558 titels gevonden in Roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Lang leve de liefde
    Een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Inferno
    De strijd tegen een mysterieuze vijand voert Robert Langdon langs tijdloze locaties als het Palazzo Vecchio, de Boboli-tuinen en de Duomo. Hij stuit op een netwerk van verborgen doorgangen... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Onder de Italiaanse zon
    Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen. Een verhaal over verloren liefde en nieuwe kansen tegen de achtergrond van het prachtige Toscane. Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Opal
    'Opal' is het derde deel van de vijfdelige fantasyserie LUX van Jennifer L. Armentrout. Een aanrader voor fans van 'Twilight' en 'The Hunger games'. Leeftijd 15+ Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De erfenis van de tempeliers
    'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie,... Meer
    MP3|
    Augustus 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Bloedlink
    In 1206 vindt een kruisvaarder in Frankrijk een zweetdoek die ongeluk lijkt te brengen. 800 jaar later verdwijnen twee backpackers die door Italië trekken. Een moderne thriller over een... Meer
    MP3|
    Februari 2016
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • Kerst met Evie
    Een feelgood kerstverhaal van Nicola May. Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    6,99
  • Ik reis alleen
    Een ijzersterke thriller met een plot van niveau, te vergelijken met die van de tv-serie 'The Bridge'. In Noorwegen werd boek een fenomenaal succes. Meer
    MP3|
    November 2015
    Download direct dit luisterboek
    17,50
  • Paul Vlaanderen en het Margo-Mysterie
    Als Paul Vlaanderen in Londen aankomt, blijkt zijn vrouw Ina ontvoerd te zijn en verneemt hij later dat Julia Kelburn, de dochter van een zakenman, vermoord is. Een detective-hoorspel in... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,15
  • Eens gegeven
    Feline heeft geen geld om haar vervallen huis op te knappen, tot een verrassende ontmoeting alles verandert… Vrolijk, romantisch, verrassend en meeslepend: Charlotte de Monchy is de ster van... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Tunnelmoord
    Isabel Jansen, rechercheur bij de Franse politie, krijgt de opdracht naar Langres te gaan, waar in de kilometers lange tunnel van het kanaal Marne à la Saône een schippersechtpaar vermoord... Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,95
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zeven perfecte dagen
    Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Kom je spelen?
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Nooit meer bang
    Louise ontmoet Lennard bij het ontbijt in haar Brusselse hotel. Het is liefde op het eerste gezicht. Terwijl hij naar het vliegveld gaat wordt er een aanslag gepleegd... Het is het begin van... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Achterland
    Arne Dahl in topvorm, en dat betekent: Zweedse crime op zijn best. Het vervolg op Grensgebieden! Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Metropolis
    Berlijn, 1928. In de nadagen van de Weimarrepubliek onderzoekt de jonge Bernie Gunther een reeks moorden. Iemand lijkt de straten van de Berlijn te willen zuiveren. Tegen elke prijs.... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Turks fruit
    Jan Wolkers beschrijft in 'Turks fruit' de heftige liefde van een beeldhouwer voor een jonge liftster. De roman is Wolkers’ meest gelezen en meest vertaalde boek. Het luisterboek is door de... Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Niets te vrezen
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Niets te vrezen’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Liefde in de lucht
    ‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,49
  • Ik wist het
    Hoe kan Mia ervoor zorgen dat de man van haar dromen ook de man van haar leven wordt? Een betoverend verhaal over liefde, vriendschap en geloven in jezelf. Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Lokvogel
    Geweldige psychologische thriller over de diepgewortelde liefde tussen twee zussen. Voor iedereen die houdt van 'Het meisje in de trein' en 'Zusje'. Meer
    MP3|
    Mei 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Grensgebieden
    Arne Dahl (Zweden, 1963) is een prijswinnende thrillerauteur, door Reader’s Digest verkozen als de beste van Europa. Van zijn veelgeprezen misdaadserie werden wereldwijd meer dan 1 miljoen... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De vrouw in de spiegel
    Twee weken nadat zuivelbedrijf Latté een dreigbrief ontvangt waarin tweehonderdduizend euro wordt geëist, valt het eerste slachtoffer door spijkers in een pak yoghurt. Brigadier Tess... Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Tweede adem
    Dierenarts Zuidema treft zijn vrouw thuis dood aan. Vermoord, daarover is het rechercheteam van de Politie Gelderland-Midden het snel eens. Maar wie is er verantwoordelijk voor de dood van... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Blind date
    Moon is single en zoekt haar geluk in het datingcircuit. Een volger van haar blog is wel erg fanatiek… Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • De president
    Op het allerhoogste niveau is besloten om alle Orphans uit de weg te ruimen. Maar Evan Smoak – Orphan X – besluit terug te slaan. Zijn doelwit is de president van de Verenigde Staten. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Bloesem in de nacht
    Twee vrouwen, twee verschillende tijden. De verdwijning van een kind brengt hen samen. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Koud bloed
    Het leek in eerste instantie een eenvoudige klus: een groep veteranen begeleiden tijdens een expeditie naar de Noordpool... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,49

Pagina

Vorige
Volgende
1
...