Laatste adem (e-Book)

Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…

Prijs € 7,99
Download direct dit e-Book
Ook beschikbaar als:

Robert Bryndza

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2019 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak. Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.Over de boeken van Robert Bryndza‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin‘Intrigerend… de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789402311587
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
Mei 2019
Bestandsgrootte
1866315 bytes
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
357

Beschrijving

Deel 4 in de Erika Foster-serie

‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.

Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.


Over de boeken van Robert Bryndza

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

‘Intrigerend… de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789402311587
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
Mei 2019
Bestandsgrootte
1866315 bytes Kb
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
357

Actuele bestsellers!

  • De zilverboom | Lucinda Riley (ISBN 9789401613071)
    21,99
  • Beter op reis | Viora Rebergen, Joost van Willigenburg (ISBN 9789401613408)
    20,00
  • De jongen, de mol, de vos en het paard | Charlie Mackesy (ISBN 9789026623844)
    20,00
  • De avond is ongemak | Marieke Lucas Rijneveld (ISBN 9789025463854)
    15,00
  • Mathilda's geheim | Corina Bomann (ISBN 9789022587171)
    19,99
  • Het grote Kookmutsjes kook- en bakboek | Najat Yachou, Nadia Yachou (ISBN 9789021579078)
    20,99
  • Het geschenk | Edith Eger (ISBN 9789400512252)
    18,99
  • Het zoutpad | Raynor Winn (ISBN 9789463821056)
    10,00
  • Smokey Goodness BBQ Feast on Fire | Jord Althuizen (ISBN 9789021578644)
    22,50
  • Hans Wiegel | Pieter Sijpersma (ISBN 9789045038254)
    39,99