44 titels gevonden in vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Doodsklok
    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James.Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie alleen... Meer
    Paperback|
    Februari 2015
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Ultiem bewijs
    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een... Meer
    Paperback|
    Mei 2019
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • Als de dood
    'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian... Meer
    Paperback|
    Oktober 2015
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Doodsimpel
    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    12,99
  • Tot in de dood
    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving... Meer
    Paperback|
    Oktober 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Op dood spoor (4,99)
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zon honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    Paperback|
    September 2016
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    4,99
  • Op sterven na dood (Hoogspanning)
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    Paperback|
    Januari 2018
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    7,99
  • Doodsangst
    'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van... Meer
    Paperback|
    Mei 2018
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Dodelijke affaire
    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James, waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Perfectie
    Nadat John en Naomi hun zoontje verloren aan een genetische ziekte, blijken ze beiden drager te zijn. De kans dat een nieuw kind de ziekte ook zal hebben is zeer groot.Dan horen ze over een... Meer
    Paperback|
    Oktober 2012
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ultiem bewijs
    Een onderzoeksjournalist gaat aan de hand van een aantal coördinaten op zoek naar het ultieme bewijs voor het bestaan van God. Kan één man het grootste mysterie aller tijden ontrafelen? Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Doodsimpel
    Op zijn vrijgezellenavond wordt Michael door zijn vrienden voor de grap levend begraven. De vrienden krijgen echter een fataal auto-ongeluk. Niemand weet waar Michael is... Een zaak voor Roy... Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De dood voor ogen
    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds... Meer
    Paperback|
    Oktober 2006
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Op dood spoor
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    Paperback|
    Oktober 2007
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Doodsimpel
    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn... Meer
    Paperback|
    Oktober 2007
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Op sterven na dood
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    Paperback|
    Oktober 2008
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Ten dode opgeschreven
    Wanneer het lijk van een tiener uit de branding voor de kust van Sussex wordt gedregd, blijken er enkele organen uit het lichaam te zijn verdwenen. Spoedig erna spoelen er nog twee doden... Meer
    Paperback|
    Oktober 2009
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Dodemansrit
    ‘Peter James is een van de besten in dit vak.’ Karin SlaughterCarly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton... Meer
    Paperback|
    Oktober 2011
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    19,99
  • Doodskus
    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide... Meer
    Paperback|
    Oktober 2010
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ten dode opgeschreven
    'Ten dode opgeschreven' is het vijfde boek van Peter James in de verslavende reeks over inspecteur Roy Grace, waarvan de delen onafhankelijk van elkaar te lezen zijn. Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Doodsklok (e-Book)
    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James. Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2015

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Ten dode opgeschreven (e-Book)
    Ten dode opgeschreven is het vijfde boek van Peter James in de verslavende reeks over inspecteur Roy Grace, waarvan de delen onafhankelijk van elkaar te lezen zijn. Wanneer het lijk van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Dodemansrit (e-Book)
    Peter James is een van de besten in dit vak. Karin Slaughter Carly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton... Meer
    November 2011

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De perfecte moord (e-Book)
    Victor en Joan zijn twintig jaar getrouwd en praten nauwelijks nog met elkaar. Victor heeft het helemaal gehad met zijn baan en wordt in beslag genomen door zijn bezoekjes aan zijn favoriete... Meer
    September 2011

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Doodsimpel (e-Book)
    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Op dood spoor (e-Book)
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Op sterven na dood (e-Book)
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De dood voor ogen (e-Book)
    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds... Meer
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Doodskus (e-Book)
    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Ultiem bewijs (e-Book)
    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof). Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019

    Niet beschikbaar

    12,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar

Pagina

Vorige
Volgende
1