8 titels gevonden in vanaf € 7,99

Sorteer op:

  • Kans kunde en geluk
    Voor vele mensen in het leven één lange "gok" en zij vertrouwen steeds met een vrolijk gemoed op hun "geluk", zelfs bij zulke gelegenheden... Meer
    Paperback|
    September 2008
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    14,99
  • Louis en Louise
    Julie Cohen schreef met 'Louis en Louise' een prachtige roman met een gedurfd uitgangspunt.Op 8 september 1978 wordt een baby geboren – en vanaf dat punt splitst het verhaal zich in tweeën.... Meer
    Paperback|
    Januari 2020
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Zij, jij en ik
    Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty.Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor... Meer
    Paperback|
    April 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    7,99
  • Zij, jij en ik
    Een heerlijk verhaal voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Louis en Louise
    In 1978 wordt een baby geboren - en daar splitst het verhaal. Louis en Louise zijn dezelfde persoon in twee verschillende levens. Ze maken dezelfde helse nacht mee, en moeten leven met de... Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Louis en Louise (e-Book)
    Julie Cohen schreef met 'Louis en Louise' een prachtige roman met een gedurfd uitgangspunt. Op 8 september 1978 wordt een baby geboren – en vanaf dat punt splitst het verhaal zich in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Zij, jij en ik (e-Book)
    Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty.Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De stunt van haar leven (e-Book)
    De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e