De afdeling (e-Book)

Hannah komt terecht in een psychiatrisch ziekenhuis, een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten...

Prijs € 9,99
Download direct dit e-Book
Ook beschikbaar als:

Tammy Cohen

EPUB met digitaal watermerk | Mei 2018 |

Beoordeel dit boek als eerste!

Beschrijving

Voor fans van Rosamund Lupton en Liane Moriarty Wat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt? Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende echtgenoot en een fijne baan. Daar komt abrupt een einde aan als ze iets volkomen onverwachts doet. Haar handelingen hebben verstrekkende gevolgen en zorgen ervoor dat haar leven volledig op z’n kop komt te staan. Ze belandt op de gesloten afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis – een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten... De artsen houden vol dat het elke keer om zelfmoord gaat, maar Hannah weet dat ze liegen. Hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft na de afschuwelijke daad die zij zelf heeft gepleegd? En misschien nog belangrijker: hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft voordat de moordenaar weer toeslaat?De pers over De afdeling‘Een intrigerende psychologische thriller. Barstensvol spanning.’ The Mirror‘Steekt met kop en schouders boven de rest uit.’ Daily Mail‘Een psychologische thriller van een auteur die een meester is in het opbouwen van spanning.’ The People‘Op het gebied van psychologische thrillers zijn er maar weinig auteurs beter dan Tammy Cohen. Dit is haar beste boek ooit!’ Red Magazine‘Hield me in het duister tot aan de laatste briljante plottwist.’ Woman and Home

Volledige beschrijving

Specificaties

Auteur
Tammy Cohen
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789402310726
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
Mei 2018
Bestandsgrootte
634625 bytes
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
298

Beschrijving

Voor fans van Rosamund Lupton en Liane Moriarty

Wat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt?

Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende echtgenoot en een fijne baan. Daar komt abrupt een einde aan als ze iets volkomen onverwachts doet. Haar handelingen hebben verstrekkende gevolgen en zorgen ervoor dat haar leven volledig op z’n kop komt te staan. Ze belandt op de gesloten afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis – een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten...

De artsen houden vol dat het elke keer om zelfmoord gaat, maar Hannah weet dat ze liegen. Hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft na de afschuwelijke daad die zij zelf heeft gepleegd? En misschien nog belangrijker: hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft voordat de moordenaar weer toeslaat?

De pers over De afdeling

‘Een intrigerende psychologische thriller. Barstensvol spanning.’ The Mirror

‘Steekt met kop en schouders boven de rest uit.’ Daily Mail

‘Een psychologische thriller van een auteur die een meester is in het opbouwen van spanning.’ The People

‘Op het gebied van psychologische thrillers zijn er maar weinig auteurs beter dan Tammy Cohen. Dit is haar beste boek ooit!’ Red Magazine

‘Hield me in het duister tot aan de laatste briljante plottwist.’ Woman and Home

Schrijf een recensie

Velden met een * zijn verplicht

Specificaties

Auteur
Tammy Cohen
Uitgever
Boekerij
ISBN
9789402310726
Formaat
EPUB met digitaal watermerk
Publicatiedatum
Mei 2018
Bestandsgrootte
634625 bytes Kb
Taal
Nederlandstalig
Aantal Pagina's
298

Actuele bestsellers!

  • Nu ik je zie | Merlijn Kamerling (ISBN 9789022582343)
    20,00
  • De avond is ongemak | Marieke Lucas Rijneveld (ISBN 9789025463854)
    15,00
  • De jongen, de mol, de vos en het paard | Charlie Mackesy (ISBN 9789026623844)
    20,00
  • Flavour | Yotam Ottolenghi (ISBN 9789059569911)
    32,00
  • Het zoutpad | Raynor Winn (ISBN 9789463821056)
    10,00
  • De meeste mensen deugen | Rutger Bregman (ISBN 9789082942187)
    25,00
  • Mrs. Degas | Arthur Japin (ISBN 9789029542326)
    23,99
  • Familieopstelling | Kluun (ISBN 9789048845286)
    22,99
  • Ongetemd leven | Glennon Doyle (ISBN 9789021577111)
    20,00
  • Stoorzender | Arjen Lubach (ISBN 9789463810562)
    20,99