1.382 titels gevonden in Historische roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Mathilda's geheim
    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is zestien als haar moeder in 1931... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Bewijs van liefde (e-Book)
    Newmarket, rond 1825 Sinds bekend is geworden dat voormalige losbol Harry Lester een enorm fortuin in de schoot is gevallen, moet hij zich de ongehuwde dames van de Londense society van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • De kaasfabriek
    De kaasfabriek is de nieuwe historische roman van Simone van der Vlugt, auteur van ondere andere Het schaduwspel en Nachtblauw. Amsterdam, 1892. Lydia rouwt om de dood van haar ouders, die... Meer
    Hardback|
    Augustus 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Nevelen van Avalon
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    Paperback|
    Oktober 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Een royale vergissing (e-Book)
    Vanaf 25 december 2020 te zien als serie op NetflixIn elk leven doet zich een beslissend moment voor waarna je weet dat niets ooit meer hetzelfde zal zijn. Voor Michael Stirling, Londens... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Triomf van de verschroeide aarde
    Dit tweede deel uit een trilogie over de Honderdjarige Oorlog tussen Frankrijk en Engeland (na 'Geef me de ruimte'*) speelt zich af in een voor Frankrijk kritieke periode, waarin het falen... Meer
    Hardback|
    December 2006
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • De gouden dolk
    Een oude vrouw voorspelt Jiri, een eenvoudige smidszoon, dat hij eens de eigenaar zal zijn van de beroemde Gouden Dolk. Al heel jong had Jiri van zijn grootvader verhalen over die dolk... Meer
    Hardback|
    Januari 2006
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • De Stomme van Kampen
    1585. Hendrick Avercamp wordt doof geboren. In die tijd dachten ze dat doofstomme mensen niets konden. Maar Hendrick kan wel degelijk wat en hij ontwikkelt zich tot een talentvol... Meer
    Hardback|
    November 2008
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • Terugkeer naar Inverness
    Het tweede deel van de Reiziger-serie is een klassieker. Liefde, moed, passie en opoffering: Diana Gabaldon heeft alle ingrediënten samengevoegd in haar verslavende pageturners.Twintig jaar... Meer
    Paperback|
    November 2013
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Ontvoerd door de markies (e-Book)
    Londen, 1801… Een lady op weg naar haar bruiloft… Lady Madeleine Fullbright heeft er genoeg van dat ze alleen maar het hof wordt gemaakt vanwege haar riante bruidsschat. Aangezien ze de ware... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Bloedgeld
    Het is 1653. Reinout van Veghel zit al twee jaar in het rasphuis als hij bij regent Bensebroeck wordt geroepen, die hem voorstelt om met een koopvaardijschip van de verenigde Oostindische... Meer
    Hardback|
    September 1996
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,95
  • Agneta's erfenis
    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • De zusjes Daventry (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde… (1) EEN LADY VEROVERDLonden, 1817…In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Rode Wolf
    Het is 55 v. Chr. Het leger van Julius Caesar, de rode wolf, is in het noorden om de Germaanse stammen zo snel mogelijk onder de voet te lopen. Makkelijk gaat dat niet, ze stuiten op veel... Meer
    Hardback|
    Maart 2009
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,95
  • B. J. Harrison Reads David Copperfield
    David Copperfield was a little boy who grew up in an unfortunate family. His father died six months before David’s birth. Later his mother remarried to a cruel man who beat him up... Meer
    MP3|
    November 2020
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • B. J. Harrison Reads The Enchanted April
    "... Why, it would really be being unselfish to go away and be happy for a little, because we would come back so much nicer... Meer
    MP3|
    November 2020
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Veroverd door de hertog / Een kus te ver (e-Book)
    Twee opwindende Regency-verhalen vol spanning, romantiek en intriges… Nicola Cornick - Veroverd door de hertog Geen sprake van! Lady Jane Verey is niet van plan om met een of andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Rosamund (e-Book)
    Haar naam is Rosamund Bolton. Zij is de beeldschone erfgename van het landgoed Friarsgate op de grens tussen Engeland en Schotland. Op veertienjarige leeftijd is Rosamund al tweemaal... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Een lady veroverd (e-Book)
    Op zoek naar de waarheid vinden drie adellijke zusjes de liefde…  Londen, 1817… In de hoop ooit de ware toedracht van haar moeders dood te achterhalen helpt LadyJillian Daventry in het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Tulpenliefde
    'Tulpenliefde' van Femke Roobol is een meeslepende historische roman over de tulpenmanie en de eerste beroemde vrouwelijke schilder in het Haarlem van de Gouden Eeuw. Eerder schreef Femke... Meer
    Paperback|
    Juni 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,99
  • A MERCENARY MAJOR Part 1: The Bride (e-Book)
    A Mercenary Major - Part 1: the Bride (Vol. 4 of SPECIAL COLLAGES EDITION WELLINGTON'S OFFICERS) Kit Andover, viscount Brondemeire needs to marry. Not only because his brother is only... Meer
    EPUB|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    4,90
    2,90
    e
  • Seizoen voor liefde (e-Book)
    Aanstellerige, opgedirkte wichten, waar geen verstandig woord mee te wisselen valt. Voor de debutantes op de Londense societybals heeft landgoedeigenaar Jack Lester geen goed woord over. En... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2015
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Boerendochters (e-Book)
    De historische roman ‘Boerendochters’ van Susan Anne Mason is het eerste deel van een serie over de Ierse immigrantenfamilie O’Leary die zich aan het begin van de twintigste eeuw vestigt op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Sneeuw en as (e-Book)
    Sneeuw en as is het zesde deel in de geliefde Reiziger-serie van Diana Gabaldon. In deze serie vertelt Diana Gabaldon het verhaal van Claire Randall, die in 1945 de naoorlogse hereniging met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De kaasfabriek
    De kaasfabriek is de nieuwe historische roman van bestsellerauteur Simone van der Vlugt. Meer
    MP3|
    Augustus 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Manhatan
    Ga mee naar het Manhattan van 400 jaar geleden. Meer
    Paperback|
    November 2011
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,99
  • Jehanne
    Dit boek vertelt het waargebeurde, tragische levensverhaal van Jeanne d'Arc. 1425. Frankrijk is verwikkeld in de honderdjarige oorlog met Engeland. Als op een dag de Engelsen Domremy... Meer
    Hardback|
    Januari 2001
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,95

Pagina

Vorige
Volgende
1
...