640 titels gevonden in Literaire non-fictie € 5 vanaf € 0,01

Sorteer op:

  • Christiane F. mijn tweede leven (e-Book)
    De cultfiguur en antiheldin van een generatie is terugMiljoenen mensen zijn met de mythe Christiane F. opgegroeid. Het boek Wir Kinder vom Bahnhof Zoo en de gelijknamige fi lm, over de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2014
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Cleopatra (e-Book)
    Portret van de machtigste vrouw van de oudheid, door meesterverteller Alberto Angela Ze werd vereerd als koningin en verketterd als hoer. Ze was de machtigste vrouw van haar tijdperk:... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Virus
    Virussen zijn onderdeel van ons dagelijks leven, dat is voor velen van ons een nieuwe werkelijkheid. Ab Osterhaus en Bram Palache geven in Virus antwoord op vragen rondom het coronavirus. Meer
    MP3|
    December 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Een koffer vol citroenen (e-Book)
    Een koffer vol citroenen van Hassnae Bouazza is een liefdevol portret over de kracht van moederliefde. Het is in een koekjeswinkel op het vliegveld van Casablanca dat Hassnae Bouazza zich... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Grote verwachtingen (e-Book)
    In ‘Grote verwachtingen’ vertelt en duidt Geert Mak de recente geschiedenis zoals alleen hij dat kan. Het is het vervolg op het immens succesvolle ‘In Europa’ dat vijftien jaar geleden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Fulltime avonturier (e-Book)
    Op haar achtentwintigste besloot sterrenchef en recherchepsycholoog Tamar Valkenier afstand te doen van al haar bezittingen en haar veilige leven. Ze koos voor het avontuur. Twee jaar lang... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De toekomstige aarde (e-Book)
    Klimaatwetenschapper en -journalist Eric Holthaus (door Rolling Stone 'The Rebel Nerd of Meteorology' genoemd) biedt een nieuwe en hoopvolle visie op onze toekomst. Hij laat ons zien hoe we... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De mooie voedselmachine (e-Book)
    Als je lekker in je vel wilt zitten, gezond oud wilt worden en gelukkiger wilt leven, moet je goed voor je darmen zorgen. Die zijn de belangrijkste adviseur van ons brein. Een verkeerde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Mijn leven in de wildernis (e-Book)
    In 'Mijn leven in de wildernis' beschrijft de Nederlandse Miriam Lancewood haar leven in de woeste natuur van Nieuw-Zeeland. In het programma 'Floortje naar het einde van de wereld' bezocht... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017

