Het meisje in het ijs

Prijs € 10,99

Voor 23.00 besteld, morgen in huis.

Ook beschikbaar als:

Robert Bryndza

Paperback | Oktober 2018 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige… Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal? Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.Lezersreacties op Goodreads ‘Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.’ ‘Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!’‘Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.’ ‘Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.’ ‘Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.’ ‘Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.’

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022585108
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Oktober 2018
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
384

Beschrijving

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…

Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?

Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.


Lezersreacties op Goodreads

‘Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.’

‘Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!’

‘Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.’

‘Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.’

‘Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.’

‘Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.’

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789022585108
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Oktober 2018
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
384

Actuele bestsellers!

  • De zeven zussen | Lucinda Riley (ISBN 9789401609371)
    12,99
  • De zeven zussen - storm | Lucinda Riley (ISBN 9789401607988)
    20,99
  • Grand Hotel Europa | Ilja Leonard Pfeijffer (ISBN 9789029526227)
    26,99
  • Zeven zussen - Schaduq | Lucinda Riley (ISBN 9789401608718)
    20,99
  • Huis vol leugens | Nicci French (ISBN 9789026343315)
    21,99
  • De zeven zussen - Parel | Lucinda Riley (ISBN 9789401609326)
    20,99
  • De zeven zussen - Maan | Lucinda Riley (ISBN 9789401610247)
    21,99
  • Een goede daad | David Baldacci (ISBN 9789400511866)
    21,99
  • Laatste weduwe | Karin Slaughter (ISBN 9789402703443)
    20,99
  • De gele ballon Kartonboek | Charlotte Dematons (ISBN 9789047704812)
    10,00