323 titels gevonden in Thriller 2019 vanaf € 1,99

  • Digitaal formaat

  • EPUB(59)
  • MP3(139)

Sorteer op:

  • Sneeuwexpress
    Zakelijk gaat het Anna van Laarhoven voor de wind. Als directrice van imagobureau Up-Grade! rekent ze voornamelijk BN’ers tot haar clientèle. In haar privéleven gaat het er wat minder... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • Blauwe maan
    Blauwe maan is de 24ste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. Jack Reacher is een voormalig militair agent, opgeleid om altijd een oogje in het zeil te houden. Hij zit in... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Nieuwe titel John Grisham
    Meer dan twintig jaar geleden werd in Seabrook, Florida de jonge advocaat Keith Russo in koelen bloede neergeschoten. De moordenaar liet geen spoor achter, er waren geen getuigen en geen... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Atlee Pine deel 2 (werktitel)
    FBI-agent Atlee Pines leven veranderde voorgoed toen op jonge leeftijd haar tweelingzus Mercy werd ontvoerd – en waarschijnlijk vermoord. Wanhopig zoekt ze sindsdien naar antwoorden die een... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    21,99
  • Smeltend ijs
    Op de gletsjer Langjökull wordt een lichaam gevonden, vastgevroren in het ijs. Het blijkt te gaan om een ondernemer die al dertig jaar wordt vermist. Een uitgebreid onderzoek leverde... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,99
  • Winterberg
    Een wit droomlandschap verbergt een donkere geschiedenis Drie vriendinnen laten hun gezin een weekendje achter om samen te gaan skiën in Winterberg. Rose kent de plek op haar duimpje, ze... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • Bloedband
    Officier van justitie Jules Declerck krijgt op haar werk te maken met de dood van de vijftienjarig Amber, die ogenschijnlijk het slachtoffer werd van grooming. Jules heeft al snel het... Meer
    Paperback|
    November 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    18,95
  • Drie kleine leugens (e-Book)
    Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek. 2005: de zeventienjarige Ellen valt hopeloos voor de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • De donkere dagen (e-Book)
    De donkere dagen voor kerst waren nooit eerder zo spannend. Spanning van Hollandse bodem. De auteurs van de Crime Compagnie hebben misdadig spannende verhalen geschreven voor deze heerlijke... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    5,00
    e
  • De ware (e-Book)
    Een eenvoudige DNA-test is genoeg om jouw perfecte partner te vinden. Het bedrijf Match Your DNA kondigde aan het gen te hebben gevonden dat ons verbindt met onze zielsverwant. Sindsdien... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Het strandhuis
    Patricia, Claire en Gemma waren vroeger vriendinnen, maar het contact is door de jaren heen verwaterd. Patricia woont tegenwoordig in Brussel, Claire in Berlijn en Gemma heeft als succesvol... Meer
    Paperback|
    April 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    15,99
  • Schone schijn
    Schone schijn is de nieuwste Verdacht-thriller, waarin Laurie zich stort op de zaak rond de moord op een bekende arts. Dr. Bell leek een perfect leventje te leiden; hij was de ideale man,... Meer
    Paperback|
    Oktober 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    18,50
  • De dood van mevrouw Westaway (e-Book)
    Als Harriet ‘Hal’ Westaway een bericht ontvangt dat haar grootmoeder is overleden en er een flinke erfenis op haar wacht, is dat goed nieuws: ze zit namelijk diep in de schulden en de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Mate van onschuld (e-Book)
    Mate van onschuld van H.S. Chandler is een rechtbankthriller van het hoogste niveau – het boek is zenuwslopend en claustrofobisch, het soort dat je tussen je vingers door moet lezen. Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    2,99
    e
  • Een vluchtig gebaar
    Sander en Rachel Dorsman denken ontspannen vakantie te gaan vieren. Tijdens de vlucht ergeren ze zich al aan een ander Nederlands stel dat luidruchtig zit te pochen met hun reisverhalen.... Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,49
  • Wreed weerzien
    Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • Tunnelmoord
    Isabel Jansen, rechercheur bij de Franse politie, krijgt de opdracht naar Langres te gaan, waar in de kilometers lange tunnel van het kanaal Marne à la Saône een schippersechtpaar vermoord... Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,95
  • Tweede adem
    Dierenarts Zuidema treft zijn vrouw thuis dood aan. Vermoord, daarover is het rechercheteam van de Politie Gelderland-Midden het snel eens. Maar wie is er verantwoordelijk voor de dood van... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Ik zie je (e-Book)
    Internationale bestsellerauteur Carol Brodie heeft al vijf jaar geen boek geschreven. In de hoop inspiratie te vinden ontvlucht ze haar huis in Londen en vliegt ze naar Zuid-Frankrijk waar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2019
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e
  • Blauwe maan (e-Book)
    Blauwe maan is de 24ste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. Jack Reacher is een voormalig militair agent, opgeleid om altijd een oogje in het zeil te houden. Hij zit in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Stad van glas (e-Book)
    Stad van glas is de eerste thriller van Robert Pobi met rekenwonder en FBI-agent Lucas Page in de hoofdrol. Tijdens een van de ergste sneeuwstormen sinds jaren wordt in New York een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Het meisje in het bos
    Een aangrijpend, prachtig en mysterieus verhaal over niet te breken familiebandenIk heet Ruby. Ik woon bij Barbara en Mick. Zij zijn niet mijn echte ouders, maar ze vertellen hoe ik me moet... Meer
    Paperback|
    Maart 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    7,99
  • 30 DAGEN
    Een professor middeleeuwse geschiedenis wordt op bloederige wijze vermoord. Het team van hoofdinspecteur Frans De Nolf wordt hierdoor zwaar op de proef gesteld. Een zakenman wordt met de... Meer
    Paperback|
    Mei 2019
    Voor 23.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    20,00
  • Een goede daad
    Aloysius Archer, een oorlogsveteraan en ex-gevangene, probeert zijn leven na enkele turbulente jaren weer op te pakken. Maar wat begint als een simpel klusje, loopt uit op een moordmysterie… Meer
    MP3|
    September 2019
    Download direct dit luisterboek
    16,99
  • Blind date
    Moon is single en zoekt haar geluk in het datingcircuit. Een volger van haar blog is wel erg fanatiek… Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Schaduw van de nacht (e-Book)
    Ava Collette ontvlucht haar verleden in Boston en huurt Brodie's Watch, een oud huis in een afgelegen kustdorpje in Maine. En ook al gaan er verhalen over de rondwarende geest van kapitein... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Oktober 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Het kwaad in jou (e-Book)
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Het kwaad in jou’ (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2019
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De verdwenen orde (e-Book)
    Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett. Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Winterberg (e-Book)
    Roos is toe aan een break en nodigt haar twee beste vriendinnen uit voor een weekendje skiën in Winterberg. Ze verblijven in het knusse Hotel Bremberg, waar Roos als kind regelmatig kwam.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2019
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...