13 minuten (e-Book)

Prijs € 9,99
Download direct dit e-Book
Ook beschikbaar als:

Sarah Pinborough

Mei 2017 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

13 minuten van Sarah Pinborough 'Was ze maar doodgegaan.' Ik was dertien minuten dood. Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal. Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel? 13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars. 'Dit boek is een echte pageturner. Het is een mix van Pretty Little Liars en Only Ever Yours. Lezen dus. Je zult niet teleurgesteld worden.' The Guardian 'De donkere wereld van de middelbare school die in dit boek opgeroepen wordt, met onbeduidend verraad, terloopse wreedheid en giftige vriendschappen, is pijnlijk accuraat.' The Telegraph 'Een ingewikkeld uitgezet, snel misdaadverhaal. Mean Girls meets De verborgen geschiedenis voor de Instagram-generatie.' The Times  

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Sarah Pinborough
Uitgever
Van Goor
ISBN
9789000355716
Formaat
Publicatiedatum
Mei 2017
Bestandsgrootte
2166629 bytes
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
324

Beschrijving

13 minuten van Sarah Pinborough

'Was ze maar doodgegaan.'

Ik was dertien minuten dood.

Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal.

Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel?

13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars.

'Dit boek is een echte pageturner. Het is een mix van Pretty Little Liars en Only Ever Yours. Lezen dus. Je zult niet teleurgesteld worden.' The Guardian

'De donkere wereld van de middelbare school die in dit boek opgeroepen wordt, met onbeduidend verraad, terloopse wreedheid en giftige vriendschappen, is pijnlijk accuraat.' The Telegraph

'Een ingewikkeld uitgezet, snel misdaadverhaal. Mean Girls meets De verborgen geschiedenis voor de Instagram-generatie.' The Times

 

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Sarah Pinborough
Uitgever
Van Goor
ISBN
9789000355716
Formaat
Publicatiedatum
Mei 2017
Bestandsgrootte
2166629 bytes Kb
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
324

Actuele bestsellers!

  • The ballad of Songbirds and Snakes | Suzanne Collins (ISBN 9789000372058)
    20,99
  • De Zoete Zusjes zoeken een schat | Hanneke de Zoete (ISBN 9789043922173)
    12,99
  • LvG | Louis van Gaal, Robert Heukels (ISBN 9789046826683)
    22,99
  • De vlinderkamer | Lucinda Riley (ISBN 9789401612074)
    21,99
  • De jongen, de mol, de vos en het paard | Charlie Mackesy (ISBN 9789026623844)
    20,00
  • De zeven zussen - Zon | Lucinda Riley (ISBN 9789401611039)
    24,99
  • De zeven zussen | Lucinda Riley (ISBN 9789401609371)
    12,99
  • I Am | Susan Shumsky (ISBN 9789020216783)
    22,50
  • Japan in honderd kleine stukjes | Paulien Cornelisse (ISBN 9789082430271)
    18,99
  • De meeste mensen deugen | Rutger Bregman (ISBN 9789082942187)
    25,00