45 titels gevonden in Spirituele roman vanaf € 4,95

Sorteer op:

  • Het glazen huis (e-Book)
    Een levensecht verhaal, waarbij de auteur de worsteling van Irene met haar eigen gevoelens en die van haar partner warm en herkenbaar beschrijft. Ook hoe de omgeving daarop van invloed is,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Ishmael
    Educated, well-travelled and confident about his place in the world, Ishmael finds himself drawn into a town that seems to exist on the edge of everything he's ever known. Confronted with... Meer
    Paperback|
    Juli 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,00
  • De Marrense kerkmoord
    Ze hoorde een zware deur dichtklappen."Schiet op! Daar komt hij aan, toe nou Cees, toe nou," fluisterde Steffi en zonder pardon duwde ze Cees de kerkbanken in. Ze hield haar vinger voor haar... Meer
    Paperback|
    September 2014
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    22,95
  • Het boek van Mirdad (e-Book)
    Men steekt geen lamp aan om haar onder de korenmaat te zetten, maar men zet haar op de standaard, zodat zij licht uitstraalt voor allen die in het huis zijn (Mattheüs 5:15). Een begenadigd... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2011
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    10,00
    e
  • Madelena's bed (e-Book)
    1936-1945 het mythisch voorspel Een bootje komt aan in Marseille, onder een donkere wolkenlucht en aan de vooravond van het Duitse bliksemoffensief naar het westen. Een bijzondere... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2011
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,00
    e
  • Die Hemelse Flarden (e-Book)
    Die Hemelse Flarden - Constance J. Hampton Een spiritueel-paranormale roman met historische aspecten. Lucinda van Noord kan zich als zieneres verheugen op internationale bekendheid. Als ze... Meer
    Adobe PDF|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    6,90
    e
  • Die Hemelse Flarden (e-Book)
    Die Hemelse Flarden - Constance J. Hampton Een spiritueel-paranormale roman met historische aspecten. Lucinda van Noord kan zich als zieneres verheugen op internationale bekendheid. Als ze... Meer
    EPUB|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    6,90
    e
  • Himmlische Flecken (e-Book)
    HIMMLISCHE FLECKEN ~ CONSTANCE J. HAMPTON --- Lucinda van Noord ist eine international anerkannte Seherin und Visionärin. Während einer Rückführungs-Therapie, einer Regression, erkennt sie... Meer
    Adobe PDF|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    6,90
    e
  • Un Brin de Ciel (e-Book)
    Un Brin de Ciel - Constance J. Hampton Lucinda van Noord est une voyante et visionnaire célèbre dans le monde entier. Lorsque, au cours d'une thérapie de régression, elle se voit dans un... Meer
    EPUB|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    6,90
    e
  • Himmlische Flecken (e-Book)
    HIMMLISCHE FLECKEN ~ CONSTANCE J. HAMPTON --- Lucinda van Noord ist eine international anerkannte Seherin und Visionärin. Während einer Rückführungs-Therapie, einer Regression, erkennt sie... Meer
    EPUB|
    Augustus 2018
    Download direct dit e-Book
    6,90
    e
  • Those Heavenly Wisps (e-Book)
    Those Heavenly Wisps - Constance J. Hampton Lucinda van Noord is an international famous Seer and visionary. When she sees herself, by way of regression therapy, as the 21 year old... Meer
    EPUB|
    Oktober 2018
    Download direct dit e-Book
    6,90
    e
  • Reis naar de Oorsprong (e-Book)
    Een veranderd reisgezelschap, een missie die maar moeilijk te volbrengen is. Tijdens een reis langs de ruïnes van de Maya's raken twee vriendinnen steeds meer van elkaar vervreemd. Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,50
    e
  • Liefde, lassi & de lotushouding (e-Book)
    Spirituele romans ontbraken tot nog toe in het fonds van Altamira. Met Liefde, lassi en de lotushouding komt daar nu verandering in. Anne Cushmans debuutroman wordt omschreven als 'een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2011
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Het Einde (e-Book)
    Het Einde kan gelezen worden als humoristisch vertelsel over de relatie van Geert, een gewone, hardwerkende inspecteur, die getrouwd is met een paragnost. Zijn leven wordt op z'n kop gezet... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2015
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,55
    e
  • Wat het hart verborgen houdt
    In 'Wat het hart verborgen houdt' toont Kahlil Gibran een profeet met een brede visie en grote wijsheid. In deze sfeervolle bundel met deels autobiografische werk waarschuwt hij voor het... Meer
    Paperback|
    Februari 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    16,95
