755 titels gevonden in Nieuw binnen vanaf € 1,49

Sorteer op:

  • Embodied spiritualiteit (e-Book)
    Embodied spiritualiteit is een fenomeen in opkomst. Ons lichaam benaderen we vaak als iets wat we instructies kunnen geven. We leven vooral vanuit ons hoofd en onderdrukken daarmee de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • (Te)veel voelen (e-Book)
    Emotioneel hooggevoelige en intense mensen worden vaak te veel en te heftig gevonden. Ze hebben prachtige eigenschappen (ze kunnen bijvoorbeeld gevoelens en bedoelingen van mensen... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Van harte (e-Book)
    In The World Book of Love bracht Leo Bormans de belangrijkste inzichten samen van honderd professoren uit vijftig landen die het mechanisme van liefde bestuderen. In Van harte vertaalt hij... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    8,99
    e
  • Low Carb, Lekker & snel (e-Book)
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • The Plot of Europe (e-Book)
    Amsterdam. The European summit has convened, and the German Federal Chancellor is staying in the safest suite in the best-guarded hotel in town. Yet in the morning he is found dead and... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    6,99
    e
  • Het Liedboek (e-Book)
    In Het Liedboek heeft Petrarca zijn liefde voor de onbereikbare Laura op monumentale wijze verbeeld, van de eerste verliefdheid tot het moment waarop hij bericht krijgt van haar dood. Ook na... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • Een duik in een vijver in de regen (e-Book)
    Hoe werkt fictie en waarom is het nu meer dan ooit van belang? Al meer dan twintig jaar leest sterauteur George Saunders samen met zijn schrijfstudenten zijn favoriete Russische korte... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    13,99
    e
  • De echoman (e-Book)
    Ultraspannende serial killer-thriller voor lezers van Daniel Cole (Ragdoll) en fans van de Netflix-serie Mindhunters.Jessica Ambrose is op de vlucht. Ze wordt verdacht van het in brand... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • De verloren zus (e-Book)
    Hartverscheurende roman over het schip dat niet kon zinken: de Titanic, voor lezers van Corina Bomann.Emma’s droom komt uit als ze in 1911 een baan krijgt als stewardess op een van de nieuwe... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Hoop is een kleine vogel (e-Book)
    ‘Hoop is een kleine vogel’ van Susie Finkbeiner is een aangrijpende roman over wat het betekent om familie te zijn, geschreven vanuit het perspectief van de vader, de moeder en de zus van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • De winstparadox (e-Book)
    Waarom moeten we 1200 euro betalen voor een iPhone die slechts 300 euro kost? Omdat enkele grote bedrijven, zoals Apple, AB Inbev, Zara of Amazon veel te dominant zijn geworden. Het zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    15,99
    e
  • De Jasmijnvilla (e-Book)
    Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino.Giulia krijgt verrassend nieuws uit Italië: ze erft de prachtig geel geverfde villa... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,99
    e
  • Magdalena's droom (e-Book)
    Het daverende slotdeel van de meeslepende Koffietrilogie.Het is Eberhard Ahrensberg gelukt na de oorlog: samen met zijn gezin is hij van het kleine stadje Euweiler naar Aken verhuisd om zijn... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Stad in brand (e-Book)
    Weergaloos eerste deel in nieuwe trilogie van een van Amerika's grootste verhalenvertellers.Providence, 1986. De negenentwintigjarige Danny Ryan is een hardwerkende havenarbeider, een... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Een huis kopen zou niet moeilijk mogen zijn (e-Book)
    Is een huis wel de juiste investering? Kan ik nog 100% lenen bij de bank? Wat als ik wil bouwen op de grond van mijn partner? Kunnen huizenprijzen dalen? En hoe zit dat met de nieuwe... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    14,99
    e
  • De schaduwlelie (e-Book)
