33.144 titels gevonden in 2020 vanaf € 0,01

Sorteer op:

  • De zevende zus (e-Book)
    Na de onthulling van Georg Hoffman dat de missende zus misschien is gevonden, ontdekken Maia en Ally dat er maar twee aanwijzingen zijn: het adres van een wijngaard in Nieuw-Zeeland en een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Een gewaarschuwd man
    ‘De grootmacht onder de schrijvers van politiethrillers heet Michael Connelly. Meeslepend tot het eind, als altijd.’ AD MagazineDe nieuwe thriller van de schrijver van De nachtploeg,... Meer
    Paperback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Martien
    Iedereen kent Martien Meiland van de televisieserie ‘Chateau Meiland’, die op SBS 6 wekelijks (veel) meer dan een miljoen kijkers trekt. Iedereen heeft ook een oordeel over hem. Je houdt van... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • Kwaad bloed
    ‘Galbraith is op zijn best in dit web van mysteries en bewijst zich opnieuw als unieke schrijver.’ **** NRC Handelsblad‘Een solide detective waarin vooral haar satirische talent schittert.... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • De wachtpost
    Jack Reacher stapt uit de bus in Nashville, Tennessee, op zoek naar eten, een bed en wat goeie oude countrymuziek. Maar als hij vervolgens een groep muzikanten tegen het lijf loopt die zijn... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Een tijd voor genade
    In een sensationele moordzaak die de inwoners van Clanton, Mississippi tot op het bot verdeelt, staat één man tussen een zestienjarige verdachte en de doodstraf: advocaat Jake Brigance. Drew... Meer
    Paperback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,99
  • Bloedkoraal
    Als journalist Emily van Son wordt uitgenodigd voor een tiendaagse persreis naar het Griekse Samos, twijfelt ze geen moment. Er is een nieuw resort geopend, waar Antonie Singha, de... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • Midwinter
    Alice de Vreede was 21 jaar oud toen ze voor het laatst op wintersport ging. Wat destijds echter begon als een heerlijke vakantie, liep uit op een drama. Een ongeluk met verstrekkende... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • De jongen, de mol, de vos en het paard
    ‘Wat wil jij worden als je groot bent?’ vroeg de mol. ‘Lief,’ zei de jongen. ‘De jongen, de mol, de vos en het paard’ van Charlie Mackesy is een moderne fabel voor jong en oud. De 100... Meer
    Hardback|
    Maart 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Bevroren goud
    Als aan het einde van een lange zomer de sneeuw wegsmelt in de bergen van Noord-Zweden, wordt het lichaam van een man gevonden die ongeveer twintig jaar daarvoor werd neergeschoten. De jonge... Meer
    Paperback|
    September 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Het geschenk
    Wat er met ons gebeurt is uiteindelijk niet het belangrijkst. Het gaat erom wat we ermee doen. We krijgen in ons leven allemaal te maken met lijden. We kennen allemaal verdriet, verlies,... Meer
    Hardback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    18,99
  • Waterland
    Claudette heeft haar hectische leventje in Amsterdam achter zich gelaten en is met haar man een bed and breakfast begonnen in Umbrië. Onder de Italiaanse zon geeft ze kookcursussen aan... Meer
    Paperback|
    Juli 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    10,99
  • Urk
    De succesvolle Vlaamse schrijver en journalist Matthias M.R. Declercq vertrekt in 2009 naar Urk om verslag te doen van een moordzaak. Het dorp fascineert hem zo, dat hij tien jaar later... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,50
  • Hart voor je brein
    Al jarenlang heerst er een pandemie: ‘lichamelijke inactiviteit’. Inactief leven verhoogt het risico op overgewicht, hart- en vaatziekten en diabetes type 2. Mensen die hiermee belast zijn,... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,50
  • V2
    Aan het einde van de oorlog geloofde Adolf Hitler nog stellig in een overwinning door middel van zijn nieuwste V2-raketten. Deze konden een explosieve lading van meer dan 1000 kilo met drie... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Het mysterie van kamer 622
