1.695 titels gevonden in Historische roman vanaf € 1,80

Sorteer op:

  • Outlander (De reiziger) (e-Book)
    De serie Outlander is nu te zien op Netflix en bij Ziggo Movies & Series Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar de Schotse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • DE SOUTANE BLOEDT (e-Book)
    Het rustige leventje van een priester-leraar wordt abrupt afgebroken door de Tweede Wereldoorlog, waarin hij betrokken raakt in een verzetsdaad, die hij zich zijn leven lang zou... Meer
    EPUB|
    December 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,00
    e
  • Het mysterie van Chalk Hill (e-Book)
    Dé Duitse bestsellerauteur van spannende historische romansBerlijn, 1890. Tegen de wensen van haar familie in zegt Charlotte Pauly de stad vaarwel en accepteert ze een positie als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Sophia's hoop (e-Book)
    Het eerste deel van een meeslepende nieuwe trilogie met een sterke vrouw in de hoofdrolBerlijn, 1926. Het leven van de twintigjarige Sophia Krohn bevindt zich op een dieptepunt. Haar eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Sophia's wens (e-Book)
    Deel 2 van de Kleuren van schoonheid-trilogieParijs, 1929. De lichtstad lijkt Sophia geen geluk te brengen. Na een traumatische ervaring heeft ze het gevoel dat ze de liefde nooit meer zal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    7,49
    e
  • De Heerlijkheid (e-Book)
    Na de dood van zijn vrouw Yken wordt Jan de Brouwer gekweld door schuldgevoel. In 1554 ontvlucht hij zijn geboortedorp en vindt werk als brouwersknecht in de abdij van Tongerlo. Daar draagt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Tijden van Vuur
    Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes… Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Mathilda's geheim (e-Book)
    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Paradijsbloem
    ‘Ik was ervan overtuigd dat ze erachter zouden komen. Het was alleen nog maar een kwestie van tijd.’ ‘Kind, wees eerlijk naar jezelf en de mensen om je heen. Je hebt niets te verliezen.... Meer
    Paperback|
    April 2022
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    18,95
  • De gouden dolk
    Een oude vrouw voorspelt Jiri, een eenvoudige smidszoon, dat hij eens de eigenaar zal zijn van de beroemde Gouden Dolk. Al heel jong had Jiri van zijn grootvader verhalen over die dolk... Meer
    Hardback|
    Januari 2006
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,99
  • De winterroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeIn het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Een dichtbij verleden (e-Book)
    Een aangrijpende roman over keuzes, moed en opoffering in het Frankrijk van de Tweede WereldoorlogChampagne, 1940. Inès en Michel genieten van hun wittebroodsweken in hun kasteel Maison... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De ongetrouwde hertog (e-Book)
    Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie, een meeslepende historische serie in acht delen ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle WomanIs er een grotere uitdaging denkbaar voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Agneta's erfenis (e-Book)
    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Bloedgeld
    Het is 1653. Reinout van Veghel zit al twee jaar in het rasphuis als hij bij regent Bensebroeck wordt geroepen, die hem voorstelt om met een koopvaardijschip van de verenigde Oostindische... Meer
    Hardback|
    September 1996
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    16,99
  • Evenbeeld
    Marrit krijgt onverwacht een grote erfenis van haar oom. Al snel blijkt dat haar oom er is ingeluisd. De erfenis bevat voorwaarden van een criminele organisatie, die het nu op Marrit heeft... Meer
    MP3|
    Februari 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Jehanne
    Dit boek vertelt het waargebeurde, tragische levensverhaal van Jeanne d'Arc. 1425. Frankrijk is verwikkeld in de honderdjarige oorlog met Engeland. Als op een dag de Engelsen Domremy... Meer
    Hardback|
    Januari 2001
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    16,99
  • De Stomme van Kampen
    1585. Hendrick Avercamp wordt doof geboren. In die tijd dachten ze dat doofstomme mensen niets konden. Maar Hendrick kan wel degelijk wat en hij ontwikkelt zich tot een talentvol... Meer
    Hardback|
    November 2008
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,99
  • De tijd voor de dood - Deel 4
    In 1945 wordt de jonge Duitse soldaat Harald overgeplaatst naar de verdediging van Berlijn... Meer
    MP3|
    Juni 2020
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Het geheim van Rotterdam
    Rotterdam 1483. Caspar ontmoet Grietje, de dochter van de chirurgijn Melchior. Meester Melchior betrekt Caspar in zijn geheimzinnige praktijken. Intussen lijdt Rotterdam onder de... Meer
    Hardback|
    Maart 2005
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,99
  • De zoon van de vroedvrouw
    In De zoon van de vroedvrouw van Roberta Rich vlucht vroedvrouw Hannah met een pasgeboren baby naar Constantinopel. Als Hannah wordt beschuldigd van moord, lijkt het lot van de kleine jongen... Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    4,99
    e
  • Triomf van de verschroeide aarde
    Dit tweede deel uit een trilogie over de Honderdjarige Oorlog tussen Frankrijk en Engeland (na 'Geef me de ruimte'*) speelt zich af in een voor Frankrijk kritieke periode, waarin het falen... Meer
    Hardback|
    December 2006
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,99
  • Verkeerd verbonden (e-Book)
    Is het opwindende liefdesbriefje dat ze krijgt het antwoord op haar diepste wens? Emma Sutton weet dat ze tevreden zou moeten zijn met haar leven. Ze werkt bij het Centrale... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Zo zacht als zijde (e-Book)
    Londen, 1811Eén zus, drie broers… en alle vier zijn ze op zoek naar de ware!De schoonheid van de exotische Lady Sarala Carlisle laat Lord Charlemagne Griffin bepaald niet koud. Hij zet het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    5,99
    2,99
    e
  • De dochter van de zeemeermin
    ‘De dochter van de zeemeermin’ van Lydia Rood is een wervelende historische roman, gebaseerd op de sage van de zeemeermin van Edam. Voor de liefhebbers van ‘Nachtblauw’, ‘Roeien naar de... Meer
    Paperback|
    Maart 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Rode rozen en tortilla's (e-Book)
    Een verliefde jonge vrouw verwerkt haar gevoelens in de magische gerechten die ze maakt voor haar onbereikbare geliefde Mexico, 1910. Op een haciënda woont Mama Elena met haar drie dochters... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Schijndood
    e historische roman Schijndood vertelt het verhaal van de Amsterdamse student Kris Blanken die, gekweld door angstdromen, ten einde raad een reïncarnatietherapeut bezoekt. Die neemt hem mee... Meer
    Hardback|
    Januari 2002
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    16,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...