72 titels gevonden in vanaf € 3,49

Sorteer op:

  • Op het spel
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Op het spel’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Wanneer een... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Edge of Darkness (The Cincinnati Series Book 4)
    Homicide detective Adam Kimble is no stranger to battling demons. But Meredith Fallon is a different kind of weakness: one that could actually be good for him, if only he would let himself... Meer
    Paperback|
    Maart 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    9,95
  • Moord voor mij
    Er zijn vijf meisjes vermoord. Eén meisje weet te ontsnappen en kan als enige getuigen tegen de daders. Maar iemand doet er alles aan om haar het zwijgen op te leggen... Ook Susannah... Meer
    Hardback|
    Januari 2018
    Levertijd: 5-8 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    60,65
  • Op de hielen
    Karen Rose, de koningin van de romantische spanning. De spanning van Karin Slaughter vermengd met de romantiek van Nora Roberts. 'Op de hielen' is een thriller waarin stalkers, een erfenis... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    12,50
  • Niets te vrezen
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Op de hielen' ’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Dana runt in... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Niets te vrezen DL
    dwarsligger 565 Karen Rose Niets te vrezen Sue Conway is uit op wraak. Ze is net vrijgelaten en wil iedereen betaald zetten die ervoor heeft gezorgd dat ze achter de tralies is beland. De... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,99
  • Death Is Not Enough (The Baltimore Series Book 6)
    A ruthless gang leader. A deadly vendetta. A dark past exhumed... KAREN ROSE returns with the break-neck follow-up to MONSTER IN THE CLOSET, and the sixth book in the heart-pounding... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,95
  • Van mij alleen
    Voor de lezers van Val McDermid en Tess GerritsenZelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden,... Meer
    Paperback|
    April 2015
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • Niemand zeggen
    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig... Meer
    Paperback|
    April 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • In de val
    'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij, De mond gesnoerd'en 'Niemand zeggen'.Speciaal agent Steven Thatcher... Meer
    Paperback|
    Oktober 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • In het donker
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het donker’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Het recht... Meer
    Paperback|
    Mei 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Over de schreef
    Paperback|
    Mei 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    12,50
  • In het vizier
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het vizier’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Openbaar... Meer
    Paperback|
    September 2017
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • The Monster In The Closet
    A mother is dead, and now her killer hunts the child that witnessed the brutal crime...Private Investigator Clay Maynard locates missing children for clients, but has nearly given up hope of... Meer
    Paperback|
    Augustus 2017
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    10,95
  • De mond gesnoerd
    Vier studenten stichten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het raam zien bonken, realiseren ze zich wat ze... Meer
    Paperback|
    Mei 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Moord voor mij
    Nu in midprice! Meer
    Paperback|
    Mei 2012
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    10,00
  • De dood in haar ogen
    Meeslepende, huiveringwekkende spanning van topauteur Karen RoseTijdens een brute aanval in het verleden werd het gezicht van psychologe Eve Wilson verminkt. Doodsbang trok ze zich terug in... Meer
    Paperback|
    April 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • Sterf voor mij
    OP een besneeuwd veld in Hiladelphia doet rechercheur Vito Ciccotelli een uiterst macabere ontdekking wanneer een graf wordt gevonden van een jonge vrouw, wier handen zo zijn gevouwen dat... Meer
    Paperback|
    Oktober 2008
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Schreeuw voor mij
    Paperback|
    Mei 2009
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Niemand zeggen
    De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voor de fans van Tess Gerritsen... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De mond gesnoerd
    Vier studenten stichten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze in De mond gesnoerd van Karen Rose tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het raam zien... Meer
    Paperback|
    April 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • In vertrouwen
    Wie kun je vertrouwen als het er écht op aankomt... Wanneer een busje verongelukt voor het huis van de jonge privédetective Paige Holden, haast ze zich naar buiten om hulp te bieden. Tot... Meer
    Paperback|
    Mei 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • In de val
    'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'. Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Heb je me gemist?
    De thrillers van Karen Rose zijn bestsellers in Nederland. 'Heb je me gemist' is het verhaal van Hoofdofficier van justitie Daphne Montgomery. Zij heeft na een zware tijd een solide leven... Meer
    Paperback|
    November 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • Wreed weerzien
    'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt...br>Tijdens hun studententijd was er... Meer
    Paperback|
    November 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    4,99
  • Niets te vrezen (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Niets te vrezen' ’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Dana runt in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Verbroken stilte (e-Book)
    Na een traumatiserende ontvoering staat Daphne s baas erop dat ze even verlof neemt. Maar zodra ze hoort over de zaak `Angel , komt daar wat haar betreft niets van in. Angel is een zesjarig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    3,99
    e
  • Over de schreef (e-Book)
    Karen Rose is de koningin van thrillers met een flinke dosis romantiek. In Over de schreef is de mix van spanning en romantiek weer voelbaar op elke pagina. Een pageturner! Rechercheur... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het kwaad in jou (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Het kwaad in jou’ (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019

    Niet beschikbaar

    12,99
    e
    Niet beschikbaar
  • Moord voor mij (e-Book)
    Er zijn al vijf meisjes vermoord. Eén meisje weet te ontsnappen en kan als de enige getuigen tegen de daders. Maar iemand doet er alles aan om haar het zwijgen op te leggen... Ook... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1