De snijkamer

Prijs € 21,99

Voor 21.00 besteld, morgen in huis.

Actie: Geen verzendkosten!

Ook beschikbaar als:

Jilliane Hoffman

Paperback | Juli 2014 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

'De snijkamer' is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt. Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten. Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele land - en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny en Daria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend? 'De snijkamer' is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Jilliane Hoffman
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
ISBN
9789026128844
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Juli 2014
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
352

Beschrijving

'De snijkamer' is opnieuw een ijzingwekkende thriller van Jilliane Hoffman, waarin voor de derde keer C.J. Townsend een rol speelt.



Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.

Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele land - en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny en Daria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?



'De snijkamer' is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Kathy Reichs en Karin Slaughter.

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Jilliane Hoffman
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
ISBN
9789026128844
Bindwijze
Paperback
Publicatiedatum
Juli 2014
Categorie
Algemeen
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
352

Actuele bestsellers!

  • Daar waar de rivierkreeften zingen | Delia Owens (ISBN 9789044361650)
    10,00
  • Koraalrif | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400515178)
    12,99
  • De Cock en een dodelijk spel (deel 91) | Baantjer (ISBN 9789026158957)
    10,99
  • Gewetenloos | Karin Slaughter (ISBN 9789402710540)
    22,99
  • De geheimen van de kostschool | Lucinda Riley (ISBN 9789401617130)
    24,99
  • De 6:20 man | David Baldacci (ISBN 9789400515130)
    24,99
  • Roadtrip | Suzanne Vermeer (ISBN 9789400514492)
    17,50
  • Overprikkeld Brein | Charlotte Labee (ISBN 9789043924887)
    22,99
  • De Camino (MP) | Anya Niewierra (ISBN 9789021031132)
    15,00
  • De Kracht Van Keuze | Kelly Weekers (ISBN 9789090359830)
    21,99