1.529 titels gevonden in Stapelkorting 2022 vanaf € 5,00

Sorteer op:

  • De grijze jager 16 - De vlucht uit Falaise (e-Book)
    'De Grijze Jager 16 - De vlucht uit Falaise' is deel 16 in de populaire serie van John Flanagan. In het vervolg op de spannende cliffhanger van deel 15 'De vermiste prins' lees je hoe het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Februari 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • De Griekse ontsnapping (e-Book)
    In De Griekse ontsnapping van Karen Swan, bekend van o.a. de bestsellers De Zweedse affaire en De Spaanse belofte, werkt Chloe Marston in New York als assistent voor de allerrijksten van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Amigurumi aan zee (e-book) (e-Book)
    Neem een frisse duik in de prachtige waterwereld van Natasha Tishchenko (@natura_crochet)! Amigurumi waren nog nooit zo kleurrijk en sprankelend. Je zal ervan versteld staan hoe makkelijk je... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Een Italiaanse zomer (e-Book)
    De ultieme feelgoodroman voor de vakantie: La bella Italia in boekvorm.De bruiloft van haar twee beste vriendinnen op het zonovergoten Italiaanse eilandje Ischia: dat is precies wat Lily... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    7,99
    e
  • Van Anunnaki tot Illuminati (e-Book)
    Er bestaat een alternatieve geschiedenis van het leven op deze planeet. Jaap Rameijer, bekend vanwege zijn onthullingen rond Rennes-le-Château en Glastonbury, schetst de lezer de geheimen... Meer
    Adobe PDF|
    Maart 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,50
    e
  • Schijndood (e-Book)
    De nieuwe topthriller van het Deense succesduo Faber & Pedersen. Een nieuwe case voor het boeiende detectiveduo Martin Juncker en Signe Kristiansen.Na zijn tijdelijke ballingschap in... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Daar waar de rivierkreeften zingen (e-Book)
    In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje opgegroeid in het moeras. Hier voelt ze zich... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • In het licht van de zon (e-Book)
    Hartstocht en romantiek onder de zomerzon… (1) ZOMERSE VERLEIDING Natúúrlijk wist Eden dat het een uitdaging zou zijn om een zomerkamp voor meisjes te leiden – alleen al omdat ze nog nooit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Bloedgabbers (e-Book)
    Dit boek vervolgt de geschiedenis van de toekomstige Heinekenontvoerders - zoals deze begon in Wij Willen Gangster Worden. Bloedgabbers begint spectaculair met een achtervolging door... Meer
    EPUB|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Gewetenloos (e-Book)
    Emily Vaughn maakt zich op voor de belangrijkste avond in haar schoolcarrière: het eindexamenfeest. Maar Emily heeft een geheim. En vanwege dat geheim is ze aan het einde van de avond... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • De grote Borneo-expeditie (e-Book)
    Geinspireerd door etnoloog Anton Nieuwenhuis gaat tattoo-artiest Henk Schiffmacher op zoek naar de oorsprong van de tatoeage. Samen met zijn vriend Anthony Kiedis, zanger van de... Meer
    EPUB|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • Liefde in het strandcafé (e-Book)
    In de grappige en warme roman Liefde in het strandcafé van de Engelse bestsellerauteur Lucy Diamond erft de dromerige Evie het café van haar lievelingstante. Haar familie heeft weinig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Eens in je leven (e-Book)
    Topentertainment en hoteldebotelromantiek voor fans van Sophie Kinsella en Jill Mansell.Holly heeft het goed voor elkaar. Ze heeft haar wilde jaren achter zich gelaten en leidt nu een rustig... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De School van Goed en Kwaad (e-Book)
    Het eerste deel in een spannende fantasyserie, verfilmd voor Netflix.Volgens een mythe worden er één keer in de vier jaar twee kinderen ontvoerd uit Gavaldon om naar De School van Goed en... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De geheimen van de kostschool (e-Book)
    In de spannende roman De geheimen van de kostschool laat Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen, wederom haar vermogen om lezers te betoveren zien. Een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • Waarom wilde natuur niet meer bestaat (e-Book)
