1.155 titels gevonden in Streek- en familieroman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • De Visserszoon (e-Book)
    De historische streekroman ‘De visserszoon’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de Hanna trilogie. Hanna is inmiddels getrouwd met Joop Overgaauw en het grote gezin bewoont het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Ogenblik
    Ogenblik is het vijftigste boek van schrijfster Greetje van den Berg in dertig jaar schrijverschap. Een bijzonder jubileum waarin ze terugkeert naar de omgeving van haar eerste roman:... Meer
    Hardback|
    Maart 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Daar komt de dokter (e-Book)
    Daar komt de dokter’ van Gerda van Wageningen is het eerste deel in de schitterende historische trilogie over doktersfamilie De Hooghe. De jonge dokter Andreas de Hooghe doet de mooie Maud... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Drijven op de wind trilogie
    Ine ten Broeke-Bruins schreef drie romans over verschillende leden van de familie Bedijn. De romans, die gebundeld zijn in Drijven op de wind, behandelen het leven in al zijn facetten. Als... Meer
    Paperback|
    Februari 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Het huis van je dromen
    Zou jij je droomhuis herkennen als je er recht voor stond? Een heerlijke feelgoodroman over een beeldschoon oud huis, voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Van de auteur van Echte... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,50
  • Voorbij de horizon (e-Book)
    Voorbij de horizon’ van Gerda van Wageningen is het tweede deel in de schitterende historische Schipperstrilogie. Wanneer Vera Constandse schipper Manus van Limborgh ontmoet, krijgt haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Beekman en Beekman (e-Book)
    Toon Kortooms (19161999), schrijver van zon dertig romans, verhalenbundels en kinderboeken, dook rond de jaren vijftig van de vorige eeuw in zijn jeugdherinneringen en begon te schrijven. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Een verborgen waarheid (e-Book)
    Op haar eerste schooldag ontmoet Kelly de mysterieuze Jinse, met wie ze een vriendschap sluit. Jinse vertelt haar dat zijn vader niet zijn echte vader is. Zijn verhaal raakt Kelly en samen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Doodlopende weg (e-Book)
    Miriam van Ravenswaay is docente Nederlands op een middelbare school. Tijdens haar lunchpauzes gaat ze vaak naar het park bij de school. Op een dag ontmoet ze daar een aantrekkelijke,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Dansen in de regen
    Pas na de dood van haar ziekelijke, negatief ingestelde moeder, beseft Minne hoezeer haar leven jarenlang door haar bepaald is. Nu ze al lang en breed volwassen is - Minne is begin dertig -... Meer
    Hardback|
    December 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • In twijfel gevangen
    In twijfel gevangen van Hanny van de Steeg-Stolk gaat over de jonge Julia, die onlangs de pabo heeft afgerond. Ze is op zoek naar werk, maar hoewel ze zich een slag in de rondte... Meer
    Hardback|
    Augustus 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Met elf man rond de pan
    Als derde in de rij van negen kinderen schetst Harrie Kemps in dit boek , hoe het er in de vijftiger en zestiger jaren op de boerderij in zijn dorp Helvoirt aan toeging. Het levert een... Meer
    Hardback|
    Maart 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,95
  • Een liefdevolle waarheid (e-Book)
    In dit derde deel van de Nadiatrilogie is Hugo Berkhout een tiener en dikke maatjes met Nieke Winkelaar. Als ze verliefd wordt op Joost Overbeek, verwatert het contact tussen Hugo en Nienke... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Laat los, Loïs
    Loïs is er niet blij mee dat haar moeder een vriend heeft. Ze staan. hadden het zo goed met z’n tweetjes, wat moet die indringer bij hen in huis? Ook andere mannen krijgen bij haar geen voet... Meer
    Paperback|
    September 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,95
  • Kerstverhalen - korte verhalen
    Een bundel ‘Kerstverhalen’ van diverse auteurs van Zomer & Keuning zorgt voor licht en warmte tijdens de donkere decemberdagen. 11 Korte kerstverhalen speciaal geschreven door... Meer
