99 titels gevonden in vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Niets te vrezen
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Op de hielen' ’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Dana runt in... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Niets te vrezen DL
    dwarsligger 565 Karen Rose Niets te vrezen Sue Conway is uit op wraak. Ze is net vrijgelaten en wil iedereen betaald zetten die ervoor heeft gezorgd dat ze achter de tralies is beland. De... Meer
    Paperback|
    Oktober 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    17,99
  • Van mij alleen
    Voor de lezers van Val McDermid en Tess GerritsenZelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden,... Meer
    Paperback|
    April 2015
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    12,50
  • Het kwaad in jou
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Het kwaad in jou’ (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord... Meer
    Paperback|
    Februari 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Niemand zeggen
    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig... Meer
    Paperback|
    Juni 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    12,50
  • Nergens veilig
    Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Heb je me gemist ?
    De thrillers van Karen Rose zijn bestsellers in Nederland. 'Heb je me gemist' is het verhaal van hoofdofficier van justitie Daphne Montgomery. Zij heeft na een zware tijd een solide leven... Meer
    Paperback|
    Mei 2016
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • De dood in haar ogen
    Meeslepende, huiveringwekkende spanning van topauteur Karen Rose. Tijdens een brute aanval in het verleden werd het gezicht van psychologe Eve Wilson verminkt. Doodsbang trok ze zich terug... Meer
    Paperback|
    Maart 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    14,99
  • Tel tot tien
    Karen Rose is een bestsellerauteur in het genre 'Romantic Suspense'. Haar thrillers staan garant voor ijzingwekkende spanning en een flinke dosis romantiek en erotiek. In 'Tel tot tien'... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • In het donker
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het donker’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Het recht... Meer
    Paperback|
    Mei 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Over de schreef
    Karen Rose is de koningin van thrillers met een flinke dosis romantiek. In Over de schreef is de mix van spanning en romantiek weer voelbaar op elke pagina. Een pageturner! Rechercheur... Meer
    Paperback|
    Mei 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    12,50
  • In alle onschuld
    Advocaat Thomas Thorne wordt wakker naast een dode vrouw, haar bloed aan zijn handen, maar geen enkele herinnering aan wat er gebeurd is die nacht. Heeft het voorval te maken met het... Meer
    Paperback|
    Maart 2021
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • In het vizier
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het vizier’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Openbaar... Meer
    Paperback|
    September 2017
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Op het spel
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Op het spel’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Wanneer een... Meer
    Paperback|
    Februari 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Op de hielen
    Karen Rose, de koningin van de romantische spanning. De spanning van Karin Slaughter vermengd met de romantiek van Nora Roberts. 'Op de hielen' is een thriller waarin stalkers, een erfenis... Meer
    Paperback|
    Juli 2018
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    15,00
  • De duistere kant
    Karen Rose is de koningin van Romantic Suspence. DE DUISTERE KANT is haar 20ste boek.Rechercheur Adam Kimble is verwikkeld in de zwaarste zaak van zijn leven: hij moet de meedogenloze... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • De mond gesnoerd
    Vier studenten stichten brand in een leegstaand gebouw. Wanneer ze tot hun verbijstering een meisje op de bovenste verdieping in paniek op het raam zien bonken, realiseren ze zich wat ze... Meer
    Paperback|
    Mei 2012
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Moord voor mij
    Nu in midprice! Meer
    Paperback|
    Mei 2012
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Niets te vrezen
    Chicago #3. Dana runt een opvanghuis voor vrouwen. Zodra er in de directe omgeving van een van de vrouwen meerdere gruwelijke moorden worden gepleegd, is dat het begin van een nachtmerrie… Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het kwaad in jou
    Volgens haar moeder is Taylors vader een monster maar nu ze hem kent blijkt het tegenovergestelde. Taylor gaat nieuwe familiebanden aan maar er dreigt gevaar. Duisterder en bedreigender dan... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Nergens veilig
    Chicago #4. Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het gevaar zich op Tess zelf… Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Wreed weerzien
    Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • Sterf voor mij
    Rechercheur Vito Ciccoteli roept archeologe Sophie Johannsen bij een zaak waarbij lijken op een speciale manier gepositioneerd liggen en de slachtoffers op gruwelijke wijze gemarteld blijken... Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Schreeuw voor mij
    Er is een seriemoordenaar actief. FBI-agent Daniel, nog getraumatiseerd door de dood van zijn ouders, die werden omgebracht door zijn broer de seriemoordenaar Simon Vartanian, wordt op de... Meer
    MP3|
    Januari 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Moord voor mij
    Er zijn vijf meisjes vermoord. Eén meisje weet te ontsnappen en kan getuigen tegen de daders. Het leidt naar schimmige internetchatrooms en een duistere wereld vol geweld, chantage en... Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De duistere kant
    Rechercheur Kimble moet de moordenaar die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt opsporen. Om haar te beschermen zal hij duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten zien te... Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • In het vizier
    Chicago #2. Terwijl een seriemoordenaar steeds gruwelijker te werk gaat, ontwikkelt zich een gepassioneerde relatie tussen Kristen en Abe. Maar nu heeft de moordenaar Kristen als nieuw... Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Sterf voor mij
    OP een besneeuwd veld in Hiladelphia doet rechercheur Vito Ciccotelli een uiterst macabere ontdekking wanneer een graf wordt gevonden van een jonge vrouw, wier handen zo zijn gevouwen dat... Meer
    Paperback|
    Oktober 2008
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • Schreeuw voor mij
    In een kleine Amerikaanse stad wordt het naakte, in een deken gewikkelde lichaam van een jonge vrouw gevonden die op brute wijze is vermoord. Haar gezicht is ernstig verminkt en aan haar... Meer
    Paperback|
    Mei 2009
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    19,99
  • In vertrouwen
    Wannee privédetective Paige een usb-stick in handen krijgt leidt deze haar en procureur Grayson naar een wereld vol afpersing, duistere geheimen en een reeks onopgeloste moorden. Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1