge en hun zoon Reinier? Wantrouwen, dood en verdriet brengt zorgen in het slotdeel Als de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De verloren zoon (e-Book)
    Hoofdpersoon Marten is De verloren zoon in deze roman van Thea Zoeteman-Meulstee. Door allerlei misstappen heeft hij geen contact meer met zijn vader, die zelfs zover is gegaan om Marten te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Als de rozen in bloei staan (e-Book)
    Als de rozen in bloei staan’ is het laatste deel in de Zuster Anne trilogie van de bekende familie- en streekromanauteur Gerda van Wageningen. In de voetsporen van haar moeder Anne werkt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Als een zandkorrel in de wind (e-Book)
    Als een zandkorrel in de wind is een ontroerende liefdesroman, die in 1994 voor het eerst werd uitgebracht. Marja en Robin zijn smoorverliefd op elkaar en de toekomst ligt stralend voor hen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Het weerzien
    'Het weerzien' is een prachtig verhaal over vriendschap, liefde, loyaliteit en de kracht van herinneringen. Een psychologische roman met de suspense van een thriller. Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De verschoppeling (e-Book)
    De pientere weesjongen Toontje Langeveld wordt door de voogdijcommissie uitbesteed aan een hardvochtige herenboer. Toontje groeit op in een liefdeloze omgeving. In de wijde omgeving... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...