33 titels gevonden in Nieuw binnen Roman EPUB vanaf € 4,99

Sorteer op:

  • Mosterdzaad (e-Book)
    ‘Mosterdzaad’ van Laila Ibrahim (bekend van ‘De eerste krokus’) schetst een aangrijpend beeld van de dramatische nasleep van de slavernij. Ohio, 1868. Samen met haar dochter keert... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2019
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Lazarus (e-Book)
    Hij komt terug, altijd... In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een vreselijke ontdekking: het slachtoffer... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2018
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De lessen van meneer Picquier (e-Book)
    Meneer Picquier heeft zijn boekwinkel moeten sluiten, maar het is hem gelukt om zijn dierbaarste bezit, drieduizend boeken, te bewaren. Die vullen zijn kamer in verzorgingstehuis Bleuets nu... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,49
    e
  • Als de rododendron bloeit (e-Book)
    Iedereen die van Ierland houdt zal smullen van Montefiores Deverill-serie De vrouwen van kasteel Deverill proberen zich staande te houden in de roerige jaren voor de Tweede Wereldoorlog.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    April 2016
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Het bloemenmeisje (e-Book)
    Het bloemenmeisje van Anya Niewierra is een zinderende psychologische thriller over moederschap, verraad en menselijk onvermogen. De 43-jarige Franse kruidenarts Nina Fleurie leidt een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Een veld vol klaprozen (e-Book)
    Twee eeuwen. Twee liefdes. Een verborgen geschiedenis. De jonge verpleegster Gemma worstelt met trauma’s die ze door haar baan in de zorg heeft opgelopen. Om hieraan te ontsnappen besluit... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Vergeet me niet (e-Book)
    Als Georgina ontslagen wordt bij het vreselijkste restaurant van de stad én op dezelfde dag haar vriend met iemand anders in bed aantreft, weet ze even niet waar ze het moet zoeken.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Noordkaap (e-Book)
    Pagie is tweevoudig winnaar van de ThrillZone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller ‘Wat een topboek! IJsengel is één van de beste thrillers die ik dit jaar las. Steengoede, ijskoude... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Dicht bij jou (e-Book)
    Een rare sensatie maakt zich van me meester: een gevoel dat ik de persoon die voor me staat niet ken, ook al betekent hij meer voor me dan wie ook. Je gaat de slaapkamer van je zoon... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Bezette gebieden (e-Book)
    Otto Kadoke, de grensoverschrijdende psychiater uit Moedervlekken, keert terug in Bezette gebieden: nadat het verhaal van zijn alternatieve therapie door een bekende auteur te boek is... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • De vreemde (e-Book)
    Harlan Coben is de koning van de plotwendingen Een vreemdeling spreekt Adam aan in de kroeg en haalt met een paar woorden zijn hele leven overhoop. ‘Je had niet bij haar hoeven blijven.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2015
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • Voor ik doodga / Midprice (e-Book)
    De internationale bestseller over een meisje dat 16 is en weet dat ze nooit 17 zal worden. Wat zou je doen als je nog maar een paar maanden te leven had? Voor Tessa van zestien is die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    December 2010
    Download direct dit e-Book
    6,99
    e
  • Als ik aan je denk (e-Book)
    Op onnavolgbare wijze weet Lippman spanning met maatschappelijke thema’s te combineren Luisa ‘Lu’ Brant is de pasverkozen – en eerste vrouwelijke – openbaar aanklager voor Howard County,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    September 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De wintertuin (e-Book)
    In deze psychologische roman beschrijft Joke Verweerd de spanning tussen loyaliteit en ontworsteling in een ingewikkelde ouder-kind-relatie. Vanaf haar geboorte - ze is een buitenechtelijk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Maart 2012
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De sneeuwengel (e-Book)
    Een verboden liefde heeft gruwelijke consequentiesEen spannende roman met een duister kantje, voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman Cressida Felbridge is een graag geziene... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2017
