1.211 titels gevonden in Streek- en familieroman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Beekman en Beekman (e-Book)
    Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Bakkersliefde (e-Book)
    Marie heeft het moeilijk in de roman ‘Bakkersliefde’van Gerda van Wageningen. Dit eerste deel van een nieuwe trilogie historische romans van de topauteur gaat over de bijzondere band tussen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • In twijfel gevangen
    In twijfel gevangen van Hanny van de Steeg-Stolk gaat over de jonge Julia, die onlangs de pabo heeft afgerond. Ze is op zoek naar werk, maar hoewel ze zich een slag in de rondte... Meer
    Hardback|
    Augustus 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Reis naar Rio (e-Book)
    In Reis naar Rio besluit Juliet haar broer Ronald in Brazilië op te zoeken. Onderweg ontmoet ze Marion en Jacques. Er is iets geheimzinnigs aan die twee, maar Juliet kan er de vinger niet op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Gebonden schoven (e-Book)
    In vier delen vertelt Gerda van Wageningen het verhaal over boerenfamilie Van Berssij in de negentiende eeuw in de Hoekse Waard. In de negentiende eeuw was het trouwen van een goede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Aurora! (e-Book)
    Kees kan moeilijk bevatten wat hem overkomt als hij Margriet de Waal eindelijk terugziet. Ze was de liefde van zijn leven, maar ergens had hij verwacht haar voor altijd kwijt te zijn. Daar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Lied aan Vecht en Vaart omnibus / 1 Lied aan de Vecht (e-Book)
    De omnibus Lied aan Vecht en Vaart is een bundeling van drie schitterende streekromans. In het eerste deel Lied aan de Vecht maken we kennis met Brechtje van Ulst. Als enige in het gezin... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Garriet Jan vijfling 1
    Als hoofdredacteur van het Kamper Nieuwsblad begon Hendrik van Heerde - afgekort Havanha - stukjes te schrijven over Garriet Jan en zijn vrouw Annegien. Het feuilleton was vanaf de eerste... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Anna's reis
    Hardback|
    April 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Rosemarie (e-Book)
    Jos van Manen Pieters, een van de populairste auteurs van Nederland, schreef de klassieke, ontroerende Rosemarie-trilogie, over de belevenissen van de jonge Rosemarie en haar familie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Zwarte zomer
    Johanne A. van Archem schrijft in Zwarte zomer over de naoorlogse jaren. Vincent van Zuijlen weet niet beter dan dat zijn broer Arnoud is overleden in 1939. Maar dan hoort hij dat Arnoud... Meer
    Hardback|
    Mei 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Liefde en zegeningen - Dyslexie-uitgave
    Marieke is de dochter van een Drentse keuterboer. Ze is verliefd op Thore, de oudste zoon van een rijke herenboer, maar ze weet dat haar droom, om met hem in het huwelijk te treden, nooit... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,40
  • Het weerzien
    'Het weerzien' is een prachtig verhaal over vriendschap, liefde, loyaliteit en de kracht van herinneringen. Een psychologische roman met de suspense van een thriller. Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Jaren van onzekerheid (e-Book)
    Gerrit Bortink is een man met 'gouden handjes'. Hij werkt als monteur bij de textielfabriek als hij wordt opgehaald om een machine te repareren in Enschede. Zijn kundigheid wordt opgemerkt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2015
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De verschoppeling (e-Book)
    De pientere weesjongen Toontje Langeveld wordt door de voogdijcommissie uitbesteed aan een hardvochtige herenboer. Toontje groeit op in een liefdeloze omgeving. In de wijde omgeving... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • De worsteling naar geluk
    Het verhaal speelt zich af in het land van Axel, een afgebakend deel van Zeeuws-Vlaanderen. Het begint in het jaar 1877 en de hoofdpersoon is Piet de Kraker, een boerenzoon van 21 jaar uit... Meer
    MP3|
    Augustus 2013
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Het huis van je dromen
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Last van het verleden (e-Book)
    Deel 1 van twee realistische en ontroerende vervolgdelen die vertellen over diepe wonden die in het verleden zijn geslagen en die nog steeds niet verwerkt zijn. In Last van het verleden is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Garriet Jan vijfling 2
    Als hoofdredacteur van het Kamper Nieuwsblad begon Hendrik van Heerde - afgekort Havanha - stukjes te schrijven over Garriet Jan en zijn vrouw Annegien. Het feuilleton was vanaf de eerste... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Onafscheidelijk?
    Het gezin van dierenarts Leo Schippers en zijn vrouw Evi lijkt een gelukkig en volmaakt gezin. Toch voelt dat voor Evi niet zo. Natuurlijk is ze vreselijk blij met hun twee jongens, Michiel... Meer
    Hardback|
    Augustus 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,50
  • Rondom Amber
    'Rondom Amber' is een moderne familieroman van Olga van der Meer. Dit boek gaat over een stel, Marvin en Ymke, dat al uit elkaar is als Ymke zwanger wordt. Hun dochtertje Amber wordt de... Meer
    Paperback|
    September 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Het jongetje Duco
    Het jonge leven van Duco, wat zo verdrietig begon, lijkt toch een gelukkig vervolg te krijgenals hij liefdevol wordt opgenomen door Laura en Eddo Panhuis. Ze voeden hem op als hun eigen... Meer
    Hardback|
    April 2016
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    25,00
  • Macht der gewoonte
    Het is 1899. Het is een roerige tijd vol verwarring, sociale onrust, oorlog en economische crisis.Aristocraten vergaren en verliezen fortuinen. De familie Dilberne staat op de rand van een... Meer
    Hardback|
    April 2016
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    30,00
  • Onzichtbare draden (e-Book)
    Kirsten van Stralen was nog maar een klein meisje toen haar moeder overleed. Als vanzelfsprekend nam ze het huishouden op zich en de zorg voor haar verstandelijk gehandicapte broertje. Als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Eleonora's familie
    Eleonora's familieEleonora, enig kind van rijke ouders, heeft een heerlijke jeugd. Ze gaat naar school, heeft vriendinnen, zit op balletles en op paardrijles en heeft, kortom, niets te... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,45
  • Het familiegeheim - Dyslexie-uitgave
    Het familiegeheimMathilde's dochtertje Femma is nog maar drie jaar oud, maar ze is al vaak ziek geweest. Mathilde probeert erachter te komen wat Femma heeft en omdat de huisarts geen... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,95
  • Alle tegenslag overwonnen
    Moeder Sandra en dochter Lisa hebben het niet makkelijk. Ramon, Sandra's man en Lisa's vader, is gestorven. Hij was altijd hun steun en toeverlaat, en hij verdedigde hen altijd. Want Lisa is... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,80
  • De droom die werkelijkheid werd
    De zusjes Rita en Tina hebben hun ouders nooit gekend. Tina heeft een goed huwelijk met Tom, maar Rita twijfelt over haar relatie met Bruce. Bovendien heeft ze haar leven lang al een... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,95
  • De tragedie overleefd
    De tragedie overleefdAls Bertha, geboren en getogen in een klein dorpje, na haar eindexamen niet weet wat ze wil gaan doen, gaat ze bij familie in de stad wonen. Daar maakt ze kennis met een... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,80
  • Op weg naar echt geluk
    Patrica's leven verandert op slag als haar vader niet degene blijkt te zijn waar ze hem voor hield. Ze besluit zo snel mogelijk uit huis te gaan, en dat lukt als ze Rob ontmoet. Ze trouwen... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,75

Pagina

Vorige
Volgende
1
...