519 titels gevonden in Literaire thriller vanaf € 1,49

Sorteer op:

  • Dood door schuld
    Een spannend verhaal van een gewoon gezin dat door één seconde van onoplettendheid langzaam maar zeker te gronde wordt gericht. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,16
  • Blauw water
    Als Lisa in haar achtertuin de was ophangt staat er ineens een ontsnapte tbs’er voor haar neus. Vluchten is geen optie omdat ze het leven van haar vijfjarige dochter Anouk niet in gevaar wil... Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Terug naar de kust
    Nadat Maria abortus heeft laten plegen wordt ze met de dood bedreigd. Ze duikt onder bij haar zus. Terwijl haar dierbaren aan Maria's geestelijke gezondheid beginnen te twijfelen, komt haar... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Een lichte koude huivering
    Enkele studenten sterven onder mysterieuze omstandigheden. Terwijl kinderarts en lijkschouwer Sara Linton het eerste lichaam onderzoekt, wordt haar zus Tessa aangevallen. Een page-turner van... Meer
    MP3|
    Maart 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Lazarus
    In Oslo wordt een dode man gevonden, enkele dagen later vraagt een Duitse collega Joona Linna om hulp bij een campingmoord bij Rostock. Joona ziet een patroon opdoemen dat weliswaar... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Hels verlangen
    Emma's dochter Sophie belandt na een verkeersongeluk in een diep coma. In Emma groeit een allesverzengende haat, een hels verlangen tot pure vernietigingsdrang: wraak nemen op de man die... Meer
    MP3|
    Juli 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Een circus van schimmen
    Met 'Een circus van schimmen' schreef R.J. Ellory zijn meesterwerk. Complotten, politiek, intrigerende personages; alles komt samen in een mix van literatuur en spanning. Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Lek
    Denny Malone werkt niet bij de politie van New York, hij ís de politie en hij ís New York. Wanneer de FBI hem oppakt, komt hij voor een keuze te staan: gaat hij de gevangenis is, of wordt... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Schijngestalten
    Anne staat niet te popelen om een week naar haar ouders in Florence te gaan. Tijdens haar vaders feest in een luxe kasteel in de bergen krijgt Anne de schrik van haar leven als ze meent met... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Huis vol leugens
    'Huis vol leugens' is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Schone handen
    Huiveringwekkend spannend verhaal over een vrouw die het heft in eigen hand wil nemen. Als haar leven daarvoor op het spel komt te staan, moet zij willens en wetens beslissingen nemen met... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Eindspel
    In een kleine woning worden de gruwelijk toegetakelde lichamen van een hoogbejaard stel gevonden. Rechercheur Maud Mertens stort zich op de zaak. Spectaculaire slotstuk van deze... Meer
    MP3|
    Juli 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Zij die moet sterven - Millennium 6
    Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus... 'Zij die moet sterven' is het laatste door David Lagercrantz geschreven deel en levert een explosief einde van... Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    16,99
  • De vliegeraar
    'De vliegeraar' groeide uit tot een internationale bestseller en met meer dan 1 miljoen exemplaren was het in 2007 het best verkochte boek in Nederland. Meer
    MP3|
    Augustus 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Nachtschade
    Eerste deel in de internationaal zeer succesvolle Sara Linton-reeks, waarin Karin Slaughter bloedstollende spanning combineert met levensechte personages. Meer
    MP3|
    Augustus 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • In het water
    De #1 bestsellerauteur van 'Het meisje in de trein' is terug met een verslavende thriller vol psychologische spanning. Kijk uit voor diepe wateren, je weet nooit wat zich onder de... Meer
    MP3|
    Mei 2017
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Naaktportret
    Ieder jaar in mei dringt het verleden van Marijke van Manen zich genadeloos aan haar op in de vorm van steeds dezelfde nachtmerries. Komt dit door het onbestemde gevoel dat ze heeft sinds... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • De duivel draagt het licht
    Bij een beroving door Zipp en Andreas valt een baby op straat. Een tweede beroving mislukt als Andreas in een kelder valt. Inspecteur Sejer ziet niet meteen een verband. Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Dinsdag is voorbij
    Psychoanalytica Frieda Klein wordt tegen wil en dank meegesleurd in de afschuwelijke wereld van misdaad en moord. Een thriller met grote psychologische diepgang. Verkorte versie Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De witte kamer
    Een ijzersterk, spannend thrillerdebuut van een nieuw Nederlands talent. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Nieuwe buren
    Een adembenemend spannende en provocerende thriller over seks en liefde, en over drang naar vrijheid - maar ook over de allesoverheersende angst daarvoor. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Ster van het noorden
    Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland. Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    16,99
  • Als de dood
    Desiree runt samen met haar partner Thomas een befaamd sterrenrestaurant in Bergen. Wat de culinaire gasten niet weten is dat 'La Belle Vie' op de rand van de afgrond balanceert, en dat de... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Last minute
    De zorgeloze strandvakantie die Susan voor ogen had, verandert in een web van leugens en chantage. Om haar gezin te behouden, zal ze definitief moeten afrekenen met haar verleden. Meer
    MP3|
    September 2015
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • De poppenspeler
    Tom Blixen werkt bij de invloedrijkste bank van Rusland. Al snel wordt Tom meegevoerd in het decadente nachtleven van Moskou en raakt hij verstrikt in een spiraal van samenzweringen en... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Wachten op woensdag
    Een gepensioneerde journalist reist door Engeland om ouders van vermiste meisjes te interviewen. Frieda Klein wordt met tegenzin in deze zaken gezogen, terwijl ze herstellende is van... Meer
    MP3|
    December 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Ooggetuigen
    Achter de vitrages van de keurigheid zindert en borrelt het van frustraties, jaloezie, nijd, overspel en onvervulde verlangens. Sappig als een soap, spannend als een thriller. Voor fans van... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,15
  • Cel
    Hoe bestrijd je iemand die jouw identiteit gebruikt? Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Ontworteling
    Een nieuwsgierige fotografe probeert tijdens een intrigerend en erotisch geladen internetcontact de beweegredenen te achterhalen van een mysterieuze onbekende, die beweert een vampier te... Meer
    MP3|
    Mei 2013
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    29,95
  • Debet
    Op een koude winternacht verongelukt Michel Brouwers, waarmee er een einde komt aan alles waarin Karen, zijn echtgenote, geloofde. Het perfecte plaatje dat haar leven lijkt, blijkt een... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95

Pagina

Vorige
Volgende
1
...