1.281 titels gevonden in Streek- en familieroman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Beekman en Beekman (e-Book)
    Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Bijna verdwaald (e-Book)
    In de familieroman ‘Bijna verdwaald’ van bestsellerauteur Gerda van Wageningen heeft Monetta Cratz een pleegzusje dat voor veel moeilijkheden zorgt. Hierdoor besluit Monetta elders een baan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De verschoppeling (e-Book)
    De pientere weesjongen Toontje Langeveld wordt door de voogdijcommissie uitbesteed aan een hardvochtige herenboer. Toontje groeit op in een liefdeloze omgeving. In de wijde omgeving... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Onomkeerbaar
    Na jarenlang thuis te zijn geweest om voor haar gezin te zorgen, besluit Yvonne Fynvandraadt weer les te gaan geven. Haar man en zoon zijn overdag niet thuis en voor een parttime baan... Meer
    Hardback|
    September 2017
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,50
  • Onafscheidelijk?
    Het gezin van dierenarts Leo Schippers en zijn vrouw Evi lijkt een gelukkig en volmaakt gezin. Toch voelt dat voor Evi niet zo. Natuurlijk is ze vreselijk blij met hun twee jongens, Michiel... Meer
    Hardback|
    Augustus 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,50
  • Tuinfluiter trilogie
    De grootste klassieker in dit genre! Herziene uitgave met nieuw omslag Wie kent niet de verhalen van het gezin Van Herewaarden: Marion en Reinier en zijn dochter Inge en hun zoon Reinier?... Meer
    Hardback|
    September 2008
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    18,50
  • Het huis van je dromen
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Het weerzien
    'Het weerzien' is een prachtig verhaal over vriendschap, liefde, loyaliteit en de kracht van herinneringen. Een psychologische roman met de suspense van een thriller. Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zwarte zomer
    Johanne A. van Archem schrijft in Zwarte zomer over de naoorlogse jaren. Vincent van Zuijlen weet niet beter dan dat zijn broer Arnoud is overleden in 1939. Maar dan hoort hij dat Arnoud... Meer
    Hardback|
    Mei 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Niet gezocht 
    Een ingewikkelde langeafstandsliefdeTijdens een vakantie met haar vader en haar broer Ramon naar Roemenië komt Rosalien in contact met Florin, een Roemeense jongen. Er is een klik, maar er... Meer
    Hardback|
    November 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    28,50
  • Aurora! (e-Book)
    Kees kan moeilijk bevatten wat hem overkomt als hij Margriet de Waal eindelijk terugziet. Ze was de liefde van zijn leven, maar ergens had hij verwacht haar voor altijd kwijt te zijn. Daar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het meisje met de roze fiets (e-Book)
    Voor Lianne de Ruyter, de kersverse onderwijzeres aan een Zeeuwse dorpsschool, begint een heel nieuw leven. Haar verhuizing van Rotterdam naar het platteland, de zelfstandigheid en de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Dageraad (e-Book)
    Dageraad trilogie deel 2 - Dageraad De andere delen zijn: deel 1- Het leven begon opnieuw en deel 3 - Wie kent het eigen hart Het leven begon opnieuw Een klassieker, deze prachtige... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Eén letter verschil (e-Book)
    Joma Jottinga geniet van de prachtige natuur om haar heen. Dat zij het Pieterpad nog eens zou lopen, had niemand kunnen denken. Door een hersenbloeding en coma neemt haar leven een totaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Toen de dijken braken (e-Book)
    De nacht van zaterdag 31 januari op zondag 1 februari 1953 zal altijd in de vaderlandse herinnering gegrift blijven. Die nacht braken de dijken in Zeeland en delen van Zuid-Holland in een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Laat los, Loïs
    Loïs is er niet blij mee dat haar moeder een vriend heeft. Ze staan. hadden het zo goed met z’n tweetjes, wat moet die indringer bij hen in huis? Ook andere mannen krijgen bij haar geen voet... Meer
    Paperback|
    September 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,95
  • De jonge weduwe van Reggezate
    Een historische streekromanBegin twintigste eeuw wordt de statige Reggezate bewoond door boer en boerin Gerrit en Aagt Veldman en hun dochter Keetje. De twaalfjarige Cor Loos is er knecht.... Meer
    Hardback|
    November 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,50
  • Familiegeheimen (e-Book)
    Na het overlijden van haar alcoholverslaafde moeder verhuist Renske voor haar studie en praat ze niet meer over haar verleden. Ze ontmoet Jochem en eindelijk lijkt het leven haar toe te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Breng me thuis (e-Book)
    Een meeslepend verhaal over de kracht van geloof, hoop en liefde. Linda Boshoven neemt een moeilijke beslissing. Ze schrijft een brief aan de enige familie die haar dochtertje Ellie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Wie goed doet ... (e-Book)
    Als een tienermeisje zwanger blijkt, helpt haar oudere zus haar. Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Vertrouwde haven
    Het is begin jaren veertig en de wereld houdt zijn adem in, als de macht van Hitler steeds verder toeneemt. Nederlandse Rijnschippers zijn voor hun bestaan echter afhankelijk van het... Meer
    Hardback|
    April 2016
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,50
  • Windroos
    Roos Bos heeft een moeilijke jeugd gehad op de boerderij van haar ouders in de polder. De oorzaak daarvan was vooral haar moeder die haar steeds weer liet merken dat ze er beter niet had... Meer
    Hardback|
    April 2016
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    26,00
  • Kloosterwier (e-Book)
    Na een jarenlange studie gaat Francien Havinga's liefste wens in vervulling: ze wordt huisarts in Kloosterwier. Eindelijk weer terug, helaas niet op haar geliefde Gronings End, want die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Rosemarie (e-Book)
    Jos van Manen Pieters, een van de populairste auteurs van Nederland, schreef de klassieke, ontroerende Rosemarie-trilogie, over de belevenissen van de jonge Rosemarie en haar familie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Liefde en zegeningen - Dyslexie-uitgave
    Marieke is de dochter van een Drentse keuterboer. Ze is verliefd op Thore, de oudste zoon van een rijke herenboer, maar ze weet dat haar droom, om met hem in het huwelijk te treden, nooit... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,40
  • De tragedie overleefd
    De tragedie overleefdAls Bertha, geboren en getogen in een klein dorpje, na haar eindexamen niet weet wat ze wil gaan doen, gaat ze bij familie in de stad wonen. Daar maakt ze kennis met een... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,80
  • Liefde overwint alles - Dyslexie-uitgave
    Liefde overwint allesJessica is een studente die al twee jaar een vriend heeft, de Surinaamse Nederlander Orlando, met wie ze hoopt te trouwen omdat hij de liefde van haar leven is. Haar... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,95
  • Doornen op het liefdespad - Dyslexie-uitgave
    Doornen op het liefdespadIlse is een jonge, sensuele vrouw. Ze ontmoet de man van haar dromen: Sair. Sair is knap, rijk en charmant. En de seks is geweldig. Al hun seksuele fantasieën kunnen... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,80
  • Olga's kinderen (e-Book)
    Het huwelijk van Olga en Bert is altijd kinderloos gebleven. Maar door een tragisch ongeval neemt hun leven een bijzondere wending. Madelon en Willemijn, de dochtertjes van overleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Geluk in etappes (e-Book)
    In de familieroman ‘Geluk in etappes’ van de bekende auteur Gerda van Wageningen maakt Loes van den Boogaard met haar twee dochtertjes en zusje Léonie een trektocht door Noorwegen en Zweden.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...