161 titels gevonden in Thriller 2017 vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • Nachthandel (e-Book)
    Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee Child Advies: leg Reacher geen strobreed in de weg. Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Ik weet een geheim (e-Book)
    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar ogen uit hun kassen gehaald en in haar handen gelegd. Is het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Origin (e-Book)
    Oorsprong is de nieuwe Robert Langdon-thriller van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter wereld. Oorsprong speelt zich af in Madrid, Barcelona, Bilbao en Sevilla, zit vol moderne... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • In het vizier (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het vizier’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Openbaar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Operatie Napoleon (e-Book)
    Het Amerikaanse leger probeert stiekem een vliegtuigwrak te bergen op IJsland. Een jonge IJslander stuit op de operatie en verdwijnt. Vlak voor zijn verdwijning weet hij contact te leggen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • De Victoria 1817 (e-Book)
    ''De Victoria 1817" is geschreven door auteur Alexander Kastelijn en is een vervolg op de eerdere versie ''De Victoria 1814''. Het boek gaat over een schip die vanuit Engeland naar een nog... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    3,27
    e
  • Chaos (e-Book)
    In Chaos, de 24e Kay Scarpetta thriller, worden de lezers geboeid door de enerverende spanning, de verrassende wendingen en de modernste forensische onderzoeksdetails waar Patricia Cornwell... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Ragdoll (e-Book)
    Voor liefhebbers van Samuel Bjørk komt nu het ijzingwekkende debuut Ragdoll van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Post mortem (e-Book)
    De Zweedse(thrillerauteur van het jaar) Emelie Schepp brak in Nederland door met ‘Memento’ en ‘Narcotica’. Haar derde boek ‘Post Mortem’ heeft wederom Jana Berzelius in de hoofdrol.Op een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Zondebok (e-Book)
    Als psychologe Wynona Post gevraagd wordt een forensisch psychologisch onderzoek te doen, pakt ze de kans met beide handen aan. Vreemd genoeg wil Anja Nooitgedacht, de verdachte in kwestie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Bij verstek veroordeeld (e-Book)
    Raimond van Vliet, directeur van een aannemingsbedrijf, neemt het met de regels niet zo nauw. Zo heeft hij zijn bedrijf weten uit te bouwen tot het imperium dat het nu is. Hij was van plan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Uitverkoren (e-Book)
    Jules blijft zoeken naar antwoorden en komt in de greep van een charismatische sekteleider die meer weet over haar verleden dan hij loslaat… ‘Ijzersterke en bloedstollende thriller’ –... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Eindspel (e-Book)
    Will Robie’s baas, codenaam Blauwe Man, wordt vermist. Sinds hij op vakantie is gegaan in een afgelegen streek in de staat Colorado, heeft niemand hem meer gezien of iets van hem gehoord.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • De sekte (e-Book)
    Toetreden is verleidelijk Ontsnappen is onmogelijk Op een klein eiland aan de Zweedse kust heeft zich een newagebeweging gesetteld. De charismatische leider, Franz Oswald, heeft de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Meisje in sneeuw (e-Book)
    Wanneer populaire scholiere Lucinda Hayes vermoord wordt aangetroffen, laat dat niemand in haar slaperige stadje in Colorado onberoerd, en zeker niet de jongen die te veel van haar hield,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Het doolhof (e-Book)
    'Uiterst vernuftig gedaan, zoete herinneringen oproepend aan Clancy.'- Vrij Nederland D&T-gids 'De beste tot nu toe. Snel verteld en sterk geschreven, dit is een absolute winnaar voor... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Valstrik (e-Book)
    Valstrik, gesitueerd in de schaduw van de War on Terror en geïnspireerd op ervaringen van de 82nd Airborne Paratrooper Joshua Hood, is een actiethriller vol schokkende wendingen, die de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • In het donker (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het donker’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Het recht... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Hacker (e-Book)
    In Ted Dekkers nieuwe thriller ‘Hacker’ is de hoofdrol weggelegd voor de zeventienjarige briljante programmeur Nyah. Wanneer haar familie betrokken raakt bij een heftig ongeluk, heeft ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De kleine getuige (e-Book)
    Jilliane Hoffman schrijft thrillers die zich kunnen meten met het beste werk van Karin Slaughter, Gillian Flynn en Patricia Cornwel. ‘De kleine getuige’ is opnieuw een ijzersterke thriller... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Schone slaapsters (e-Book)
    In het Amerikaanse stadje Dooling, waar een vrouwengevangenis het enige gebouw van betekenis is, breekt een vreemde ziekte uit. Alle vrouwen die in slaap vallen, worden langzaam ingekapseld... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Het keizerrijk van de dageraad (e-Book)
    'Niemand kan het leven aan boord van een onderzeeër beschrijven zoals Rick Campbell dat kan.' - Jack Coughlin. De president van de Volksrepubleik China heeft een groot probleem: de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Dodelijke affaire (e-Book)
    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Wat jij niet ziet (e-Book)
    Louise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. De maandag erop ontmoet ze haar nieuwe baas, David. De man uit het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Tom Clancy Opperbevel (e-Book)
    In Rusland is de macht van president Valeri Volodin tanende en in een poging het verloren gegane terrein terug te veroveren, verlegt hij zijn ambities naar het buitenland. Omdat de Verenigde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Over de ijsgrens (e-Book)
    Voorbij de ijsgrens van Preston & Child is een Gideon Crew thriller, geschreven door de #1-bestsellerauteurs van de Pendergast-thrillers. De vloek van het oerwoud en De gruwelkamer... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Geen kind meer (e-Book)
    Het is voorjaarsvakantie 2011 als de dan 19-jarige Dex door een grote politiemacht van zijn bed wordt gelicht. Hij wordt verdacht van verkrachting van een tienermeisje, Charlotte. Anna, zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het motief (e-Book)
    Walter Dabney is een liefhebbende echtgenoot en vader van vier dochters. Hij heeft een goedlopend bedrijf en leeft een bestaan waar velen jaloers op zouden zijn. Maar dan gebeurt het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • Zodiac (e-Book)
    Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden, zetten de hele... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De nieuwe collega (e-Book)
    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone GirlJe collega’s zie je elke dag op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1