45 titels gevonden in vanaf € 3,99

Sorteer op:

  • Dead If You Don't
    Roy Grace, creation of the CWA Diamond Dagger award winning author Peter James, faces his most complex case yet in Dead If You Don't. Kipp Brown, successful businessman and compulsive... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,95
  • Doodsklok
    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James.Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie alleen... Meer
    Paperback|
    Februari 2015
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Absolute Proof
    From the number one bestselling author, Peter James, comes an explosive standalone thriller for fans of Dan Brown that will grip you and won't let go until the very last page.Investigative... Meer
    Paperback|
    Juli 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    11,95
  • Als de dood
    'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian... Meer
    Paperback|
    Oktober 2015
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Tot in de dood
    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving... Meer
    Paperback|
    Oktober 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Op dood spoor (4,99)
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zon honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    Paperback|
    September 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    4,99
  • Op sterven na dood (Hoogspanning)
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    Paperback|
    Januari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    7,99
  • Dodelijke affaire
    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving... Meer
    Paperback|
    Oktober 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Doodsangst
    'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van... Meer
    Paperback|
    Mei 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ultiem bewijs
    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een... Meer
    Paperback|
    Mei 2019

    Tijdelijk niet beschikbaar

    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
    Tijdelijk niet beschikbaar
  • Dodelijke affaire
    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James, waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Perfectie
    Nadat John en Naomi hun zoontje verloren aan een genetische ziekte, blijken ze beiden drager te zijn. De kans dat een nieuw kind de ziekte ook zal hebben is zeer groot.Dan horen ze over een... Meer
    Paperback|
    Oktober 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ultiem bewijs
    Een onderzoeksjournalist gaat aan de hand van een aantal coördinaten op zoek naar het ultieme bewijs voor het bestaan van God. Kan één man het grootste mysterie aller tijden ontrafelen? Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De dood voor ogen
    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds... Meer
    Paperback|
    Oktober 2006
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Op dood spoor
    Paperback|
    Oktober 2007
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Op sterven na dood
    Paperback|
    Oktober 2008
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ten dode opgeschreven
    Paperback|
    Oktober 2009
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Dodemansrit
    ‘Peter James is een van de besten in dit vak.’ Karin SlaughterCarly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton... Meer
    Paperback|
    Oktober 2011
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Doodskus
    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide... Meer
    Paperback|
    Oktober 2010
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ten dode opgeschreven
    'Ten dode opgeschreven' is het vijfde boek van Peter James in de verslavende reeks over inspecteur Roy Grace, waarvan de delen onafhankelijk van elkaar te lezen zijn. Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Doodsklok (e-Book)
    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James. Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ten dode opgeschreven (e-Book)
    Wanneer het lijk van een tiener uit de branding voor de kust van Sussex wordt gedregd, blijken er enkele organen uit het lichaam te zijn verdwenen. Spoedig erna spoelen er nog twee doden... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Dodemansrit (e-Book)
    Peter James is een van de besten in dit vak. Karin Slaughter Carly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De perfecte moord (e-Book)
    Victor en Joan zijn twintig jaar getrouwd en praten nauwelijks nog met elkaar. Victor heeft het helemaal gehad met zijn baan en wordt in beslag genomen door zijn bezoekjes aan zijn favoriete... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2011
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Doodsimpel (e-Book)
    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Op dood spoor (e-Book)
    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Op sterven na dood (e-Book)
    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De dood voor ogen (e-Book)
    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Doodskus (e-Book)
    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ultiem bewijs (e-Book)
    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1