11 titels gevonden in vanaf € 15,50

Sorteer op:

  • Een klein gebaar
    ‘Een klein gebaar’ is een warme en meeslepende roman van Lucy Dillon, voor de lezers van Jojo Moyes en Santa Montefiore. Libby en haar man Jason hebben hun huis in Londen vaarwel gezegd om... Meer
    Paperback|
    September 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Mijn grootste wens
    Eva voelt zich verloren zonder haar man Mick, die twee jaar geleden is overleden. Voor hem had ze haar eigen dromen opzijgezet, en nu is ze bijna veertig en staat ze met lege handen.... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Honderd stukjes van mij
    'Honderd stukjes van mij' (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar... Meer
    Paperback|
    Juni 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Honderd stukjes van mij
    Gina leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor... Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Een klein gebaar (e-Book)
    Een klein gebaar’ is een warme en meeslepende roman van Lucy Dillon, voor de lezers van Jojo Moyes en Santa Montefiore. Libby en haar man Jason hebben hun huis in Londen vaarwel gezegd om... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Mijn grootste wens (e-Book)
    Eva voelt zich verloren zonder haar man Mick, die twee jaar geleden is overleden. Voor hem had ze haar eigen dromen opzijgezet, en nu is ze bijna veertig en staat ze met lege handen. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Honderd stukjes van mij (e-Book)
    ‘Honderd stukjes van mij’ (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella. Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het glazen penthouse
    Caroline woont in een penthouse in Rotterdam-Zuid met een fraai uitzicht op stadion De Kuip. Vanuit haar woning runt ze één van haar praktijken als relatietherapeut en -deskundige. Zoals... Meer
    Paperback|
    April 2021

    Niet beschikbaar

    18,90
    Niet beschikbaar
  • In dialoog over ouderschap bij ziekte en zorg
    Gezinnen met een gezinslid dat langdurige ziek is en zorg nodig heeft krijgen vaak te maken zijn met zorgprofessionals zoals huisartsen, verpleegkundigen, sociaal werkers, pedagogen,... Meer
    Paperback|
    April 2017

    Niet beschikbaar

    17,50
    Niet beschikbaar
  • Mensbeelden
    Interprofessioneel werken is een nieuwe ontwikkeling waarbij welzijnsprofessionals, sociale professionals en zorgprofessionals met elkaar samenwerken. Door situaties vanuit diverse... Meer
    Paperback|
    Augustus 2017

    Niet beschikbaar

    15,50
    Niet beschikbaar
  • Mensbeelden (e-Book)
    Interprofessioneel werken is een nieuwe ontwikkeling waarbij welzijnsprofessionals, sociale professionals en zorgprofessionals met elkaar samenwerken. Door situaties vanuit diverse... Meer
    Adobe PDF|
    April 2020
    Download direct dit e-Book
    15,50
    e