484 titels gevonden in Roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Super de luxe
    De Nederlandse vlogster Emma wordt uitgenodigd in het mondaine Monaco. Daar raakt ze verzeild in een Schimmig spel met dodelijke gevolgen... Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Verdacht van moord
    Bij onderzoek naar de moord op Richard Tremain wijst alles in Miranda Woods richting. Hij ligt op háár bed, is vermoord met háár mes en was háár ex-minnaar. Maar ze heeft de moord niet... Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • Vaak ben ik gelukkig
    Een aangrijpende novelle over liefde, huwelijk en vriendschap van de auteur van 'Portret van een man'. Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van de eerste tot de... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Verdacht van moord
    Bij onderzoek naar de moord op Richard Tremain wijst alles in Miranda Woods richting. Hij ligt op háár bed, is vermoord met háár mes en was háár ex-minnaar. Maar ze heeft de moord niet... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Marionet
    In 'Marionet', het vervolg op bestseller 'Ragdoll' van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig... Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Kijk niet om
    Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue. Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Turks fruit
    Jan Wolkers beschrijft in 'Turks fruit' de heftige liefde van een beeldhouwer voor een jonge liftster. De roman is Wolkers’ meest gelezen en meest vertaalde boek. Het luisterboek is door de... Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Wacht op mij
    'Wacht op mij' gaat over Avery en Cam. De laatstgenoemde verovert de harten van duizenden meisjes. Ben jij de volgende? Ieder meisje dat dit boek beluistert wordt halsoverkop verliefd op... Meer
    MP3|
    April 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Delta Deceptie
    Onder het poolijs ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... 'De Delta deceptie' heeft tempo, spanning en een enorm complot. Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Grensgebieden
    Arne Dahl (Zweden, 1963) is een prijswinnende thrillerauteur, door Reader’s Digest verkozen als de beste van Europa. Van zijn veelgeprezen misdaadserie werden wereldwijd meer dan 1 miljoen... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Aangeschoten wild
    De Jessica Haider-serie is bloedstollend en onweerstaanbaar! Nu als speciale aanbieding: 'Aangeschoten wild', een kort Jessica Haider-verhaal als luisterboek. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    3,95
  • Horen, zien, zwijgen
    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Iedereen praat
    Een ziekenhuis in een onbekende Amerikaanse stad. Een rechercheur raakt aan de praat met het slachtoffer van een schietincident. Het blijkt Jack Reacher te zijn. Hij is ernstig gewond... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Bloedlink
    In 1206 vindt een kruisvaarder in Frankrijk een zweetdoek die ongeluk lijkt te brengen. 800 jaar later verdwijnen twee backpackers die door Italië trekken. Een moderne thriller over een... Meer
    MP3|
    Februari 2016
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • Witte kerst
    Jack Reacher is ergens in Amerika waar het zelden sneeuwt. Maar nu is het raak. Hij boekt snel een hotelkamer, voordat iedereen beseft dat ze echt gestrand zijn op kerstavond. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Traditie
    Een klm-stewardess nodigt Jack Reacher uit mee te gaan naar Amsterdam. Een leuke bestemming voor de kerst! Maar een sneeuwstorm zorgt voor een merkwaardige wending. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Liefde in de lucht
    ‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,49
  • Zucht
    In het leven van Richard ziet alles er goed uit. Zijn vrouw, eerder lijdend aan een psychose, komt eindelijk naar huis. Maar er gebeuren rare dingen. Zo ziet hij zijn dochters bruine ogen... Meer
    MP3|
    Augustus 2013
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Pluk een roos
    Helen Grace is onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton blijven teisteren en onschuldige slachtoffers maken, op gruwelijke wijze… Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Eens gegeven
    Feline heeft geen geld om haar vervallen huis op te knappen, tot een verrassende ontmoeting alles verandert… Vrolijk, romantisch, verrassend en meeslepend: Charlotte de Monchy is de ster van... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Vals alarm
    Een scheiding komt in de beste families voor. Maar wat doe je als je kind inzet wordt van een wraakactie van de vader? Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • De lange weg naar genade
    Het eerste deel in een nieuwe serie over FBI-profiler Atlee Pine. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    16,99
  • Metropolis
    Berlijn, 1928. In de nadagen van de Weimarrepubliek onderzoekt de jonge Bernie Gunther een reeks moorden. Iemand lijkt de straten van de Berlijn te willen zuiveren. Tegen elke prijs.... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • IV
    Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging van 24 uur, een rit die leidt van Amsterdam, via de Noord-Hollandse duinen, naar Zuid-Frankrijk. Meer
    MP3|
    Mei 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Ga nooit terug
    Jack Reacher keert terug bij het hoofdkwartier van het 110th MP, wat voor hem aanvoelt als thuiskomen. Maar wat heeft hij zestien jaar geleden gedaan? En heeft hij plotseling een dochter?... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Jeremy Jago 1: Het geheim van de Passage
    Tijdens een mysterieuze storm belandt Jeremy op een van de buitenwereld afgesloten eiland, samen met zijn vrienden Semi en Cherry. Hier blijkt zijn geboortedorp te liggen, waar magie een... Meer
    MP3|
    April 2014
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Bloedgeld
    Edward Lane betaalt een miljoen dollar om zijn vrouw en kind terug te krijgen. Het blijkt zinloos: de slachtoffers komen niet terug. Zelfs Jack Reacher kan ze niet vinden. Wat verbergt... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...