    Aan het begin van de zomer van 2018 verblijft een schrijver in het luxueuze Paleishotel in het Zwitserse Alpendorp Verbier. Hij verblijft in kamer 623 en verbaast zich erover dat de kamer... Meer
    Paperback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • Money Planner
    Ben jij iemand die het overgemaakte spaargeld toch weer terugboekt, of houd jij je – voor even dan – keurig aan je budget? Je bent niet de enige. Veel mensen hebben geen idee hoeveel geld ze... Meer
    Hardback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Mijn lieve gunsteling
    ‘Mijn lieve gunsteling’ is de nieuwe roman van Marieke Lucas Rijneveld. Het verhaal van de veearts en zijn ‘uitverkorene’, de dochter van een veehouder, die tijdens een hete zomer... Meer
    Hardback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • Sapiens graphic novel
    Vijf jaar geleden verscheen de Nederlandse vertaling van Sapiens, de kleine geschiedenis van de mensheid waarmee Yuval Noah Harari de wereld veroverde. Sindsdien zijn er 13 miljoen... Meer
    Hardback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    24,99
  • Hamlet nu (e-Book)
    Hamlet Nu: een spannende, tragische, sensuele en spirituele roman die zich afspeelt in de jaren 60/70 van de 20e eeuw. De roman zit vol met humor net als Shakespeare dat deed maar dat... Meer
    EPUB|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Verloren in de jungle (e-Book)
    Alle feiten over de mysterieuze verdwijning van Kris en Lisanne in Panama Op 1 april 2014 keren Kris Kremers (21) en Lisanne Froon (22) niet terug van een wandeling in de jungle van Panama.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De zilverboom
    Greta keert na dertig jaar terug naar Marchmont Hall, het prachtige landhuis dat ooit een belangrijke rol in haar leven speelde. Maar ze kan zich niets meer van die periode herinneren; door... Meer
    Paperback|
    Oktober 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • De Penis (e-Book)
    De penis. Handleiding voor eigenaren staat boordevol feiten, anekdotes en inzichten over de veelbesproken maar weinig begrepen penis. Geen ander lichaamsdeel roept bij mensen zoveel liefde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Hamlet Nu!
    Hamlet Nu: een spannende, tragische, sensuele en spirituele roman die zich afspeelt in de jaren 60/70 van de 20e eeuw. De roman zit vol met humor net als Shakespear dat deed maar dat... Meer
    Paperback|
    Februari 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    17,95
  • Solveigs belofte (e-Book)
    Als jonge bruid zag Solveig een stralende toekomst tegemoet, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    4,99
    e
  • Wreed spel (e-Book)
    Wat als een slachtoffer de rollen omdraait? En wat als Kim Stone’s tragische verleden een wel heel grote rol inneemt in een moordonderzoek? Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Vlucht (e-Book)
    Vlucht is een zinderende jeugdthriller van Mel Wallis de Vries, de meest bekroonde jeugdthrillerschrijfster van Nederland. Voor koelbloedige lezers vanaf 12 jaar. In een vervallen gebouw... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2020

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De avond is ongemak
    ‘De avond is ongemak’ van Marieke Lucas Rijneveld is het schrijnende verhaal van een gereformeerd boerengezin dat wordt getroffen door de dood van een kind. Door de ogen van Jas, die zich... Meer
    Hardback|
    April 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    15,00
  • De Wim Hof methode
    In dit nieuwe, allesomvattende boek van Wim Hof ‘De Wim Hof Methode’ vertelt Wim Hof zijn verhaal, in eigen woorden. Hij schrijft dat een ijsbad goed is voor mind en body, maar óók voor de... Meer
    Paperback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Master you Mindset
    Master Your Mindset (herziene uitgave november 2020) gaat over persoonlijke en spirituele groei, maar ook over zakelijk succes. Die combinatie maakt dit boek uniek. Michael Pilarczyk schreef... Meer
    Hardback|
    November 2020
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,95

Pagina

Vorige
Volgende
1
...