    Niet beschikbaar

    12,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Parijsboeken (e-Book)
    In ‘De Parijs boeken’ van Adriaan van Dis zijn de roman ‘De wandelaar’, de verhalen en essays uit ‘Stadsliefde. Scènes in Parijs’ en twee extra verhalen bijeengebracht. Van Dis woonde ruim... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Survival elke dag (e-Book)
    Bear Grylls Survival elke dag Inspirerende levenslessen van de Ultimate Survival expertHoe overleef je de uitdagingen van alledag? Hoe ga je om met tegenslagen en vijanden? Hoe krijg je... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Vlieglessen (e-Book)
    Vlieglessen van Charlie Gilmour is een verhaal over vaders en vogels… … over een jonge ekster die uit het nest valt, in de handen van Charlie Gilmour – en diens leven verandert: dag en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Eeuw in versnelling (e-Book)
    In ‘Eeuw in versnelling’ schetst Marian Rijk aan de hand van de geschiedenis van het familiebedrijf Gazelle hoe de fiets voor een maatschappelijke revolutie in Nederland zorgde. In 1892... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Verborgen verhalen (e-Book)
    Tina Rahimy Verborgen verhalen Over leermeesters en inspiratoren In Verborgen verhalen deelt Tina Rahimy persoonlijke verhalen over de impact van onderwijs. Zij toont op indringende wijze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het hart van de honingbij (e-Book)
    In Het hart van de honigbij vertelt Helen Jukes over hoe, als ze net dertig is, haar het verstikkende gevoel bekruipt dat ze gevangenzit in een hectisch, leeg bestaan. Ze beseft dat ze haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Sexdagboek (e-Book)
    Dit is een boek over 365 dagen sex. Opwindende, harde, tedere, experimentele, luie, energieke, lustvolle, jubelende, routineuze, wonderlijke sex. Dit is ook een boek over vrouw-zijn, ouder... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • De man die naar Mars wilde
    Als het aan Bas Lansdorp en Arno Wielders ligt wonen er vanaf 2023 mensen op Mars. Op meesterlijke wijze en met zijn karakteristieke, verfijnde pen, portretteert Joris van Casteren de... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Wees blij dat je ze nog hebt (e-Book)
    We worden tegenwoordig oud. Heel oud. En tegen de tijd dat we hulpbehoevend zijn is er geen luxe bejaardenflat meer waar we welkom zijn en vertroeteld worden tot aan een zachte dood.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Diepvriesman
    Het wonderlijke en waargebeurde verhaal speelt zich af in de wereld van het (amateur)cryonisme en gaat over een lijk in een schuurtje en een stel excentriekelingen die tegen wil en dank tot... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Tabé Java, tabé Indië (e-Book)
    In 1945 melden duizenden Nederlandse jongens zich aan als oorlogsvrijwilliger om 'onze Rijksgenoten in Indië te bevrijden'. Evert-Jan Nijboer, een boerenzoon met weinig toekomstperspectief... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2017

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Johann Sebastian Bach (e-Book)
    Toen Maarten ’t Hart acht jaar oud was, hoorde hij ‘Wohl mir, dass ich Jesum habe’ uit cantate 147 in de befaamde pianobewerking van Myra Hess. Het was het mooiste wat hij ooit gehoord had.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • Wit (e-Book)
    Wit van Bret Easton Ellis, de bestsellerauteur van American psycho, is een vurig pleidooi voor authenticiteit en vrijheid. Sinds zijn debuutroman Minder dan niks worstelt Bret Easton Ellis... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Blokker (e-Book)
    In ‘Blokker’ belichten Teri van der Heijden en Barbara Rijlaarsdam het gesloten familiebedrijf achter de Blokker-winkels. Wat ging er mis binnen het bedrijf en in de familie? Na drie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Gronings goud (e-Book)
    In Gronings goud reconstrueert Wendelmoet Boersema de geschiedenis achter de barsten en de breuken waaronder haar geboorteprovincie Groningen zo te lijden heeft. Waarom kost het de politiek... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Verraad in Berlijn (e-Book)
    Het waargebeurde verhaal van een van de grootste spionageoperaties van de koude oorlog Een tunnel van bijna een halve kilometer lang onder de Berlijnse Muur: het was een gewaagd en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Nujeen (e-Book)
    4**** NBD Op dezelfde dag dat een driejarig jongetje verdrinkt en aanspoelt op een Grieks strand, waagt ook Nujeen Mustafa de oversteek, met haar rolstoel in een rubberboot. Ook zij is op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016

    Niet beschikbaar

    5,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Moederziel (e-Book)
    Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en leerzaam boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Oorlog en Vrede (e-Book)
    In mei 1866 schrijft Leo Tolstoj het woord einde onder een manuscript dat generaties lezers in zijn ban zal krijgen. Aanvankelijk heet het boek Eind goed, al goed, later wordt de titel... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2011

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De kleine Couperus (e-Book)
    In De kleine Couperus vindt Rémon van Gemeren in Louis Couperus (1863-1923) een bijzondere inspiratie voor nuchtere levenskunst. De auteur van Eline Vere, De stille kracht en Van oude... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Ze heeft haar moeders lach (e-Book)
    Je ogen heb je van je vader. Je lach van je moeder. Maar waarom verschillen jullie zo in lengte? En is intelligentie ook erfelijk? Sinds het menselijk genoom in kaart is gebracht, weten we:... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1
...