24 titels gevonden in vanaf € 10,00

  • Digitaal formaat

  • EPUB(19)

Sorteer op:

  • Het geheim van de kathedraal
    Over zijn vaders dood weet Cotton Malone in Het geheim van de kathedraal van Steve Berry alleen dat hij is omgekomen bij een ramp met een onderzeeër. Op zoek naar de toedracht stuit hij op... Meer
    Paperback|
    Mei 2012
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    10,00
  • De tombe van de keizer
    Cotton Malone ontvangt een anonieme brief met daarin een link naar een website.Op die site ziet hij dat een onbekende man een vrouw martelt. Zijn eis aan Malone: 'Bezorg mij het kunstwerk... Meer
    Paperback|
    Mei 2012
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Het complot van Parijs
    Wie weet waar Napoleons rijkdommen verborgen zijn? Malones vriend Thorvaldsen vraagt hem te helpen bij de ontmaskering van de Paris Club, een groep hebzuchtige multimiljonairs die de... Meer
    Paperback|
    Mei 2011
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    19,99
  • Het Columbus mysterie
    Tom Sagans glansrijke journalistieke carrière glipt tussen zijn vingers door als een van zijn stukken doelbewust wordt aangemerkt als een leugen. Het lukt hem niet zijn onschuld aan te tonen... Meer
    Paperback|
    Juli 2013
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • De Jefferson code
    In 'De Jefferson code' van Steve Berry, het zevende boek over Cotton Malone, dreigt een eeuwenoude code de grondwet van de Verenigde Staten tot het speeltje van een stel gewetenloze piraten... Meer
    Paperback|
    Mei 2014
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • De Alexandri (e-Book)
    De bibliotheek van Alexandrië was ongeëvenaard en bezat de belangrijkste manuscripten van haar tijd. Toen zij 1500 jaar geleden afbrandde verdwenen al haar schatten van de aardbodem, maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het Venetiaans bedrog (e-Book)
    De belangrijkste nalatenschap van de legendarische heerser Alexander de Grote is nog steeds het grootste mysterie aller tijden... In 323 voor Christus had Alexander de Grote zijn zinnen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De erfenis van de Tempeliers (e-Book)
    'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2010

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het geheim van de kathedraal (e-Book)
    Over zijn vaders dood weet Cotton Malone alleen dat hij omgekomen is bij een ramp met een onderzeeër. Als hij op zoek gaat naar de volledige toedracht ontdekt hij dat het een nucleair schip... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2010

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De amberzaal (e-Book)
    Vier wandpanelen, geheel uit amber gehouwen en schitterend bewerkt, vormen samen de Amberzaal. In 1941 zijn de panelen door de Duitsers gestolen uit het Catharinapaleis in Sint Petersburg en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2010

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het derde geheim (e-Book)
    De feiten:1917. In Fatima, Portugal, verschijnt Maria aan een paar boerenkinderen en doet drie cryptische voorspellingen. De eerste twee worden openbaar gemaakt, maar de tekst van de derde... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2010

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Romanov voorspelling (e-Book)
    Jekaterinenburg, 17 juli 1918: Tien maanden zijn verstreken sinds de bolsjewieken aan de macht zijn gekomen en tsaar Nicolaas II afstand heeft gedaan van de Russische troon. Op deze avond... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2009

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het complot van Parijs (e-Book)
    Wie weet waar Napoleons rijkdommen verborgen zijn? Malones vriend Thorvaldsen vraagt hem te helpen bij de ontmaskering van de Paris Club, een groep hebzuchtige multimiljonairs die de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Augustus 2011

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De verdwenen orde (e-Book)
    Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett. Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het Koningsbedrog (e-Book)
    Steve Berry staat garant voor historisch verantwoorde én avontuurlijke thrillers. Dat laat hij wederom zien in ‘Het Koningsbedrog’. Wanneer zijn zoon Gary in Londen wordt ontvoerd, raakt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2015

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De tombe van de keizer (e-Book)
    Cotton Malone ontvangt een anonieme brief met daarin een link naar een website. Op die site ziet hij dat een onbekende man een vrouw martelt. Zijn eis aan Malone: 'Bezorg mij het kunstwerk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Duivels goud (e-Book)
    Jonathan Wyatt is een huurling met een geheime agenda. Hij heeft zojuist al zijn schepen achter zich verbrand en bereidt zich in een Zuid-Amerikaans dorpje voor op een langverwachte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2012

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Lincoln mythe (e-Book)
    In ‘De Lincoln Mythe’ van Steve Berry beleeft Cotton Malone een nieuw avontuur. De ontdekking van de botten van een in de 19e eeuw vermoorde groep mormonen in Utah, ontketent een politieke... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het pionnenspel (e-Book)
    Het pionnenspel (The Bishop's Pawn) van Steve Berry verscheen vijftig jaar na de moord op Dr. Martin Luther King Jr. 50 jaar na de moord op Dr. Martin Luther King Jr, moet Cotton Malone de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2020

    Niet beschikbaar

    9,99
    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De admiraal (e-Book)
    Cotton Malone wilde nooit iets te maken hebben met de schimmige praktijken van zijn zwager Scott. Maar wanneer Scott onder verdachte omstandigheden overlijdt tijdens het duiken nar de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het Columbus mysterie (e-Book)
    Tom Sagans glansrijke journalistieke carrière glipt tussen zijn vingers door als een van zijn stukken doelbewust wordt aangemerkt als een leugen. Het lukt hem niet zijn onschuld aan te tonen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2013

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het patriottenspel (e-Book)
    Het patriottenspel’ van Steve Berry is een thriller die historische details vermengt met grote spanning. Dan Brown, Stephen King en Lee Child behoren tot de grootste fans van Steve Berry. In... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2017

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De veertiende kolonie (e-Book)
    De veertiende kolonie’ (The 14th Colony) van Steve Berry (‘Het koningsbedrog’ ‘De Lincoln mythe’’Het patriottenspel’) is opnieuw een weergaloze politieke thriller van zijn hand. Voor de fans... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2018

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De Jefferson code (e-Book)
    In `De Jefferson code van Steve Berry, het zevende boek over Cotton Malone, dreigt een eeuwenoude code de grondwet van de Verenigde Staten tot het speeltje van een stel gewetenloze piraten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2014

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar