171 titels gevonden in Thriller 2017 vanaf € 3,27

  • Digitaal formaat

  • EPUB(169)
  • MP3(2)

Sorteer op:

  • Ik weet een geheim (e-Book)
    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar ogen uit hun kassen gehaald en in haar handen gelegd. Is het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Bij verstek veroordeeld (e-Book)
    Raimond van Vliet, directeur van een aannemingsbedrijf, neemt het met de regels niet zo nauw. Zo heeft hij zijn bedrijf weten uit te bouwen tot het imperium dat het nu is. Hij was van plan... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Winternacht (e-Book)
    Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Haar biologische vader ligt op sterven en wil haar nog eenmaal zien, en dus vertrekt Karin samen met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van de eerste tot de... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • In het donker (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het donker’ is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Het recht... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Operatie Winterlong (e-Book)
    Operatie Winterlong van Mason Cross is het derde boek over manhunter Carter Blake. Voor de lezers van Lee Childs serie over Jack Reacher. Het is vijf jaar geleden dat Carter Blake de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Nergensman (e-Book)
    Op jonge leeftijd trad Evan Smoak toe tot het Orphan-project, een officieel niet-bestaand trainingsprogramma van geheim agenten. Nu wordt hij de ‘Nergensman’ genoemd en helpt hij diegenen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Dood op de Zwarte Zee (e-Book)
    Een wanhopige poging in 1917 om de rijkdom en macht van het Romanov-rijk te behouden. Een bommenwerper uit de Koude Oorlog met een dodelijke lading. Mysterieuze sterfgevallen op de Zwarte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Waar is ze? (e-Book)
    Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula HawkinsSorry voor deze algemene mail maar ik heb jullie hulp hard nodig. Mijn peetdochter, Coco... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Vertrouw niemand (e-Book)
    Voor de fans van Nora Roberts Grace Elland is de toegewijde assistente van motivational speaker Sprague Witherspoon. Als ze zijn levenloze lichaam vindt, met een lege fles wodka ernaast,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De andere vrouw (e-Book)
    De charmante verslaggeefster Avery Daniels is verbijsterd als zij zwaargewond in een ziekenhuis wakker wordt. Haar hele lichaam doet pijn. Haar gezicht zit in het verband en ze kan niet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Zodiac (e-Book)
    Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden, zetten de hele... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De nieuwe collega (e-Book)
    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone GirlJe collega’s zie je elke dag op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Op het spel (e-Book)
    Geweldigige plottwists en heerlijke personages laten zien waarom Sandra Brow na Nora Roberts wereldwijd de bestverkopende auteur van romantische spanning is Sinds de dood van zijn vrouw... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Post mortem (e-Book)
    De Zweedse (thrillerauteur van het jaar) Emelie Schepp brak in Nederland door met ‘Memento’ en ‘Narcotica’. Haar derde boek ‘Post Mortem’ heeft wederom Jana Berzelius in de hoofdrol. Op een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De kleine getuige (e-Book)
    Jilliane Hoffman schrijft thrillers die zich kunnen meten met het beste werk van Karin Slaughter, Gillian Flynn en Patricia Cornwel. ‘De kleine getuige’ is opnieuw een ijzersterke thriller... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Domina (e-Book)
    Judith Rashleigh is met succes gepromoveerd van veilinghuisassistent tot internationale kunsthandelaar. Ze mag daarbij een bloederig spoor hebben achtergelaten, haar nieuwe leven als chique... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Sirenen (e-Book)
    Aidan Waits is een uit de gratie gevallen agent die wordt gedwongen deel te nemen aan een undercoveroperatie nadat hij drugs uit het depot heeft gestolen. Het is zijn taak om de Franchise te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Offerande (e-Book)
    Ze is bereid om alles op te offeren voor haar kind. Zelfs zichzelf. Zoals een boemerang belanden de nkísi, de heilige rituele voorwerpen die Caz Colijn liefst nooit meer had teruggezien weer... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Chaos (e-Book)
    In Chaos, de 24e Kay Scarpetta thriller, worden de lezers geboeid door de enerverende spanning, de verrassende wendingen en de modernste forensische onderzoeksdetails waar Patricia Cornwell... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Eindspel (e-Book)
    Eindspel is het nieuwste boek van de Amerikaanse topauteur Tom Clancy, bekend van De jacht op de Red October en Golf van ontzetting. Na een vernietigende nucleaire confrontatie in het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Gevallen (e-Book)
    Een Cassidy & Spenser-thriller Een escortgirl is uit een hotelraam op Hollywood Boulevard gegooid en op de beroemde Walk of Fame terechtgekomen. Kort daarna wordt Hollywood opnieuw... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Nachtvlucht (e-Book)
    In de thriller ‘Nachtvlucht’ van Glenn Meade komt een man de 8 miljard dollar op het spoor die in 2003 verdween tijdens de Irakoorlog. Een ontdekking die hij met zijn leven zal moeten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Bloedverwant (e-Book)
    De Da Vinci code’ meets ‘Orphan Black’ in de nieuwe Tosca Lee: ‘Bloedverwant’. Emily Porter stamt af van een seriemoordenares. Nu is zij de prooi. Ze is op een queeste die haar leidt naar de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Victoria 1817 (e-Book)
    ''De Victoria 1817" is geschreven door auteur Alexander Kastelijn en is een vervolg op de eerdere versie ''De Victoria 1814''. Het boek gaat over een schip die vanuit Engeland naar een nog... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    3,27
    e
  • Vijand van Rome (e-Book)
    Vijand van Rome is het vijfde deel in de uiterst spannende serie over het Romeinse Rijk De zomer van 69 n.Chr.: Rome en haar keizerrijk verkeren in chaos vanwege een wanhopige en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Ragdoll (e-Book)
    Voor liefhebbers van Samuel Bjørk komt nu het ijzingwekkende debuut Ragdoll van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Blind date (e-Book)
    Moon is single en zoekt haar geluk in het datingcircuit. Ze houdt een blog bij met alles wat ze meemaakt. Haar blog groeit uit tot een gigantisch populaire plek waar mensen elkaar ontmoeten.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Koud bloed (e-Book)
    Het leek in eerste instantie een eenvoudige klus: een groep veteranen begeleiden tijdens een expeditie naar de Noordpool. Maar wanneer het gezelschap wordt geconfronteerd met een groep... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • Dubbel bedrog (e-Book)
    Terwijl de recherche geen enkel ander aanknopingspunt heeft dan een vage compositietekening, probeert criminologe Karin Vonk een patroon te ontdekken in de activiteiten van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1