    Geweldige bestseller uit Zweden, voor lezers van Camilla Läckberg.Als Jenny thuiskomt op het Zweedse eiland Öland treft ze een leeg huis aan; haar man Thomas en hun veertien maanden oude... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Het toevluchtsoord voor gebroken harten (e-Book)
    ‘Het toevluchtsoord voor gebroken harten’ van Susan Anne Mason is het eerste deel in een nieuwe serie en speelt zich af in Toronto, 1939. Olivia Rosetti wordt opgepakt en gevangengezet omdat... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Orde houden (e-Book)
    Met de orde in de Nederlandse lessen is het slecht gesteld. Vergeleken met hun internationale collega's moeten leraren in Nederland lang wachten tot de leerlingen stil zijn en ze met de les... Meer
    EPUB|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,50
    e
  • De vuurtoren (e-Book)
    Heerlijke vakantiethriller die je voortdurend op het verkeerde been zet, voor fans van Ruth Ware en Nathalie Pagie.Zes vrienden vertrekken voor een lang weekend naar een Schots eiland, waar... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • De Repair Club (e-Book)
    De nieuwe Charles den Tex: superieur vakwerk. Een geweldige spionagethriller met een onvergetelijk personage in de hoofdrol.John Antink is ex-chef van de geheime dienst. Nu is hij met... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Het staat (niet alleen) in de sterren (e-Book)
    Astrologie is hot! Dit is dé gids om je volledige horoscoop te ontcijferen, door de astrologie-expert van Cosmopolitan.Bente de Bruin werkt als astrologie-expert voor Cosmopolitan en helpt... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    12,99
    e
  • Omringd door narcisten (e-Book)
    Het nieuwe boek van de bestsellerauteur van Omringd door idioten: herken, vermijd en bescherm jezelf tegen narcistische personen.Thomas Eriksons vermakelijke en treffende beschrijvingen van... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Dans met me (e-Book)
    In ‘Dans met me’ van Courtney Walsh komt de succesvolle ballerina Charlotte Page in het kustsplaatsje Harbor Pointe wonen om de dansstudio van haar beste vriendin Julianna over te nemen, die... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Het kan ook nooit normaal (e-Book)
    De bekendste politieagent van Nederland geeft een unieke kijk achter de schermen. Een zakkenroller aanhouden, een lichaam zoeken in een donkere woning, een slechtnieuwsgesprek voeren, iemand... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    13,99
    e
  • Door jouw ogen (e-Book)
    In ‘Door jouw ogen’ van Nicole Deese maken we kennis met Molly McKenzie, een populaire beauty-influencer. Om in aanmerking te komen voor een baan als presentatrice van een make-overprogramma... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • World Street Food (e-Book)
    Culinair avonturier Tom Vandenberghe en foodfotograaf Luk Thys trekken naar Azië, New York en Londen voor zeven kook- en reisverhalen. Met hun oog voor authenticiteit en neus voor smaakvolle... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,99
    e
  • Why Innovation Fails (ENG) (e-boek) (e-Book)
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    15,99
    e
  • Kom, Heilige Geest! (e-Book)
    Kom, Heilige Geest! van Jan Pool is een inspirerende roep om een nieuwe uitstorting van de Heilige Geest in deze tijd. Toen de Geest op de Pinksterdag werd uitgestort, brak Gods koninkrijk... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021

    Niet beschikbaar

    0,00
    e
    Niet beschikbaar
  • Aan de azuurblauwe zee (e-Book)
    Het vorstendom Cordina is dé vakantiebestemming van deze zomer. Cordina, een zonovergoten vorstendom aan de Middellandse Zee, is de achtergrond waartegen de verhalen van vier telgen van de... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    7,99
    e
  • Grenslijn (e-Book)
    ‘Ik kan niet wachten tot mijn moeder dood is.’ Wat een onschuldige opmerking lijkt tijdens een condoleance, blijkt een splijtzwam in een jarenlange vriendschap. In Grenslijn volgen we zes... Meer
    EPUB met digitaal watermerk|
    November 2021
    Download direct dit e-Book
    Deze titel komt in aanmerking voor
    9,95
    e

Pagina

Vorige Volgende
...
22