20 titels gevonden in Thriller 2016 vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • De laatste mijl (e-Book)
    Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te horen dat hij vrijgelaten wordt. Volkomen onverwacht heeft... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Dijk*Ibiza (e-Book)
    Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenote, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende ontbijtketen verovert in razend tempo heel Nederland én ze wordt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • In de val (e-Book)
    'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'.Speciaal agent Steven... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    6,49
    e
  • Niemand zeggen (e-Book)
    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Duivelsadem (e-Book)
    Clive Cussler: gegarandeerd grand cruEen wetenschappelijke doorbraak om de opwarming van de aarde te keren, een reeks onverklaarbare dodelijke ongevallen in Brits-Columbia, een golf... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,99
    e
  • De Noordzeemoorden 4 Eindspel (e-Book)
    In een kleine woning in Amsterdam-Noord worden de gruwelijk toegetakelde lichamen van een hoogbejaard stel gevonden. Rechercheur Maud Mertens stort zich op de zaak, terwijl ze samen met haar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Lawinegevaar (e-Book)
    Chantal Donkers breekt definitief door als strafrechtadvocate na het winnen van een zaak die vol in de aandacht van de media staat. Ineens hoort ze bij 'de groten' en is ze een graag geziene... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Moord voor Moord (e-Book)
    Patholoog-anatoom Sam Owens weet als geen ander dat de dood niet te begrijpen valt, en alleen door haar eigen grote verdriet weg te stoppen kan ze haar werk doen. Als de paniek toch dreigt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De klokkenluider (e-Book)
    Advocaten Lacy Stoltz en Hugo Hatch werken al bijna tien jaar voor de Board on Judicial Conduct, een overheidsdienst die het gedrag van rechters onderzoekt. In al die tijd hebben slechts... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Niemandsland (e-Book)
    Wanneer special agent John Puller op bezoek gaat bij zijn vader, die dementerend is en in een veteranenhospitaal ligt, wordt hij aangesproken door twee mannen. Zij vertellen hem dat het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Ongrijpbaar (e-Book)
    Een Cassidy & Spenser-thriller Forensisch psychiater Caity Cassidy en special agent Atticus Spenser worden beiden opgeroepen als getuige-deskundige in de zaak van de sadistische moord... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Gegrepen (e-Book)
    Wat een routine-onderzoek had moeten zijn voor FBI-profiler Evelyn Baine, wordt een onheilspellende zaak wanneer ze wordt ontvoerd door een gevaarlijke sekte van survivalisten. Hoewel ze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Never go back (ga nooit terug) (e-Book)
    Ga nooit terug. Maar dat doet Jack Reacher nou juist wel. Na een moeizame tocht vanuit South Dakota is Jack Reacher eindelijk in Virginia aangekomen. Zijn doel: het oude hoofdkwartier van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Onder de radar (e-Book)
    'Childs grote kracht is dat hij elke keer weer een ijzersterke intrige bedenkt.' Vrij Nederland Hamburg, 1996. Jack Reacher is naar Duitsland vertrokken voor een zeer geheime missie. Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • De verschijning (e-Book)
    Vind de sleutel. Die is je enige redding. Amelia Gray restaureert oude begraafplaatsen en staat in contact met de geestenwereld. Op een avond ziet ze een verschijning die haar een vreemde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De staker (e-Book)
    In dit zesde deel van de spectaculaire Isaac Bell-serie wordt de onverschrokken privédetective naar West-Virginia gestuurd om undercover als mijnwerker zien te achterhalen wie achter het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Moorddroom (e-Book)
    Het wil nog niet zo vlotten met de praktijk van de mooie, jonge psychiater Faith Clancy. Maar haar eerste en enige patiënt bezorgt haar wel meteen de schok van haar leven. De man, Dante... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • De fixer (e-Book)
    Joseph Finder, schrijver van Paranoia en ‘de CEO van de misdaadliteratuur’, levert met De fixer weer een adembenemend sterke thriller. Voor de lezers van Harlan Coben en John Grisham. ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Narcotica (e-Book)
    Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2016
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Dood op bestelling (e-Book)
    Op een verlaten fabrieksterrein wordt een tienermeisje gevonden. Ze is vermoord, en haar ledematen zijn met chirurgische precisie verwijderd. Voor advocate Kate Lange komt deze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2016
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e