277 titels gevonden in Thriller vanaf € 2,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(244)
  • MP3(5)

Sorteer op:

  • De Andromeda Evolutie (e-Book)
    Een Braziliaanse onderzoeksdrone heeft een bizarre, buitenaardse materie in het midden van de Braziliaanse jungle ontdekt: een microbe die blijkt te groeien, evolueren zelfs. Het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2020
    Verwachte leverdatum: 14-02
    12,99
    e
  • Doodsimpel
    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn... Meer
    Paperback|
    Oktober 2007
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Sterf voor mij
    OP een besneeuwd veld in Hiladelphia doet rechercheur Vito Ciccotelli een uiterst macabere ontdekking wanneer een graf wordt gevonden van een jonge vrouw, wier handen zo zijn gevouwen dat... Meer
    Paperback|
    Oktober 2008
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Schreeuw voor mij
    In een kleine Amerikaanse stad wordt het naakte, in een deken gewikkelde lichaam van een jonge vrouw gevonden die op brute wijze is vermoord. Haar gezicht is ernstig verminkt en aan haar... Meer
    Paperback|
    Mei 2009
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Ontvoerd (e-Book)
    Een doodgewone zaterdag in juni. De zon schijnt, en op het sportveld praten ouders en kinderen nog even na over de wedstrijd. Tommy Bickford vraagt aan Kate, zijn moeder, of hij een ijsje... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Valse opzet (e-Book)
    Advocaat Izzy McNeil aarzelt even, maar kan de meer dan interessante klus als privédetective waarvoor ze gevraagd wordt niet weigeren. Gelukkig kan ze een paar weken vrijaf nemen bij het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Vergeten (e-Book)
    Special agent John Puller is de beste van zijn vak. Namens de US Army’s Criminal Investigative Division – ACID– onderzoekt hij zware misdaden waarbij Amerikaanse militairen betrokken zijn,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Kleine geheimen (e-Book)
    Om kleine geheimen te bewaren, vertellen ze grote leugens... Rose is wanhopig op zoek naar een goed verhaal. Ze heeft er genoeg van om iedere dag bier te tappen in de plaatselijke kroeg... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Backlash (terugslag) (e-Book)
    Na het volbrengen van een van zijn meest cruciale opdrachten in zijn veelbesproken carrière, heeft iemand het nu op terreurbestrijder Scot Harvath zelf gemunt. Als enige overlevende van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Het noordpool conflict (e-Book)
    Robert Ludlum & James Cobb, Het Noordpool conflict Binnen de CIA bestaat een geheime afdeling die rechtstreeks onder bevel van de president staat en alleen wordt ingezet als alle andere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Niemand vertellen
    Kinderarts David Beck heeft het gevoel dat zijn leven totaal is verwoest. Er gaat geen dag voorbij of hij beleeft de gruwelijke gebeurtenissen van acht jaar geleden opnieuw. Het glinsterende... Meer
    Paperback|
    Februari 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,99
  • Cirkel van het kwaad (e-Book)
    FBI-profiler Evelyn Baine kan meestal wel reconstrueren hoe seriemoordenaars denken, maar de man op wie ze nu jaagt is een raadsel voor haar. Waarom graaft hij zijn slachtoffers tot hun... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Door het water, door het vuur (e-Book)
    Door het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole. Tekla Berg is een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Duik in het duister (e-Book)
    De Verenigde Staten staan aan de rand van de afgrond. De energiebronnen zijn uitgeput en de economie balanceert op de rand van de afgrond. Een geheimzinnig, bijna tachtig jaar oud verdrag... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Fataal oordeel (e-Book)
    Starend naar het stoffelijk overschot van Julian Sinclair, kandidaat voor een hoge positie in Washington en de man met wie ze de avond ervoor nog aan tafel zat, beseft inspecteur Sam Holland... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Doelwit (e-Book)
    Als de president van de Verenigde Staten een levensgevaarlijke, onmogelijke en allesbepalende opdracht heeft, tot wie richt hij zich dan? Will Robie en Jessica Reel zijn terug! Hij weet dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Meisje vermist (e-Book)
    Kat Novak is patholoog-anatoom en een vrouw die haar mannetje kan staan. Kat moet in een paar dagen tijd sectie verrichten op de lichamen van twee jonge vrouwen; twee gevallen van overdosis... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • In vertrouwen (e-Book)
    Wie kun je vertrouwen als het er écht op aankomt... Wanneer een busje verongelukt voor het huis van de jonge privédetective Paige Holden, haast ze zich naar buiten om hulp te bieden. Tot... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De gruwelkamer
    In Manhattan wordt een gruwelijke ontdekking gedaan: een ondergronds knekelhuis. Er blijken botten te liggen van tientallen slachtoffers, die allen rond 1880 vermoord zijn.Als na een... Meer
    Paperback|
    Januari 2002
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Verzwegen verleden (e-Book)
    De nachtmerrie begint in Houston als Nora na een dag hard werken thuiskomt: haar moeder is vermoord en Rose, haar dochtertje van zes maanden, is verdwenen. Ze is ten einde raad, maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2014
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • De rechtvaardigen (e-Book)
    Hij was ooit de gevaarlijkste geheim agent in dienst van de CIA, totdat hij werd verraden door de mensen voor wie hij werkte. Zijn vrouw kwam hierbij om het leven en zijn dochtertje raakte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Openbaring (e-Book)
    Inspecteur Taylor Jackson is nog aan het bijkomen van een aantal persoonlijke problemen op haar werk als ze wordt opgeschrikt door een zeer wrede moord. Een studente van de chique Vanderbilt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Duivelspoort (e-Book)
    Een Japans vrachtschip vliegt voor de kust van de Azoren in brand. Als piraten het brandende wrak willen plunderen explodeert hun schip. Kurt Austin gaat met zijn NUMA-team op onderzoek uit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • De navigator (e-Book)
    Jaren geleden is er uit een museum in Bagdad een oud Fenicisch beeld gestolen dat bekend staat als de Navigator. Er blijken mensen te zijn die er alles aan doen om het in handen te krijgen.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • De storm (e-Book)
    Midden op de Indische Oceaan is een onderzoeksschip van de National Underwater and Marine Agency (NUMA) bezig met het afnemen van watermonsters. Uit het niets valt een zwerm zwarte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • De afrekening (e-Book)
    Een verbijsterende moord Een bizarre rechtszaak En de diepe wonden die ze slaan in een kleine gemeenschap Pete Banning is een van de meest geliefde inwoners van Clanton, Mississippi.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Verlos ons van het kwaad (e-Book)
    Evan Waller is een wreed man, een levensgevaarlijk monster. Hij is schatrijk geworden door te handelen in alles waar veel geld aan te verdienen valt, inclusief mensen. In zijn drang naar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2010
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De fixer (e-Book)
    Joseph Finder, schrijver van Paranoia en ‘de CEO van de misdaadliteratuur’, levert met De fixer weer een adembenemend sterke thriller. Voor de lezers van Harlan Coben en John Grisham. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Schreeuw voor mij (e-Book)
    Een zeer evenwichtige, knap geconstrueerde thriller met verrassende elementen en een goed doorwrocht plot. De Rose is tot bloei gekomen.’ Crimezone ‘Van het eerste spetterende hoofdstuk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Zuster Fidelma 11 De Gekwelde abt
    Fidelma en haar Saksische kameraad Eadulf hebben in Canterbury hun besprekingen met de aartsbisschop afgerond en staan op het punt terug te keren naar Ierland, als Eadulf een merkwaardig... Meer
    Paperback|
    Oktober 2009
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,95

Pagina

Vorige Volgende
...
4
...