1.580 titels gevonden in Historische roman vanaf € 1,80

Sorteer op:

  • Solveigs belofte
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    Paperback|
    Februari 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Een man van stand (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1827. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Mathilda's geheim (e-Book)
    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De Stomme van Kampen
    1585. Hendrick Avercamp wordt doof geboren. In die tijd dachten ze dat doofstomme mensen niets konden. Maar Hendrick kan wel degelijk wat en hij ontwikkelt zich tot een talentvol... Meer
    Hardback|
    November 2008
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • Outlander (De reiziger) (e-Book)
    De serie Outlander is nu te zien op Netflix en bij Ziggo Movies & Series Claire Randall viert in 1945 de hereniging met haar man Frank met een tweede huwelijksreis naar de Schotse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Het Ardennenoffensief
    Het opmerkelijke verhaal van één peloton dat op wonderbaarlijke wijze Hitlers massale Ardennenoffensief tot staan bracht. Meer
    Paperback|
    Maart 2009
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    14,99
  • De lege stad (e-Book)
    De historische roman 'De lege stad'van schrijfster Simone van der Vlugt is een indrukwekkend boek dat zich afspeelt in Rotterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog. Op 14 mei 1940 wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Triomf van de verschroeide aarde
    Dit tweede deel uit een trilogie over de Honderdjarige Oorlog tussen Frankrijk en Engeland (na 'Geef me de ruimte'*) speelt zich af in een voor Frankrijk kritieke periode, waarin het falen... Meer
    Hardback|
    December 2006
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • Het geheim van Leonardo da Vinci
    Een spannende historische roman over Leonardo da Vinci, een inkijk in de Italiaanse renaissance Milaan, 1495. Leonardo da Vinci werkt aan zijn nieuwste meesterwerk: de muurschildering Het... Meer
    Paperback|
    April 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Over liefde gesproken (e-Book)
    Londen, 1801… Op de redactie van het tijdschrift Ladies’ Fashionable Cabinet…  Eleanor Tennant, een jonge weduwe, probeert haar nichtje Belinda te beschermen tegen de hofmakerij van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Sophia's hoop
    Het eerste deel van een meeslepende nieuwe trilogie met een sterke vrouw in de hoofdrolBerlijn, 1926. Het leven van de twintigjarige Sophia Krohn bevindt zich op een dieptepunt. Haar eerste... Meer
    Paperback|
    Juni 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Het dubbelleven van Lord John (e-Book)
    Londen, 1757. De Engelse Kroon heeft Lord John, edelman en majoor in het Britse leger, juist benoemd tot leider van een onderzoek naar de brute moord op een soldaat, die er van wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2011
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Bruid van de bergen (e-Book)
    Kristen Heitzmann schetst met de historische roman ‘Bruid van de bergen’ een intens en onverwacht liefdesverhaal tegen het prachtige decor van Colorado’s overweldigende natuur. Colorado,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    12,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ongezien verliefd (e-Book)
    Oxfordshire, 1843…Ze waren oorlogshelden, maar zijn ze ook helden in de liefde?Weduwe Audrey Blake mag dan blind zijn, maar dat wil nog niet zeggen dat ze niets meer kan. Helaas denkt haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De winterroos (e-Book)
    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeIn het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De onuitstaanbare erfgenaam (e-Book)
    Vóór de Bridgertons waren er de Rokesby’s – een heerlijke nieuwe wegdroomserie over de buren van de Bridgertons, in de late achttiende eeuw Soms vind je liefde op de meest onverwachte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De schilder van de Bierkaai (e-Book)
    Het begon tot hem door te dringen dat er drie dingen waren die hem ieder voor zich helemaal opeisten: het geloof, de schilderkunst en de liefde. Paulus Potter groeit op in Amsterdam... Meer
    EPUB|
    April 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Agneta's erfenis (e-Book)
    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Bloedgeld
    Het is 1653. Reinout van Veghel zit al twee jaar in het rasphuis als hij bij regent Bensebroeck wordt geroepen, die hem voorstelt om met een koopvaardijschip van de verenigde Oostindische... Meer
    Hardback|
    September 1996
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Rode rozen en tortilla's (e-Book)
    Een verliefde jonge vrouw verwerkt haar gevoelens in de magische gerechten die ze maakt voor haar onbereikbare geliefde Mexico, 1910. Op een haciënda woont Mama Elena met haar drie dochters... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • In naam van de kroon
    ‘In naam van de kroon’ is een romantische detective die zich afspeelt in Victoriaans Londen. Agent Jackson Forge neemt zijn taak om de Londense straten veilig te maken uiterst serieus.... Meer
    Paperback|
    Juli 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Sophia's hoop (e-Book)
    Het eerste deel van een meeslepende nieuwe trilogie met een sterke vrouw in de hoofdrolBerlijn, 1926. Het leven van de twintigjarige Sophia Krohn bevindt zich op een dieptepunt. Haar eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2021
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Retour Natzweiler
    Tijdens de geboorte van Rochus Delabatte wordt zijn vader afgevoerd naar concentratiekamp Natzweiler. Drie jaar later keert hij terug, maar weigert over zijn ervaringen te praten. Rochus... Meer
    Paperback|
    Mei 2021
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,50
  • Een dichtbij verleden (e-Book)
    Een aangrijpende roman over keuzes, moed en opoffering in het Frankrijk van de Tweede WereldoorlogChampagne, 1940. Inès en Michel genieten van hun wittebroodsweken in hun kasteel Maison... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De edele opdracht (e-Book)
    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De TelegraafLonden, 1825. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2021
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Dochter van Isfahan
    Je hebt nog nooit iets zoals 'De Ketting' gelezen en je zult het nooit vergeten. Briljant. Fantastisch geschreven. Meesterlijk spannend. Dit is 'Jaws' voor ouders. Don Winslow Meer
    MP3|
    Juni 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...