495 titels gevonden in Vertaalde literatuur vanaf € 2,29

Sorteer op:

  • Opnieuw verliefd
    Na het wereldwijde succes van 'Bijna verliefd' en de twee daaropvolgende delen, 'Nooit verliefd' en 'Voor altijd verliefd', gaat Abbi Glines terug naar het begin. Rush vertelt zijn kant van... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Lichte jaren
    Deel 1 van de serie De Cazalets: voor de liefhebbers van 'Downton Abbey' Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De naakte vrouw
    Anna is begin veertig, mooi, slim, met een interessante en goed betaalde baan. Dat alles wordt volkomen onbelangrijk wanneer haar relatie met Davide wegzinkt in een moeras van bedrog,... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Blindganger
    1946: Londen herstelt zich van de blitzkrieg. De veertienjarige Nathaniel en zijn zus Rachel zijn door hun geliefde moeder Rose achtergelaten bij een raadselachtige ‘voogd’ met de bijnaam De... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Een nieuwe wereld
    ‘Een nieuwe wereld’ is opnieuw een heerlijke roman van Sarah Lark. Ze schrijft boeken waar romantiek, geschiedenis en leesplezier hand in hand gaan. Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De verloren kinderen
    Het ontroerende en aangrijpende verhaal van kinderen die na de Tweede Wereldoorlog naar Australië werden vervoerd. Dit boek heeft de harten van lezers en boekhandelaren in heel Nederland en... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het geluk van Lou
    'Het geluk van Lou' is een boek vol champagne, liefdesaffaires, muziek en Bretonse gerechten. Een ontroerende familieroman over leven na een groot verlies. Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Litteken
    Een subliem psychologisch portret van twee mensen die allebei teleurgesteld worden in hun verwachtingen. Door de oplopende spanning is het nauwelijks mogelijk dit duistere en soms pijnlijke... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Versplinterd
    Vijf jaar geleden stortte Rachels wereld in toen bij een ongeluk haar beste vriend Jimmy overleed en zijzelf gewond raakte. 'Versplinterd', de schitterende debuutroman van Dani Atkins, is... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Onthul - Scorpio & Harlan
    'Onthul' is het tweede boek in de Geketend serie. Als je 'Zwicht' nog niet beluisterd hebt, mis je enkele heel erg goede stukken. Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Het beste van Adam Sharp
    'Het beste van Adam Sharp' van bestsellerschrijver Graeme Simsion ('Het Rosie Project') is een heerlijke roman over nostalgie, muziek en liefde. Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Geachte Mr. Knightley
    ‘Geachte Mr. Knightley’ van Katherine Reay is een heerlijk, hartverwarmende briefroman. Ze laat zich graag inspireren door Jane Austen en haar tijdgenoten, maar geeft een geheel eigen en... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • De erfgename van Winterwood
    'De erfgename van Winterwood' van Sarah Ladd is een prachtig verhaal over een jonge vrouw die besluit haar hart te volgen. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De onschuld zelve
    ‘De onschuld zelve’ (‘The Innocent Wife’) van Amy Lloyd is een thriller voor de fans van de Netflix-serie ‘Making a Murderer’. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Aftellen
    'Aftellen’, deel 2 van 'De Cazalets' speelt in 1939, Hitler is net Polen binnengevallen. De vrouwen en kinderen Cazalet worden geëvacueerd naar Home Place. Voor de liefhebbers van Downton... Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Het enige verhaal
    ‘Het enige verhaal’ van Julian Barnes is een pijnlijk mooie roman over eerste liefde – en de levenslange gevolgen daarvan. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Fata morgana
    Fata morgana is een beklemmende roman over een obsessieve vriendschap, tegen het decor van het exotische, zinderende Tanger van de jaren vijftig, waarin niets is wat het lijkt. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het dal der beloften
    Ayla en haar geliefde Jondalar weten dat ze voor elkaar bestemd zijn. Ze nemen een moeilijk besluit om de stam van de Mamutiërs te verlaten en gaan op weg naar Jondalars eigen volk. De... Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Begeer - Gabby & Daniel
    'Begeer' is het derde boek in de Geketend serie. Als je 'Zwicht' nog niet beluisterd hebt, mis je enkele heel erg goede stukken. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Alsof het voorbij is
    De tijd heeft Tony Webster ingehaald: ineens is hij een man van middelbare leeftijd, die zonder weemoed terugkijkt op zijn schooljaren. Maar het geheugen is niet perfect. Het kan altijd... Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De pruimenboom
    Meesterlijk geschreven verhaal over de veerkracht van mensen en liefde die alles doorstaat, tegen de achtergrond van de verschrikkingen van de Tweede Wereldoorlog. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het rode adresboek
    'Het rode adresboek' is een fascinerend verhaal over vriendschap en avontuur, geluk en verdriet, en over de grote liefde die je nooit vergeet. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De meest fantastische verhalen - luisterboek 2
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Mijn naam is Morgen
    Een cultuurhistorische reis door Europa en een ontroerende roman over moed en loyaliteit en de onverwoestbare band tussen mens en dier. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Over bergen heen
    Het prachtige overlevingsverhaal ‘Over bergen heen’ van Charles Martin. Verfilmd als 'The mountain between us'. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Wanneer wordt het eindelijk weer zoals het nooit is geweest
    Tragikomische coming of age en een familieroman over opgroeien in een abnormale omgeving. Een persoonlijk verhaal vol scherpe observaties over verlies en dood. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Haar leugens
    Jasper Van Allan begrijpt niet waarom zijn moeder een jonge, knappe blondine heeft ingehuurd om het huishouden te doen. Jasper valt al snel voor Beulah’s zachte persoonlijkheid en prachtige... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zij, jij en ik
    Een heerlijk verhaal voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty over drie vrouwen die ieder op zich worstelen met een geheim, verbonden zijn met elkaar en langzamerhand meer begrip voor... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zijn herinneringen
    De jonge, zachtaardige Beulah is kapot en in de war na de onthullingen van Jaspers moeder. Maar Jaspers vriend Stone blijkt toch niet zo kil en bot te zijn als hij zich voordeed... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Sherlock Holmes - Het laatste probleem
    In dit dramatische verhaal maken we voor het eerst kennis met professor Moriarty, de grootste rivaal van Sherlock Holmes. Holmes is van plan zijn criminele organisatie te ontmaskeren, maar... Meer
    MP3|
    Maart 2015
    Download direct dit luisterboek
    3,99

Pagina

Vorige Volgende
...
5
...