8 titels gevonden in vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Mea culpa
    ‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah,’Het meisje in de trein’ van Paula Hawkins en ‘Gone Girl ‘van Gyllian... Meer
    Paperback|
    Maart 2016
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • Valse hoop
    ‘Valse hoop’ (‘Let Me Lie’) is de derde thriller van Clare Mackintosh. Ze brak door met haar sensationele debuut ‘Mea culpa’(‘I Let You Go’). Ook haar tweede boek ‘Ik zie jou’ (‘I See You’)... Meer
    Paperback|
    Augustus 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ik zie jou
    Na haar succesdebuut ‘Mea culpa’ (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. ‘Ik zie jou’ (I See You) is een thriller over forenzen, routines en... Meer
    Paperback|
    Mei 2018
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • Ik zie jou
    ‘Ik zie jou’ is een thriller over forenzen, routines en obsessie. Je treinreis, je rit naar je werk wordt nooit meer hetzelfde na het lezen van dit boek! Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Mea culpa
    Wanneer een moeder de hand van haar zoontje even loslaat wordt hij aangereden door een auto die daarna doorrijdt. De inspecteur die het onderzoek naar de dader leidt zet zowel zijn... Meer
    MP3|
    Maart 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Mea culpa (e-Book)
    Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Ik zie jou (e-Book)
    Na haar succesdebuut ‘Mea culpa’ (I Let You Go) slaagt Clare Mackintosh er opnieuw in een geweldige thriller te schrijven. ‘Ik zie jou’ (I See You) is een thriller over forenzen, routines en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Valse hoop (e-Book)
    Valse hoop’ (‘Let Me Lie’) is de derde thriller van Clare Mackintosh. Ze brak door met haar sensationele debuut ‘Mea culpa’(‘I Let You Go’). Ook haar tweede boek ‘Ik zie jou’ (‘I See You’)... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e