Stouter / 2 onverwacht (e-Book)

Prijs € 7,99
Download direct dit e-Book
Ook beschikbaar als:
Deze titel komt in aanmerking voor

Christina Lauren

EPUB met digitaal watermerk | April 2014 |

Bekijk recensies
Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeel dit boek ook!

Beschrijving

Sara Dillon is net naar New York verhuisd en zoekt spanning zonder verplichtingen. Als ze op het verlovingsfeest van haar vriendin Chloe Mills de onweerstaanbare Max Stella ontmoet, zet ze haar zinnen op een avondje plezier. En ze laat een onvergetelijke indruk bij Max achter, want hij heeft nog nooit een vrouw zo wild en ondeugend als Sara ontmoet. Maar hoe kan hij Sara die constant naar spanning zoekt aan zich binden? Want eigenlijk is Sara wel iemand die hij vast wil houden. Max zet alles op alles om de wilde Sara opnieuw te verleiden en voor altijd te temmen. `De perfecte mix van seks, brutaliteit, en liefde bestsellerauteur S.C. Stephens Stouter Onverwacht is het tweede deel van de onweerstaanbare Stouter-trilogie. Voor de lezers van E.L. James, Lucinda Carrington en Jodi Ellen Malpas

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Christina Lauren
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.
ISBN
9789401602297
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
April 2014
Bestandsgrootte
2492051 bytes
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
210

Beschrijving

Sara Dillon is net naar New York verhuisd en zoekt spanning zonder verplichtingen. Als ze op het verlovingsfeest van haar vriendin Chloe Mills de onweerstaanbare Max Stella ontmoet, zet ze haar zinnen op een avondje plezier. En ze laat een onvergetelijke indruk bij Max achter, want hij heeft nog nooit een vrouw zo wild en ondeugend als Sara ontmoet. Maar hoe kan hij Sara die constant naar spanning zoekt aan zich binden? Want eigenlijk is Sara wel iemand die hij vast wil houden. Max zet alles op alles om de wilde Sara opnieuw te verleiden en voor altijd te temmen. `De perfecte mix van seks, brutaliteit, en liefde bestsellerauteur S.C. Stephens Stouter Onverwacht is het tweede deel van de onweerstaanbare Stouter-trilogie. Voor de lezers van E.L. James, Lucinda Carrington en Jodi Ellen Malpas

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Christina Lauren
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.
ISBN
9789401602297
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
April 2014
Bestandsgrootte
2492051 bytes Kb
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
210

Actuele bestsellers!

  • 0,00
  • Sander en de brug | Sander Schimmelpenninck (ISBN 9789493254244)
    15,00
  • Reserve | Harry Hertog van Sussex (ISBN 9789048864010)
    29,99
  • Wacht op mij | Santa Montefiore (ISBN 9789022597361)
    21,99
  • 22,99
  • Overprikkeld Brein | Charlotte Labee (ISBN 9789043924887)
    24,99
  • Vertroostingen | Dirk De Wachter (ISBN 9789401489614)
    24,99
  • Daar waar de rivierkreeften zingen | Delia Owens (ISBN 9789044361650)
    12,50
  • Maximiliaan Modderman geeft een feestje (met voorleespopje) | Joukje Akveld (ISBN 9789401487702)
    19,99
  • Maximiliaan Modderman geeft een feestje | Joukje Akveld (ISBN 9789401467537)
    14,99