1.334 titels gevonden in Thriller 2016 vanaf € 0,50

Sorteer op:

  • De scheiding (e-Book)
    Voor de buitenwereld lijken ze het perfecte jetsetpaar te vormen, maar Landon en Madison Camus zijn niet gelukkig in hun huwelijk. Als Landon erachter komt dat Madison vreemdgaat, beramen ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2013
    Download direct dit e-Book
    1,39
    e
  • Tot in de dood (e-Book)
    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2016
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De laatste mijl (e-Book)
    Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te horen dat hij vrijgelaten wordt. Volkomen onverwacht heeft... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • Carnivia / 1 - het labyrint van Venetie (e-Book)
    Jonathan Holt, Carnivia 1 - Het labyrint van Venetië Venetië, 2013. Tijdens het Driekoningen-feest spoelt een dode, als priester verklede vrouw vanuit het Canal Grande aan op de trappen van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Expats (e-Book)
    'Expats is zonder twijfel een van de beste thrilers die ik ooit heb gelezen!' - Olen Steinhauer 'Een knap gecomponeerde thriller.' - NBD Biblion Kate Moore ziet zich gedwongen te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Ik ben Pelgrim (e-Book)
    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat. De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De regisseur van een uiterst geheime eenheid binnen de Amerikaanse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2014
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Het stille meisje (e-Book)
    In Bostons Chinatown wordt de hand van een vrouw gevonden. Op het dak van een gebouw ligt haar lijk met een bijna afgehakt hoofd. Er worden twee zilvergrijze haren op haar lichaam... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2011
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Niemand zeggen (e-Book)
    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De dood in de ogen (e-Book)
    Willy’s vader is een van de vele vermisten die de oorlog in Vietnam heeft opgeleverd. Sinds 1970, het jaar waarin zijn vliegtuig vlak bij de grens met Noord-Vietnam boven Laos is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Nachtwerk (e-Book)
    Vanuit een luxueus kantoor op de bovenste verdieping van een wolkenkrabber regeert de mooie Joan Kinkade met ijzeren hand haar succesvolle adviesbureau, een verantwoordelijke positie die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2011
    Download direct dit e-Book
    2,69
    e
  • Mont Blanc (e-Book)
    Wanneer Laura bij een reorganisatie haar baan verliest, vraagt haar vriend Tim haar om in zijn bedrijf te komen werken. Zijn zakenpartner en boezemvriend Sander ziet dat echter helemaal niet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2015
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Dijk*Ibiza (e-Book)
    Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenote, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende ontbijtketen verovert in razend tempo heel Nederland én ze wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Oorlogswond (e-Book)
    Drieduizend kilo goud van Saddam Hoessein stelen uit een onbewaakt magazijn in Dubai? Voor twee van Nick Stone's trouwste ex-SAS-kameraden zou het de perfecte, slachtofferloze misdaad zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2011
    Download direct dit e-Book
    4,49
    e
  • Goudkust (e-Book)
    Ruim twee jaar geleden is Fleur voor de liefde naar Kroatië verhuisd. Nu Tibor haar ten huwelijk heeft gevraagd, is het sprookje compleet. Ze heeft haar drie beste vriendinnen Noa, Milou en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Vakantiegeld (e-Book)
    Robert en Karin van Loon zijn met vakantie op Mallorca als ze aangesproken worden door een werknemer van het resort Golden Oasis om mee te doen met een loterij. Als blijkt dat ze de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2013
    Download direct dit e-Book
    1,39
    e
  • In de val (e-Book)
    'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'.Speciaal agent Steven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Link (e-Book)
    20 Kay Scarpetta Patholoog-anatoom Kay Scarpetta krijgt een vreemd filmpje in haar inbox: een opname van een boottochtje, tamelijk onschuldig op het eerste gezicht, maar aan het eind van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De eindstrijd (e-Book)
    De olieprijs schiet naar een recordhoogte. In Irak staat een nieuwe dictator op, terwijl in Israël de laatste hand wordt gelegd aan de Derde Tempel.Terwijl de wereld op tal van plaatsen op... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Luxepaardjes (e-Book)
    Een nieuwe reeks rond de flamboyante Henry Henry is 29, single en freelance journaliste. Ze heeft het lastig om haar leven op de sporen te houden. En het wordt niet eenvoudiger wanneer ze de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2013
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • Het logboek (e-Book)
    Het logboek Onderzeeboot Starbuck verdwijt na een proefvaart spoorloos in de Stille Oceaan. Totdat Dirk Pitt het logboek van de Starbuck vindt, waarin de laatste, haast onleesbare en in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2013
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • Speel met vuur (e-Book)
    Julia Ansdell raakt in de greep van de Incendio-wals, een merkwaardig muziekstuk dat ze bij toeval ontdekt in een antiekwinkeltje in Rome. Als Julia de wals thuis in Boston voor de eerste... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2015
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Tegen wil en dank (e-Book)
    Als je aan een Goddard begint, is het onmogelijk het weer weg te leggen.’ Trouw Voorjaar 1919 - James ‘Max’ Maxted, voormalig piloot in de Grote Oorlog, is ervan overtuigd dat de Duitse... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De bestemming
    De thrillers van Suzanne Vermeer staan bekend als de ideale vakantieboeken. Naast haar winter- en zomerthrillers heeft ze ook spannende korte verhalen geschreven. Deze zijn nu verzameld in... Meer
    Paperback|
    Oktober 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    5,00
  • Passagier / 23 (e-Book)
    Politiepsycholoog Martin Schwarz heeft tijdens een vakantie op het cruiseschip Sultan of the Sea zijn vrouw en zoontje verloren. Niemand heeft ooit kunnen ophelderen wat er tijdens die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • De Noordzeemoorden 4 Eindspel (e-Book)
    In een kleine woning in Amsterdam-Noord worden de gruwelijk toegetakelde lichamen van een hoogbejaard stel gevonden. Rechercheur Maud Mertens stort zich op de zaak, terwijl ze samen met haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Het geheim van Mithridates (e-Book)
    Voor de fans van Dan Brown! Oud-FBI-agent Lang Reilly moet een van de grootste ontdekkingen in de geschiedenis van de geneeskunde zien te beschermen: een universeel immuniteitsserum tegen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,00
    e
  • De vijand (e-Book)
    Jack Reacher 8: De vijand 31 december 1989. Een generaal wordt dood aangetroffen in een bordeel. Een delicate zaak. Majoor Jack Reacher, die nergens van opkijkt, krijgt de opdracht ervoor te... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2011
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • King en Maxwell (e-Book)
    In eerste instantie lijkt het een tragisch, maar verder niet bijzonder verhaal. De Amerikaanse tiener Tyler Wingo krijgt te horen dat zijn vader, die militair is, is gesneuveld in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2013
    Download direct dit e-Book
    7,49
    e
  • De ontvoering van Alfred Heineken (e-Book)
    Dit e-book is NIET geschikt voor zwart-wit e-readers. Het verbijsterende verhaal van de ontvoering van bierbrouwer Alfred Heineken en diens chauffeur Ab Doderer. Bijna van minuut tot minuut... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2013
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Vespasianus 3
    Paperback|
    April 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    18,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...