2 titels gevonden in vanaf € 5,99

Sorteer op:

  • Tijden van duisternis (e-Book)
    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris – een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2017
    Download direct dit e-Book
    5,99
    e
  • De britse Leeuw (e-Book)
    Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten Groot-Brittannië. John Rossett, een Britse oorlogsheld en voormalige... Meer
    September 2018
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e