190 titels gevonden in Thriller 2018 vanaf € 1,49

Sorteer op:

  • Doodskleur (e-Book)
    Wanneer FBI-agent Amos Decker en journaliste Alex Jamison op bezoek gaan bij Jamisons zus in Baronville, een stadje in Pennsylvania dat betere tijden heeft gekend, raken ze op de eerste dag... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • De veertiende kolonie (e-Book)
    De veertiende kolonie’ (The 14th Colony) van Steve Berry (‘Het koningsbedrog’ ‘De Lincoln mythe’’Het patriottenspel’) is opnieuw een weergaloze politieke thriller van zijn hand. Voor de fans... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Schijngestalten (e-Book)
    Anne den Hartogh staat niet te popelen om een week naar Florence te gaan. Haar ouders wonen in de Toscaanse hoofdstad, omdat haar vader er baanbrekend onderzoek doet naar de ziekte multiple... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Tik Tak (e-Book)
    Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery. Als 11-jarig jongetje... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Uit het niets (e-Book)
    Voor Rafael, mijn aanstaande ex-man, bleef ik aardig. Ook toen het tussen ons niet meer boterde en ik wist dat een scheiding onontkoombaar was. De gedachte aan hoe hij was geweest vóór... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Super de luxe (e-Book)
    De Nederlandse vlogster Emma van Zomeren is aan de Franse Rivièra op vakantie als ze bevriend raakt met de Italiaanse tweeling Alessandro en Sofia Onesti. De twee telgen uit een steenrijke... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Tom Clancy Vriend of vijand (e-Book)
    In een restaurant in zijn woonplaats wordt een Amerikaanse marineofficier die met verlof is neergeschoten. Hoe de dader zijn precieze verblijfplaats wist, is een raadsel. Op het vliegveld... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2018
    Download direct dit e-Book
    10,99
    e
  • Pretty Boy (e-Book)
    Wanneer Hannah de geheimzinnige Jack ontmoet, denkt ze dat ze de ware heeft gevonden. Maar waarom doet hij zo vreemd als er een kind vermist wordt in hun omgeving? En waarom vertelt hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Doodsangst (e-Book)
    'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Door het vuur (e-Book)
    Wil je in één keer uitlezen.’ Libelle Kerra Bailey weet dat ze haar carrière een enorme boost kan geven door een interview met Franklin Trapper. Deze gedecoreerde ex-legermajoor werd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Noodsignaal (e-Book)
    Noodsignaal – David Ricciardi - Thriller Met de meedogenloze thriller Noodsignaal treedt David Ricciardi in de voetsporen van Tom Clancy en Robert Ludlum. Een vliegtuig van British... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De Krijtman (e-Book)
    Het probleem was, we werden het nooit eens over het precieze begin. Was het toen we voor het eerst de krijtmannetjes tekenden, of toen ze opeens uit zichzelf verschenen? Was het dat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Insomnia (e-Book)
    Jilliane Hoffman schrijft thrillers die zich kunnen meten met het beste werk van Karin Slaughter, Gillian Flynn en Patricia Cornwel. ‘Insomnia’ is opnieuw een ijzersterke thriller na eerdere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Niets te vrezen (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Niets te vrezen' ’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Dana runt in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het meesterwerk (e-Book)
    Journalist Viljar Ravn Gudmundsson ontvangt een mail van iemand die aankondigt als scherprechter het leven van een vrouw te zullen opeisen die in zijn ogen een misdaad heeft begaan. Als de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • IJskoud (e-Book)
    In 1993 verdwijnt tijdens nieuwjaarsnacht de zestienjarige Johanna van Vliet op mysterieuze wijze. De politie staat voor een raadsel, het lijkt alsof het meisje in het niets is opgelost.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Monddood (e-Book)
    Zelfs op de plek waar haar vader zichzelf heeft verbrand, is het voor journaliste Avery Chauvin moeilijk te aanvaarden dat hij tot zo'n wanhoopsdaad is overgegaan. Ze wist dat hij het na de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Het meisje in het ijs (e-Book)
    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2018
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Dodelijke ambitie (e-Book)
    Van de bestsellerauteur van Max en Formule 1 Hoe ver ga je in je ambitie en welke offers zijn daarbij gerechtvaardigd? William Beck is de succesvolle eigenaar van Dottcom, een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Als mijn dochter (e-Book)
    De vierjarige Moira komt nooit aan op het feestje waar ze met haar nanny heen zou gaan. Onderweg verdwijnen ze spoorloos in het metrostation… Haar ouders vestigen hun hoop op het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Jacht op de Adelaars (e-Book)
    Deel 2 in de Eagles of Rome-trilogie. Opvolger van de bestseller Krijgsbanier van de Adelaars 'Meeslepend en duister!'- The Times 'Jacht op de Adelaars is een schitterend roman, een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Over en uit (e-Book)
    Wederom een ijzingwekkende thriller van bestsellerauteur Marion van de Coolwijk. 'Suspense van de bovenste plank.' Elle Over Mannenjacht van Marion van de Coolwijk. Emiel heeft een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Nickname (e-Book)
    Noor, Dagmar en Roos leren elkaar kennen via een chatbox. Al snel delen ze elkaars dagelijkse belevenissen. Ze blijken alledrie zo hun eigen geheimen te hebben die ze tijdens het chatten aan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Botsing (e-Book)
    Anna is even ambitieus als gevoelig. Terwijl ze carrière maakt als architect is haar privéleven een puinhoop. Lisa is directeur van een luchtvaartmaatschappij en moet haar zakelijke talent... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • mama (e-Book)
    Annet de Bruin is een vrouw van vijfenveertig met twee tienerdochters. Tot voor kort woonde ze samen met Willem van Dijk. Willem is de vader van Ester en Anouk, de twee tienerdochters. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    3,27
    e
  • Sluipweg (e-Book)
    Gwen deelt een vreselijk geheim met haar jeugdvrienden Marcel en Patrick. Een reeks angstaanjagende gebeurtenissen doet haar beseffen dat ze nooit een normaal leven op kan bouwen als ze haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2018
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De jongen in de sneeuw (e-Book)
    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De Egyptische sleutel (e-Book)
    Gideon Crew begint aan zijn wellicht laatste avontuur in De Egyptische sleutel, de nieuwste thriller van Preston & Child, de #1-bestsellerauteurs van de Gideon Crew en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Verleden tijd (e-Book)
    In Verleden tijd, de 23ste Jack Reacher-thriller van Lee Child, gaat Jack Racher op een avontuurlijke zoektocht naar zijn verleden. Jack Reacher, de eeuwige zwerver, bevindt zich toevallig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,49
    e
  • Hoe mooi je bent (e-Book)
    In Hoe mooi je bent, de tweede thriller van Ule Hansen na Negendoder, wordt de geniale profiler Emma Carow in Berlijn op een zenuwslopende zaak gezet. Wanneer de Poolse politie drie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...