    Bepaalt de mens welke dieren in het wild wel of niet beschermd moeten worden? Kan jagen ecologisch verantwoord zijn? Bestaan er nog wel wilde dieren op een planeet die wordt gedomineerd door... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Gedoe (e-Book)
    Kluchtige komedie over de innige vriendschap tussen de heteroseksuele Maas en de homoseksuele Onno die elkaar toevallig in Londen ontmoeten en volledig in elkaars levens verstrikt raken. De... Meer
    Adobe PDF met digitaal watermerk|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,50
    e
  • Kassa 19 (e-Book)
    In een arbeidersstadje ten westen van Londen krabbelt een schoolmeisje, betoverd door de eerste vonken van haar verbeelding, verhalen achter in haar oefenschrift. Terwijl ze opgroeit... Meer
    EPUB|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Wat je echt moet weten over dementie (e-Book)
    Wat je echt moet weten over dementie (lessen van iemand die het kan weten)Wat kan een iemand met dementie ons vertellen over mens zijn, over hoe we ons leven beter kunnen leiden en anderen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • De lustkronieken (e-Book)
    Liza Daen bestudeerde lange tijd filosofie met de vraag hoe de hedendaagse geïsoleerde en eenzame mens het contact met zichzelf en de wereld kan herstellen. Na een lange ascetische periode... Meer
    Adobe PDF|
    Mei 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    8,99
    e
  • Last-minute Londen (e-Book)
    Voor lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. De nieuwe Evi Dekker gaat over kunst, intriges en giftige relaties in het altijd bruisende Londen.Nora werkt als... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    5,99
    e
  • Het kostbare leven van Lonny Quicke (e-Book)
    Stel dat je levens kon redden. Dat je een stervend wezen uit de klauwen van de dood kon bevrijden, alleen maar door het aan te raken. Dan zou je dat meteen doen. Toch? Maar wat als je... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Ciao Bella (e-Book)
    Sanne en Hugo hebben een paar jaar geleden camping Ciao Bella aan het Italiaanse Gardameer overgenomen. Na een intensieve verbouwing loopt de camping in de buurt van Peschiera del Garda... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Wandelen in Valencia (e-Book)
    Valencia is de derde stad van Spanje en tegelijk hoofdstad van zowel de provincie als de autonome regio met dezelfde naam: Valencia. De stad ligt aan de Golf van Valencia aan de Costa del... Meer
    EPUB|
    Augustus 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,50
    e
  • Weg van mijn vader (e-Book)
    Cees is een introverte man die opgroeit in een gezin waar de ouders langzaam slachtoffer worden van ervaringen uit hun jeugd. Hun onderhuidse strijd is voor Cees het bewijs dat hij ongewenst... Meer
    EPUB|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e
  • Het begin van alles (e-Book)
    The New York Times Bestseller - BBC History Book of the Year - #1 Der Spiegel Bestseller Het begin van alles is een revolutionaire herziening van de geschiedenis van de mensheid. Het neemt... Meer
    EPUB|
    Maart 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    17,50
    e
  • De moordflat (e-Book)
    Warlingen, een provinciestad in Noord-Nederland, krijgt te maken met de verzakelijking en verharding van de moderne maatschappij. Niet alleen wordt een oude volkswijk met betaalbare woningen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,50
    e
  • De Sekte (e-Book)
    Een broer en zus ontsnappen uit een sekte vol geweld. In de sekte worden ze gebruikt als handelswaar en moeten alles doen om te overleven. Er zijn verschillende lagen: één, twee en drie. De... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Juli 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,00
    e
  • Joséphine (e-Book)
    Wat als je kon kiezen wanneer en hoe je sterft? Wegkwijnen in de Alzheimerafdeling, dat is geen optie voor Joséphine en de leden van de Thanatosclub. Het selecte vriendengroepje uit het... Meer
    EPUB|
    Juni 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    11,99
    e
  • Penoze Hugo (e-Book)
    Hugo Broers is een van de laatste gezichten van de oude Amsterdamse penoze. Opgegroeid in de Warmoesstraat, waar hij dagelijks door zijn vader werd mishandeld, leerde hij de codes van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2022
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1
...