  • Geheime Bruiloft (e-Book)
    Constantinopel in het jaar 1453: de Turken belegeren de ommuurde stad. De Florentijnse humanist Poggio Bracciolini, strijdt aan de zijde van zijn vriend, keizer Constantijn XI. In de ten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    10,99
    e
  • Het versluierde land / 1 Vlucht met het mysteriekind (e-Book)
    In 2010 is Magister uitgekomen met drie delen van de 8-delige serie Het Versluierde Land van Ewout Storm van Leeuwen, auteur van onder meer de Fantasy serie Elfenwoud. Dit jaar zijn de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2012
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Kind van de wegen Deel 1 Nephilim
    Wat doe je als liefde je over de grenzen roept en je alles wat je kent moet achterlaten? Als je in aanraking komt met een totaal andere cultuur, met oeroude sjamanistische gebruiken en een... Meer
    Paperback|
    April 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,50
  • Elfenwoud (e-Book)
    Het magische woud in het Dal van Bran voert strijd om te overleven in een vergiftigde wereld. De Dryade van het Woud probeert de hulp van mensen te krijgen. Daarbij raakt ze verstrikt in de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2012
    Download direct dit e-Book
    4,95
    e
  • Hemel op aarde (e-Book)
    'Hemel op Aarde' is een roman voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende. Anna Benjamin groeit op als enig kind. Van haar moeder leert ze in haar kinderdagen de wijsheid van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Wie zal er om je huilen?
    'Toen je werd geboren moest je huilen terwijl de wereld om je heen zich verheugde. Leef je leven op zo'n manier dat wanneer je doodgaat de wereld moet huilen terwijl jij je verheugt.'Wie... Meer
    Paperback|
    December 2011
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Julians weg
    Waarin schuilt het geheim van waarachtig levensgeluk?De succesvolle hoteleigenaar Dar Sanderson kan op een kwade dagniet om de vraag heen wat nog de zin van zijn leven is en hij moetbekennen... Meer
    Paperback|
    December 2011
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,95
  • Onvermijdelijk
    Don en Jill werken al jaren als goede collega's samen voor een internationaal bedrijf. Maar tijdens een reis in Zwitserland verandert dat opeens totaal. Als ze onderweg zijn naar het... Meer
    Paperback|
    November 2012
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,50
  • Maskers (e-Book)
    Een levensecht verhaal, waarbij de auteur de worsteling van Irene met haar eigen gevoelens en die van haar partner warm en herkenbaar beschrijft. Ook hoe de omgeving daarop van invloed is,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • Sneeuw in oktober (e-Book)
    Een levensecht verhaal, waarbij de auteur de worsteling van Irene met haar eigen gevoelens en die van haar partner warm en herkenbaar beschrijft. Ook hoe de omgeving daarop van invloed is,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2012
    Download direct dit e-Book
    7,99
    e
  • In het licht van de Ankh
    Een vliegtuigje crasht, twee inzittenden worden gevonden. Diezelfde nacht zijn er ufo's gezien, maar de beide jonge mannen weten van niets. Ze spreken een vreemde taal, toch verstaan ze wel... Meer
    Paperback|
    Januari 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    27,50
  • Kind van de wegen 2 Beschermheer
    De roep uit Lapland kon ze niet weerstaan. Ze moest en zou erheen. De ontmoeting met de Sami Mikha vormde het begin van een magische reis vol intrigerende ontdekkingen, onverwachte... Meer
    Paperback|
    Juli 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    19,50
  • De Gebrokenen
    Het gebeurt eigenlijk altijd op die momenten dat je door het leven volkomen verrast wordt, of met ontzag vervuld raakt door dat wat met je verstand niet te begrijpen is. En je in dat... Meer
    Hardback|
    Mei 2013
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,50
  • Madelena's bed
    1936-1945 het mythisch voorspel Een bootje komt aan in Marseille, onder een donkere wolkenlucht en aan de vooravond van het Duitse bliksemoffensief naar het westen. Een bijzondere familie... Meer
    Paperback|
    Januari 2004
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    17,45
  • Reis van het einde naar een nieuw begin (e-Book)
    Twee vriendinnen reizen langs de ruïnes van de Maya's in Mexico. De oude stenen geven hun verhalen prijs: over het ontstaan van intelligente levensvormen op Aarde en de miscommunicatie... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2017
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    5,50
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1