Het meisje in het ijs

Prijs € 10,99

Levertijd: 1-2 werkdagen

Robert Bryndza

Paperback | Oktober 2018 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige… Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal? Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.Lezersreacties op Goodreads ‘Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.’ ‘Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!’‘Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.’ ‘Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.’ ‘Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.’ ‘Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.’

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022585108
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Oktober 2018
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
384

Beschrijving

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…

Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?

Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.


Lezersreacties op Goodreads

‘Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.’

‘Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!’

‘Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.’

‘Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.’

‘Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.’

‘Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.’

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022585108
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Oktober 2018
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
384

Actuele bestsellers!

  • Sneijder | Kees Jansma (ISBN 9789048855032)
    21,99
  • Bonuskind | Saskia Noort (ISBN 9789044351040)
    21,99
  • Uit het leven van een hond | Sander Kollaard (ISBN 9789028290082)
    20,00
  • Boektitel | Charlotte Dematons (ISBN 9789089673275)
    24,90
  • De zeven zussen | Lucinda Riley (ISBN 9789401609371)
    12,99
  • Verzwegen | Karin Slaughter (ISBN 9789402705515)
    21,99
  • Licht in de tunnel | Marc de Hond (ISBN 9789400513440)
    20,99
  • De jongen, de mol, de vos en het paard | Charlie Mackesy (ISBN 9789026623844)
    20,00
  • De meeste mensen deugen | Rutger Bregman (ISBN 9789082942187)
    25,00
  • De zeven zussen - Zon | Lucinda Riley (ISBN 9789401611039)
    24,99