1.425 titels gevonden in Historische roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • De kaasfabriek
    De kaasfabriek is de nieuwe historische roman van Simone van der Vlugt, auteur van ondere andere Het schaduwspel en Nachtblauw. Amsterdam, 1892. Lydia rouwt om de dood van haar ouders, die... Meer
    Hardback|
    Augustus 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • De stormroos
    Paperback|
    Juli 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,99
  • Flappers and Philosophers
    Bernice is turned into a proper society girl by her more desirable cousin, who feels Bernice is a drag on her social life... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • Jane Eyre
    Jane Eyre accepts a position as governess at Thornfield Hall and meets Mr. Rochester, the moody and cynical master of the manor... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • Frankenstein
    Determined to make his mark on Science, young student Victor Frankenstein fabricates a creature out of old body parts. His dreams are crushed, however, when he realizes he has created a... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • De Stomme van Kampen
    1585. Hendrick Avercamp wordt doof geboren. In die tijd dachten ze dat doofstomme mensen niets konden. Maar Hendrick kan wel degelijk wat en hij ontwikkelt zich tot een talentvol... Meer
    Hardback|
    November 2008
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,95
  • A House of Pomegranates
    Oscar Wilde supposedly said that these fables were "intended neither for the British child nor the British public"... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • The Princess Passes
    "The girl's reputation as a beauty had marched before her, blowing trumpets... Meer
    MP3|
    Juli 2020
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Het schaduwspel (e-Book)
    In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en een belangrijke periode uit de Nederlandse geschiedenis, de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Een ongrijpbare melodie (e-Book)
    Deel 2 in de serie Schaduwen over Engeland KAN ZE HAAR PIJN OVERWINNEN, TWEE FAMILIES REDDEN EN LIEFDE DOEN TRIOMFEREN? Willa Forsythe is een virtuoze violiste maar ook een uitstekende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Jehanne
    Dit boek vertelt het waargebeurde, tragische levensverhaal van Jeanne d'Arc. 1425. Frankrijk is verwikkeld in de honderdjarige oorlog met Engeland. Als op een dag de Engelsen Domremy... Meer
    Hardback|
    Januari 2001
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,95
  • Farewell to the Indies
    Hans and Sonya are living in the lovely sunny Dutch East Indies when war breaks out. Holland has been occupied by the Germans, their parents tell them, but the Indies will certainly remain... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    13,32
  • De gloed van smaragd
    Professor Wardell, de grootste Sanskriet-kenner aller tijden, wordt ernstig ziek, vlak voor hij met zijn opdrachtgever Lord Frome naar Nepal zal vertrekken... Meer
    MP3|
    Juli 2020
    Download direct dit luisterboek
    5,99
  • Manalive
    Manalive (1912) is a book by G. K... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • Rachels verzet (e-Book)
    In de roman ‘Rachels verzet’ van Julie Thomas staat een jonge vrouw vlak voor de Tweede Wereldoorlog haar baby af. Voor de fans van ‘Haar naam was Sarah’ van Tatiana de Rosnay. Dr. Jakob... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De dame van het Voorhout (e-Book)
    'De dame van het Voorhout' in deze historische roman van Marja Visscher is Johanna van Coesvelt (1684-1768). Ondanks haar ietwat simpele komaf trouwde zij in 1726 met raadspensionaris Simon... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Profundis
    "But it is a very unimaginative nature that only cares for people on their pedestals. A pedestal may be a very unreal thing. A pillory is a terrific reality... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • Met het bloed van mijn hart / Deel 2 (e-Book)
    1945. Claire Randall is gelukkig getrouwd. De oorlog heeft haar van haar man Frank gescheiden, maar nu viert het echtpaar hun hereniging met een tweede huwelijksreis naar de Schotse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2014
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De kaasfabriek
    De kaasfabriek is de nieuwe historische roman van bestsellerauteur Simone van der Vlugt. Meer
    MP3|
    Augustus 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het Koningszwaard (e-Book)
    Aan het eind van de 17e eeuw wordt de Franse troonopvolger geboren. Zijn prille jeugd brengt hij door in het luxueuze paleis dat zijn vader heeft laten bouwen. Op veertienjarige leeftijd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • Het Ardennenoffensief
    Het opmerkelijke verhaal van één peloton dat op wonderbaarlijke wijze Hitlers massale Ardennenoffensief tot staan bracht. Meer
    Paperback|
    Maart 2009
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    14,99
  • De laatste maîtresse (e-Book)
    Parijs, 1760. De zestienjarige Jeanne, de onwettige dochter van een monnik en een naaister, is verstoken van connecties en goede vooruitzichten in een tijd dat vrouwen alleen via het bed... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Nevelen van Avalon (e-Book)
    De everseller over het grootste liefdesverhaal aller tijden: het perfecte cadeau voor de feestdagen of om heerlijk zelf te lezen deze winter Door de eeuwen heen is de legende van koning... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Een onbekende naam (e-Book)
    Deel 1 in de serie Schaduwen over Engeland Rosemary Gresham heeft geen familie, maar beschouwt de voormalige kwajongens van de straten en stegen in Londen die haar geholpen hebben te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De hand van de gravin (e-Book)
    Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdesVoor de fans van Downton Abbey en BelgraviaEloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ginevra (e-Book)
    Simone van der Vlugt – Ginevra De historische roman Ginevra van Simone van der Vlugt is een betoverend en tijdloos liefdesverhaal, gebaseerd op een oude Italiaanse legende. Eerder verschenen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dwars door de wildernis (e-Book)
    Meg Pero heeft haar vader geholpen met fotograferen sinds ze oud genoeg was om zijn uitrusting te dragen. Wanneer hij overlijdt, is ze daarom vastbesloten om zijn werk voort te zetten. Om te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Fifty Famous Stories Retold
    Includes fifty legendary tales depicting certain romantic episodes in the lives of well known heroes and famous men, or in the history of a people... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • Historische roman e-bundel 21 (e-Book)
    (1) EEN VURIGE BRUID – Lyn StoneSchotland, 1314Sir Alan of Strode is een man van zijn woord. Nu hij door de laatste wens van zijn stervende strijdmakker gebonden is diens weduwe tot zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • De gouden dolk
    Een oude vrouw voorspelt Jiri, een eenvoudige smidszoon, dat hij eens de eigenaar zal zijn van de beroemde Gouden Dolk. Al heel jong had Jiri van zijn grootvader verhalen over die dolk... Meer
    Hardback|
    Januari 2006
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    16,95

Pagina

Vorige
Volgende
1
...