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De bekentenis (e-Book)
    In De bekentenis ontmoet Elise Morceau in 1980 de bijzondere Constance Holden. Ze is meteen diep onder de indruk van haar charme. Ze volgt de vrijgevochten schrijfster naar Los Angeles, maar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • In de Schaduw van de Wolf 1 - De Roep van de Wolf (e-Book)
    De Roep van de Wolf is het eerste deel in Anthony Ryans nieuwe trilogie In de Schaduw van de Wolf, een direct vervolg op In de Schaduw van de Raaf. Vaelin Al Sorna is een levende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    14,99
    e
  • West (e-Book)
    ‘Een adembenemende debuutroman.’ The Guardian Een betoverende, avontuurlijke roman over een epische reis, en over rouw, opgroeien en eenzaamheid, moor boven alles een ode aan de hoop ... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De stroopwafelshop (e-Book)
    ‘Heerlijk leesplezier!’ De TelegraafEen jonge vrouw gooit haar leven over een totaal andere boeg en moet daarbij de nodige obstakels overwinnen De ouders, vriend en beste vriendin van Suze... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Zij (e-Book)
    Een intelligente, veelomvattende roman over het leven van twee zussen die geconfronteerd worden met grote levensvragen in een snel veranderende wereld Voor de lezers van David NichollsZij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • In de tunnel (e-Book)
    Een nieuwsberichtje roept bij de verteller van deze spannende roman herinneringen op aan een verleden waarin hij een rol heeft gespeeld. Alleen weet hij niet meer welke, want zijn geheugen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • 29 seconden (e-Book)
    29 seconden is de nieuwe thriller van het Britse bestsellerkanon T.M. Logan, bekend van zijn eerdere boek Leugens. Sarah worstelt met haar baan als professor aan de universiteit. Haar baas,... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • De afdeling (e-Book)
    Voor fans van Rosamund Lupton en Liane Moriarty Wat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt? Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Mei 2018
    Download direct dit e-Book
    9,99
    e
  • De laatste trein naar Londen (e-Book)
    Het verhaal van Truus Wijsmuller, de oorlogsheldin die duizenden Joods kinderen redde Wenen, eind jaren dertig. De vijftienjarige Stephan en zijn beste vriendin Zofie-Helene hebben een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Vanuit het duister stralend licht (e-Book)
    Vanuit het duister stralend licht’ van Petina Gappah gaat over de Schotse missionaris en ontdekkingsreiziger Dokter David Livingstone die in 1873 overlijdt in een gehucht in West-Afrika.... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    12,99
    e
  • Trots en Vooroordeel (e-Book)
    Elizabeth Bennet is een van de bekendste romanfiguren van Jane Austen. In Trots en vooroordeel is zij met haar levendige en sprankelende geest, haar gevoel voor humor en oprechte kijk op het... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • De hoogstapelaar (e-Book)
    Ewout Meyster is zeventien en denkt de wereld en het leven begrepen te hebben, en dat zal hij zijn naïeve vriendjes wel eens tonen. Verbazen wil hij hen, maar ook de wereld, met zijn... Meer
    EPUB|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Vuurgeesten (e-Book)
    Een krachtige, donker glanzende roman vol geweld en liefde, geloof en verlies, over een jonge vrouw aan een Amerikaanse universiteit, die betrokken raakt bij een sekte met terroristische... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    11,99
    e
  • Het kind uit Toscane (e-Book)
    Het is 1944 als de Britse piloot Hugo Langley met zijn parachute uit zijn neergeschoten vliegtuig springt. Hij landt in de groene velden van het door de Duitsers bezette Toscane. Zwaargewond... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Dans om de troon (e-Book)
    Een onverwachte ontmoeting heeft ingrijpende gevolgen. Kan Isa haar eigen toekomst nog bepalen? Normandië 1064 Isa heeft haar ouders nooit gekend. Ze is opgevoed door haar grootouders... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    Januari 2020
    Download direct dit e-Book
    4,99
    e

Pagina

Vorige
Volgende
1