    Paperback|
    December 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    7,50
  • Vertwijfeling
    Twintigers Gijs en Iris in Vertwijfeling van Ria van der Ven-Rijken kennen elkaar al van jongs af aan omdat hun ouders met elkaar bevriend zijn, en in hun woonplaats kennen de meeste mensen... Meer
    Hardback|
    Mei 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Na regen komt zonneschijn (e-Book)
    Na regen komt zonneschijn’ is een historische streekroman van Gerda van Wageningen, die zich afspeelt in het Zeeland van de negentiende eeuw. Iman Viergever is verliefd op Cornelia, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Volhouder
    Als kind verhuist de jonge Raymond, hoofdpersoon in 'Volhouder' van Jan W. Klijn, met zijn ouders uit de Flevopolder naar het oude vestingstadje Woudrichem. Daar beleeft hij een zorgeloze... Meer
    Hardback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Tuinfluiter trilogie
    De grootste klassieker in dit genre! Herziene uitgave met nieuw omslag Wie kent niet de verhalen van het gezin Van Herewaarden: Marion en Reinier en zijn dochter Inge en hun zoon Reinier?... Meer
    Hardback|
    September 2008
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    17,50
  • Zomerbloeiers
    Zomerbloeiers van Thea Zoeteman-Meulstee gaat verder waar De verloren zoon en Het erfdeel ophielden. In dit boek staat de nieuwe hoofdpersoon Jojanneke centraal. Zij krijgt een nieuwe... Meer
    Hardback|
    Februari 2016
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    16,99
  • De dochters van Lucius (e-Book)
    Karin Peters is de ongekroonde koningin van de familietragedies. Leugens, liefde, rivaliteit Peters schrijft er bewonderenswaardig soepel en meeslepend over. De dochters van Lucius zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het verborgen eiland (e-Book)
    is een moderne, meeslepende familieroman van Margreet Maljers. Andra Waardijk is na vijftien jaar huwelijk met de charmante, maar dominante Henry haar zelfvertrouwen kwijt. Als Henry haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Moeder Fenna
    Drie prachtige, in elkaar overvloeiende romans vormen samen het levensverhaal van Fenna Draaier, een sterke, wilskrachtige vrouw die uitgroeit tot de spil en de steun van haar hele... Meer
    Hardback|
    Mei 2016
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    26,00
  • De vlucht van de vuurvogel (e-Book)
    De vlucht van de vuurvogel Het gezinsleven van de familie Bedijn kent vele ups en downs. De spanningen lopen hoog op als blijkt dat vader Arnold, die pianist is, meer dan beroepsmatige... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Als de echo in het dal (e-Book)
    Lineke Bedijn had niet gedacht dat haar baan als ziekenverzorgster voor mevrouw Feenstra zo zwaar zou zijn. Maar mevrouw Feenstra is verre van een makkelijke patiënt. Ook mevrouw Feenstra’s... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Verdrongen herinnering (e-Book)
    Verdrongen herinnering’ van Ina van der Beek is het eerste deel in een serie van twee romans over twee verschillende oorlogen. Jo en Kees willen in dit boek niet langer wachten met trouwen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Water rond Dostie
    'Water rond Dostie' is het derde en laatste deel in de Dostie-trilogie van Gerda van Wageningen. Het water komt hoofdpersoon Anneke van der Velde in deze roman aan de lippen te staan. De... Meer
    Hardback|
    November 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Wat een familie! (e-Book)
    Wat een familie!’ van bestsellerauteur Gerda van Wageningen is het eerste deel in de moderne Familie Trilogie. Bij de 50-jarige bruiloft van Ammy en Joop weet iedereen dat het geen gelukkig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Opnieuw beginnen
    Hardback|
    April 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,50
  • Rumoer op Dostie (e-Book)
    Rumoer op Dostie is een meeslepende historische streekroman van bestsellerauteur Gerda van Wageningen. De mooie, jonge Marina Goemans komt uit een goede familie. De familie heeft in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...